Перейти до змісту

Усем рабовладельцам!


ALF

Recommended Posts

Співачка Каша Сальцова у Twitter поширила нову обробку народної пісні "Ой на горі два раби, два раби. Сам на своїх зароби" та авторської "Два кольори мої, два кольори. Не треба заміж йти, коли є два раба".
Також співачка придумала перифраз примовки: "На городі бузина, а в Києві хунта. Всім по два раби дісталось, а мені півфунта".
Ще одну відому пісню перекручують як "Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела...Я чекав тут дві рабині, ти ж ‎два раби‬ привела..." та "Ти казала у суботу підем разом на роботу. Я прийшов, тебе нема. Замість тебе два раба!".
Або ж така: "Їхали козаки, із Дону до дому підманули два раби, забрали з собою!"
Користувачі також пишуть назву фільму Гая Річі як "Карти, гроші, два раба", а також запропонували російському режисерові Микиті Міхалкову назвати новий фільм "Два раба любові".

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Потрібно більше рабів! Он вже й білоруси на наших рузькєізічних рабіків зазіхають

2gImP46m_bigger.jpegРБ головного мозга @belamova

Ну почему только два раба? На мою галеру нужно 120!

 

Суровый Павловскъ @Maped 20h20 hours ago

.@belamova хм, зачем вам такая большая галера, что на нее столько рабов надо? вы что, весь гектар чернозема с собой возите?

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

 

 

:tu:  :weep:  :gigi:

 

и тех девочек и мальчегов с утреца надо накачять наркотегами, всунуть им радиомаячьок и отправить на позиции "всевеликих апалченцеф"

Link to comment
Share on other sites

и москали уже на наших, исконно укропских рабов претендуют :K

 

А пятой колонне, за деньги Госдепа поддерживающей киевскую хунту в Москве, можно хотя бы по одному рабу?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


А пятой колонне, за деньги Госдепа поддерживающей киевскую хунту в Москве, можно хотя бы по одному рабу?

 

П'ятій колоні - по п'ять рабів (якщо Хуйла завалять) :D

Link to comment
Share on other sites

 

Меня зовут Ульяна Матвеевна, мне 78 лет. Стало тяжело заниматься домашней работой и мне бы очень пригодился помошник. Слышала за убийство мирного населения Донбаса дают рабов. Я человек старый, в Донбас не доеду. Можно мне прислать пару сепаратистов домой, я их тут убью, очень нужен хотя бы один раб.

Спасибо заранее.

 

 

10408803_1498120877138154_27501750589741

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...