Перейти до змісту

кровавый пастор жжет


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

кровавый пастор ....сильный ход в инете. :D

 

Вата, кстати, просто эпично пройобывает с ярлыками (Пастор, жидобандеровцы, укропы, хунта и т.д.), что говорит о ничтожном интеллектуальном уровне. :lol2:  :lol2:  :lol2:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вата, кстати, просто эпично пройобывает с ярлыками (Пастор, жидобандеровцы, укропы, хунта и т.д.), что говорит о ничтожном интеллектуальном уровне. :lol2:  :lol2:  :lol2:

Да как раз наоборот - украинцы и сами не смогли бы придумать такие классные погоняла!

Link to comment
Share on other sites

Вата, кстати, просто эпично пройобывает с ярлыками (Пастор, жидобандеровцы, укропы, хунта и т.д.), что говорит о ничтожном интеллектуальном уровне. :lol2:  :lol2:  :lol2:

московата подкинула много хороших идей, всего-то и осталось -- доработать.

Надеюсь на еще пару-восемь новых мыслевирусов. :)

Link to comment
Share on other sites

Да как раз наоборот - украинцы и сами не смогли бы придумать такие классные погоняла!

 

Мы по вате специализируемся.

Назови хотя бы одно погоняло, которое кацапы с гордостью могли бы носить на шевроне :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Хештег #ПасторЗалишайся бьет рекорды популярности: Турчинова просят остаться спикером ВР 

 

http://censor.net.ua/news/310387/heshteg_pastorzalishayisya_bet_rekordy_populyarnosti_turchinova_prosyat_ostatsya_spikerom_vr_obnovleno

 

там у темі  і комментах дофігіща класних приколів,

полінився сюди перенести

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=TrDtjfMGVPU

https://www.youtube.com/watch?v=rKBT8HkExwE

 

Игра тут: http://censor.net.ua/video_news/306100/krovavyyi_pastor_mochit_vatnikov_i_putina_novaya_onlayinigra_video

Кнопки управления. СТрелками бегать.

Удар: W A

Схватить: S

Когда линия запонится (красная): жми D
 

Змінено користувачем budulay
Link to comment
Share on other sites

Мы по вате специализируемся.

Назови хотя бы одно погоняло, которое кацапы с гордостью могли бы носить на шевроне :lol2:

гы))))))))))

прикольно другое....они типа придумывали плохие погонялово....

наш украинский врождённый юмор...наоборот это всё перекрутил...в плюс..да ещё и гордимся..))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

http://img0.joyreactor.cc/pics/post/%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D1%8B%D0%B9-%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%86-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%82%D1%8B-%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2-1563759.jpeg

 

:weep: :weep: :weep:


2YvjbdUDAIw.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Мамчур каже що Крим можна було спокійно втримати, але диванним генералам безумовно видніше. Да.

 

і чого він не втримав? Що змусило його похерити устав караульної служби? Накази? Хай не пиз-ть. Якщо наказ передбачає здачу арсеналу і втрату прапора без капітуляції держави і навіфть без війни -  це злочинний наказ і його не можна виконувати. Здати територію а потім героїчно йти з прапором на москалів - це галімий піар. Чи феодосійські морпіхи, які піднімали свій прапор разом з російським у своїй часті!

 

Тому не треба брехати.

90% наших в Криму тупо не хотіли воювати.

 

І армія не хотіла, бо не вірила в свої сили. Це вже потім, коли обпльовані всіма ВВшники з Асавелюком і добровольці почали мочити москалів на донбасі, армія повірила у власні сили.

 

На кораблях опір чинив як правило офіцерський склад, а не капітани і рядові, тобто до 20 % особового складу. І Пастор і Парубій і військові в один голос заявляють, що при проникненні на корабель був наказ відкривати вогонь.Відео з нашими курсантами всі пам'ятають: скільки було тих, хто співав гімн і тих хто вишикувався на рашистських урочистостях?!

 

Тенюха зробили козлом відпущення абсолютно даремно. Настрої народу пам'ятаєте? Тупа істеричка-ведуча з ТСН істерила, що "треба рятувати наших хлопців в Феодосії", бо в них 70% складу вже дезертирувало))) тобто морпіхів рятувати а не Крим!

Оці мали воювати?!

 

Короче @outsider, не звізди тут. От твої захисники Криму

 

gIhS2mtqWe0.jpg

 

Ви, емгранти, маєте одну проблему - ви оцінюєте виключно по аналітиці і ніхєра не знаєте настроїв людей в той момент. А настрої були - все пропало. І коли наші вперше вломили москалям на Донбасі  українці, особливо східняки, були в шоці і тільки тоді почалось перетворення "тупих хохлів" на "злобних укрів"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

У турча купа недоліків, але ставити йому в провину Крим, щоб розпіарити на фоні "недолугого" Пастора геніального Пороха - це треба бути Аутсайдером

Взагалі-то в кремлядей юлькоботів та інших спартаківців зараз основний тренд: Порох - прідатєль, а от Турч і Аваков - Дартаньяни...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то в кремлядей юлькоботів та інших спартаківців зараз основний тренд: Порох - прідатєль, а от Турч і Аваков - Дартаньяни...

 

процитуй де я називав пороха зрадником, балабол

за весь час на форумі, де?

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

процитуй де я називав пороха зрадником, балабол

за весь час на форумі, де?

Ну Славредьки, Дідусі та Аліє постійно називають, а тональність твого спічу від їхніх не надто сильно відрізняється.

Якщо  ти щось інше мав на увазі, то постарайся більш ретельно слова підбирати.

Link to comment
Share on other sites

ти маєш що відповісти по моєму посту http://uapolitics.com/topic/15630-krovavyj-pastor-zhzhet/?p=411285 ??

Якщо ні то ти балабол і провокатор, скоріш за все штабний. Я достатньо ретельно підібрав слова?

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

ти маєш що відповісти по моєму посту http://uapolitics.com/topic/15630-krovavyj-pastor-zhzhet/?p=411285 ??

Якщо ні то ти балабол і провокатор, скоріш за все штабний. Я достатньо ретельно підібрав слова?

Такі юлькоботи як ти в мене зазвичай в ігнорі, скажімо твій брат по розуму Дідусь теж любить картинки постити, то що, я і йому зобов"язаний на кожен висер відповідати?

 

розпіарити на фоні "недолугого" Пастора геніального Пороха - це треба бути Аутсайдером

Оцей твій висер типово юльківський. Тут і перехід на особистості, і брехня про розпіареність "геніального Пороха", і тиди і типи. Що ти там писав до того мене мало цікавило, але все ж повернувся по твоєму посиланню та ще раз перечитав. Своєї думки не змінив: слабенькі аргументи густо замішані на маніпуляціях. Стиль юльківської бригади, хоча останнім часом і свободівці подібним грішать. Для прикладу, ти обсираєш українську армію за нерішучість та хвалиш "обпльованих вевешників з Асавелюком". Для підтвердження постиш фотку якогось ватніка в формі емведешника. Типовий прийом юльківського пропагандона низького рангу. Можна було б і по решті твого поста пройтись, але влом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка палка любов до аутлендера )) Бордерлендер все сприйняв як особисте)

Ну що я можу сказати:

1. Нештабні добре пам'ятають події весни, оскільки в них в голові мозок, а не методичка

2. Моє ставлення до Юлі - юля-сука.

3.  @borderlander пішов в ігнор

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Яка палка любов до аутлендера )) Бордерлендер все сприйняв як особисте)

Ну що я можу сказати:

1. Нештабні добре пам'ятають події весни, оскільки в них в голові мозок, а не методичка

2. Моє ставлення до Юлі - юля-сука.

 

По першому пункту ти фактично визнав себе штабним, бо весняні події в тебе в голові зовсім не відклалися. Один перл про Тенюха чого лише вартий. Ти явно не хочеш його кадрові призначення згадувати :lol2: . Отже у вболівальника московського Спартака в голові методичка, записуємо йому явку з повинною.

По другому пункту. Ну може ти й не з бригади юлькоботів, не знаю. Прийоми в тебе такі самі, як і в них. Можливо ти зі свободівських штабних пропагандонів, вони зараз явно перейняли досвід у своїх старших братів по розуму юльків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...