Перейти до змісту

Назло злопіхателям: вліятєльная женщіна


ЦеDzip

Recommended Posts

Да, очі їй підтягнули але якось невдало. В однієї знайомої зробили такі підтяжки навкісець, нічьо так виглядає.

Не знайу, но таке глумління над ліццом :66: . Ніяке бабліщє не заставить жінку  самостійно робити масаж, олію, вправи на обличчі. Ну і канєшно потєть тож нада регулярно, шоб кожа работала, а не токо цементірувать мейк апом.  А була ж красіва

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а шо то с левым глазом у вліятєльной женщіни? херовая операция?

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/d/2/d295320-612955039b159c26a8b4601e9b104c32.jpg

 

 

 

  Може кікбоксінг після настольного тенісу ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


дак то уже не от катлет, а от лет поправляюцца. :nose3:

 

Ой, шото сомнєваюсь :nose3: От катлет і тортіков іменно шо поправляються, відать у тюрмі несмачно годували от вона і отривається, а їй ніззя, бо вона маленького зросту.

Link to comment
Share on other sites

неякісний ботокс. вірніше не препарат, а лікар. трішки не туди кольнув з однієї сторони, і птоз стався. буває взагалі жах. 

там не" укололі", а підтягуєцця один м"яз на повіціі він тримає око відкритим, так ніби то виглядає "хачю всьо знать" :shok: , а в неї не симетрично.

http://arcanumclub.ru/smiles/smile254.gif

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

там не" укололі", а підтягуєцця один м"яз на повіціі він тримає око відкритим, так ніби то виглядає "хачю всьо знать"  :shok: , а в неї не симетрично.

:spruce_up:

:lol2:  :tu:

 

я по підтяжкам не знаю. а про ботокс трохи в курсі, бо є знайомі, які роблять, і моя косметолог розказувала про побічні ефекти. колеться в місце між закінченням брові і скронею. тоді бров піднімаєтсься і "відкриваєтся" погляд. і коли трохи не туди вколоти, чи препарат не ту мязу паралізуе, то око опускаєтсья, чи асиметрія виходить, чи взагалі якийс звірячий вираз обличчя, який косметологи називають "погляд злого лeва", чи щось таке. розказувала мені випадок, коли поважна дама вирішала перед ювілеєм 60-річчя себе підрихтувати, і в неї взагалі такий пісєц вийшов. і там вже нічого не зробиш, тільки чекати поки дія препарату не почне послаблюватись.

Змінено користувачем Pipistrella
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


випадок, коли поважна дама вирішала перед ювілеєм 60-річчя себе підрихтувати, і в неї взагалі такий пісєц вийшов. і там вже нічого не зробиш, тільки чекати поки дія препарату не почне послаблюватись.

 

ну то вже мабуть питаннячко шо бистрєє наступіт ілі дія препарату почне послаблюватись, чи то ... вже буде нє до тово

Link to comment
Share on other sites

ну то вже мабуть питаннячко шо бистрєє наступіт ілі дія препарату почне послаблюватись, чи то ... вже буде нє до тово

или ишак, или падишах.  :gigi:
не, там 1 рiк.
Link to comment
Share on other sites

Алкаш продовжує пускати пузирі. Між двома засосасми з пляшки. Ви всє бля дєшовкі, я вас прєзіраю, іц :weep:

Аутпидар, ой, сорри, аутсидор, ты лучше расскажи, как там поживает настоящий украинец - пердыч, а ???

Помнишь, как он вел вас в европу?

И шо???

Я помешал??? вам, пидарасам???

Целых 5 процентов???

 Мы - маргинес. нас нет... А у вас - тока и темы - как выглядит и как потолстела ЮВТ...

А мона ваши фотки? Крутых свиней, пидарасов жирных и старых???

И бабцы у вас же типа не чета ЮВТ - сплошные хани и прочее...

Порадуйте - дайте рыгнуть восхититься умом, статью и прочим...

ЖДУ!

Link to comment
Share on other sites

Аутпидар, ой, сорри, аутсидор, ты лучше расскажи, как там поживает настоящий украинец - пердыч, а ???

Помнишь, как он вел вас в европу?

И шо???

Я помешал??? вам, пидарасам???

Целых 5 процентов???

 Мы - маргинес. нас нет... А у вас - тока и темы - как выглядит и как потолстела ЮВТ...

А мона ваши фотки? Крутых свиней, пидарасов жирных и старых???

И бабцы у вас же типа не чета ЮВТ - сплошные хани и прочее...

Порадуйте - дайте рыгнуть восхититься умом, статью и прочим...

ЖДУ!

хоть мені і сємсят год вже :buba: , но мені не соромно показати своє фото :spruce_up:

 

да, іше шось, шоб два раза не вставать

публічні особи можна обговорювати, на то вони і публічьні :shuffle: , а тут ніхто нічого занадто паганого не писав. Просто ми в тєсном кругу обговорюєм те, шо можна обговорювати. Ашо?

:nose3:

:corn:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а шо то с левым глазом у вліятєльной женщіни? херовая операция?

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/d/2/d295320-612955039b159c26a8b4601e9b104c32.jpg

А что с тухесом?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...