Перейти до змісту

Маріуполь


Бродяжка ☂

Recommended Posts

Про тамтешній настрой. Скажімо так, інфа від (прасцице за тафтологію) хорошої подруги моєї хорошої подруги ("моя" родом з Маріуполя, але давно живе у Болгарії, спілкується зі своєю звісно)

 

Кажуть - вати повно. По горло. Sad but true

 

І таку історію розповідала. Коли його звільнили, їхала наша колона. Натовп стояв набичившися, ватні тітки (ну знаєте той типаж). А та дівчина як почне їм руками махати (вона проукраїнська, зі слів Людмили, її там трусило й колотило весь час спочатку коли в окупації біли, що не звільнять, потім коли звільнили, трусило, що нападуть) радісно так, аж підстрибувала.

Уявляєте картину, розпринджені тітки і серед них одна махає радісно, ті шиплять а їй пофіг, від радості аж стрибає. Вояки побачили те, каже - УСІ разом махали їй у відповідь та такі щасливі були, хоча б хтось їм радіє

 

до речі треба буде в Людмили попитати, як там зараз, ще з одного "нашого" джерела інфу мати

 

Це було давно.

На ФУПі є персонаж Herr Fater, поміркований ватник в минулому, який поступово трансформувався в нейтрально-проукраїнського персонажа.

Як на мене, досить показова ситуація.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 985
  • Created
  • Остання відповідь

Началось освобождение Мариуполя Вооруженными Силами Донецкой республики. Город будет нашим. Слава Новороссии!

 

 

Ага. А стреляли укры.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я про те, що якби була істерика, то можливо (лише можливо!) наш блок пост там і не "забули" б так тупо.

 

Я саме про це і казав.

Просто не було звідти інфи, жодної.

Добробати в цьому плані - неоціненний актив.

А там стояли прості армійці, яких підар мужєнка просто залишив помирати.

Link to comment
Share on other sites


 Владимир Аксёнов ретвитнул(а) это




#Мариуполь ополчи на окраинах города. И вообще я не хотел воевать меня заставили. Втайне я всегда был за ДНР и даже хранил георгиевск ленту


  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 Владимир Аксёнов ретвитнул(а) это

#Мариуполь ополчи на окраинах города. И вообще я не хотел воевать меня заставили. Втайне я всегда был за ДНР и даже хранил георгиевск ленту

 

 

Слухай, дегенерат, навіщо це тут? Де тут інформаційна цінність? Хто ці люди?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

подруга говорит, сепары или кацапы, с Новоазовска по Мариуполю лупят гразами, Новоазовск же ихний (это под Мариуполем село)

(с)

 

Ну так напрямок встановити дуже легко, виходячи з того, як лягла ракета. Ватні вкиди запустили, аби збити з пантелику, але від фактів вони не захистять.

Link to comment
Share on other sites

Це було давно.

На ФУПі є персонаж Herr Fater, поміркований ватник в минулому, який поступово трансформувався в нейтрально-проукраїнського персонажа.

Як на мене, досить показова ситуація.

 

Як раз тоді воно було "по-свіжому". Народ дещо наївся "рускім міром" і цілком можливо раділи хоча б спокою. За півроку спокійного життя вата за відсутністю воєнних дій з голови ж нікуди не ділася а то й розцвіла буйним квітом

Link to comment
Share on other sites

Ну так напрямок встановити дуже легко, виходячи з того, як лягла ракета. Ватні вкиди запустили, аби збити з пантелику, але від фактів вони не захистять.

 

які вкиди ? я просто цитую те, що вона мені прямо зараз пише у скайпі. Просто для картини, що коїться, очима очевидця, що на нашому боці

Link to comment
Share on other sites

які вкиди ? я просто цитую те, що вона мені прямо зараз пише у скайпі. Просто для картини, що коїться, очима очевидця, що на нашому боці

 

Бля, ну вкиди в мережі, що "стріляли укри".

Link to comment
Share on other sites

Один из снарядов попал прямо в подъезд. Общее количество погибших может быть более 10 frown emoticon
--
‪#‎Мариуполь‬
‪#‎RussiainvadedUkraine‬

10933878_366228853556823_332251063020655
 
Link to comment
Share on other sites

  1. #Маріуполь: "Гради" стріляли тричі: два рази по блокпостах, один – по житлових районах http://goo.gl/xoanm4 

  2. Favorite

#Маріуполь: Оновлена інформація про обстріли Серед військових є загиблий. http://goo.gl/xoanm4  pic.twitter.com/4jl9hOsM5e

Link to comment
Share on other sites

 

Під час обстрілу Маріуполя три установки "Град" випустили на місто повні бойові комплекти - 120 бойових снарядів.

Про це повідомили у міськраді Маріуполя.

За даними штабу сектора "М", територія жилмасиву "Східний" Маріуполя була обстріляна бойовиками так званої "ДНР" з боку населених пунктів Саханка / Заїченко.

"За даними розвідки, три установки "Град" випустили в напрямку житлових кварталів міста по повному боєкомплекту. Терористи свідомо знали, що в напрямку обстрілу знаходяться житлові будинки і дислокується велика кількість мирного населення",  - зазначили у мерії.

Наразі, за даними мерії, на місці трагедії перебуває міський голова Юрій Хотлубей, керівники всіх служб міста, працюють спецпідрозділи міліції, батальйони спецпризначення.

На "Східному" проводять роботи комунальні служби, ситуація стабілізована і взята під контроль.

"Загрози нападу на місто немає", - заявили у мерії.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/24/7056184/

Link to comment
Share on other sites

  1. Бойовики безжально обстріляли ринок Маріуполя, загинули мирні люди http://tsn.ua/politika/boyoviki-bezzhalno-obstrilyali-zhitloviy-mikrorayon-mariupolya-zaginuli-mirni-lyudi-404816.html  #новини #новости #ТСН

    0 replies0 retweets0 favorites

     Reply

     Retweet

     Favorite

    More

  2.  

    Це порушення Мінських домовленостей – Пайєтт про обстріл Маріуполя http://goo.gl/O3q1bs  #radiosvoboda

Link to comment
Share on other sites

 

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ вивчає обставини обстрілу м.Маріуполя (Донецька область).

Про це повідомила прес-аташе СММ Ірина Гудима.

За її словами, на місце обстрілу в Маріуполі відправлено патрулі спостерігачів для збору інформації.

"Пізніше випустимо оперативний звіт щодо ситуації", - зазначила вона.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/24/7056187/

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...