Перейти до змісту

Опять пошла волна с военкомата


dirteh

Recommended Posts

"От ано чьо, Міхаличь" (С)

А такий же ж "яструб", що піпєц

юльок.Просто юльок (по мотивах джеймса бонда).та же диванний і закордонний.гримуча суміж пердежу і самопереоцінки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В АТО слід відправити кадрових офіцерів, багато яких сидить в Києві. На Повітрофлотському їх цілі зграї бігають. 

А також офіцерів у відставці. А якщо будуть ухилятися - відібрати пенсію. Не хочуть воювати - хай ідуть працювати, а гроші з їх пенсій пустити в АТО. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В принципе я лично к году службы морально готов. Но нас все равно нужно будет менять. И на кого, как и когда - другой вопрос. И думать об этом нужно уже сейчас.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Давно хотів поцікавитись: які ваші дії на випадок загальної мобілізації? Бо на словах наші емігранти такі хоробрі аж жуть. СлавРедько чесно сказав, що він не приїде і ващє манав воювати особисто. А ви?

 

Ви приїдете в Україну, щоб особисто взяти участь в бойових діях у випадку повномасштабної війни?

 

Я не те що б хоробрий. Я просто виконаю розпорядження військового комісара. Переатестували мене в Червні.

Link to comment
Share on other sites

Давно хотів поцікавитись: які ваші дії на випадок загальної мобілізації? Бо на словах наші емігранти такі хоробрі аж жуть. СлавРедько чесно сказав, що він не приїде і ващє манав воювати особисто. А ви?

 

Ви приїдете в Україну, щоб особисто взяти участь в бойових діях у випадку повномасштабної війни?

Все робиться дуже просто, по лінії МЗС ідуть запити до країн де сидять наші "героїчні" емігранти, їх там знаходять і в добровільно-примусовому порядку департовують в Україну, а тут їх зустрічає із хлібом і сіллю представник військомату :D

Ну це звичайно не буде стосуватись тих хто вже отримав громадянство, хоча як знати, можливі варіанти - тих хто отримав громадянство країни перебування, але не позбавився громадянства України й т.д.т.п. Європейцям на війну, для стримування москалів на території України краще таки відправляти вихідців з України.

Link to comment
Share on other sites

"От ано чьо, Міхаличь" (С)

А такий же ж "яструб", що піпєц

Какой "яструб"? И сколько тебе годков, дружище, что ты все ждешь, когда я, 57 летний почти дед, приеду за тебя с рашистами воевать?

 

P.S. Даже если бы я жил в Украине, то военкомат меня бы десятой дорогой обходил.

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

В принципе я лично к году службы морально готов.

 

Так і я морально готовий, а от юридично мені п...ц. Якщо мобілізують без військового стану буду змушений паралельно з громадянським обов'язком подавати в суд на державу, бо відкуповуватись не хочу. Нормально, правда?

 

Воєнком від мене відбивався як міг, коли я його діставав питаннями під час серпневої мобілізації. Але факт, що держава унеможливила нормальну мобілізацію матеріально незалежних осіб - приватних підприємців і керівництво юросіб. Я не вірю, що це випадково.

Link to comment
Share on other sites

автор - сцикун і козел

Дефочка не писайте в компот, не про меня идет речь, а про родственника. Энто первое. Я говорю что вижу два варианта. Первое: контрактники и добровольцы, аль второе: полная мобилизация всех мужиков и как сказал наш президент Украины, заканчиваем АТО в течении несколько часов.
Link to comment
Share on other sites

Дефочка не писайте в компот, не про меня идет речь, а про родственника. Энто первое. Я говорю что вижу два варианта. Первое: контрактники и добровольцы, аль второе: полная мобилизация всех мужиков и как сказал наш президент Украины, заканчиваем АТО в течении несколько часов.

http://s017.radikal.ru/i410/1411/f1/05c42c1c0189.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все робиться дуже просто, по лінії МЗС ідуть запити до країн де сидять наші "героїчні" емігранти, їх там знаходять і в добровільно-примусовому порядку департовують в Україну, а тут їх зустрічає із хлібом і сіллю представник військомату :D

Ну це звичайно не буде стосуватись тих хто вже отримав громадянство, хоча як знати, можливі варіанти - тих хто отримав громадянство країни перебування, але не позбавився громадянства України й т.д.т.п. Європейцям на війну, для стримування москалів на території України краще таки відправляти вихідців з України.

Нащо маячню постити.Всі емігранти діляться на три категорії-офіційні.які вже громадяни других країн.ті підуть служити ЛИШЕ з власного патріотизму.КРАПКА.Друга-офіційні,які поки не чужі громадяни і ЗАРЕЄСТРОВАНІ в посольстві.Тим можна прислати повістки.але знову.вони підуть служити ЛИШЕ щ власеного патріотизму (як жінка пустить :) ).І треті-нелегали-тим взагалі посольство до лампи і знову ж-до служби тільки з власного патріотизму.Тобто в голому залишку-всі,хто за кордоном і є емігрантом (не туристом) з власного бажання -дорога в армію іде ЧРЕЗ почуття власного патріотизму.І не інакше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.....які вже громадяни других країн.ті підуть служити ЛИШЕ з власного патріотизму.КРАПКА.....

.. яким чином ? есть закон об иностранном легионе ? а что об этом говорит уголовный кодекс обеих стран ? а если к примеру в плен попадет, то что о нем говорит женевская конвенция ? 

Link to comment
Share on other sites

Якщо зовсім точно то всі легальні емігранти при виїзді знімаються з військового обліку. Бо пропаща сила. Я на своєму Печерську мусив пояснювати чому не здав свій квиток офіцера запасу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.. яким чином ? есть закон об иностранном легионе ? а что об этом говорит уголовный кодекс обеих стран ? а если к примеру в плен попадет, то что о нем говорит женевская конвенция ? 

А що має спільного ІЛ,кодекс до ДОБРОВІЛЬНОГО бажання служити і воювати за свою батьківщину (по народженню).Це не найманство.так.між іншим багато американських жидів зробило .коли  почалася війна з Ліваном(остання).Сам бачив таких у нас.Їхали за свої.воювали за свої і вернулися за свої.Це не найманьство.це добровільність.І в дупі вони мали конвенції.БО ДОБРОВОЛЬЦІ.Не всім це правда дано.

Link to comment
Share on other sites

Так і я морально готовий, а от юридично мені п...ц. Якщо мобілізують без військового стану буду змушений паралельно з громадянським обов'язком подавати в суд на державу, бо відкуповуватись не хочу. Нормально, правда?

 

Воєнком від мене відбивався як міг, коли я його діставав питаннями під час серпневої мобілізації. Але факт, що держава унеможливила нормальну мобілізацію матеріально незалежних осіб - приватних підприємців і керівництво юросіб. Я не вірю, що це випадково.

 

Серьезно? А я вот ФОП, мобилизовался и служу.

И друзья мои служат, и ФОП, и руководители юрособ.

 

Так что "морально готовый" - не звезди.

Змінено користувачем Andreas
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Серьезно? А я вот ФОП, мобилизовался и служу.

И друзья мои служат, и ФОП, и руководители юрособ.

 

Так что "морально готовый" - не звезди.

 

і як вони розрахувались по міжнародним контрактам? Продали майно чи їм пару сотень тисяч пробачили?

 

Не звездю. Я чого у військомат ходив в липні? Думаєш повістка прийшла? Ніфіга - я був в іншій області прописаний - спеціально прописку змінив. Всі "нормальні" знайомі з військоматом порішали за бабки, а не ходили на медкомісію і отримували моброзпорядження. Мене вважають злегка ідіотом, що не захотів відкуповуватись)). Це до речі дуже "патрійотична" ЗУ.

Link to comment
Share on other sites

і як вони розрахувались по міжнародним контрактам? Продали майно чи їм пару сотень тисяч пробачили?

 

Не звездю. Я чого у військомат ходив в липні? Думаєш повістка прийшла? Ніфіга - я був в іншій області прописаний - спеціально прописку змінив. Всі "нормальні" знайомі з військоматом порішали за бабки, а не ходили на медкомісію і отримували моброзпорядження. Мене вважають злегка ідіотом, що не захотів відкуповуватись)). Це до речі дуже "патрійотична" ЗУ.

какой с тебя воин, если ты каких то контрактов ссыш, ты вже 2 месяца об этом ноешь

Link to comment
Share on other sites

в смислі ссу? не треба було у військомат йти за власною ініціативою чи як?

 

Ти не зах. України часом? бо тут саме так - поки ти сидиш тихо до тебе норм ставляться, яким би ти гамном не був, але не дай бог  ти почнеш говорити неприємні, хай хоч сто раз правдиві речі...

Зауваж, до тих хто відкупився, відсидівся, і іншим чином уникнув військомату в тебе претензій немає, бо вони сидять і не відсвічують.

 

І взагалі: тобі прийшла повістка, а я пішов у військомат за власною ініціативою (ще й прописку для цього змінив на фактичну), але ти маладєц, а я сцикун, бо обурююсь правовим безпрєдєлом влади ))

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Да тут все готовы друг друга в отсутствии патриотизма обвинять, сидя за компьютером и попивая чашку кофе.

А в армию пошли единицы - Андреас, Jinx и кто то с ФУПа

Остальные ждут когда старички-эмигранты подтянутся. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Плять,

хватит уже держать этот высер наплаву!

 

Что значит "опять пошла волна с военкомата", опять с поездов снимают что ли?

 

"У нас уже гребут и тех кто не служил" - это что, типа всех кто служил уже загребли, а теперь догребают остальных

или что?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Что значит "опять пошла волна с военкомата", опять с поездов снимают что ли?

так вже вияснили, ТС попутав (свідомо чи несвідомо) виклик у військомат з повісткою про призов.

Link to comment
Share on other sites

 

 

А в армию пошли единицы - Андреас, Jinx и кто то с ФУПа

Ты где такое вычитал? :) С вещами в военкомате был и ждал отправки, но по факту не меня забрали - бардак. А служит в ВСУ мой младший брат. На "Осе".

Link to comment
Share on other sites

не знаю про "волну", хотя с весны в теме, потому что сын - призывник

 

вот с весны уже два раза по полному кругу, тогда и сейчас в октябре - повестка, мед+воен комиссии и.... "ждать до особого извещения"...

 

(а вообще это уже третий раз - первый раз осенью два года назад уже после всех комиссий ждали повестки "с вещами" - но призыв просто не произошел, вот просто не дождались и все, уже потом формально отменили в 2013)

 

а вообще ситуация на месте гниловатая - массово косят.

Основной способ - тупо избегнуть формального получения повестки, "уехал - не знаем где живет и т.п.", потом популярно записаться "в загоны Гражд.Оборони" - тогда формально не попадают под мобилизацию по военкоматовским спискам, и т.п.  Военкоматы рассылают факсы и письма юрлицам с просьбами предоставить данные о работающих (хотя по закону могут ТРЕБОВАТЬ)

 

Противно до омерзения !

 

Ну хотя бы в последнем номере бухгалтерских журналов напечатаны строгие рекомендации по упорядочиванию учета военнообязанных. Учет и раньше должен был бы быть - но просто все ж херилось последние годы.

Link to comment
Share on other sites

Ты где такое вычитал? :) С вещами в военкомате был и ждал отправки, но по факту не меня забрали - бардак. А служит в ВСУ мой младший брат. На "Осе".

Виноват, пропустил видимо инфу про это. Вычеркиваю тебя из списка

Link to comment
Share on other sites

Дефочка не писайте в компот, не про меня идет речь, а про родственника. Энто первое. Я говорю что вижу два варианта. Первое: контрактники и добровольцы, аль второе: полная мобилизация всех мужиков и как сказал наш президент Украины, заканчиваем АТО в течении несколько часов.

плаксива подача ваша? отже - козел і сцикун.

 

взагалі, дивитися як чоловіки сцяться від захисту Батьківщини, своїх жінок і дітей, свободи і майбутнього, інших чоловіків, що зараз проливають свою кров за всіх нас  - боляче, образливо і не викликає нічого, крім презирства.

фу, яке гівно 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...