Перейти до змісту

ПЕРЕДРІЗВЯНИЙ ЧАС


honey flower

Recommended Posts

Почався передріздвяний час...

 

Коли людина починає відчувати таїнство цього самого умиротвореного свята?

 

В мене починається це з перших звуків цієї пісні...

тоді вже все, настрій і думки перелаштовуються  на спокій і бажання прийняти  саме приємне і тихе свято у році, моє любиме свято ---- Різдво.

 

Головне не пустити стрес у душу  за шуканням подарунків і підготовкою, а віддати себе цій насолоді ЧЕКАННЯ СВЯТА.

 

Багато хто  у світі раніше за нас готується святкувати  Різдво, тому і зараз ще не почуєш українських  колядок. Це буде трошки пізніше  і в нас ще буде змога почути їх і  разом заспівати...

 

Пропоную сюди розміщати різдвяні пісні різних народів. А поки ця буде першою

Насолоджуйтесь

 

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ви не зарано стартонули?))))

Католики стартонули вже сьогодні. По опитуванню тут серед дописувачів є і католики, а шеж ті хто по Європах, Гамериках , Австраліях живуть, карочє  по всьому світі.

Дак от шоб нікого не обділити, стартонули сьодня. :nose3:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

самый любимый праздник, и пожалуй единственный, кот. я по настоящему люблю. одного вполне достаточно :nose3:

касательно подарков ... бизнес не дремлет, и тут нет ничего плохого. хочешь покупай, не хочешь - не покупай.

можно зарезервировать один вечер на покупки, и уже сейчас. и всё ... предрождественского стресса - нет :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


норвезька мова звучить з таким твердим "Р"

Співає корінний англієць до речі :) але ви маєте рацію - в Норвегії є діалекти з такою вимовою.

Link to comment
Share on other sites

добре булоб аби в очікуванні сего свята умиротвореність прийшла в наші серця помисли і вчинки. піст ниньки.

да, уж

подивимось які Ви чемні будете під час посту.

мені вже зараз цікаво :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...