Перейти до змісту

Свободу Наді Савченко! Світло ...


Recommended Posts

на рахунок Наді-ніколи не обзивай людей.які попали в ситуацію,в якій ти ніколи не бував.Бо не знаєш Як ти поведешся там і який ти "будеш йобнутий на всю голову".До полонених треба ЗАВЖДИ відноситися з повагою і людяністю.якщо хочеш такого відношення до себе.Бо він не може постояти за себе і посуті безпорадний.Тому критикуючи мамку і Ко (і тут на форумі) не треба переносити то на Надю (колю чи когось іншого).ІМНО.

+1

Мрія: от якщо б могли усі українці ЗАВЖДИ відноситися з повагою і людяністю одне до одного, а не вмикати ще не прочитавши текстів режим "свій-чужий".

Link to comment
Share on other sites

+1

Мрія: от якщо б могли усі українці ЗАВЖДИ відноситися з повагою і людяністю одне до одного, а не вмикати ще не прочитавши текстів режим "свій-чужий".

І я так вважаю

 

 

. Я думаю, що протистояти можна ворогові, тобто апологетові рашки чи фашизму- янукізму.  

 

 

А шукати ворога серед форумчан, щоб задовольнити якісь свої приземлені почуття - то негідно. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви протиречите само собі. На жаль статі не знаю, тому таке звертання, соррі. :nose3:добрадуша Реєстрація: 20 листопад 2014

Статистика

 

ДОБРАДУША

  • Група: Форумчанин
  • Повідомлень: 249
  • Переглядів: 91
  • Статус: Новачок
  • Вік: Невідомо
  • День народження: Невідомо
  • Стать
    mystery.png Нема даних
  • Ukraine
Змінено користувачем honey flower
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ви протиречите само собі. На жаль статі не знаю, тому таке звертання, соррі. :nose3: добрадуша Реєстрація: 20 листопад 2014

Статистика

 

ДОБРАДУША

  • Група: Форумчанин
  • Повідомлень: 249
  • Переглядів: 91
  • Статус: Новачок
  • Вік: Невідомо
  • День народження: Невідомо
  • Стать
    mystery.png Нема даних
  • Ukraine

 

Прошу вас, або говоріть зрозуміліше, або не зафлуджуйте гілку.

 

 

Набридло.

 

 

 

Не провокуйте.

 

 

 Вмійте поважати себе.

 

 

 

Якщо маєте якісь запитання -- прошу в приват. 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Прошу вас, або говоріть зрозуміліше, або не зафлуджуйте гілку.

 

Дак яж і написала ---Ви протиречите самО  собі. :nose3:

 

 

 

 

Набридло.

 

Що саме? :nose3:

 

Не провокуйте.

 

 

 

А коли це я провокувала :gigi:

 

 Вмійте поважати себе.

 

Це типова фраза вчителя :bluet:

Який зміст Ви вкладаєте в неї? Поважно ставлюсь до всіх дописувачів, тай до себе також. :shuffle:

 

Якщо маєте якісь запитання -- прошу в приват. 

З якого доброго дива Ви запрошуєте мене для приватних розмов? :66:

 

А тепер про Надю. Вона мусить бути звільнена Юлею. Вана це обіцяла.

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як же ви мені набридло!

 

 

Ваші слова? Ви мені НЕЦІКАВІ, щоб читати Ваші коменти. І Ваші погляди давно всім відомі, нічого не змінилось. Тут є багато цікавих людей, з якими спілкуєшся з великим задоволенням, Ви не в їх числі.  :pooh_lol:

 

Чого ж  ви до мене причепилось? 

 Чого ви бігаєте за мною по всіх гілках?

Напишіть тут або в приват.

Якущо я вам нецікава, то відчепіться від мене

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Тю, чи не рознервувались Ви часом? Шо сі стало :flirt:

Ви мене з собою не плутаєте часом? :gigi:

То Ви бігаєте по всіх гілках за мнов. :shuffle:

Тю, :pooh_lol:

Я коментую де я хочу, ні в кого не питаючи.  Якщо коментарі викликають у Вас такий нервовий стан, то може не слід тоді писати? :pardon:

:corn::spruce_up:

 

По темі

Який є план звільненя Наді Савченко?

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Як же ви мені набридло!

 

 

Ваші слова? Ви мені НЕЦІКАВІ, щоб читати Ваші коменти. І Ваші погляди давно всім відомі, нічого не змінилось. Тут є багато цікавих людей, з якими спілкуєшся з великим задоволенням, Ви не в їх числі.  :pooh_lol:

 

Чого ж  ви до мене причепилось? 

 Чого ви бігаєте за мною по всіх гілках?

Напишіть тут або в приват.

Якущо я вам нецікава, то відчепіться від мене

 

Розумієте, добрадуша, навіть Ваш нік у поєднанні з неприйнятною (ймовірно) для багатьох тут внутрішньополітичною орієнтацією вже є провокативно-лагідним складом злочину. Тепер затролять вусмєрть, якщо не навчитеся розслаблятися у якийсь спосіб :gigi:

 

п.с. І це у гілці, де ТС лише повідомив про світло в кінці тонеля для героїні України.

honey, блін, ну хоч трохи майте совісті! Чого з катушок злетіли?! :X 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

п.с. І це у гілці, де ТС лише повідомив про світло в кінці тонеля для героїні України.

honey, блін, ну хоч трохи майте совісті! Чого з катушок злетіли?! :X 

З катушок злітаєте тільки ви і ваші одноприхильники. Мені смішна така поведінка і реакція. :pooh_lol:(P):laugh:

 

Я задаю питання і чекаю відповіді, бо хвилююсь за долю цієї української жінки, ім"я якої було ТАК використано. Мені це болить.

 

А от істерики автора гілки не зрозумілі. Ця особа ні з того ні з сього намінусувала мої пости зовсім в іншій гілці Від цього мені просто СМІШНО.

Це ТАКИЙ примітив :fp1: .

Людина, яка не здатна спілкуватись відкриває гілки а відповісти цивілізовано не може. хі-хі. :gigi:

(P):pardon::spruce_up:

:corn:

:smile3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Розумієте, добрадуша, навіть Ваш нік у поєднанні з неприйнятною (ймовірно) для багатьох тут внутрішньополітичною орієнтацією вже є провокативно-лагідним складом злочину. Тепер затролять вусмєрть, якщо не навчитеся розслаблятися у якийсь спосіб :gigi:

 

п.с. І це у гілці, де ТС лише повідомив про світло в кінці тонеля для героїні України. блін, ну хоч трохи майте совісті! Чого з катушок злетіли?! :X 

 

 

Я вражена поведінкою цього ніка.

 

Думаю, що це ватниця, що ненавидить Надю Савченко. 

 

Іншого пояснення у мене немає. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так мы ее и не трогаем. Эту допрудушу. Она для нас, как макака у индусов. Бегает-гримасничает и пусть себе..

Я вас взагалі не помічаю.

Але бачу, що ви, Акваріус і оця істерична особа мене мінусують з першого мого дня перебування на форумі.

 

 

Я мовчки стала відповідати тим же.

 

 

І тут уже пішли словесні образи. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так мы ее и не трогаем. Эту допрудушу. Она для нас, как макака у индусов. Бегает-гримасничает и пусть себе..

ОЙ, ти прав!

І всі знають, шо юльки в Україні то путінська п"ята колона.

Так от де ж план по звільненю, чи то був лише піар?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

З катушок злітаєте тільки ви і ваші одноприхильники. Мені смішна така поведінка і реакція. :pooh_lol:(P):laugh:

 

Я задаю питання і чекаю відповіді, бо хвилююсь за долю цієї української жінки, ім"я якої було ТАК використано. Мені це болить.

 

:fp1: .

... хі-хі. :gigi:

(P):pardon::spruce_up:

:corn:

:smile3:

 

Дещо скоротив Ваш піст зі збереженням змістовної частини (як на мене :gigi: )

Але скажіть, будь ласка, чим ТС і кого використав? Хоча дурна справа навіть про щось Вас запитувати з огляду на зміст попереднього "обговорення".

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ОЙ, ти прав!

І всі знають, шо юльки в Україні то путінська п"ята колона.

Так от де ж план по звільненю, чи то був лише піар?

Я прочитала ваші коментарі  з перших днів вашого тут перебування.

Вам скрізь увижаються юльки.

Ви просто схиблені. Але то ваші проблеми.

 

 

 Ви не зрозуміли моїх симпатій? Я голосувала за Яроша. Це так, щоб вам спалося спокійніше. 

 

ОЙ, ти прав!

І всі знають, шо юльки в Україні то путінська п"ята колона.

Так от де ж план по звільненю, чи то був лише піар?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Надя оголосила голодування через те, що іі не лікують. За словами іі адвлката Ільі Новікова. Всі ті ліки які іі ЛОР з Украіни, Драгомирик Юрій Валерійович, написав і розписав, що за чим приймати, чим лікуватись, ій в СІЗО НЕ ПЕРЕДАЛИ! Суки!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я мовчки стала відповідати тим же

 

Ой, п%стишь! (цы)

 

Сколько раз ты стучала админам?

 

А сколько раз совала свое оскорбленное рыло литсо ко мне в личку?  Это молча?  А что тогда "верещать"?   :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Надя оголосила голодування через те, що іі не лікують. За словами іі адвлката Ільі Новікова. Всі ті ліки які іі ЛОР з Украіни, Драгомирик Юрій Валерійович, написав і розписав, що за чим приймати, чим лікуватись, ій в СІЗО НЕ ПЕРЕДАЛИ! Суки!

 

Навіть коли оголосить голодування вся ерефія - царю буде по цимбалах, просто така держава, і, звісно, насєлєніє

Link to comment
Share on other sites

 

 

Надя оголосила голодування через те, що іі не лікують.

За словами іі адвлката Ільі Новікова. Всі ті ліки які іі ЛОР з Украіни,

 Драгомирик Юрій Валерійович, написав і розписав, що за чим приймати, чим лікуватись, ій в СІЗО НЕ ПЕРЕДАЛИ! Суки!

 

Які можуть бути претезії 

до цих кацапотварин?

Link to comment
Share on other sites

Дещо скоротив Ваш піст зі збереженням змістовної частини (як на мене :gigi: )

Але скажіть, будь ласка, чим ТС і кого використав? Хоча дурна справа навіть про щось Вас запитувати з огляду на зміст попереднього "обговорення".

Мій піст Ви скоротити не маєте можливості, тому що пощу коли хочу і як хочу. Та і вхагалі піст то є річ ітимна і ніхто крім Бога і людини цього знати не може.

Якщо Ви мали на увазі моє повідомлення? То є Ваше право перепосту, якщо Ви не навмисно маніпулюєте і міняєте зміст повідомлення.

 

Автор гілки ніяк не використав світле ім"я Наді, але партія і її лідерка.

Якщо для Вас є дурною справою щось питати, то навіщо це робите? :rotate:

Link to comment
Share on other sites

Ой, п%стишь! (цы)

 

Сколько раз ты стучала админам?

 

А сколько раз совала свое оскорбленное рыло литсо ко мне в личку?  Это молча?  А что тогда "верещать"?   :)

 

Ой, п%стишь! (цы)

 

Сколько раз ты стучала админам?

 

А сколько раз совала свое оскорбленное рыло литсо ко мне в личку?  Это молча?  А что тогда "верещать"?   :)

Я мала право повідомити адмінів про вашу негідну поведінку.

 

 

А саме: ви з доброго дива стали мінусувати всі мої коментарі. Також  ображати мене абсолютно нізащо.  Я до вас звернулася в обговореннях з проханням пояснити причину такої поведінки. Ви відмовчались.

 

 

Потім я запитала вас два рази у приваті - ви відмовчались.

 

 

 

То яке право ви маєте говорити зі мною подібним тоном?  

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я вас взагалі не помічаю.

Але бачу, що ви, Акваріус і оця істерична особа мене мінусують з першого мого дня перебування на форумі.

 

Я мовчки стала відповідати тим же.

 

І тут уже пішли словесні образи. 

 

Вже якщо запєлєнговалі Вас толерантні й справедливі наші колеги, то вже не злізуть - хоч за Яроша, хоч за кого - ПІЗНО  :gigi:

Ще й зберуть докупи одно"думців" у поміч в необхідній кількості  - мінусів на всіх не вистачить, а в них - напроти. B-)

А "переможуть", якщо Ви звідси підете. Не робіть їм приємностей!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мій піст Ви скоротити не маєте можливості, тому що пощу коли хочу і як хочу. Та і вхагалі піст то є річ ітимна і ніхто крім Бога і людини цього знати не може.

Якщо Ви мали на увазі моє повідомлення? То є Ваше право перепосту, якщо Ви не навмисно маніпулюєте і міняєте зміст повідомлення.

 

Автор гілки ніяк не використав світле ім"я Наді, але партія і її лідерка.

Якщо для Вас є дурною справою щось питати, то навіщо це робите? :rotate:

Яка партія? До чого тут партія?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ой, п%стишь! (цы)

 

Сколько раз ты стучала админам?

 

А сколько раз совала свое оскорбленное рыло литсо ко мне в личку?  Это молча?  А что тогда "верещать"?   :)

НІЧОГО СОБІ! :fp1:

Щей  в лічьку :fp1: :fp1: :fp1: Бо не вміє дискутувати і спілкуватись цивілізовано, а лише грубість і матюки, підозри, якісь безпідставні закиди, та і просто істерика. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Вже якщо запєлєнговалі Вас толерантні й справедливі наші колеги, то вже не злізуть - хоч за Яроша, хоч за кого - ПІЗНО  :gigi:

Ще й зберуть докупи одно"думців" у поміч в необхідній кількості  - мінусів на всіх не вистачить, а в них - напроти. B-)

А "переможуть", якщо Ви звідси підете. Не робіть їм приємностей!

Та це ж зветься цькування форумчанина.  Пункт дванадцятий, якщо я не помиляюсь. 

 

Я вражена, такої ненависті на рівному місці - пошукати ще треба.

 

 

В чому причина? 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Автор гілки ніяк не використав світле ім"я Наді, але партія і її лідерка.

 

Автор гарної, але зіпсованої Вами гілки, жодним чином не згадав ані партій, ані їх лідерів. А лише порадів за шанс для Наді.

А Ви що влаштували? :bluet:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

НІЧОГО СОБІ! :fp1:

Щей  в лічьку :fp1: :fp1: :fp1: Бо не вміє дискутувати і спілкуватись цивілізовано, а лише грубість і матюки, підозри, якісь безпідставні закиди, та і просто істерика. :nose3:

Будь ласка, наведіть приклад  моєї грубості, матюків чи підозр?. Звісно, якщо ви не плутаєте мене з Акваріус чи Абориген. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


про вашу негідну поведінку.

 

Ты своих паучат поучай и сама учись достойно вести себя, а не гадить с 4-5 ников, а потом бегать стучать.

 

И не надо прикрываться именами героев, они делают свое для Украины, а мамця и тебе подобные наживают на этом  весьма сомнительные дивиденты.

Надя уже инвалид, а ты тут постишь хрень о том, как вам мешают ее спасать...  Цинизм, но как отвратно выглядит...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хво-ро-ба. Бий своїх... :pardon:

І-ГНО-РУЙ-ТЕ!

Зрозуміла. Ігнор то таки найкраще, що може бути. 

Ты своих паучат поучай и сама учись достойно вести себя, а не гадить с 4-5 ников, а потом бегать стучать.

 

И не надо прикрываться именами героев, они делают свое для Украины, а мамця и тебе подобные наживают на этом  весьма сомнительные дивиденты.

Надя уже инвалид, а ты тут постишь хрень о том, как вам мешают ее спасать...  Цинизм, но как отвратно выглядит...

Жінко, заспокойтеся. Ви також схиблена на Юлі?

В ігнор ставлю Хоней, Акваріус, Абориген. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...