Перейти до змісту

Какіє люді!


DiDUS

Recommended Posts

американці зробили такі очі  ;o на те. що міністром в Україні поставили іноземного громадянина

 

у них такого не може бути в принципі 

 

навіть пояснення, що у неї батьки вихідці з України - не допомогли їх переконати

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

американці зробили такі очі  ;o на те. що міністром в Україні поставили іноземного громадянина

 

у них такого не може бути в принципі 

 

навіть пояснення, що у неї батьки вихідці з України - не допомогли їх переконати

 

Якісь забиті ті американці. Вона хоча би жила і працювала останнім часом в Україні, та й громадянство візьме, не проблема.

 

Он у литовців товариш прямо з Штатів приїхав і почав президентствувати.

 

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D1%81_%D0%90%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D0%BA%D1%83%D1%81

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

хай тоді дозволяють подвійне громадянство для всіх.

 

А то виходить як в Оруела про свиней  - всі звірі рівни, але свині рівніші

 

якщо казати про зв"язки та кумовство- її ж туди не з вулиці взяли, у неї був звязок з естеблішментом -  з Ющенком

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то Ющенко является владельцем франшизы Макдональдса и КФС в Украине. На фотках это он пришел в свой ресторан на открытие (на вокзале) :D а вы голодранцы ржете над пчеловодом :D
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то Ющенко является владельцем франшизы Макдональдса и КФС в Украине. На фотках это он пришел в свой ресторан на открытие (на вокзале) :D а вы голодранцы ржете над пчеловодом :D

тю! :D

 

красчик :tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то Ющенко является владельцем франшизы Макдональдса и КФС в Украине. На фотках это он пришел в свой ресторан на открытие (на вокзале) :D а вы голодранцы ржете над пчеловодом :D

Речь о том, что Яресько из любих друзів Юща... :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то Ющенко является владельцем франшизы Макдональдса и КФС в Украине. На фотках это он пришел в свой ресторан на открытие (на вокзале) :D а вы голодранцы ржете над пчеловодом :D

І то правда. :lol2:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то Ющенко является владельцем франшизы Макдональдса и КФС в Украине. На фотках это он пришел в свой ресторан на открытие (на вокзале) :D а вы голодранцы ржете над пчеловодом :D

Это вы в журнале Рассвет пчеловода такую информацию прочитали?

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Добра душа,  Ви  так  давно  читаєте  цей  форум?  З  травня?  Півроку  Вас  не  реєстрували?

Ні, поведінка  одної дописувачки змусила мене поцікавитися її ранішими дописами. Цікаві речі знаходжу.photo-thumb-1230.jpg?_r=1417630755 honey flower 21 червень 2014 - 21:08

wtf : 21 Черв 2014 - 22:42snapback.png

Как вам удается в одном предложении использовать буквы ы и i, делая в каждом слове ошибки? Как быстро вы переключаете языковую раскладку на компьютере? Это какие-то специальные тренинги или вы выдумали свой язык?

Расскажите, это очень интересно.

А еще логопеды и психологи говорят, что человек так пишет, как разговаривает.

Понимают ли вас окружающие?

Мне хочицца вам ответить тожє.  :smile3:  Патамуша здесь так многийе гаварят.  :not_i:  Или проста умейут пейсать, ну сдесь научились. Тут вапщета свой такой разгавор кагбы.  И ешчьо хачьу дабавить, шо умнійе люди умейут нескалька разгаворав разгаваривать і пейсать тоже. С уважєнийем  йа  :blush2:

:queen:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я тільки прийшла на форум, теж поцікавилася в тої особи, навіщо вона коверкає мову.  

 

 

Особа нетерпима до найменшої критики. 

 

 

Хоча собі дозволяє багато. wtf : 25 Черв 2014 - 23:50

snapback.png

Вот уже лучше.
Почти норма.
Мне на украинских форумах только однажды встречался ник с таким же количеством смайлов в постах.
Тоже как будто провинциальная женщина средних лет.
Правда абсолютно противоположных взглядов. А так - не отличишь.
Возможно в роддоме, после того как уронили головками об кафель, вас разлучили.

:snoozer_05: Ну щож,wtf

У більшості випадків тут люди   спілкуються не ображаючи один одного,навіть  :sad:   :scenic:   :not_i:опоненти,  :acute: а якщо щей з  гумором, то викликають навіть   :blush2: симпатію. Ви хотіли перевести розмову у площину особистих образ?  :ireful: Співчуваю, але це для мене нецікаво  :stop: . З задоволенням спілкуюсь з чоловіками, в яких є почуття гумору,  :smile3:  а значить і розум.  :vinsent:  Соррі, проз Вас іду не глянувши.  :nea:  Хай щастить!  :pardon:

:queen:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Это ж надо, какая страсть к политическому трупу!  :fp1:

 

 

Некрофілія — сексуальна або психічна девіація, статевий потяг до трупів, іноді в переносному сенсі потяг до всього мертвого. В кліничному розумінні вважається патологією.

 

Трапляється рідко і не тільки в чоловіків, але і в жінок. Формується в психічнохворих та людей з вродженими чи набутими психічними аномаліями. Некрофілія може поєднуватися із садизмом (некро-садизм) у формі наруги над трупом.

 

Некрофіли розривають могили, пробуваються в морги або в будинки, де є небіжчики. Некрофілами часто є працівники моргів, цвинтарів. В експертній судово-психіатричній практиці некрофіли виявляються рідко й зазвичай притягаються до кримінальної відповідальності за хуліганство й знущання з трупів і могил.

 

Пошук об'єкта для здійснення статевого акта з трупом досить складний. Некрофіли полюють за трупами, намагаються проникнути в будинок, де є небіжчик. Щоб мати вільний доступ до трупів, вони нерідко улаштовуються працювати в морги. Винятково рідко в пошуках об'єкта задоволення некрофіли йдуть на вбивство, після чого роблять статевий акт с трупом жертви. У цих випадках вбивство не зв'язане з садистським задоволенням, а служить засобом досягнення поставленої мети.

Змінено користувачем Бартка
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я тільки прийшла на форум, теж поцікавилася в тої особи, навіщо вона коверкає мову.  

 

 

Особа нетерпима до найменшої критики. 

 

 

Хоча собі дозволяє багато. wtf : 25 Черв 2014 - 23:50

snapback.png

:snoozer_05: Ну щож,wtf

У більшості випадків тут люди   спілкуються не ображаючи один одного,навіть  :sad:   :scenic:   :not_i:опоненти,  :acute: а якщо щей з  гумором, то викликають навіть   :blush2: симпатію. Ви хотіли перевести розмову у площину особистих образ?  :ireful: Співчуваю, але це для мене нецікаво  :stop: . З задоволенням спілкуюсь з чоловіками, в яких є почуття гумору,  :smile3:  а значить і розум.  :vinsent:  Соррі, проз Вас іду не глянувши.  :nea:  Хай щастить!  :pardon:

:queen:

Це було моє приватне повідомлення до wtf, :buba:  в якому я написала те, що написала :mail1: Тут немає нічого такого, за що мені може бути соромно. :victory: Стараюсь нормально спілкуватись  з опонентами.  Нехай буде соромно цій особі, що вдається до таких кроків.

Я можу над вами тільки глузувати. :smile3:  Ви просто смішні і злі :pooh_lol:

:girl_sigh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

І вже два подібних дописи за місяць її  перебування на форумі. 

 

Нетерпимість до критики, нетерпимість до опонента - то прояв антилюдяності. 

Це Ви мене ТАК ігноруєте?

 

Я Вам писала про це вже 2 рази, пишу втретє

мо у вас є якесь збочення?

ВІДЛІПНІТЬ ВІД МЕНЕ, ШАНОВНА ПАНІ !

Я є ГЕТЕРО І ОДРУЖЕНА!

схаменіцця.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

wtf вывалила в публику приватное сообщение? На ФУПе, помницо, за это было 999 железных.   :fp1:

Но я  почему-то не удивлен...

 

Не, Бартка, тут не только некрофилия присуща хулькам, тут особый набор качеств, а вернее полное отсутствие некоторых - моральности, чистоплотности, порядочности.

 

Как полупьяные обормоты обсуждали  голодающую бухую катьку,  так и хульковские бабци, с тем же ай-кью, одним на всю гопкомпанию,  краев не видят. 

 

Какая мать - такие и дети...

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Але це типове для :love::vata:  вивалити відра бруду на сторінку і "смицца по-тіхому".

Як казав консул " і пачіму я нє удівльон?" (цетато канєшнож) :buba:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

wtf вывалила в публику приватное сообщение? На ФУПе, помницо, за это было 999 железных.   :fp1:

Но я  почему-то не удивлен...

 

Не, Бартка, тут не только некрофилия присуща хулькам, тут особый набор качеств, а вернее полное отсутствие некоторых - моральности, чистоплотности, порядочности.

 

Как полупьяные обормоты обсуждали  голодающую бухую катьку,  так и хульковские бабци, с тем же ай-кью, одним на всю гопкомпанию,  краев не видят. 

 

Какая мать - такие и дети...

Юлефобы дрыщйобнутые, вы Тимошенко ваще не обсираете обсуждаете, таки да!  :fp1:

 

А потом "А НАС ЗА ШО?" 

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Некрофілія — сексуальна або психічна девіація, статевий потяг до трупів, іноді в переносному сенсі потяг до всього мертвого. В кліничному розумінні вважається патологією.

 

Трапляється рідко і не тільки в чоловіків, але і в жінок. Формується в психічнохворих та людей з вродженими чи набутими психічними аномаліями. Некрофілія може поєднуватися із садизмом (некро-садизм) у формі наруги над трупом.

 

Некрофіли розривають могили, пробуваються в морги або в будинки, де є небіжчики. Некрофілами часто є працівники моргів, цвинтарів. В експертній судово-психіатричній практиці некрофіли виявляються рідко й зазвичай притягаються до кримінальної відповідальності за хуліганство й знущання з трупів і могил.

 

Пошук об'єкта для здійснення статевого акта з трупом досить складний. Некрофіли полюють за трупами, намагаються проникнути в будинок, де є небіжчик. Щоб мати вільний доступ до трупів, вони нерідко улаштовуються працювати в морги. Винятково рідко в пошуках об'єкта задоволення некрофіли йдуть на вбивство, після чого роблять статевий акт с трупом жертви. У цих випадках вбивство не зв'язане з садистським задоволенням, а служить засобом досягнення поставленої мети.

 

 

То есть все теперь согласны, что Дрыщ - труп! :fp1: 

 

ну ихуй с ним, правда, периодически воняет, сцуко... 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

оно падкріплЄніє в дідуса, шоб не самотужки багно  розливати, ато ж скучьна, нє?

:shuffle:

без хані і срачу не було. ото вже має людина вміння. ви одружена? йшли би в ліжко до чоловіка.

 

@oladushek

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.2 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (10). Розділ: Какіє люді!.

Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 18 гру 2014 13:45

Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

 

Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

оно падкріплЄніє в дідуса, шоб не самотужки багно  розливати, ато ж скучьна, нє?

:shuffle:

Шо ви зветаєте увагу на збоченця.В нього звихнута психіка діддомівця.Уявіть собі цього типа,дитинство пройшло під наглядом вихователів,які насилували його морально і фізично.Тому ТЮля для нього богиня.Вона йому підсипає "проса",хвалить і дає особливі доручення по обгаджуванні її опонентів...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо ви зветаєте увагу на збоченця.В нього звихнута психіка діддомівця.Уявіть собі цього типа,дитинство пройшло під наглядом вихователів,які насилували його морально і фізично.Тому ТЮля для нього богиня.Вона йому підсипає "проса",хвалить і дає особливі доручення по обгаджуванні її опонентів...

Шо ви зветаєте увагу на збоченця.В нього звихнута психіка діддомівця.Уявіть собі цього типа,дитинство пройшло під наглядом вихователів,які насилували його морально і фізично.Тому ТЮля для нього богиня.Вона йому підсипає "проса",хвалить і дає особливі доручення по обгаджуванні її опонентів...

ви описали свій досвід чи у вас уява збоченця
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

wtf вывалила в публику приватное сообщение? На ФУПе, помницо, за это было 999 железных.   :fp1:

Но я  почему-то не удивлен...

 

Не, Бартка, тут не только некрофилия присуща хулькам, тут особый набор качеств, а вернее полное отсутствие некоторых - моральности, чистоплотности, порядочности.

 

Как полупьяные обормоты обсуждали  голодающую бухую катьку,  так и хульковские бабци, с тем же ай-кью, одним на всю гопкомпанию,  краев не видят. 

 

Какая мать - такие и дети...

Не вывалила.

Потому что удалила это сообщение, не читая.

Потому что, сообщения от трансгендеров и фриков не открываю, чтобы не заразиться.

А вы можете наслаждаться плюсами в карму от аватаров.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...