Перейти до змісту

Какіє люді!


DiDUS

Recommended Posts

от же шкода. я вже закохався в ханю. як уявлю що вона десь у кавярні демонструє їх як катерина нп фото аж дрож бере.

от же шкода. я вже закохався в ханю. як уявлю що вона десь у кавярні демонструє їх як катерина нп фото аж дрож бере.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не вывалила. Потому что удалила это сообщение, не читая.

 

Удалила аккурат в приват склочнице добрадуше?  А че, красивое объяснение, мне нравится :)

 

 

 

 


Потому что, сообщения от трансгендеров и фриков не открываю, чтобы не заразиться.

 

А кого это интересует, дорогая? (зевая)  

 

Завести нормальных знакомых не пробовала?  B-)

 

 

 


А вы можете наслаждаться плюсами в карму от аватаров.

 

Зависть карму портит. А тетькам - еще и цвет литса.  :snoozer_09:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Удалила аккурат в приват склочнице добрадуше? А че, красивое объяснение, мне нравится :)

 

 

 

А кого это интересует, дорогая? (зевая)

 

Завести нормальных знакомых не пробовала? B-)

 

 

Зависть карму портит. А тетькам - еще и цвет литса. :snoozer_09:

не треба себе втішати. заздрити підлому нормальна людина не буде. а хто мінусує все підряд у житті або велика падлюка або велике ніхто.
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не вывалила.

Потому что удалила это сообщение, не читая.

Потому что, сообщения от трансгендеров и фриков не открываю, чтобы не заразиться.

А вы можете наслаждаться плюсами в карму от аватаров.

Ви не здатні правдиво жити. Нічого Ви не видаляли, а віддали повідомлення далі. Це характеризує Вас як непорядну людину.

Мені не соромно за мої дописи, тому що поводжусь з опонентом корректно. Вам не відоме це поняття.

Спершу, в дискусіях про політичні сили Ви показали себе, як груба особа і в мене не викликало НІЯКИХ сумнівів, що Ви є чоловічої статі, та і в огляді Вашої сторінки не стояло позначки статі,тому і написала Вам своє ПП повідомлення лише з тиєю ціллю, щоб воно Вас не образило ПРИ всіх.

Але Ви обділені порядністю і самим простим раціональним мисленням... Ви "віддали" це повідомлення ЩЕ БІЛЬШ непорядним людям.

Мені за моє повідомлення, як і за кожне інше НІСКІЛЕЧКИ НЕ СОРОМНО. А Ви виставили себе, як непорядна і не дуже розумна людина.

Мені шкода Вас і смішно.

Кожний показує хто він насправді. Ващі коменти іноді з ненормативною лексикою аж НІЯК не характеризують Вас як жінку.

Ну, щож, жінки є різні.

Хай щастить :victory:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wtf вывалила в публику приватное сообщение? На ФУПе, помницо, за это было 999 железных.   :fp1:

Но я  почему-то не удивлен...

 

Не, Бартка, тут не только некрофилия присуща хулькам, тут особый набор качеств, а вернее полное отсутствие некоторых - моральности, чистоплотности, порядочности.

 

Как полупьяные обормоты обсуждали  голодающую бухую катьку,  так и хульковские бабци, с тем же ай-кью, одним на всю гопкомпанию,  краев не видят. 

 

Какая мать - такие и дети...

Хіба серед них є порядні люди? Путінські ватніки, навіть не підозрюють, як їх використовують, 5 колона в Україні. :Ganba:

Link to comment
Share on other sites

не треба себе втішати. заздрити підлому нормальна людина не буде. а хто мінусує все підряд у житті або велика падлюка або велике ніхто.

 

До якой з цих двох категорій Ви відносите себе? :lol2:

:pooh_lol:

Ваш кожний допис побудований на заздрощах і злобі, це виглядає примітивно і СМІШНО. :pooh_lol:

Кожний ділиться ТИМ, що в нього є з надлишком. От у Вас найбільше є хамства, грубість, підлість і звичайно зависть.

 

Ви не уявляєте, як Ви жалюгідно виглядаєте на фоні всіх дописувачів. :66:

По-людськи мені Вас страшенно ШКОДА, що Ви не маєте в житті радості і поваги і любові до до ближнього.

Вас шкода до сліз.

ЯКА ВИ НЕЩАСНА ЛЮДИНА. :not_i: :cray:

Як шкода,що серед вас, прихільників Юлі ТАК мало порядних людей. І ЦЕ ви доказуєте своїми коментарями.

Які ви ЖАЛЮГІДНІ.

:sad:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Теж пересмикнуло.Пан мусів бути дещо стриманішим. (цы)

 

Ты вроде с большими буквами раньше писала, не?   :)

А дописи з "бодуна", після стєкломою, водиночку воно то не легко. :pooh_lol:

ніжтож її не любить, от і зганяє свою злість. Шкода.

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

oladushek, так шкода Вас! От крім співчуття Ваші дописи нічього не викликають. Жалію Вас від щирого серця ЖАЛІЮ.

Одинока і ніким і нелюбима і всіх і все ненавидяча Ви людина. :66:

Уявляю, як Вам важко живеться. Яка Ви нещасчна! І чим більше Ви л*йна  і ненависті виливаєте на дописувачів, тим все більше і більше Вас шкОда.  І як видно, що в цьому Ви винні лише ОДНА, бо тільки Ви самІ можете побудувати своє щастя. Співчуваю. 8-)

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

А дописи з "бодуна", після стєкломою, водиночку воно то не легко. :pooh_lol:

ніжтож її не любить, от і зганяє свою злість. Шкода.

Ханю не зліться. просто не так часто мийте вікна як ви то звете . тл й бодун траплятиметься рідше. І взагалі навіщо вживати засоби для скла. можна наливочку. дати рецепт?
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ханю не зліться. просто не так часто мийте вікна як ви то звете . тл й бодун траплятиметься рідше. І взагалі навіщо вживати засоби для скла. можна наливочку. дати рецепт?

:) Зависть, чорна зависть керує Вами. Ви не проминаєте жодного мого допису або коментаря. :buba:  Завидуйте й далі. :pooh_lol: Нещасна Ви жінка, яка зі злобою і ненавистю співіснує, і якою керує зависть.

 

 

Жгі іщьо, оладушек, і глумись над собою тут перед усіма, а ми поплачемо над Вами. :cray:

Анекдот про хай щастить вже вивчили.

І так ХАЙ ЩАСТИТЬ :victory:

Link to comment
Share on other sites

Бггг.

Дяденьки, вы заигрались.

Добрадуша, где вы взяли этот пост цвэтка? И переписывались ли мы с вами вообще когда нибудь в личке?

@Аквариус, вы же вроде бы без сомнения мужчина.

Участие в подобных ветках и минусы в карму это так не по мужски.

Форумы не то место, где надо беспокоиться за свое реноме, но предлагаю вам схаменуться.

По доброму предлагаю.

Потому что, в отличие от вас, поставила за все время на этом форуме ОДИН минус.

Найдите для себя позитив даже в общении с оппонентами.

Потому что цвет лица портит не зависть.

А желчь.

Я больше здесь непишу. А вы как хотите, да.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дауж, хоть синесракие и пишут на мове - от этого они менее вонючим дерьмом не становятся.Пусть хоть сейчас и любят порошка - за то шо он кум их дрыщавого...

Ага, прикриваються ющеи та порошком. бо соромно признатись. що синьосракі. але їхня ненависть показує їхнє ригівське нутро. Змінено користувачем oladushek
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:) Зависть, чорна зависть керує Вами. Ви не проминаєте жодного мого допису або коментаря. :buba:  Завидуйте й далі. :pooh_lol: Нещасна Ви жінка, яка зі злобою і ненавистю співіснує, і якою керує зависть.

 

 

Жгі іщьо, оладушек, і глумись над собою тут перед усіма, а ми поплачемо над Вами. :cray:

Анекдот про хай щастить вже вивчили.

І так ХАЙ ЩАСТИТЬ :victory:

ханю чому ви відмовляєтесь показати свої жіночі принади? чи ви чоловік? майбути чоллввк сьекломой знає.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  Дрищі  і синьосракі  регіонали ,  симбіоз  вказаних ,   мудачукі ,   ІДІТЬ  к йобені  мать  підараси .

 

Я все сказав .

 

 

 Да , заберіть  з  собою  аптеку  майбутнього  і пасіку ? Вже  забрали ?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

американці зробили такі очі  ;o на те. що міністром в Україні поставили іноземного громадянина

 

у них такого не може бути в принципі 

 

навіть пояснення, що у неї батьки вихідці з України - не допомогли їх переконати

Що це за висер? А нинішній президент США чим відрізняється він наших "іноземців"? Он його дядьку чи тітці - не пам'ятаю - навіть у візі до США відмовили.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бггг.

бла-бла-бла

 

 

Зачем так много слов так много треска?(с)

 

Я уже все сказал. Вкратце -  тебе опять завезли не то. Не тех оппонентов, не тех дяденек, не тех тетенек. Ты, ясен-красен, наш маяк добродетели и небитый образчик нравственности, все ОБЯЗАНЫ равняться на тебя и чистить себя время от времени под твоей аватарой. 

 

Я ниче не пропустил и не перепутал?  :)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ого! Це вже всякі межі переходить. 

 

Бггг.
Дяденьки, вы заигрались.
Добрадуша, где вы взяли этот пост цвэтка? И переписывались ли мы с вами вообще когда нибудь в личке?
@Аквариус, вы же вроде бы без сомнения мужчина.
Участие в подобных ветках и минусы в карму это так не по мужски.
Форумы не то место, где надо беспокоиться за свое реноме, но предлагаю вам схаменуться.
По доброму предлагаю.
Потому что, в отличие от вас, поставила за все время на этом форуме ОДИН минус.
Найдите для себя позитив даже в общении с оппонентами.
Потому что цвет лица портит не зависть.
А желчь.
Я больше здесь непишу. А вы как хотите, да.

Шановна  

 wtf !  Ми з Вами ніколи не листувалися приватно. 
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Добрадуша, где вы взяли этот пост цвэтка?

 

 

Я Вам розповім. У моїй гілці про те, що у справі Наді Савченко можуть бути зрушення ( до речі, Акваріус швиденько відкрив гілку, ідентичну моїй) 

honey flower дозволила собі флуд, глумління і взагалі неадекватну поведінку. 

Ось ця гілка http://uapolitics.com/topic/17185-svobodu-nad%D1%96-savchenko-sv%D1%96tlo/

 

 

Я зацікавилась цією особою і прочитала її повідомлення з початку її перебування на цьому форумі.

 

І виявила дивну річ.

 

На найменше зауваження в її сторону ця неадекватка вистріює цілі простирадла одного і того ж змісту. Як приклад, я навела Ваш пост і її відповідь на нього.

 

А взяла ось тут. http://uapolitics.com/user/1230-honey-flower/

 

Шановна wtf, я прошу Вас не ображатися на мене, бо не думала, що Акваріусу привидиться якийсь приват і зчиниться така буча. 

 

Цю парочку неадекватів і ще Аборигена я поставила в ігнор і дуже цьому тішуся.  З повагою добрадуша. 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

до речі, Акваріус швиденько відкрив гілку, ідентичну моїй

 

Брехливость - признак юлька. Противоположную твоей ветку,  многоликая ты наша. Моя ветка - о Наде, а твоя - о том, как пиариться Хуля на Наде. Чувствуешь разницу? Нет? Я так и думал.

 

До моей ветки, ты НИ СЛОВА не сказала о том, что Надя оглохла на одно ухо и к ней не пускают врача и не дают лекарств, хотя на тот момент шли третьи сутки острого периода болезни.  Но ведь это такие мелочи, неспа?

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не стоит портить малочисленные радости пожЫлой допысувачки, дружище @Абориген. Вероятно возможность вцепиться в ляжку оппоненту - единственная отрада, скрашивающая серые будни почетной дурдомовской юльчихи. Ну посуди сам, что еще им осталось? Только обсирать президента и щелкать клювом на сторонников других политсил. Вата-с. :pleasant:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

добрадуша, ви прийшли сюди на цей сайт і зразу почали з негативного до мене.Я :smile3:  Вас не знаю і знати не хочу, бо вкрай негативна особа і заслуговуєте на таке ставлення від нас, яке маєте. :smile3:  Значить то були ваші цілі. А тепер зі спокійного форуму ви перетворюєте все в те, чим багата ваша душа --- злобою, переслідуванням дописувачів.Кому Ви хочете що доказати? :not_i: Нам це неприємно, ідіть собі з Богом, бо миритись з цим не не збірапємось.ю

І ще раз, як в анекдоті ХАЙ ЩАСТИТЬ. :victory:

 

http://arcanumclub.ru/smiles/smile406.gif Абориген,http://arcanumclub.ru/smiles/smile362.gif Акваріус,http://arcanumclub.ru/smiles/smile185.gifя.

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дауж, хоть синесракие и пишут на мове - от этого они менее вонючим дерьмом не становятся.Пусть хоть сейчас и любят порошка - за то шо он кум их дрыщавого...

 

Ти вже на грудь прінял, сіняк. :weep:

 

  Дрищі  і синьосракі  регіонали ,  симбіоз  вказаних ,   мудачукі ,   ІДІТЬ  к йобені  мать  підараси .

 

Я все сказав .

 

 

 Да , заберіть  з  собою  аптеку  майбутнього  і пасіку ? Вже  забрали ?

 

ЧСМ, ти теж прінял стєкломоя на грудь. :laugh:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти вже на грудь прінял, сіняк. :weep:

 

 

ЧСМ, ти теж прінял стєкломоя на грудь. :laugh:

та вони шось тут через одного  з любимим напітком шото невнятне тицяють і це в них називаєцця "атвЄтка" :66:

Мо досі празнуть перемогу патужнай каманди? :pooh_lol:

:spruce_up:

:corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...