Перейти до змісту

Монтян, прес-конференция после поездки в зону АТО.


ЦеDzip

Recommended Posts

ты хочешь, шоб я это смотрел почти час?

лучче пойду накачу водочьки под уху свежесваренную

глядишь за это время хто нибудь кратко перескажет :pleasant:  :smiley15:

А я вже накотив  :smiley15:  і дивитись не буду, хоч і змушений був вийти на роботу у вихідний, мені міграція з фізичних серверів на віртуальні набагато приємніша ніж дивитися це поторобало.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Удивительно мерзкая баба. Как там Чехов сказал, о человеке...

Гм. Зато она прекрасно понимает, что ей ничего за такое не будет, Никто даже кирпича на голову не сбросит, не говоря о том, чтобы плюнуть в рожу прилюдно!

Link to comment
Share on other sites

таня абиделас

 

Багато мені погрожували через поїздку в зону АТО. Навіть не дивлячись на те, що нам вдалося звільнити одного полоненого.

Щоб відповісти на будь-які незручні питання, ми організували прес-конференцію.

Але нашу конфу журнолізди дружно проігнорили. Нє, вони там були, але матеріалів не вийшло.

Хто б сумнівався:)

 

 

неужели она ещё не поняла, что после ее зашквара с террористами вся её политическая биография в этой стране пошла по пизде?

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

таня абиделас

 

 

неужели она ещё не поняла, что после ее зашквара с террористами вся её политическая биография в этой стране пошла по пизде?

:nea: Бойко он не лише регіонал (= ватник), а ще й 300 мільйонів баксів вкрав. І що? І в Раді і з кабміну не вилазить ("вапроси рєшаєт").

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:nea: Бойко он не лише регіонал (= ватник), а ще й 300 мільйонів баксів вкрав. І що? І в Раді і з кабміну не вилазить ("вапроси рєшаєт").

 

 

что позволено Бойко- то не позволено Тане

Бойко может "решать вопросы"., тем и интересен новой власти

а Таня может разве шо Вию в подворотне сумкой отметелить и матом ругаться- ну нахера она кому-то сдалась?

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

что позволено Бойко- то не позволено Тане

Бойко может "решать вопоосы"., тем и интересен новой власти

а Таня может разве шо Вию в подворотне сумкой отметелить и матом ругаться- ну нахера она кому-то сдалась?

А активісткою в партію Бойка (як вона там зараз називається?) ? ;)

Link to comment
Share on other sites

таня абиделас

 

 

неужели она ещё не поняла, что после ее зашквара с террористами вся её политическая биография в этой стране пошла по пизде?

А їй пох біографія, 

тепер вона і її сімейка забезпечена 

фінансово надовго. 

Пам'ятаєте западенських журналістів-зрадників, 

котрі потосувалися на Донбасі?

Це вже зовсім інші люди, інакше одягнуті, на інших автівках та в інших квавртирах.

Вони думають, що це непомітно.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А їй пох біографія, 

тепер вона і її сімейка забезпечена 

фінансово надовго. 

Пам'ятаєте западенських журналістів-зрадників, 

котрі потосувалися на Донбасі?

Це вже зовсім інші люди, інакше одягнуті, на інших автівках та в інших квавртирах.

Вони думають, що це непомітно.

 

Та навряд чи їй так дофіга відвалили, вона нічого з себе особливо не представляє.

Link to comment
Share on other sites

Та навряд чи їй так дофіга відвалили, вона нічого з себе особливо не представляє.

 

Ей надо было не соваться на Донбасс, а тихо раскручивать тут свою политпартию (местные выборы скоро), педалируя тему что "и те, и те пидарасы а я одна графиня де Монсоро". Критиковать Пецю и Сеню,  мол, предали идеалы народовластия, реформ нету, народ, давайте сами объединяться, и так далее- а после выборов уже начинать активнчиать. Теперь же многие сторонники её шизоидных идей про кадастризацию всего и вся (при неработающей судебной системе), являющиеся, тем не менее, патриотами Украины, от нее отвернутся, и на местных выборах она предсказуемо отсосет

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

и чим це кадастри - шизоїдна ідея?

 

у США можна подивитись на сайті будь-яку інфу про будинок. власника, його початкову ціну на момент покупки та ринкову і тд

 

що у цьому поганого???

 

ааа, це ж важко буде пояснювати звідки бабло у суддів і тд на 3 поверхові маєтки

 

гидотні коменти 

 

інформативне відео - від тих. хто туди поїхав і побачив на власні очі. що відбувається. 

Link to comment
Share on other sites

и чим це кадастри - шизоїдна ідея?

 

у США можна подивитись на сайті будь-яку інфу про будинок. власника, його початкову ціну на момент покупки та ринкову і тд

 

що у цьому поганого???

 

ааа, це ж важко буде пояснювати звідки бабло у суддів і тд на 3 поверхові маєтки

 

гидотні коменти 

 

інформативне відео - від тих. хто туди поїхав і побачив на власні очі. що відбувається. 

Те, що коли після 30 років важкої праці і економії Ви нарешті купите собі щось вартісне, всі бандити України (і не лише) зможуть про це взнати і, переконнавшись, що за Вами не стоїть Ахметов або Порох просто примусять Вас це на них переписати.

 

А найсправедливіший у світі український суд з задоволенням перепише всі документи на них за невеличку винагороду.

Link to comment
Share on other sites

и чим це кадастри - шизоїдна ідея?

 

шизодиная потому, что никакая система кадастров и регистрации прав собственности не будет работать в стране, в которой продажный судья одним решением твое право во всех реестрах похерит, и на Васю, который ему заплатил- переоформит. И пока не наведут порядок в судах, все кадастры- до пизды кари очи.

Когда я сказал об этом Тане на ФУПе, она сказала что я не шарю, и именно кадастры смогут победить суды. Как именно помогут-она не сказала а просто послала меня нахуй.

Вот собственно и все. Как любой человек с навязчивой идеей, Монятн нихрена не видит помимо этой идеи. 

И да- спалиться с поездкой в Москву сразу после Донбасса-это тоже надо уметь,

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Те, що коли після 30 років важкої праці і економії Ви нарешті купите собі щось вартісне, всі бандити України (і не лише) зможуть про це взнати і, переконнавшись, що за Вами не стоїть Ахметов або Порох просто примусять Вас це на них переписати.

 

А найсправедливіший у світі український суд з задоволенням перепише всі документи на них за невеличку винагороду.

 а що це зараз їм заважає зробити, коли всі бази продаються на базарі 

 

це навіть не смішно - таке обгрунтування 

 

а що зараз бандитів стримує від цього? у нас повно самотніх бабусь без зброї

Link to comment
Share on other sites

ну і шо

я якщо поїду у москву до друзів мене теж розстріляти? у нас вільне пересування по конституціі

 

не думаю, що Таня, маючи чоловіка  - суддю не отримала підтримки від нього щодо первинності захисту майнових прав. а після того реформи судів

Link to comment
Share on other sites

ну і шо

я якщо поїду у москву до друзів мене теж розстріляти? у нас вільне пересування по конституціі

 

не думаю, що Таня, маючи чоловіка  - суддю не отримала підтримки від нього щодо первинності захисту майнових прав. а після того реформи судів

 

от судьи в отставке, вышедшего в неё 10 лет назад не зависит сейчас ровным счетом НИ-ХЕ-РА. 

он ей может и звезду с неба пообещать, но в наших судах он  ничего не сделает.

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

я про науково-практичний коментар

 

і так він нічого не вирішив, бо Кучма досі на свободі, а Мирослава Гонгадзе в США

 

 

"Знания, не подтвержденные опытом, бесплодны и полны ошибок "- так говорил Да Винчи

потому его комментарии при отсутствии у Тани возможности повлиять на суждебную систему- никакой пользы не принесут

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...