Перейти до змісту

Українська асоціація власників зброї, ментовська організація!


TimmiApostolMS

Recommended Posts

Українська асоціація власників зброї, ментовська організація!

 

Тут багато пукали за неї і за право носіння зброї, з цієї організації, от вона розробила закон який насправді є пук!!!

 

Про можливість носіння крім пукалок вони не згадують, там тільки бути власником розписано а право користуватись для захисту??? ніякого пояснення, знову перевищення самооборони??? (ти з пальцем убив озброєного автоматом злочинця як посмів і пришють перевищення самооборони) Зайшов на сайт цією мусорської організації там тільки про власність написано нічого про носіння. А цікаво будинок охороняти зброю із сейфа витягувати інакше посадять чи мусиш тримати незаряджену бо посадять?

 

Короче цей закон для отставних ментів щоб могли отсрілювати патріотів.

 

1-3 мають видавати через 3 дня щоб людина остила і щоб магазин міг перевірити чи ти не судимий і чи не є на обліку в психлікарні, і ніяких дозволів які зможуть отримати тільки за бабки багачі і колишні мент по знайомству.

 


  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

У Тимми похоже осеннее обострение... на разных форумах разводит срач о этом законе с аргументами типа "не поверю, пока не...."

Що хочеш прихильник мусорів? 

 

Я знаю історію в радянський час людина група підлітків напала на сімейну пару один з підлітків витягнув ножа і хотіли згвалтувати жінку а чоловік мав стаж 20 років любительського боксу і одни ударом убив того в вісок, той підліток був син начальника , дядьку пробували упекти на 15 а упекли на 5 років. Перевищення самооборони.

 

Зараз це теж нормальна ситуація . У кожного мента ніж холодна зброя хоча по закону це може визначити тільки експерт, але кожен мент у нас експерт і людина безправна, цей закон просто пук в якому прописана корупція на корупції. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

У нас треба переймати Чеський досвід закон має бути простий щоб його розумів і міг виконати дурак і не має мати двоякого тлумачення і протирічь))))


Вы тупореза то выключайте.

На мусоров, ментов и т.д. можете срать как хотите.

Я говорю о другом - что закон надо принимать, а не вечно дорабатывать.

Раді цього хай приймають. але простій людині від нього користі немає.

Link to comment
Share on other sites

Що ви там казали про носіння сейфа:

 

Стаття 30. Носіння та транспортування цивільної зброї і боєприпасівГромадяни України, які мають у законній власності зброю та боєприпаси, мають право на їх носіння.Носіння зброї та боєприпасів четвертої категорії здійснюється у зручний для власника та безпечний для нього і оточуючих спосіб (кобурах, чохлах, сумках тощо), які надійно утримують зброю від випадіння назовні незалежно від їх положення відносно тіла.Носіння зброї та боєприпасів четвертої категорії в громадських місцях повинно здійснюватися приховано від оточуючих, у спосіб, який унеможливлює випадкову втрату зброї та боєприпасів, чи заволодіння ними третіми особами, а також випадкове спричинення шкоди третім особам.

 

Навіть не в усіх штатах США, де дозволено носити зброю, можна робити це приховано.

Link to comment
Share on other sites

 

Українська асоціація власників зброї, ментовська організація!
 
Тут багато пукали за неї і за право носіння зброї, з цієї організації, от вона розробила закон який насправді є пук!!!
 
Про можливість носіння крім пукалок вони не згадують, там тільки бути власником розписано а право користуватись для захисту??? ніякого пояснення, знову перевищення самооборони??? (ти з пальцем убив озброєного автоматом злочинця як посмів і пришють перевищення самооборони) Зайшов на сайт цією мусорської організації там тільки про власність написано нічого про носіння. А цікаво будинок охороняти зброю із сейфа витягувати інакше посадять чи мусиш тримати незаряджену бо посадять?
 
Короче цей закон для отставних ментів щоб могли отсрілювати патріотів.
 
1-3 мають видавати через 3 дня щоб людина остила і щоб магазин міг перевірити чи ти не судимий і чи не є на обліку в психлікарні, і ніяких дозволів які зможуть отримати тільки за бабки багачі і колишні мент по знайомству.
 

 

Якщо заборони нема, то це означає дозвіл.

Link to comment
Share on other sites

Сколько раз в жизни ты имел ситуацию когда тебе был необходим ствол?

 

Не знаю як в Тіммі, а в мене був лише один випадок, коли б мені могла знадобитися зброя - то було пограбування групою осіб, ще й по пиці отримав за те що пручався.

Але тоді мені за віком зарано було б мати зброю.

В дорослому віці Бог милував, але нарізну зброю цього року таки купив - і короткоствольну буду купувати, як тільки закон приймуть.

Бо в мене родина і я маю бути здатний їх захистити від будь-кого.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо заборони нема, то це означає дозвіл.

Ну-да))) ЧОго тоді менти посадили людину за носіння дубинки? упс, мабуть десь є заковика, закон це харашо але ми маємо куча підзаконих актів які мають силу закону і видає їх мусорня.... 

Link to comment
Share on other sites

Не знаю як в Тіммі, а в мене був лише один випадок, коли б мені могла знадобитися зброя - то було пограбування групою осіб, ще й по пиці отримав за те що пручався.

Але тоді мені за віком зарано було б мати зброю.

В дорослому віці Бог милував, але нарізну зброю цього року таки купив - і короткоствольну буду купувати, як тільки закон приймуть.

Бо в мене родина і я маю бути здатний їх захистити від будь-кого.

 

 в мене був випадок коли могла виникнути необхідність захищатись від мусорні, вертався з екзамену в 12 ночі , такий викладач був, а ці хотіли суки використати як грушу для тренування , раніше чув про такі випадки але не вірив, ну мало що там вони між собою хвастаються, але люди  були пяні були в формі я явно налаштовані повязана і десь потренуватись, мені повезло що йшов з фотографом яякий їх віпізнав і тільки тому вони не посміли зробити задумане.

 

Були  і інші випадки .... 

 

Поки в небуде вилучено взагалі поняття з кримінального кодексу про перевищення самооборони , це все туфта.

Link to comment
Share on other sites

 

Українська асоціація власників зброї, ментовська організація!
 
Тут багато пукали за неї і за право носіння зброї, з цієї організації, от вона розробила закон який насправді є пук!!!
 
Про можливість носіння крім пукалок вони не згадують, там тільки бути власником розписано а право користуватись для захисту??? ніякого пояснення, знову перевищення самооборони??? (ти з пальцем убив озброєного автоматом злочинця як посмів і пришють перевищення самооборони) Зайшов на сайт цією мусорської організації там тільки про власність написано нічого про носіння. А цікаво будинок охороняти зброю із сейфа витягувати інакше посадять чи мусиш тримати незаряджену бо посадять?
 
Короче цей закон для отставних ментів щоб могли отсрілювати патріотів.
 
1-3 мають видавати через 3 дня щоб людина остила і щоб магазин міг перевірити чи ти не судимий і чи не є на обліку в психлікарні, і ніяких дозволів які зможуть отримати тільки за бабки багачі і колишні мент по знайомству.
 

 

+================================================================================+

Дурнику! Видається документ на право зберігання та НОСІННЯ зброї! Я із своїм Калашом вже третій рік їзжу звичайною електричкою. Тому не 3.14зди!

Link to comment
Share on other sites

Ти убив злодія кулаком а в нього була зброя ??? Тебе посадять за перевищення самооборони.

Я стріляв із свого Калаша щоб відігнати тітушок. Два з половиною роки назад стріляв щоб відігнати циган. Більше вони сюди не залазять! Скарг на мене не було.

Link to comment
Share on other sites

+================================================================================+

Дурнику! Видається документ на право зберігання та НОСІННЯ зброї! Я із своїм Калашом вже третій рік їзжу звичайною електричкою. Тому не 3.14зди!

А як нарахунок права застосувати її ??? Носити і бандит носить а застосувати її законно? Якже перевищення самооборони його забрали ? а спец засоби як телескопічна дубинка міліцейська? На 1+1 показували сюжет де за це міліція вимагала якісь дозвола .... може і на захист з допомогою боксу і карате треба дозвіл???  мене цікавить не право володіння а право застосовувати зброю , і мені хочеться купити телескопіческу дубінку , я маю право її застосувати проти хуліганів ? маю а посадять мене за це посадять. Тому цей закон туфта , іграшка якою скористаєшся і тебе посадять, зрозуміло що нею скористаєшся але тебе всерівно посадять.

Link to comment
Share on other sites

змішались в купу коні, люди....

 

1. Телескопічну дубинку ти не маєш наразі права носити бо це саме спецзасіб, як ти написав. З простою палицею можеш ходити скільки влізе в нас купа  пенсіонерів по селах, та й по містах ходять з типовим посохом. Знайомі ходили на тренування карате з посохом (1,20) ні разу не зупинян ніхто.

 

2. Перевищення не залежить від того чим перевищив. Якщо убив чимось незаконним, то це обтяжує вину. Чи ти думаєш, якщо когось приб'єш іконою, то її не визнають знаряддям вбивства?

 

3. Ключова проблема оборони - труп. Якщо трупа немає, то будь-які переломи і прострелені кінцівки мєнти як правило ігнорують. Є моменти з родичами в погонах, але це вже питання до корупції а не законодавства.

 

4. Якщо труп в тебе вдома, прийшов за життя туди сам зі зброєю, то і тут тобі спишеться за умови нормального юридичного супроводу.

 

Зрозумій просту штуку: якщо статтю про перевищення зовсім забрати, тоді любий маломірок з комплексом Наполеона зможе застрелити амбала ,який на нього косо подивися і сказати - він мені загрожував! Що я мав робити проти нього?

Тому мєнти в таких випадках кажуть - стріляти в ноги, в т.ч. з травмата, пневмата, а не розкидатись жмурами.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Вам треба, щоб було вилучено поняття  перевищення самооборони?

Пробачайте. А з якого переляку?

В жодній країні такого нема - протидія повинна бути відповідною до загрози.

 

За матюка вбивати зась. 

Крадія вашого гаманця по потилиці дубиною вбивати теж не треба. 

Якщо ви мене матюком, я вас по пиці - пістолета доставати теж немає підстав.

І тому подібне.

 

Ви взагалі законодавство читали, чи так, балачки розводите?

В проекті Закону про цивільну зброю прав додається, можна захищати і майно, затримувати, а можливість стріляти у ваших нелюбимих мусорів встановлено Законом!

Проте майте на увазі: якщо при затриманні вистрелити по ногам - те одне, а в потилицю - то буде перевищення.

Хочете мати право безкарно вбити і наздогоняючи? Тоді вам не дозвіл на зброю давати треба, а направлення до лікаря.

 

Кримінальний Кодекс, Стаття 36. Необхідна оборона

...
5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.
 
Проект Закону про цивільну зброю:
 
Стаття 36 (Який збіг!)
Не тягне за собою кримінальної відповідальності застосування громадянином зброї для захисту від нападу особи або групи осіб (дві чи більше особи), або для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше володіння особи (включно із транспортним засобом), або інше місце законного тимчасового перебування особи, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.
 
Особа має право дістати вогнепальну зброю і привести її у готовність, якщо вважає, що в обстановці, яка склалася, можуть виникнути підстави для її застосування.
 
Зброя застосовується громадянами як крайній захід для:
 
1) захисту від злочинних посягань на життя і здоров'я, житло та майно – власне чи інших громадян;
 
2) захисту від нападу на приміщення підприємства, організації, установи чи суб'єкта господарювання, де вони працюють чи законно перебувають;
 
3) затримання особи, яку застали при вчиненні злочину і яка намагається втекти;
 
4) знешкодження тварин, що безпосередньо загрожують життю чи здоров’ю людей;
 
5) попередження про намір застосувати зброю (постріл вгору), а також для подачі сигналу тривоги та виклику допомоги.
 
Перед тим, як застосувати зброю, громадянин зобов’язаний подати чітко визначене попередження про її застосування щодо особи, проти якої буде застосовано зброю (словесне попередження та/або постріл вгору), за винятком випадків, коли таке попередження неможливе внаслідок раптового виникнення небезпеки, або явної загрози життю людей (людини) або спричинення інших тяжких наслідків.
 
Забороняється застосовувати зброю щодо жінок з явними ознаками вагітності, неповнолітніх, коли їх вік відомий або очевидний, інвалідів, пересування та рухи яких обмежені, осіб похилого віку, крім випадків вчинення вищевказаними особами збройного чи групового нападу, а також проти працівників правоохоронних органів, військовослужбовців під час виконання ними службових обов'язків, окрім випадків вчинення ними неправомірних дій, які загрожують життю чи здоров’ю людей.
 
Відповідальність за незаконне застосування зброї встановлюється чинним законодавством.
 
При враженні людини внаслідок застосування зброї, особа, яка застосувала зброю, повинна негайно викликати швидку медичну допомогу для пораненого, вжити заходів щодо забезпечення охорони місця події, сповістити органи внутрішніх справ про застосування зброї.
 
Особа, яка правомірно застосувала зброю, не підлягає кримінальній відповідальності та не зобов’язана відшкодовувати збитки (моральні та/або матеріальні), які завдано внаслідок застосування нею зброї. Обов'язок щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок правомірного застосування зброї, покладається на особу (осіб), яка вчинила протиправні дії, що призвели до застосування зброї чи на спадкоємців таких осіб.
Змінено користувачем Mr.Grey
Link to comment
Share on other sites

А ось і іллюстрація: 

НА ПОЛТАВЩИНЕ ФЕРМЕР ИЗ РУЖЬЯ ЗАСТРЕЛИЛ ВООРУЖЕННОГО РАЗБОЙНИКА

В милиции считают, что мужчина действовал профессионально и в рамках закона

 

http://poltava.to/news/31614/

Link to comment
Share on other sites

А ось і іллюстрація: 

НА ПОЛТАВЩИНЕ ФЕРМЕР ИЗ РУЖЬЯ ЗАСТРЕЛИЛ ВООРУЖЕННОГО РАЗБОЙНИКА

В милиции считают, что мужчина действовал профессионально и в рамках закона

 

http://poltava.to/news/31614/

Як вчасно появилась така інфа??? не дивно? Цікаво посадять цих фермерів чи ні?... 

 

будем надіятись що все буде йти до нормального дозволу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...