Перейти до змісту

Анти-ватна операція (АВО) на форумі!


mg42

Recommended Posts

Заглянул к себе.  :consul:

 

Останні відвідувачі:

 

snow_bird

wtf

Elguider

 

Вопрос - и шо воно вам дало? 

 

Хорошо хоть с wtf прояснилось - не заглядывает, а просто ляпает пальцами в разных непредназначенных местах :)

 

каюсь, в мне теж таке кілька разів було. Акєла промахнулся (с)

Link to comment
Share on other sites

Терміново! За прояви антиукраїнськості забаньте хоней флоувер. Бо так знущатися з української мови патріотично налаштована людина не може.

Не бубочи каровка :nose3:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Терміново! За прояви антиукраїнськості забаньте хоней флоувер. Бо так знущатися з української мови патріотично налаштована людина не може.

Согласен!  А ник Оладушек?  Это ж явная антиукраинская пропаганда и латентная кацапскость :fp1:

Був бы Пляцок или Оладок на худой конец - никаких вопросовm а то Оладушек.  Ишь

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Заглянул к себе.  :consul:

 

Останні відвідувачі:

 

snow_bird

wtf

Elguider

 

Вопрос - и шо воно вам дало? 

 

Хорошо хоть с wtf прояснилось - не заглядывает, а просто ляпает пальцами в разных непредназначенных местах :)

Вуайеристи! :X
Link to comment
Share on other sites

Ну вот и заработала свое, бажена-навiжена (я прально написав українською?  B-) )


тю. Як назву її ханькою то воно відразу стукає модерам. а ти водолійка навчилося українською писати? Коцапська рідніша?


Вуайеристи! :X

 

Не то слово  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вопрос - и шо воно вам дало? 
у меня аналогично с  wtf  - або промахиваюсь и тыцаю в ник, або по привычке на другом форуме: там тыцанье на ник автоматом тот ник вставляет в ответ, тут иначе  - вот так и становишься вуайеристом ))))
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вуайеристи!

 

:fp1: Люди, це капец! Хочу і заглядаю, може мені цікаво, з ким я спілкуюсь.

А хамло Акваріус у мене в ігнорі, так що на нього певно випадково натисла, навіть не помітила :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1: Люди, це капец! Хочу і заглядаю, може мені цікаво, з ким я спілкуюсь.

А хамло Акваріус у мене в ігнорі, так що на нього певно випадково натисла, навіть не помітила :fp1:

Жартую. Там iнфа якою ми самi хочемо подiлитись з усiма форумчанами. Якщо хто кому хоче ще щось сказати - пиши особисте повiдомлення..
Link to comment
Share on other sites

А хамло Акваріус

 

Можете хоч під всіма постами мінуси проставити, мене карма не хвилює, але від цього Ви хамлом, яке полюбляє цькувати жінок бути не перестанете :pleasant:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну что... Оставим истерику на совести зацькованной мирной голубицы... Но минус за отвратительный характер она получит. Чтоб не зря верещала. :)

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Люди, це капец! Хочу і заглядаю, може мені цікаво, з ким я спілкуюсь.

А хамло Акваріус у мене в ігнорі, так що на нього певно випадково натисла, навіть не помітила :fp1:

 

Можете хоч під всіма постами мінуси проставити, мене карма не хвилює, але від цього Ви хамлом, яке полюбляє цькувати жінок бути не перестанете :pleasant:

От цього вже не чекала. Коли це ви встигли посваритись? :consul:;o

 

Це ДУЖЕ неприємно. :X

Link to comment
Share on other sites

Терміново! За прояви антиукраїнськості забаньте хоней флоувер. Бо так знущатися з української мови патріотично налаштована людина не може.

От, чому Ви себе весь час видаєте?

Якщо вже і взяли "імідж чоловіка" то тримайте його вже до кінця. Ви знаєте, це є типова помста завидливої і злої жінки. Ви хоч психологією чоловіків цікавтесь та їхнім сприйняттям, то і не буде у Вас таких "провалів".

 

Я зрозуміла, що Ви не можете прочитати назву мого ніка, але чому перекручуєте?Та звіснож чому, знов зависть Вас докучає. Та ладно, не буду вже тиснути "доповідь" на Вас. Мені Вас просто шкода. Але одне прохання --- :=[]  і ми зможемо порозумітись.

 

Соррі, я вже натиснула кілька мінусів, а потім пожаліла коли вже друкувала цей комент.

 

Я готова до дискусії, але не до хамства. Маю надію, що Ви здатні цього навчитися теж.

 

Гарного дня!

:spruce_up:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...