Перейти до змісту

Итак, власть не может или не хочет?


Recommended Posts

В последнее время на форуме происходят горячие диспуты по данному вопросу, хотелось бы поставить некую точку. Давайте рассмотрим ситуацию на примере Сашка Белого ( как на меня крайне деструктивная личность для общества) очень неудобного для власти человека, так вот в случае с ним власть смогла быстро и эффективно, наплевав на все условности вопрос решить. А вот с беркутовцами, которые убивали людей или чиновниками, которые грабили страну решить вопрос нельзя, как нельзя его решить и с пособниками и спонсорами лугандонии.

Власть смогла и обложила налогами все что движется и не движется, снизила уровень жизни малообеспеченных в 2 раза под соусом того что дескать кредиты нужно отдавать, но власть не смогла обложить налогами все то что было украдено мусорами, чиновниками, армейскими генералами, депутатами и прочей швалью, которая собственно эти кредиты и "освоила".

И таких вот примеров их очень много, так все же не могут или не хотят?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як на мене то саме розстріл Сашка Білого була колосальна помилка, якщо не гірше. І ця сука, поки типа головний мент країни ще колсь здохне за це. Не в своєму ліжку. І я хочу що б воно падло перед цим довго мучалося... десь так

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

В последнее время на форуме происходят горячие диспуты по данному вопросу, хотелось бы поставить некую точку. Давайте рассмотрим ситуацию на примере Сашка Белого ( как на меня крайне деструктивная личность для общества) очень неудобного для власти человека, так вот в случае с ним власть смогла быстро и эффективно, наплевав на все условности вопрос решить. А вот с беркутовцами, которые убивали людей или чиновниками, которые грабили страну решить вопрос нельзя, как нельзя его решить и с пособниками и спонсорами лугандонии.

Власть смогла и обложила налогами все что движется и не движется, снизила уровень жизни малообеспеченных в 2 раза под соусом того что дескать кредиты нужно отдавать, но власть не смогла обложить налогами все то что было украдено мусорами, чиновниками, армейскими генералами, депутатами и прочей швалью, которая собственно эти кредиты и "освоила".

И таких вот примеров их очень много, так все же не могут или не хотят?

Як вони ЙОГО боялись Сашка Білого.

Link to comment
Share on other sites

А вот вам еще интересная картинка

 

B8B6B54IQAAS6kC.jpg

Ярему влада звичайно може замінити.

Інша справа, що кращої кандидатури не видно, а спроба заміни відразу створить кілька проблем.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ярему влада звичайно може замінити.

Інша справа, що кращої кандидатури не видно, а спроба заміни відразу створить кілька проблем.

и больше всего подписей от БПП  :)

однако посмотрев на 100% от Самопомощи, я уже догадываюсь кого они хотят в место Яремы  B-)

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

Почему? из 45 000 000 так таки ни одного нет????

Називайте Ваші кандидатури одразу, чого вже там ;).

До речі, в нас міністрів іноземців вже беруть, так що обирати можна з 4 500 000 000 кандидатур :shuffle: .

Проте реально в наших умовах не видно людини, яка може одразу покращити роботу прокуратури. Нагадаю, що якраз Ярема, коли його призначали, здавався і вважася мало не ідеальною кандидатурою. Герой Майдану, має великий досвід, добре знає закони і систему, підтрмується і Кривавим Пастором, і Сєньою, і Юльою... А воно бач як все повернулось.

Link to comment
Share on other sites

и больше всего подписей от БПП  :)

однако посмотрев на 100% от Самопомощи, я уже догадываюсь кого они хотят в место Яремы  B-)

Та фігня ці проценти. От Ляшковці теж масово підтримують відставку Яреми. Хіба це робить їх нормальною політсилою?!

Хто цей мощний чувак ? :)

Семен Семенченко, нє?

Link to comment
Share on other sites

 Нагадаю, що якраз Ярема, коли його призначали, здавався і вважася мало не ідеальною кандидатурою. Герой Майдану, має великий досвід, добре знає закони і систему, підтрмується і Кривавим Пастором, і Сєньою, і Юльою... А воно бач як все повернулось.

 

Ась? Герой чего именно? никто его не видел и не слышал.

 

 

 

має великий досвід

 

О! Да! Мент. Макс уровня Киева... и то многовато, думаю. район можно давать.

 

 

 

добре знає закони

Скажем так - отлично знает как их обходить и как нарушать, чтобы за это ничего не было.

 

В остальном - думаю - он компромиссная фигура, которая гарантировано никого не будет "щипать". Просто "не рыба ни мясо"

Змінено користувачем BaluSeat
Link to comment
Share on other sites

А вот вам еще интересная картинка

 

B8B6B54IQAAS6kC.jpg

Из картинки явно следует, что Ярема прищемил хвост кому-то из спонсоров "Самопомощи", или стараются пропихнуть на табуретку своего прокурора. Или и то и другое вместе.

 

А бандюк Сашко Билый тут при чем?

У кого-то ностальгия по бандюкам еще осталась?

Link to comment
Share on other sites

Ась? Герой чего именно? никто его не видел и не слышал.

 

 

О! Да! Мент. Макс уровня Киева... и то многовато, думаю. район можно давать.

 

Скажем так - отлично знает как их обходить и как нарушать, чтобы за это ничего не было.

 

В остальном - думаю - он компромиссная фигура, которая гарантировано никого не будет "щипать". Просто "не рыба ни мясо"

Усі ми розумні "патом". А на Майдані прізвище Яреми кричали так же голосно, як і прізвище Авакова.

 

Соболев пойдет? Который Егор?

Як на мене, то може бути й Соболєв. Мей бі.

А може й цей нічого не зможе зробити і його так само обсеруть, як Ярему. Обсирачів пропагандонів в нас доста.

Link to comment
Share on other sites

Не хоче, не може - не має жодного значення.

 

Поточна влада  - це продукт напіврозпаду совкової, українофобської, клептократичної політсистеми, що встановилася в 1991.

 

Допоки Українська Революція не здобуде остаточну перемогу і одномоментно не ліквідує спакоємність "бидло-еліти", пустопорожні (не в образу) запитання типу тих, які поставив Хозя, виникатимуть постійно.

Link to comment
Share on other sites

Та ясно шо бред, но очередной массовый исход синячья и фирташатины был бы гарантирован.

Не було б ніякого великого драпу. Практично усі, хто має підстави боятись особистої помсти Юльки, вже давно не в Україні. В неї вже зараз є всі можливості розправлятись з ворогами.

Реально велику біду Юлька може принести лише тим категоріям населення, які вважають ї путінською прошмандовкою. Але їм тікати нікуди.

Link to comment
Share on other sites

Сергія Іванова треба у прокурори. Він би лугандонську шваль швидко пересадив.

Сумніваюсь, що пересадив би.

Радикалізм на словах на ділі часто пшиком виявляється.

Згадаємо суперрадикалів свободівців та генпрокурора Махніцького.

Link to comment
Share on other sites

Соболєв: Активність прокуратури,яка почалась після початку збору підписів про відставку є свідченням, що саботаж роботи здійснювався свідомо


 

 


Згадаємо суперрадикалів свободівців та генпрокурора Махніцького.

 

Да какие это супер радикалы???? Это жопошники реальные !!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...