Перейти до змісту

Майдан


Ali(UA)

Recommended Posts

Об`єктивно, можливо б і мало сенс почекати ще років 50 як сателіт Росії. Потроху набираючи ваги. Зберегли б людей і територію. Але тут хз - народ вирішив як вирішив.

 

300 лет мало было? Давай еще 50??? Не понял мысли...

После 1917 года Украина как государство получила в 1991 году второй шанс на жизнь, после второга удара по Рашке, нанесенного ЗАПАДОМ.

Первый раз жахнули по Рашн Импайр, второй по Совку - еще более мощной империи. Украина никогда не была бы сателлитом Рашки... Как только она заикалась

о любой форме союза - тут же ставала ее неотъемлеемой и жестко эксплуатируемой частью. Шансов на самостоятеьность с Рашей у Украины не было никогда.

а "выживший" этнос постепенно русифицировался и растворялся в чужой культуре и социуме.

 

А по Майдану могу только сожалеть, что эта очередная украинская революция началась в самых неблагоприятных условиях. Но обычно время революции

сознательно не выбирается. Иначе революция уже называется по-другому- переворот, спецоперация тощо... Революции наступают когда возникает известная формула о верхах и низах.

И начинает она действовать когда социальные отношения обостряются до последней стадии по конфликтной шкале. Это объективнй процесс. Его можно попытаться либо подогреть, либо

заморозить. Предотварить его практически невозможно. Для пердотвращения нужна смена СИСТЕМЫ власти, а никакая властная система добровольно себя не анигилирует.

Link to comment
Share on other sites

Майдан - це спроба України вилізти з шлунка Росії. Чи варто було вилазити, чи залишатися там до повного перетравлення - питання, як на мене, дурне. Зміст (хоча вже історичний) мають інші питання - про сенс вибору Поросяти, про сенс війни за Крим і т.п. Реальний зміст тепер має одне питання - чи варто стріляти в піаніста, який грає, як уміє (тобто херово), чи берегти Живого і Легітимного - 2, бо кращого отримати не вдасться?

Можна подумати, що десь на виднокрузі з"явився хоч привид кращого :weep: .

Не кажучи вже про те, що спроба дострокового повалення Порошенка гарантовано приведе до втрати державності.

Link to comment
Share on other sites

да не было никакой видворотности

 

Коли я приїхав вже була. Розумієш колего, це реально не по чоловічому сидіти в окопі зі своєю "окремою думкою" коли на передовій вже рукопашна. Я трохи гіперболізую, але зовсім трохи.

Link to comment
Share on other sites

охуєть..

а ти чого звалив з сином? вого того стоїло?? :consul:

а ми що не маємо право на краще життя тут..на своїй землі?

Право то ми маємо, але на практиці 23 роки тупцюємо по граблях замість того, щоб нормальну країну розбудовувати.

Link to comment
Share on other sites

300 лет мало было? Давай еще 50??? Не понял мысли...

 

Та чого тут неясного? Можна було спробувати пристроїтися як австріяки при німцях. Чи білоруси при кацапах. Обража гордість, безумовно, але скажімо це те що свого часу двічі вибрали чехи. Що таке з погляду вічності двадцять п`ять років Януковича.

Link to comment
Share on other sites

О, Сілентіо, здоров. :smiley15:  

 

Що там старий Джон, ленд-ліз нам готує ?

 

Здоров,

 

я за неделю узнал много интересного, но говорить про це "не на часи" :D

по оружию и оснащению на 350 млн. имхо, за недели две должны вынести на голосование.

якщо Абамба не заветирует, это будет.

Link to comment
Share on other sites

Розкажу про себе. Я звалив 4 роки тому ще з двома корешами. Як почалась заворуха на Майдані я попросив скинутись по 500 баксів ( це добова зарплата). Один тупо випав на мороз, інший сказав що йому пох, але якщо я його попрошу то 300 баксів дасть. Зараз з ними майже не спілкуюсь. Але як лікуватись, то в Україну летять миттєво, цуки!

 

 

Забув дописати: ТС, вчи іспанську!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


 

Дослідження проведено  Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology Service» з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року на замовлення Міжнародного центру перспективних досліджень в 11 регіонах України. Всього опитано 4413 респондентів (по 400 в усіх регіонах України, на Закарпатті та Буковині – 401, в Центрі – 402, на Поліссі – 410).

...

Опитування в Луганській області та анексованому Криму не проводилось. В опитуванні застосовувалась квотна вибірка, яка за областями, типами поселень, віком та статтю репрезентує населення виділених регіонів України віком від 18 років. Максимальна похибка вибірки по кожному регіону не перевищує 5,0%.

...

Результати опитування

 

 І–ІІ. Оцінка   історичних   подій   та   особистостей

 

Як   Ви   ставитесь   до   історичних   подій,   викладених   нижче?

...

http://f6.s.qip.ru/soytzqXr.jpg

...


Link to comment
Share on other sites

Розкажу про себе. Я звалив 4 роки тому ще з двома корешами. Як почалась заворуха на Майдані я попросив скинутись по 500 баксів ( це добова зарплата). Один тупо випав на мороз, інший сказав що йому пох, але якщо я його попрошу то 300 баксів дасть. Зараз з ними майже не спілкуюсь. Але як лікуватись, то в Україну летять миттєво, цуки!

 

 

Забув дописати: ТС, вчи іспанську!

 

укриану вообще надо сделать центр медицины, по крайней мере по зубам

Link to comment
Share on other sites

Та чого тут неясного? Можна було спробувати пристроїтися як австріяки при німцях. Чи білоруси при кацапах. Обража гордість, безумовно, але скажімо це те що свого часу двічі вибрали чехи. Що таке з погляду вічності двадцять п`ять років Януковича.

 

"УкраЇна - не Росія" і навіть не Бєлорусь.... Я уже не говорю , що немцы - не кацапы :D

 

А Янук - ну во-первых я выграл 10 штук, чы не стоило ради этого его завалить, хотя бы :gigi:

а если серьезно, я даже удивился, що бахнуло не годом раньше. Вот если бы вместо Ули посдаили тогда более харызматычного лидера,

то бахнуло б ойо-йой как... На беду украинцев такого лидера у них не оказалось... А революция без явного лидера - обычно обречена на слив,

что мы сейчас и наблюдаем. О том, что будет в Украине я уже понял, как Митт просрал выборы. Предотварить это можно было бы только

если бы тихо убрали Хряка и боль мень очеловечили режим. Но хто у Абамбы бы захотел таким заниматься. Самотек привел к прогнозируемому результату,

последствия которого становятся все более НЕпрогнозируемыми. Бо тот, кто может и должен радикально повлиять на процесс практичеки ни хера не делает.

Санкции - это пассивная оборона, а не наступление.

Link to comment
Share on other sites

Она просто была подвинута во времени. Механический апельсин все же прочли, нет дыма без огня

 

ок, если бы после побития студентов янук снял захарченко, то что бы было дальше?

Link to comment
Share on other sites

Здоров,

 

я за неделю узнал много интересного, но говорить про це "не на часи" :D

по оружию и оснащению на 350 млн. имхо, за недели две должны вынести на голосование.

якщо Абамба не заветирует, это будет.

 

Абамі відібрати всі ручки і олівці і  десь закрити на ключ, щоб не намутив херні. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 
Дослідження проведено  Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology Service» з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року на замовлення Міжнародного центру перспективних досліджень в 11 регіонах України. Всього опитано 4413 респондентів (по 400 в усіх регіонах України, на Закарпатті та Буковині – 401, в Центрі – 402, на Поліссі – 410).
...
Опитування в Луганській області та анексованому Криму не проводилось. В опитуванні застосовувалась квотна вибірка, яка за областями, типами поселень, віком та статтю репрезентує населення виділених регіонів України віком від 18 років. Максимальна похибка вибірки по кожному регіону не перевищує 5,0%.
...
Результати опитування
 
 І–ІІ. Оцінка   історичних   подій   та   особистостей
 
Як   Ви   ставитесь   до   історичних   подій,   викладених   нижче?
...
http://f6.s.qip.ru/soytzqXr.jpg
...

 

 

 

ну вот что и требовалось доказать

Link to comment
Share on other sites

 

 
Дослідження проведено  Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology Service» з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року на замовлення Міжнародного центру перспективних досліджень в 11 регіонах України. Всього опитано 4413 респондентів (по 400 в усіх регіонах України, на Закарпатті та Буковині – 401, в Центрі – 402, на Поліссі – 410).
...
Опитування в Луганській області та анексованому Криму не проводилось. В опитуванні застосовувалась квотна вибірка, яка за областями, типами поселень, віком та статтю репрезентує населення виділених регіонів України віком від 18 років. Максимальна похибка вибірки по кожному регіону не перевищує 5,0%.
...
Результати опитування
 
 І–ІІ. Оцінка   історичних   подій   та   особистостей
 
Як   Ви   ставитесь   до   історичних   подій,   викладених   нижче?
...
http://f6.s.qip.ru/soytzqXr.jpg
...

 

 

Поділля вразило ватністю, не чекав. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Абамі відібрати всі ручки і олівці і  десь закрити на ключ, щоб не намутив херні. B-)

 

Ну я думаю, он все же не рискнет пойти против Конгресса. Это не в его интересах.

Ему еще жить с республиканским Конгрессом два года, а это не подарок...

Да и за поставки собираются голосвать не только респы но и некоторые демы,

хотя есть и респы которые не хотят за них голосовать из мотивов - не хер разбазаривать

бюджетные кошты невидомо на шо. Есть и такие. Но это в нижней палате в основном, где

связь с выборцем тсз более "ощутима" чем в Сенате :D

Обаму наши критикуют за то, шо он транжирит бюджет направо и налево, вот и с этих позиций

возможны и голосва против. Но их будет немного.

Link to comment
Share on other sites

 

 
Дослідження проведено  Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology 

 

 

ууу...там вааще куча "вкусного"  :gigi:

 

Досить строкатими та неоднозначними, як показало опитування, є і оцінки найбільш позитивних та негативних політичних діячів України. Так, найбільш позитивно серед включених в опитування 18 історичних діячів різних періодів історії громадяни України оцінюють князя Ярослава (Мудрого) – 33%, Богдана Хмельницького – 32%, князя Володимира (Великого) – 31% та Михайла Грушевського – 19%, тобто діячів дуже далекого чи далекого минулого. З сучасних історичних діячів найвищу оцінку дістав чинний Президент Петро Порошенко – 10%, який посідає сьому позицію, а найменше позитивних оцінок здобули Віктор Ющенко – 2% та Віктор Янукович – 2%.

Регіональні відмінності в оцінці політичних діячів порівняно незначні. Але на Галичині (перше місце) та Волині (друге місце) до переліку найбільш позитивних діячів поряд з князем Володимиром (Великим) та Ярославом (Мудрим), Б.Хмельницьким та М.Грушевським входить ще й Степан Бандера.

На Закарпатті та Буковині досить низько оцінюють Богдана Хмельницького (нижче, ніж П.Порошенка), на Слобожанщині з числа лідерів випадає М.Грушевський, але додається цар Петро І, а на Донбасі цар Петро І (30%) взагалі є лідером серед усіх вміщених до опитування історичних діячів.

·     Оцінки негативних персонажів української історії показують, що безперечним «лідером» серед них є екс-Президент В.Янукович (54%) і далі йдуть – Йосип Сталін (39%), Віктор Ющенко (25%), Володимир Ленін (23%) та Степан Бандера (20%). Чимало оцінок як негативні діячі отримали і Петро Порошенко (15%) та Леонід Кучма (12%). Тобто, негативними персонажами є діячі сучасності та недалекого минулого.

Регіональні відмінності в оцінках негативних діячів порівняно незначні. Так з п’ятірки лідерів негативу на Волині та Галичині випадає Віктор Ющенко, а додається цар Петро І, на Закарпатті та Буковині В.Ленін оцінюється більш негативно, ніж Й.Сталін, на Слобожанщині Степан Бандера розглядається як більш негативний діяч, ніж В.Ленін, як і на Нижньому Подніпров’ї та Причорномор’ї.

Зовсім інша ієрархія негативних персонажів історії виявлена на Донбасі. Тут лідером є Степан Бандера (45%), потім В.Ющенко (40%), П.Порошенко (38%) та Віктор Янукович (25%). А Сталін та Ленін не вважаються негативними персонажами. Тобто, Донбас перебуває під впливом міфу про «бандерівців».

Link to comment
Share on other sites

ок, если бы после побития студентов янук снял захарченко, то что бы было дальше?

Дальше были выборы 15 и потом Майдан. Имхо канеш, но опять почитай про апельсин (если не читал), ватой написано в 2008 году
Link to comment
Share on other sites

Право то ми маємо, але на практиці 23 роки тупцюємо по граблях замість того, щоб нормальну країну розбудовувати.

В масшьабах вселенной - это ничто. Эволюция сознания-вещь небыстрая

Link to comment
Share on other sites

Ну я думаю, он все же не рискнет пойти против Конгресса. Это не в его интересах.

Ему еще жить с республиканским Конгрессом два года, а это не подарок...

Да и за поставки собираются голосвать не только респы но и некоторые демы,

хотя есть и респы которые не хотят за них голосовать из мотивов - не хер разбазаривать

бюджетные кошты невидомо на шо. Есть и такие. Но это в нижней палате в основном, где

связь с выборцем тсз более "ощутима" чем в Сенате :D

Обаму наши критикуют за то, шо он транжирит бюджет направо и налево, вот и с этих позиций

возможны и голосва против. Но их будет немного.

 

Всіх, хто проти - на дошку ганьби. :D

Link to comment
Share on other sites

Та Фома всіх юльків розігнав, то мусить за них відпрацьовувати. :gigi:

Ти не вали все на Фому. Сам юльків гнобиш по чорному. Разом з Єгорієм ви на них жах наганяєте :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Такі юльки як Фома ще досі по них скачуть. І нема на то ради.

Я не скачу по граблям, мене взагалі політика в Україні не дуже цікавить, доки не буде масових розстрілів. Так що ви, пане Бордере, трохи не в тему.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...