Перейти до змісту

Красный партизан и #х*йовыййожыклысенка


ЦеDzip

Recommended Posts

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/54c3de26c289f/

....

 

 

У цій історії є дві брехні.

Перша – з російсько-терористичного відео. 

 

Особа з мікрофоном у руці щонайменше двічі маніпулює. Називає чотирьох українських військових бійцями Правого сектору (хоча сєпари добре знають, що це 20 батальйон), і каже, що з цих позицій українці обстрілювали Ясинувату (при тому, що найпотужніше озброєння наших на блокпосту – БМП).

До цієї брехні ми якось вже звикли.

Але коли речники-полковники відверто брешуть!

"Населений пункт Червоний Партизан знаходився у так званій "сірій зоні", яка не належала ані бойовикам, ані там не було українських позицій. Бойовики, зайшовши туди і виставивши свій прапорець, оголосили, що вони взяли нову територію. Насправді, вона була нічиєю і зараз залишається нічиєю", – наголосив Лисенко.

Може загиблі 4 українці у Красному Партизані також були "нічиїми"? НІЧИЇМИ???!!!

Після цього Лисенко має зникнути з інформаційного простору. У "сірій зоні" з'явилося чотири нові вакансії. Добровольці потрібні...

І ще.

Знайомий, з яким спілкувався телефоном, каже, що керівництво намагається приховати інформацію про полонених. Навіть від близьких. Це не те, на що сподівається кожен воїн...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На войне врут все(ц)

Ложь - это ее неотъемлемая часть.

Врет и автор этого блога на узбекской правде, но вот его мотивы уже от войны не зависят.

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/54c3de26c289f/

....

 

 

У цій історії є дві брехні.

 

Перша – з російсько-терористичного відео. 

 

Особа з мікрофоном у руці щонайменше двічі маніпулює. Називає чотирьох українських військових бійцями Правого сектору (хоча сєпари добре знають, що це 20 батальйон), і каже, що з цих позицій українці обстрілювали Ясинувату (при тому, що найпотужніше озброєння наших на блокпосту – БМП).

До цієї брехні ми якось вже звикли.

 

Але коли речники-полковники відверто брешуть!

 

"Населений пункт Червоний Партизан знаходився у так званій "сірій зоні", яка не належала ані бойовикам, ані там не було українських позицій. Бойовики, зайшовши туди і виставивши свій прапорець, оголосили, що вони взяли нову територію. Насправді, вона була нічиєю і зараз залишається нічиєю", – наголосив Лисенко.

 

Може загиблі 4 українці у Красному Партизані також були "нічиїми"? НІЧИЇМИ???!!!

 

Після цього Лисенко має зникнути з інформаційного простору. У "сірій зоні" з'явилося чотири нові вакансії. Добровольці потрібні...

 

І ще.

 

Знайомий, з яким спілкувався телефоном, каже, що керівництво намагається приховати інформацію про полонених. Навіть від близьких. Це не те, на що сподівається кожен воїн...

Я так понимаю, что ты сепарам доверяешь, а опровержение Лысенко отвергаешь, так как тебе хочется верить в сепарскую версию по каким то причинам и соучаствовать в ее разгоне в сети?

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю, что ты сепарам доверяешь, а опровержение Лысенко отвергаешь, так как тебе хочется верить в сепарскую версию по каким то причинам и соучаствовать в ее разгоне в сети?

 

ты сейчас мне вопросы задал?

 

А лучше бы автору, там ссылка есть.

 

Вообще-то там речь про 4 бойцов

Link to comment
Share on other sites

ебануца  :fp1:

 

ты перезваниваешь всем авторам пишущим в интернете?

:shok:

 

напиши шо не так у автора, почитаем

Просто поражаюсь, то Абандон истерит несколько суток, То ты всякой куйне веришь, причем не подтвержденной другими источниками, к тому же опровергаемой украинской стороной. 

Вы , что совсем окуели в своем садомазохизме?

Link to comment
Share on other sites

Просто поражаюсь, то Абандон истерит несколько суток, То ты всякой куйне веришь, причем не подтвержденной другими источниками, к тому же опровергаемой украинской стороной. 

Вы , что совсем окуели в своем садомазохизме?

 

1. та я вроде не писал, чему верю, чему нет, я написал цитату

2. у тебя есть опровержение? так пиши здесь, обсудим.

Link to comment
Share on other sites

1. та я вроде не писал, чему верю, чему нет, я написал цитату

2. у тебя есть опровержение? так пиши здесь, обсудим.

Уже несколько раз на форуме приведено по Красному партизану версия украинской стороны. А до тебя не дошло.

Просто, видно генетически в ряде людей сидит желание себя чем подобным заводить. Подпитка. Ты не вампироид по характеру. :)

Link to comment
Share on other sites

Уже несколько раз на форуме приведено по Красному партизану версия украинской стороны. А до тебя не дошло.

Просто, видно генетически в ряде людей сидит желание себя чем подобным заводить. Подпитка. Ты не вампироид по характеру. :)

 

:66:  :shok:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поразительно. Бойцы пишут, примерно" Прекратите истерить. Бьем рашистов"!
Нет , начинается, то один, то другой. 
Конечно надо власть дергать, но не заходиться же в истериках!

Для меня очень хороший знак, что Порох собирается на похороны саудовского короля. Значит армия действует надежно, значит  власть контролируют  все.

Link to comment
Share on other sites

У меня товарищ в 1973 на Голаннах погиб. Сгорел в танке. 

Другой на Синае весь октябрь отбухал, но ни намека на истерики не было в стране. Выясняли отношения после. После победы над врагом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

или вот такое
 
 

Рубан: у полоні зараз близько 30 військових -- з Донецького аеропорту та блокпосту на Красному партизані

 

 

там же не было наших, да?

так звучит "версия украинской стороны"?

Link to comment
Share on other sites

я говорю, что это человек мразь. Чисто из личных впечатлений после вчерашнего общения с ним. Этот человек просто зиц Медведчука. Вы почитайте срач этого подонка на его странице в фейсбуке. Никаких пленных он не освобождает, всем занимается Медведчук.

Кстати вчера послали этого козла дружно нахуй. Держим кулачки! Наш хлопец с АДа получил надежду. Без всякого Рубана

 

да я не спорю

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...