Перейти до змісту

Одеські Юльки за Путіна!


Recommended Posts

Одеські Юльки за Путіна!!!

 


Труханов людина Юльки, судячи з уьсого надіється на приїзд російських такнків в Одесу. В Одесі всі знають, що його Юлька протягнула на мера і не дозволила його посадити... 

 

Після цього тут вякають що з юльками дружити???? 

 

Якщо вони людей у владу протягують які є по суті сепери???? 

 

Я можу сказати це саме за Ужгород там теж Юлька "сепара Погорелого" протягнула назад на мера, а людина яка була від громади була покалічена.

 

Я не розумію чого Юльки так ненавидять Україну, що таке чинять?

 

Юльки за Радянськими часами заскучили ???? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Одеські Юльки за Путіна!!!
 
Труханов людина Юльки, судячи з уьсого надіється на приїзд російських такнків в Одесу. В Одесі всі знають, що його Юлька протягнула на мера і не дозволила його посадити... 
 
Після цього тут вякають що з юльками дружити???? 
 
Якщо вони людей у владу протягують які є по суті сепери???? 
 
Я можу сказати це саме за Ужгород там теж Юлька "сепара Погорелого" протягнула назад на мера, а людина яка була від громади була покалічена.
 
Я не розумію чого Юльки так ненавидять Україну, що таке чинять?
 
Юльки за Радянськими часами заскучили ???? 

 

 

 

Кхе-кхе, так САМА ж теж, ніби ніколи не була проти.  :D   

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо тут дивного? Вана що колись ЩОСЬ зробила для України корисне? Вана і зараз так працює, тільки скрито.Нищить все під виглядом благодійності. Надю Савченко страшенно шкода!!! Використовує таку людину, якій вона не достойна і ноги мити.

Link to comment
Share on other sites

На узбецькій правді в цій темі в бюторасів канонада пуканами. :D

 

За півгодини чотири сторінки кондові прихильники Жульї верещать не своїми голосами. :weep:

 

уже 5 сторінок ... :)

Link to comment
Share on other sites

На узбецькій правді в цій темі в бюторасів канонада пуканами. :D

 

За півгодини чотири сторінки кондові прихильники Жульї верещать не своїми голосами. :weep:

З такими темами й на ФУПі популяція юльків може зменшитись :fp1: . Без пуканів їм не жисть.

Link to comment
Share on other sites

А шо тут дивного? Вана що колись ЩОСЬ зробила для України корисне? Вана і зараз так працює, тільки скрито.Нищить все під виглядом благодійності. Надю Савченко страшенно шкода!!! Використовує таку людину, якій вона не достойна і ноги мити.

:tu:  

 

Вони мати Наді обдурили подарили надію....

:X

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

За шо вони там верещять, шо вани за путлєра, чишо? :nose3:

Признаюцця. :D

 

Незнаю там спрач я не читаю його, вилови Юльок і ставлю ігнор... Вони не можуть зупинитись, що возьмеш з них? Фанатики.

Link to comment
Share on other sites

Незнаю там спрач я не читаю його, вилови Юльок і ставлю ігнор... Вони не можуть зупинитись, що возьмеш з них? Фанатики.

Неправильно Ви кажете, вани не фанатики, вани сектанти.Да. :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

З такими темами й на ФУПі популяція юльків може зменшитись :fp1: . Без пуканів їм не жисть.

 

Хе-хе, забанили мене на хвупі назавжди за дописи в цій темі. weep%20%281%29.gif

 

Відстояли бютораси свою крєпость, хоч пукани в них, мабуть, сильно перегрілись. B-)

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, забанили мене на хвупі назавжди за дописи в цій темі. weep%20%281%29.gif

 

Відстояли бютораси свою крєпость, хоч пукани в них, мабуть, сильно перегрілись. B-)

Взагалі-то тебе треба було не забанити навіки, а каструвати через повішення.

так само як 80% учасників даного форума

 

@Київський хлопець

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 1.2 Погрози фізичною розправою (300). Розділ: Одеські Юльки за Путіна!.

Отримано від модератора штрафних балів: 300. -- Обмеження діє до 26 лют 2015 01:42

Можливість дописувати на форумі відключено на 30 дні(в)

Акаунт заблоковано на 3 дні(в)

 

На конференції не є бажаними такі речі, як нацизм та занадто деталізовані побажання смерті на адресу більшості її учасників. Не отримавши покарання за свій перший вчинок, ви зробили некоректні висновки. Наступний бан за подібне може бути вашим останнім тут.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, забанили мене на хвупі назавжди за дописи в цій темі. weep%20%281%29.gif

 

Відстояли бютораси свою крєпость, хоч пукани в них, мабуть, сильно перегрілись. B-)

Ну я давно підозрював, що модерують ФУП Йожині любосьостри-юльчихи. Місіс_В та Криса-Ларіса.

Правда Донецька Комашка стверджує, що модери там поміркованих поглядів, а в мене лише домисли.

Link to comment
Share on other sites

Юльки бояцця правди. Прийшов кийвсськийхлопець дізлакнув і скрився. Нєт, шоб культурно пообщацця, свою точку зору чемно висловити, на питання відповісти.

От нема цього. Юльки, такі юльки.Да. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то тебе треба було не забанити навіки, а каструвати через повішення.

так само як 80% учасників даного форума

 

Що бюторасина, прилізло гівном перекусити.  :D 

 

Ти можеш тільки смоктати по 15 кацапських рубльов за пост, чмошник дешевий.

 

 

Ну я давно підозрював, що модерують ФУП Йожині любосьостри-юльчихи. Місіс_В та Криса-Ларіса.

Правда Донецька Комашка стверджує, що модери там поміркованих поглядів, а в мене лише домисли.

 

Та підараси якісь, напевне. Я там тільки того дегенеративного елгідера, чи як він там, злегка матюкнув, та й усе. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльки бояцця правди. Прийшов кийвсськийхлопець дізлакнув і скрився. Нєт, шоб культурно пообщацця, свою точку зору чемно висловити, на питання відповісти.

От нема цього. Юльки, такі юльки.Да. :nose3:

Зашугані тут юльки.

Я їх часом жаліти починаю. Каліки мовляв моральні, не розуміють, що творять.

А почитаю Оладушка чи Київського хлопчика - і перестаю жаліти :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, раз Ви вже туд, то скажіть коли Юля до свого шефа путлєра їде визволяти Надю?

 

 

ЩО за дурня? Юля така, що ніколи не терпіла над собою шефів.

А Путін - це шеф Порошенка ( а також Гройсмана, Ложкіна Клімкіна) .

Link to comment
Share on other sites

Що бюторасина, прилізло гівном перекусити.  :D

 

Ти можеш тільки смоктати по 15 кацапських рубльов за пост, чмошник дешевий.

 

 

 

Та підараси якісь, напевне. Я там тільки того дегенеративного елгідера, чи як він там, злегка матюкнув, та й усе. :D

 РІГ, такі як ти в 1944 році першими вступали в ВКП(б) - КПРС, першими холуячили на нову совєцьку комуністичну владу, першими робили на партійних зборах викривальні виступи прот УГКЦ, першими віддавали своїх дітей в російські школи.

Змінено користувачем Київський хлопець
Link to comment
Share on other sites

ЩО за дурня? Юля така, що ніколи не терпіла над собою шефів.

А Путін - це шеф Порошенка ( а також Гройсмана, Ложкіна Клімкіна) .

Путін тільки Юлін шеф. хі-хі без галстука ( цетато, не моя цетато).

Да. (P)

Link to comment
Share on other sites

А Пашу?

 

 

Пашу терпіла зовсім не довго. Тому що її масштаби на майбутнє були набагато вищі ніж Пашині.

 

Ще була певний час змушена терпіти Ющенка й Балогу ( за для рамок пристойності).

За що й поплатилась.

Треба було ще 2007 році не заважати ригами з"їсти Юща ( не допомогати розпускати ВР ну і т.д.)

Link to comment
Share on other sites

 РІГ, такі як ти в 1944 році першими вступали в ВКП(б) - КПРС, першими холуякчили на нову комуністичну владу, першими робили на партійних зборах викривальні виступи прот УГКЦЮ першими віддавали своїх дітей в російські школи.

 

Ти щось ще пукаєш тут, мудачуківський холуй.

 

УГКЦЮ - це що таке, Юліна. :weep:  А от УГКЦ до аферистки завжди ставилась так, як вона того заслуговувала, скажу тобі  по секрету. B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...