Перейти до змісту

A я знаю, яка гнида на ФУПі ховається під ніком admin1


Recommended Posts

я знаю только то, что мне сказала сама еж, я ей верю, она меня оьбманывать не будет.

 

ваше право думать, как пожелаете сами

 

как писать правде не знаю

 

:fp1:  :weep:  :gigi:

 

но, я надеюсь, ты с ней не слишком откровенен? ну, если что-то такое про фуп узнал не будешь ей рассказывать?

Link to comment
Share on other sites

Я впевнений, що Йожа поточною модерацією в основному не займається. Зрештою Донецька Комашка писала, що знає нових модерів ФУПу.

Схоже на те, що Йожа в модерацію часом вмішується, коли їй здається, що модери накосячили. От сьогодні Сашка Лірника амністували, хоча йому спершу десяточку на рівному місці впаяли. Раніше РіГа помилували (після того, як по бєспрєдєлу до довічного засудили).

Ну а Дзіпича думаю, що таки вона банила. Там дуже схоже було на особисту образу, да.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я впевнений, що Йожа поточною модерацією в основному не займається.

Ви як діти малі. Є модери на зарплаті за бабло Слава. Вона їх підібрала і має %. Доступ до адмінки є в неї само собою.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Схоже на те, що Йожа в модерацію часом вмішується, коли їй здається, що модери накосячили. От сьогодні Сашка Лірника амністували, хоча йому спершу десяточку на рівному місці впаяли. Раніше РіГа помилували (після того, як по бєспрєдєлу до довічного засудили). Ну а Дзіпича думаю, що таки вона банила. Там дуже схоже було на особисту образу, да.

 

не "схоже", а 100%.

Та не образа, а я смєлий та завжди за правду та справедливість, писав як є! 

:pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :weep:  :gigi:

 

но, я надеюсь, ты с ней не слишком откровенен? ну, если что-то такое про фуп узнал не будешь ей рассказывать?

 

я тебе больше скажу, меня самого в субботу забанили на сутки

а что рассказывать, я все сказал, ваше право верить или нет

Link to comment
Share on other sites

модя, вот кому ты чо пытался доказать? цапле?

ты меня волнуеш  :fp1:

 

ти хочеш щоб я пpо тебе тут свою думку написала?  хочеш срач почати? то я тобі припомню і цуг, і кращого друга руккі, і смаколики від нього( в горлі не застряли?)...    з усякими афками, медбратами і іншою сволотою по пікніках бухав...   де ж твоя чуйка? чи вона в тебе міняється, як вітер? і ти ще крапаїш "вот кому ты чо пытался доказать? цапле?".....  йди краще звідси  і не провокуй мене (я сама першою г.... не трогаю)

 

 

П.С.  І я добре пам´ятаю з чого почалaся наша перша сварка на ФУПі - ти за  хамовиту Йожиху вступився...  виправдовуєш її і тепер?

 

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

а кто ты вообще такая, чтобы я  не то, что объяснял, а вообще говорил с\ тобой?  :weep:

свободно, жывотное тупое...

в игнор...

 

і ти пнх, кращий друг обервертухая

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...