Перейти до змісту

Иса Мунаев погиб


GarryN

Recommended Posts

Позвонила Амина Окуева.

Говорит: "Да, Иса, погиб. Это правда. Ценой своей жизни не дал замкнуть окружение"

Пророк (мир ему и благословение) сказал: «Если за упокой умершего помолятся сто человек и попросят заступничества для него, то их молитва не останется непринятой».

Помолитесь за Ису. Он был Великим Воином.

И отдал свою жизнь за Украину и каждого из нас.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За все время не погиб не один из его бойцов.... Да...Вот - это лучшая характеристика командира. Вечная память :(

 

Він був видатним воїном. Його люди без втрат вийшли з-під Іловайська.

Я пам'ятаю його ім'я ще з початку 2000х, коли він обороняв Грозний і коли москалі двічі записували його в мертві.

 

Я вірю, що його мрія збудеться і незалежна республіка Ічкерія постане із попелу!

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Боюсь люди не розуміють хто такий Мунаєв...

Це неправда, що його раніше ніхто не знав. Я вже якось писав, я допомагав на початку 2000х споряджати українських добровольців які їхали на допомогу незалежній Ічкерії, хоча надії і не було і вона вже догорала. Так от вони знали це ім'я. Таких як вони тоді абсолютна більшість українців ненавиділа - вони на боці "чурок убівалі наших братьев".  Але вони поїхали. з нашою допомогою, і не повернулись, ті декілька, кого я знав. Але повернувся Іса Мунаєв - віддавати борги перед українським народом, хоча тоді його ненавиділи мільйони засліплених "братской любовью", а підтримували одиниці... Але він приїхав.

 

Іса Мунаєв - один з останніх сподвижників Масхадова, який представляв ідею світської Чечні на манер військової Туреччини після Ататюрка. Вони надіялись на світове визнання в разі перемоги і трибунал над військовими злочинцями з РФ. Вони опирались не на ваххабітів, а на чеченський іслам, який є дуже своєрідним і в якому мало шаріату і багато адатів (родо-племінних традицій).

Мунаєв і його соратники були протилежністю безпрєдєдьщику Басаєву і фанатику Хаттабу.

Мунаєв був зразком, якими могли б бути чеченські воїни, якби вони не стали кадировськими бандитами.

 

Ось кого втратила Ічкерія сьогодні

Ось хто поліг за Україну.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

02.02.15 19:53  От рук российских террористов погиб командир батальона имени Джохара Дудаева Иса Мунаев

http://censor.net.ua/news/322818/ot_ruk_rossiyiskih_terroristov_pogib_komandir_batalona_imeni_djohara_dudaeva_isa_munaev

Link to comment
Share on other sites

Боюсь люди не розуміють хто такий Мунаєв...

Це неправда, що його раніше ніхто не знав. Я вже якось писав, я допомагав на початку 2000х споряджати українських добровольців які їхали на допомогу незалежній Ічкерії, хоча надії і не було і вона вже догорала. Так от вони знали це ім'я. Таких як вони тоді абсолютна більшість українців ненавиділа - вони на боці "чурок убівалі наших братьев".  Але вони поїхали. з нашою допомогою, і не повернулись, ті декілька, кого я знав. Але повернувся Іса Мунаєв - віддавати борги перед українським народом, хоча тоді його ненавиділи мільйони засліплених "братской любовью", а підтримували одиниці... Але він приїхав.

 

Іса Мунаєв - один з останніх сподвижників Масхадова, який представляв ідею світської Чечні на манер військової Туреччини після Ататюрка. Вони надіялись на світове визнання в разі перемоги і трибунал над військовими злочинцями з РФ. Вони опирались не на ваххабітів, а на чеченський іслам, який є дуже своєрідним і в якому мало шаріату і багато адатів (родо-племінних традицій).

Мунаєв і його соратники були протилежністю безпрєдєдьщику Басаєву і фанатику Хаттабу.

Мунаєв був зразком, якими могли б бути чеченські воїни, якби вони не стали кадировськими бандитами.

 

Ось кого втратила Ічкерія сьогодні

Ось хто поліг за Україну.

 

за ним євреї свічки ставлять. А це про дещо говорить. За Хатаба, - самі розумієте..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...