Перейти до змісту

Хроніки шоколадного президента


Гість Хома

Recommended Posts

Мотиви Хоми прості. Відвідуваність ресурсу падає. Потрібен срач, а кацапів запустити імідж не дозволя.

Я думаю, що Фома щиро ненавидить Ющенка і транзитом через нього - Пороха. Ну тіпа як найближчого дружбана, через якого й почався юлькосрач в помаранчевому таборі.

Якісь фантомні юльківські сантименти, коли людина в принципі зрозуміла, що поклонялась фальшивому косатому кумиру, але признатись собі в цьому не хоче й далі виміщає злобу на тих, на кого кумирша вказала.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я думаю, що Фома щиро ненавидить Ющенка і транзитом через нього - Пороха. Ну тіпа як найближчого дружбана, через якого й почався юлькосрач в помаранчевому таборі.

Я щиро ненавиджу злодіїв і хамелеонів. Не залежно від того синьосракий він чи йульлок.  Доречі, йулька мені не кумир, я голосував за неї лише двічі (проти пьодрича). 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я щиро ненавиджу злодіїв і хамелеонів. Не залежно від того синьосракий він чи йульлок.  Доречі, йулька мені не кумир, я голосував за неї лише двічі (проти пьодрича). 

:lol2:

Я ж кажу, фантомні болі :shuffle:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так варіантів не було. Юля - краще за Яника, інфа 146%, але прохання не зводити тему до жульєт. 

Фома, Ви ж наче якесь відношення до програмування маєте? Значить алгебру логіки вивчали. Тому мусите розуміти, що пишете фігню на грані маразму: "Ненавиджу злодіїв та хамелеонів, тому голосую за одну з найбільших воровок та водночас за найбільшу брехуху України".

Кваліфікований психотерапевт Вам напевно міг би допомогти, я ж лише вказую на Вашу проблему.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, Ви ж наче якесь відношення до програмування маєте? Значить алгебру логіки вивчали. Тому мусите розуміти, що пишете фігню на грані маразму: "Ненавиджу злодіїв та хамелеонів, тому голосую за одну з найбільших воровок та водночас за найбільшу брехуху України".

Кваліфікований психотерапевт Вам напевно міг би допомогти, я ж лише вказую на Вашу проблему.

Вот что за манера уводить разговор в сторону? Речь о Порохе. И приписывать Фоме вказивки от Юлии абсурд. На своей шкуре убедилась в антиюлькизме Фомы. Но справедливости ради - покажите достижения Пороха. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Кого ви запитуєте ? Упоротих і проплачених ? Сенс ? МИздобули ще раз почути ?

 

 Найгірше зло яке я не міг уявити в лютому 2014 що вже в лютому 2015 симбіоз ригОаналів і дрище-порошків достигне апогею злиття . Апологєтам по фіг .
РіГ як дава хабарі мєнтам так і дає . До кого ви звиртаєтесь ? До оцього ? До оцих патріотів у кавичка шиколадного престолу ? Фанатиків-їбонатиків ?

 

 Який СЕНС ? Вони знищили вільне спілкування на СУПі , і тут знищать і знищують .

 

 Нєсагласних растрєлять ка прєдатєлєй . Тєм болєє с глав лінієй ліпєцкой фабрікі . Тьху пля .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, Ви ж наче якесь відношення до програмування маєте? Значить алгебру логіки вивчали. Тому мусите розуміти, що пишете фігню на грані маразму: "Ненавиджу злодіїв та хамелеонів, тому голосую за одну з найбільших воровок та водночас за найбільшу брехуху України".

Кваліфікований психотерапевт Вам напевно міг би допомогти, я ж лише вказую на Вашу проблему.

А де ви бачили слово ТОМУ? Я дуже гарно знаю логіку предикатів першого порядку, а вам би, після того як закінчите читати третій том "Як талановито просрати все" було б непогано глянути що таке modus ponens.
Link to comment
Share on other sites

 Кого ви запитуєте ? Упоротих і проплачених ? Сенс ? МИздобули ще раз почути ?

 

 Найгірше зло яке я не міг уявити в лютому 2014 що вже в лютому 2015 симбіоз ригОаналів і дрище-порошків достигне апогею злиття . Апологєтам по фіг .

РіГ як дава хабарі мєнтам так і дає . До кого ви звиртаєтесь ? До оцього ? До оцих патріотів у кавичка шиколадного престолу ? Фанатиків-їбонатиків ?

 

 Який СЕНС ? Вони знищили вільне спілкування на СУПі , і тут знищать і знищують .

 

 Нєсагласних растрєлять ка прєдатєлєй . Тєм болєє с глав лінієй ліпєцкой фабрікі . Тьху пля .

 

Ти чо тут скачеш, тормоз ? Почув, що про твою косату мавпу згадали і зразу почав свій тупий понос розводити.  :gigi:

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти чо тут скачеш, тормоз ? Почув, що про твою косату мавпу згадали і зразу почав свій тупий понос розводити.  :gigi:

И снова не туда. Обвинение мимо. Вы зациклились на ненависти к Тимошенко и не видите реалий. Это мелко - обвинять в том, чего нет. Просто отстаивайте свою точку зрения убедительными фактами. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А де ви бачили слово ТОМУ? Я дуже гарно знаю логіку предикатів першого порядку, а вам би, після того як закінчите читати третій том "Як талановито просрати все" було б непогано глянути що таке modus ponens.

трошки флуду :)

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Я щиро ненавиджу злодіїв і хамелеонів. Не залежно від того синьосракий він чи йульлок.  Доречі, йулька мені не кумир, я голосував за неї лише двічі (проти пьодрича). 

Невже на останніх за пецю ;o  :D

Link to comment
Share on other sites

И снова не туда. Обвинение мимо. Вы зациклились на ненависти к Тимошенко и не видите реалий. Это мелко - обвинять в том, чего нет. Просто отстаивайте свою точку зрения убедительными фактами. 

Ти знову на арені.Знову сидиш.читаєш (бо попрощалася і грюкнула дверима :fp1:  :D ніби ) але так кортить  "за мамку" подерти сорочку,коли тут секту з мамкою починають полооскати.Уті-путі ти моя "унтерофіцерша з честь імею" B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

И снова не туда. Обвинение мимо. Вы зациклились на ненависти к Тимошенко и не видите реалий. Это мелко - обвинять в том, чего нет. Просто отстаивайте свою точку зрения убедительными фактами. 

 

Та пофіг мені вже давно ваша Жулья, просто набридло те, що цей утиль деякі таваріщі тут постійно намагаються підсунути. Сказано - на смітник історії, значить на смітник. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та пофіг мені вже давно ваша Жулья, просто набридло те, що цей утиль деякі таваріщі тут постійно намагаються підсунути. Сказано - на смітник історії, значить на смітник. :)

 Так ти ж , дятел , сам через раз пишеш про свайбу жулі , бюторасів та інше .Ибонат , тупорилий клоун Єгорій . Бля ... шо ти тут пальцями тикаєш . Шукай супівських колег поплачся . Клоун сука .

Link to comment
Share on other sites

Ти знову на арені.Знову сидиш.читаєш (бо попрощалася і грюкнула дверима :fp1:  :D ніби ) але так кортить  "за мамку" подерти сорочку,коли тут секту з мамкою починають полооскати.Уті-путі ти моя "унтерофіцерша з честь імею" B-)

Здравствуйте,cynic! Не злитесь. От этого портится кожа.

Link to comment
Share on other sites

 Цинікі Рігі , Хоні , дрейки , Мазопи  , аутсайдери  аутлендери акваріуси з ПОПуасами і прочі герої шиколядного фронту !

 

 

  Ідіть на Сєню атаку влаштовуйте , бо сумно вже . Каплін ( і Фірташ поюс Льовочкін ) сказали ФАЗ ! Не отримаєте щиколядок , собачкі .

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та пофіг мені вже давно ваша Жулья, просто набридло те, що цей утиль деякі таваріщі тут постійно намагаються підсунути. Сказано - на смітник історії, значить на смітник. :)

Будьте справедливы. Тут речь о петрушке и никак не о Юле. Время рассудит. Относительно смитныка.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так варіантів не було. Юля - краще за Яника, інфа 146%, але прохання не зводити тему до жульєт.

 

borderland и остальное синячье типа "За Фьодорыча, четкого хозяйственника!" считают что Янык был краще!

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прохання до юльків писати по темі.

 Фома . От чесно . Як мені доказати свою не причетність до ЖОДНОЇ політ сили . Жодної - в майбутньому також . Я симпатизую наразі ПС , та всім патріотам і ГРОМАДЯНСЬКИМ націоналістам . Зрозуміло ? То в омериканців спитайте що це таке .

 

 Я щиро не навиджу шо Кучму що Юща що Янукєвічей !!! Крапка . Тимошенко - пенсіонерка , ще шо ? В одну камеру їх мало ні ? Ще як окреслити ?

 

 І  звертаю увагу !!! СКІЛЬКИ НЕ ПО ТЕМІ ПОЧИНАВ ХОЛІВАРИТИ І ФЛУДИТИ РІГ . І що ? ДЕ БУЛА РЕАКЦІЯ ???

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прохання до юльків писати по темі.

Фома, а що нам, юлькам, тут писати по темі?

Ну накинули Ви трішки на вентилятор, але матеріалу для доброго срачу тут явно не достатньо. Ми майже нрічого не знаємо про цього кадра. Деякі факти вказують на те, що він з тих молодих і ранніх, які подібно до Яценюка були рекрутовані до влади помаранчевим табором. Проте може то якийсь мажор з крутою лапою.

Невеличкий компромат - це робота замом Табачника. Але Ви не пишете, чим він займався і що поганого зробив на своїй посаді. В той же час кілька поважних людей його хвалять.

Короче кажучи, Фомі - двійка за погану підготовку срачу :gigi: .

Link to comment
Share on other sites

borderland и остальное синячье типа "За Фьодорыча, четкого хозяйственника!" считают что Янык был краще!

СлавРедько, давайте ще про ліпецьку фабрику, поки Ви з образу не вийшли :lol2:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Фома . Дрищі просять ! Буть педросяном , йоли пали ! За такі теми скоро розстрілювать будуть ! Медведчук особисто , будущій ( васал ) хазяїн юга-вастока мля .

Link to comment
Share on other sites

 І головне . Хто зібрав тут цілу сєкту дрищів-педросянів і їй довго симпатизував і скоріш за все попуськав всі вольності ? Га ?

И сколько из-за этого ушло людей с форума. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...