Перейти до змісту

Потрібна допомога: хто займається вивезенням тіл наших з Дебальцево?


Спартак

Recommended Posts

Якщо хтось знає волонтерів, які вивозять тіла наших з Дебальцево прохання написати сюди або в приват.

 

Тіло бійця 128 з Франківська (я писав про нього в темі "Дебальцево") не можуть вже тиждень забрати. Це брат мого друга.

В бригаді кажуть, що роблять все можливе, але реально їм зараз не до того - багато поранених, далі йдуть бої (вчора знову убиті були)

Хто контролює територію з загиблими неясно - скоріш за все вона прострілюється обома сторонами.

 

Ніби займалась місія Чорний тюльпан.

Може хтось знає щось конкретніше, напишіть, будь ласка.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Попробуй связаться с Татьяной Рычковой, они, по-моему, могут всё, а в крайнем случае подскажут кто поможет.  https://www.facebook.com/HelpArmy.in.ua?fref=ts

 

Ну а если простреливается всё, то может быть имеет смысл подождать, а не рисковать лишний раз?

Link to comment
Share on other sites

в фейсбуку понаписував волонтерам, може хтось дасть контакти

 

 

Ну а если простреливается всё, то может быть имеет смысл подождать, а не рисковать лишний раз?

та знаю, я ледве заспокоїв брата, щоб він туди не їхав сам до терористів в гості...

Вони переживають, що потепліє і його прикопають десь як собаку, коли тіла почнуть розкладатися.

Link to comment
Share on other sites

 

та знаю, я ледве заспокоїв брата, щоб він туди не їхав сам до терористів в гості...

Вони переживають, що потепліє і його прикопають десь як собаку, коли тіла почнуть розкладатися.

 

Ты знаешь, может быть это не очень красиво то, что я скажу, но лучше иметь могилу на военном кладбище под Дебальцево, чем иметь там же две могилы. Конечно родственники на нервах, но уверен, что "как собаку" никто не будет прикапывать, чай мы не кацапы.

Link to comment
Share on other sites

Ще вчора хотіла написати, що другу таки є сенс іхати туди самому, але не пішки, а власним транспортом. В світлі сьогоднішніх перемовин може є сенс зачекати день-два, аби припинили стріляти.

Не сам хай іде, а з волонтерами, які везуть постачання для цієі бригади. Проте треба розуміти, що коштів, транспорту і часу в волонтеиів катма.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...