Перейти до змісту

"Шустер LIVE" повертається на Телеканал "24"


Olegik

Recommended Posts

Хозя, Шустер хитро собрал крыс типа Мочанова, полезных идиотов (не буду называть фамилии, чтобы их не обидеть за старые заслуги) и просто недалеких людей и на этом фоне запустил конкретнейшую ДЕЗУ. Это факт. Никакой объективностью и журналистикой там и не пахло.

 

Не зря там в студии не оказалось ни одного сколько либо значимого опытного политика, который мог бы тут же все эти манипуляции вскрыть.

Link to comment
Share on other sites

Передача вийшла такою, що я засумнівався в необхідності її закриття. Думаю, Шустер і добивався саме такого враження.

Але на фоні з'ясування хто найбільший герой, загальний тон був виражений тезою: хто стояв на майдані, щоб змінити систему, а хтось, щоб очолити. І пора вже гнати в шию нових клопів...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Abamenkov, не нервничай ты так, у тебя нет цельной картины

все все видят, у нас ТУТ не шустером единым, инфы много всякой


и о Мочанове ты зря

не Эйнштейн,конечно,

но мужик ,в целом. правильный

Link to comment
Share on other sites

Передача вийшла такою, що я засумнівався в необхідності її закриття. Думаю, Шустер і добивався саме такого враження.

Але на фоні з'ясування хто найбільший герой, загальний тон був виражений тезою: хто стояв на майдані, щоб змінити систему, а хтось, щоб очолити. І пора вже гнати в шию нових клопів...

Вот сразу видно, что человек прохавал мессидж на все 100 и готов к Майдану 3. То, что Х-лу и надо.  :X Руками идиотов выпороть самих себя.

Link to comment
Share on other sites

Вот сразу видно, что человек прохавал мессидж на все 100 и готов к Майдану 3. То, что Х-лу и надо.  :X Руками идиотов выпороть самих себя.

 

Уті-путі. І не сидиться ж чоловіку десь на ранчо, все йому Україна болить...

Ти скільки абрамсів нам підігнав? Жодного? Ну то не п..зди ото здалеку.

Link to comment
Share on other sites

@Abamenkov, не нервничай ты так, у тебя нет цельной картины

все все видят, у нас ТУТ не шустером единым, инфы много всякой

и о Мочанове ты зря

не Эйнштейн,конечно,

но мужик ,в целом. правильный

Как раз со стороны все видится гораздо лучше. Повторяю еще раз - Семенченко, Соболев, Фарион - работают на кацапов 100%. Мочанов из той же обоймы.

 

Параска, одно то, что ты голосовала за Самопомич мне уже говорит о многом. Я еще тогда понял кто такой Семен и чего стоит вся эта солянка, влючая Садового.

Link to comment
Share on other sites

Уті-путі. І не сидиться ж чоловіку десь на ранчо, все йому Україна болить...

Ти скільки абрамсів нам підігнав? Жодного? Ну то не п..зди ото здалеку.

Ну-ну, хавай кацапскую пропаганду и сиди в говнище. Только не гавкай на американцев. Они могут, конечно, многое, но идиотизм пока не лечат.

Link to comment
Share on other sites

Ну-ну, хавай кацапскую пропаганду и сиди в говнище. Только не гавкай на американцев. Они могут, конечно, многое, но идиотизм пока не лечат.

 

Так отож. От вони нашим пєтям-сєням болт і показують. А гинуть наші люди. Внаслідок отаких от хитрожопих пєть-сєнь. Але критикувати їх нізя, бо хуйло буде радіти. Ше б пак, адже Порошенко - найкращий шанс для України? Хто сказав  знаєш? А мені здається не буде він радіти. Якщо знайдуться більш адекватні діячі на їх місце.

Link to comment
Share on other sites

Так отож. От вони нашим пєтям-сєням болт і показують. А гинуть наші люди. Внаслідок отаких от хитрожопих пєть-сєнь. Але критикувати їх нізя, бо хуйло буде радіти. Ше б пак, адже Порошенко - найкращий шанс для України? Хто сказав  знаєш? А мені здається не буде він радіти. Якщо знайдуться більш адекватні діячі на їх місце.

Я Пороха никогда не защищал и даже наоборот мочил его до выборов. В этом легко убедиться подням мои старые сообщения. Но если его скинуть сейчас, наверх выплывет такое гавно, что Украине придет песец в течении пары месяцев. Без вариантов.

Link to comment
Share on other sites

Може бути так. Це найвірогідніше. Але і з цими кашоварами ми каші не зваримо.

У нас поки що маємо варант: хоч верть-круть, хоч круть-верть, а в черепочку смерть.

Link to comment
Share on other sites

а кому еще(кроме меня) пришла сегодня смс-ка об шустере на 112-ом? интересно

 

 

Мабуть всєм юлькам, чишо? :nose3:

Шоби ані вже не пропустили слиною покапать перед екранами, а потом відрами з багнюкою позаливали всі сайти. Да. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Мабуть всєм юлькам, чишо? :nose3:

Шоби ані вже не пропустили слиною покапать перед екранами, а потом відрами з багнюкою позаливали всі сайти. Да. :shuffle:

это юмор или "эти" дни?

Link to comment
Share on other sites

ко мне в гости приехали пацаны.....с днепра...грят вот .это она задвигает. :D  и лохи верят...её закидонам....

короче пива набрали сидим смотрим :weep: :weep: :weep:

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

это юмор или "эти" дни?

https://www.youtube.com/watch?v=svnmCz8sLpo :nose3:

ко мне в гости приехали пацаны.....с днепра...грят вот .это она задвигает. :D  и лохи верят...её закидонам....

короче пива набрали сидим смотрим :weep: :weep: :weep:

Дак камінтіруй чишо. Хто сказав "А", той нехай каже і "В". :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Ситуація не від негараздів в економіці, вона від некомпетентності і корупції. Потрібні негайні антикризові заходи.

Уявляю :fp1: вана мабуть так і казала пра антикризаві захади і що це може зрабити лише ії патужна каманда.

Link to comment
Share on other sites

 

Дак камінтіруй чишо. Хто сказав "А", той нехай каже і "В". :nose3:

сказали шо пол часа эфира эта мразь разговаривает.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко: я рік не виходила до мікрофона, бо треба або казати як є, або не казати нічого. В сенсі, провідні фігури мали досить часу на подолання корупції і наведедння ладу.

 

сказали шо пол часа эфира эта мразь разговаривает.

Напевно вже більше. І дуже переконливо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...