Перейти до змісту

Абама, жги!


GarryN

Recommended Posts

Колего, цинік, послаблень не буде, лише у випадку якщо Штати категорично стануть стіною проти цього... Ти впевнений, що так буде? Я - не дуже...

З американського боку я послаблень дійсно не очікую, бо Обаму заклюють просто, але є "євгопідаги"...в гіршому сенсі цього слова яким, ті санкції

як кістка в горлі...

Ізраїль не руба dузол до того часу, поки Кремль однозначно не стає на бік арабських терористів. Там вірять, що Путлєр має на них вплив...

А для йудеїв своя безпека завджи була головніша, за все інше...

Європідари є європідари.Часом мені хочеться (тільки в думці :D ),щоб хуйло об"єднався з нами і ми помили чоботи і в рейні і сені.І потім спритали ситу бюргерську сволоту-і треба було тобі того? тицяючи чоботом у пузо оландів і маркельшів та їх фінансистів і всяких бізнесменів,коли знову вивозили б контрибуційні заводи і фабрики.І вибити кожному з тих євроімпотентів на чолі-вчи історію падла ,бо завжди так буде в кінці ситості і спочивання на лаврах та калькуляції вигоди........не думаю,що ми з хуйлятами то зробимо.але послідовники пророка таки їм впердолять по самі гланди рано чи пізно. пасіонарні "варвари" таки виріжуть "римських матрон". 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

США как страна - это очень обтекаемо :) До вчера - как страна, если брать все вместе ветви власти, которые могут повлиять на этот процесс,  было процентов 80% ЗА,

А вот сегодня... Я не берусь судить сколько именно,  но из того, что я слышал, большое разочарование среди тех, кто хотел немедленных поставок и готов бы даже рискнуть поиграть с Обамомй в вето...

Можете называть их ястребами, можете как Слава "истеричками", но их позиции после Минска существенно ослабли в споре с "голубями".

 

Зы. обучение уже собсвтенно началось...Две роты ВСУ, кажется, на Явориве. Это открытая инфа.

Так я не понял, Силентио, бобик сдох что ли?

А так тявкал забавно, так щеки надувал.

Херой Мак решил не предлагать законопроект по поставке оружия Украине?

Ну это было вполне ожидаемо. Я же сразу написал - политическая трескотня :D

Link to comment
Share on other sites

Європідари є європідари.Часом мені хочеться (тільки в думці :D ),щоб хуйло об"єднався з нами і ми помили чоботи і в рейні і сені.І потім спритали ситу бюргерську сволоту-і треба було тобі того? тицяючи чоботом у пузо оландів і маркельшів та їх фінансистів і всяких бізнесменів,коли знову вивозили б контрибуційні заводи і фабрики.І вибити кожному з тих євроімпотентів на чолі-вчи історію падла ,бо завжди так буде в кінці ситості і спочивання на лаврах та калькуляції вигоди........не думаю,що ми з хуйлятами то зробимо.але послідовники пророка таки їм впердолять по самі гланди рано чи пізно. пасіонарні "варвари" таки виріжуть "римських матрон". 

 

 

Знаєш, я б хотів, аби ми зробили це, але без Хуйла :) Потім... як він зникне "як роса на сонці" B-)

Link to comment
Share on other sites

Знаєш, я б хотів, аби ми зробили це, але без Хуйла :) Потім... як він зникне "як роса на сонці" B-)

Підтримую.Просто я помріяв на "Злобу дня".За*бало то європідарство бюргерське з їхніми калькуляціями.І що обурливіше-історія тих підарів так і не навчила.недавня історія.Ситість цілком відбирає у людей почуття реалізму і небезпеки.Аж поки "не клюнет жарений петух".Але тоді вже пізно.

Link to comment
Share on other sites

Підтримую.Просто я помріяв на "Злобу дня".За*бало то європідарство бюргерське з їхніми калькуляціями.І що обурливіше-історія тих підарів так і не навчила.недавня історія.Ситість цілком відбирає у людей почуття реалізму і небезпеки.Аж поки "не клюнет жарений петух".Але тоді вже пізно.

 

Ти знаєш, я жив і працював у німецькомовних країнах багато років. Це взагалі мій перший західний закордон ще за совка. Перші враження, перша станція після соціалістіческого лагєря - Банхоф Цоо в Західному Берліні у 87 році.

Відкритий рот, суцільний шок і позитив, багато міст бачив - наулюбленіший Гамбург і одне маленьке село недалеко від кордону з Францією в Шварцвальді. Певним чином я люблю Німеччину, маю там багатьох знайомих,

кілька справжніх друзів, які допомагали в різних скрутних ситуаціях, але жити там, я навряд чи зміг би... Не знаю чому, але відчуття дискомфорту через місяціь постійного перебування досить сильне.

Але найсильніше негативне відчуття від їх політиків, з якими я як журналіст із зрозумілих причин  постійно контактував. Деяких просто ненавиджу - Шредер, Штайнмаєр із социків, Шойблє і де Мезьєр з ХДС,

колишній міністр закордонних справ Кінкель  від вільних демократів. Причому у двох випадках це ненависть не екранна, а з особистих пікерувань так би мовити :gigi:  Політики - скрізь мерзенні створіння,

але імхо німецькі наймерзенніші :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 


Мене бісить, що Штати це робити жабоїдам з колбасникам із собою дозволюять....Причому вдруге менше ніж за рік...

извините, у меня такой бландинистый вопрос: вот Меркельша шо молодая накануне Минска-2 металась между континентами, накануне утрясла все с Обамычем, Обамыч свое добро дал на все,  все четверо ехали в Минск уже чтеко зная в каких рамках им бегать, но Петро должен был упереться и поломать всю пьесу верхним людям? насколько понимаю, Минск-2 не был инициативой Украины, ее, эту инициативу, нам навязали, и поддержки в отбрыкивании нам не было, так в чем вина Украины? 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

извините, у меня такой бландинистый вопрос: вот Меркельша шо молодая накануне Минска-2 металась между континентами, накануне утрясла все с Обамычем, Обамыч свое добро дал на все,  все четверо ехали в Минск уже чтеко зная в каких рамках им бегать, но Петро должен был упереться и поломать всю пьесу верхним людям? насколько понимаю, Минск-2 не был инициативой Украины, ее, эту инициативу, нам навязали, и поддержки в отбрыкивании нам не было, так в чем вина Украины? 

 

У відсутності власної позиції і невмінні/небажанні донести її до світу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


У відсутності власної позиції і невмінні/небажанні донести її до світу.
позицию хорошо демонстрировать, когда она подкреплена. пока мы в роли первоклашек, которых все водят за руку, увы.... 
Link to comment
Share on other sites

хммм....

интересная активность

 

Сепар-ы теперь имеют больше военн силы с большим кол-вом танков, БТР, тяжелых артиллер и ракетн систем, чем некоторые евр страны и стр НАТО


3/3 Російські підрозділи на кордоні готують велику партію поставок "сепар-ам", що ведуть бойові дії у Східній Україні


действия, а не слова | Заявление лидеров «Группы семи» по #Украине: http://goo.gl/5DAw9Q 


Дебальцеве. Ми впевнені, це російські військові системи, а не засоби сепаратистів

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...