Перейти до змісту

Махач в ВР


GarryN

Recommended Posts

У кулуарах Верховної Ради побилися народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв та Вадим Івченко від «Батьківщини».

Як пояснив на своїй сторінці у Фейбуці Єгор Соболєв, Вадим Івченко став «штовхачем» кампанії проти Комітету з протидії корупці.

«Нас почали цькувати замовними матеріалами, що ми продалися Держкомзему і не даємо хорошим депутатам роздавати хорошу землю хорошим людям. Штовхачем цієї кампанії є депутат від Батьківщини Вадим Івченко», – написав він.

Кампанія почалася після того, як комітет визнав законопроект №1559, який пропонує віддати місцевим депутатам право змінювати призначення і роздавати землі за межами населених пунктів корупціогенним.

«Ми на нашому парламентському комітеті з протидії корупції визнали ініціативу корупціогенною. Ми за збільшення повноважень місцевих громад, але до створення земельного кадастру і до проведення нових місцевих виборів цей закон приймати не можна», – написав він.

«Сьогодні він мав нахабство прийти переконувати голосувати за такий дерибан Самопоміч.Так і сталася бійка проти корупції в буквальному сенсі слова», – наголосив Соболєв.

Під час бійки Єгору Соболєву розбили губу.

Як прокоментував інцидент спікер парламенту Володимир Гройсман «це абсолютно неприпустимо в стінах українського парламенту. Мужуть бути різні точки зору, але простягати руки - це є неприпустимим, я на цьому наголошую».

Він дав доручення зібратися регламентному комітету та відсторонити депутатів Соболєва та Івченка від участі у п'яти пленарних засіданнях.

«Якщо хоче хтось воювати: будь ласка – на фронт», - наголосив Гройсман.

У свою чергу голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк вибачився за колегу, який брав участь у бійці. 

«Як голова фракції я хочу вибачитися за абсолютно непарламентську поведінку, яка б не була причина», – сказав Березюк.

Депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв вимагає розглянути відеозапис бійки на регламентному комітеті та передати його до прокуратури. Він вимагає покарання лише того депутата, який почав бійку.

Link to comment
Share on other sites

Як пояснив на своїй сторінці у Фейбуці Єгор Соболєв, Вадим Івченко став «штовхачем» кампанії проти Комітету з протидії корупці.

----------

 

интересно, у этого питора есть результаты своей борьбы?

Link to comment
Share on other sites

Як пояснив на своїй сторінці у Фейбуці Єгор Соболєв, Вадим Івченко став «штовхачем» кампанії проти Комітету з протидії корупці.

----------

 

интересно, у этого питора есть результаты своей борьбы?

с месяц назад спортсмен чего-то рассказывал на ФУПе. Если правда, конечно...

Link to comment
Share on other sites

аааааааааааа  понятно.....

 

соболева хотят отстранить....как влиятельного депутата в принятии антикорупционных законопроэктов.

 

ага, Ивченко... бывший семиноженковец :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Батьковщина, мало того, что против Украины на фронте работают, так еще хотят и коррупцию поддержать, в которой Юля. как рыба в воде. Вот уроды! Их девиз - "Лишь бы хуже!".

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

Не прихильник Соболєва, але в цьому питанні він правий. Знаю, що на Львівщині вже повним ходом пропонують наліво землю, що призначена для учасників АТО.

 

вот поэтому борьбу с коррупцией надо начинать с реформы судебной системы, а антикоррупционеры вообще не понятно чем занимаются.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Він вимагає покарання лише того депутата, який почав бійку.

І  зовсім  не  того,  хто  спровокував  її.

Як  на  мене,  то  хай  би  перетовкли  усіх  мамкіних  прихвостнів. І  навіть  просто  в  Раді.

Варто  переглянути  список  усіх  комітетів  і  хто  ними  заправляє,  то  відразу  зрозуміло,  що  марні  усі  сподівання  хоч  на  якусь  справедливість  і  правду  в  цій  нещасній  країні.

Link to comment
Share on other sites

на фупе массовый бан?

Я читав нічний допис ОлдБоя ... бля , рахував його адекватним дописувачем .

Але він твм написав про Мінськ 2 і ... короче я на жопу сів .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...