Перейти до змісту

Устал от политики.Пятничное. Счетчики воды и в головоударенный Кличко.


злой

Recommended Posts

Да ясно, но поделиться радостью хотелось.

 

Насчет счетчиков воды полный абзац. Приходили товарищи с поверками, был такой рейд у них, месяца два заняла замена, итого сверить показания не представляется возможным. Я тупо оплачиваю по 8-10 кубов в месяц холодной-горячей в надежде, что оно соответствует моему среднему потреблению. Всего 4 счетчика в квартире, из них два поменяли в разное время. Оплата идет по суммарным показаниям старых счетчиков, которые были до замены.

Link to comment
Share on other sites

А медицина......... Кличко-Радуцуий  в Киеве достигла максимума. Никто им платить не хочет.... не врачи ни пациенты.... ОБОСРАЛСЯ Кличко

 

Чушь.. Обоснуй"начало мед реформ" в Киеве.. Оно ведь еще не начиналось.))

Совет-не неси чепухи... Знаешь как дразнят того, кто несет чепуху?.)) "чепушило".))

Link to comment
Share on other sites

Чушь.. Обоснуй"начало мед реформ" в Киеве.. Оно ведь еще не начиналось.))

Совет-не неси чепухи... Знаешь как дразнят того, кто несет чепуху?.)) "чепушило".))

Жорик,  она не то что не начиналась...... она просто не кончается....... щас дурдом в организации.... Слава Украинским Врачам, которые болт положили на  кличка и радуцкого(Киев)

Link to comment
Share on other sites

Я уже писал тут.. Что имел более чем прямое соприкосновение с реальной медициной.. Менял матери сустав тазобедренный.. Постиг всю глубину пистеца.. Во всех смыслах. .. Могу консультировать.. Медицины как таковой нет. Существует система поборов без всякой ответственности за результат.. Полный пох.изм.. Результата пришлось достичь , комбинируя финансы с угрозами.) каковы бы реформы в медицине не были-хуже они уже не сделают, ибо хуже некуда..) врачи сидят в Ролексах и золотых цепях, почти как у меня.) и пусть сидят, кто же против.. Но не надо при этом наебывать людей.)
Link to comment
Share on other sites

Я уже писал тут.. Что имел более чем прямое соприкосновение с реальной медициной.. Менял матери сустав тазобедренный.. Постиг всю глубину пистеца.. Во всех смыслах. .. Могу консультировать.. Медицины как таковой нет. Существует система поборов без всякой ответственности за результат.. Полный пох.изм.. Результата пришлось достичь , комбинируя финансы с угрозами.) каковы бы реформы в медицине не были-хуже они уже не сделают, ибо хуже некуда..) врачи сидят в Ролексах и золотых цепях, почти как у меня.) и пусть сидят, кто же против.. Но не надо при этом наебывать людей.)

Ну сустав  покупать за свои бабки надо..... ты не нашел врача..... давай тебе наспор скажу что ты был в институте ортопедии на Воровского... Я прав?... без ответа знаю что прав...... Лохи есть лохи....

Link to comment
Share on other sites

Я, наверное, в каком-то другом Киеве живу... Читаю и офигеваю с вас!..

У меня в квартире - два стояка. Четыре счётчика. По 5 лет всем. На вид, как новые.

И решил я их поверить. За час в интернете нашёл несколько телефонов фирмочек, проверяющий без съёма. Жена позвонила. Сказали, ждите.

Через месяц пришёл юноша. Накрутил на краны агрегат, просидел часок, сказал "ждите", ушёл.

Через месяц по почте пришли бумажки. Три сертификата "годен" и одна справка "не пойдёт".

Полчаса в интернете - телефон формовки с лицензией на замену счетчиков. Позвонили. Через день на руках были три сертификата и один паспорт на новый счётчик.

Позавчера жена вернулась из жека - сдала бумажки, вызвала сантехника поставить ещё пучок пломб. Наслушалась подобных историй.

В сухом остатке: два месяца ожиданий, счётчики не снимали, один поход в жек.

Обошлось все в 900 грн.

Откуда у вас столько проблем?!

Link to comment
Share on other sites

Какие то жеки пиздоватые у вас. У нас на оболони пару лет назад сам жек все инициировал, пришел пацан поменял старые на новые тупо все уже проверенные сверил показатели расписалис и он ушел. То, что вы рассказываете звучит как АД. Дни месяцы? Поездки? Это неправильно. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Я, наверное, в каком-то другом Киеве живу... Читаю и офигеваю с вас!..

У меня в квартире - два стояка. Четыре счётчика. По 5 лет всем. На вид, как новые.

И решил я их поверить. За час в интернете нашёл несколько телефонов фирмочек, проверяющий без съёма. Жена позвонила. Сказали, ждите.

Через месяц пришёл юноша. Накрутил на краны агрегат, просидел часок, сказал "ждите", ушёл.

Через месяц по почте пришли бумажки. Три сертификата "годен" и одна справка "не пойдёт".

Полчаса в интернете - телефон формовки с лицензией на замену счетчиков. Позвонили. Через день на руках были три сертификата и один паспорт на новый счётчик.

Позавчера жена вернулась из жека - сдала бумажки, вызвала сантехника поставить ещё пучок пломб. Наслушалась подобных историй.

В сухом остатке: два месяца ожиданий, счётчики не снимали, один поход в жек.

Обошлось все в 900 грн.

Откуда у вас столько проблем?!

У меня тоже 4тыре.... Плачу 1500..... в мой ЖЕК пусть твоя жена съездит( без обид)....Не ЖЕК,.... а организация ... дающая услуги щас называется..... У меня.... в другом конце района....

Link to comment
Share on other sites

И при чём тут Кличко ? Разве проверки счетчиков не регулируются законом? А жеки все давно уже частные структуры всякие ТОВы и тд

Да он ваще  здеся не при чем.....При Омельченко жил.., при Льоне жил...... Счетчики честные...... Но они зачесались Кличку..... т.к Удар... заведенный им в Киевраду в большинстве своем.... держатели водоканала, парковок и общественных туалетов в Киеве... Кличко бабло отдавать должен... Не со своим он шел на выборы...

ЗЫ Чес слово даже Черновецкий лучше был, чем этот паркинсонщик.

Link to comment
Share on other sites

 

 


В сухом остатке: два месяца ожиданий, счётчики не снимали, один поход в жек. Обошлось все в 900 грн. Откуда у вас столько проблем?!

А просто 4 новых счетчика обошлось бы в 500. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

ОСББ это  к Тане Монтян..... При желании я могу сам заключить договор с водоканалом, ну а смысл.......Сейчас я плачу три квитанции за воду.... разным поставщикам......

ЗЫ ОСББ - это еще больший наеб чем ЖЕК

Link to comment
Share on other sites

найоб коли ви не вникаєте і не контролюєте ))

 

у нас і без осбб всі договора напряму з постачальниками, тільки прибирання територіі залишили жекам ну і дрібні коррупційні схеми

Link to comment
Share on other sites

нехера вам жек

створюйте ОСББ і заключайте договора напряму з Водоканалом

сейчас я плАчу за себя.... В доме пару квартир.... нихера не платят..... В сообществе собственников... я буду платить за них

Link to comment
Share on other sites

найоб коли ви не вникаєте і не контролюєте ))

 

у нас і без осбб всі договора напряму з постачальниками, тільки прибирання територіі залишили жекам ну і дрібні коррупційні схеми

У нас  и не убирают ваще..... На первом этаже  моего дома находится ателье пошива  воеенно-ментовской формы..... регионалы - Астра -Люкс............ Ни они ...  ни ЖЕК не убирают...

Link to comment
Share on other sites

Стоят счетчики , Кличко сказал - надо поверять а то с марта будем платить по офигенному тарифу.... Вопрос даже не в том кто должен платить за поверку - жилец или водоканал......

Вопрос в том что эта проблема неразрешима.... Я готов заплатить.....

Первым делом я должен вызвать мастера ЖЕКа на распломбировку  счетчика - это личным заявлением в ЖЕК(после реорганизации мой находится - ехать двумя видами транспорта, добираться более часа)... а потом в течении 10 дней сидеть дома безвылазно пока мастер придет или не придет......

Устал передохну и продолжу.... Жуть.

Едрить колотить, вот у Вас в Киеве все через жопу. И эти люди еще запрещают нам ковыряется в носу критикуют гепу

Link to comment
Share on other sites

напалмом їх

То что на  дом стоит общедомовой счетчик  тепла....... и за этот цех-заводик платим....... Но за воду..... я  заводу этому платить не буду.... поэтому актуальны для меня квартирные счетчики....... Пробей в гугле.... Астра- Люкс........ это в моем доме.

Link to comment
Share on other sites

Едрить колотить, вот у Вас в Киеве все через жопу. И эти люди еще запрещают нам ковыряется в носу критикуют гепу

Ты мне про гепу не заикайся..... я согласен воду ведрами носить себе на 9ый этаж...... только  щоб не видеть вашего гепу и допу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты мне про гепу не заикайся..... я согласен воду ведрами носить себе на 9ый этаж...... только  щоб не видеть вашего гепу и допу.

И будете, но не только воду но  и говно вниз

Омеля 3 раза

Космас 2 раза

Попов 0 раз

Боксер ? раз

 

 

:weep:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Резніков: Брати з киян гроші за повірку лічильників – незаконно

http://kiev.pravda.com.ua/images/print.gifВерсія для друку     http://kiev.pravda.com.ua/images/comm1.gifДодати коментар-
05.03.2015  13:17

 

http://img.kiev.pravda.com.ua/images/doc/7/d/7d028ad-lichylnyk.jpg

Фото slovovolyni.com

 

Київрада доручила ЖЕКам поширити інформацію, що повірка квартирних лічильників гарячої та холодної води здійснюється постачальниками послуг безкоштовно.

Відповідне доручення керівникам ЖЕО озвучив секретар Київради Олексій Резніков, повідомляє прес-служба міськради.  

"Вимагати від жителів повіряти лічильники холодного та гарячого водопостачання за власний рахунок – неправомірно", - наголосив Резніков.

Він також доручив профільній комісії Київради підготувати офіційне роз'яснення з питання повірки лічильників води та опублікувати підготовлену інформацію в газеті "Хрещатик".

Водночас Резніков не повідомив, чи повернуть киянам (станом на кінець лютого споживачі за власний кошт повірили 85 тисяч лічильників лише холодної води – ред.) кошти за проведену за власні гроші повірку лічильників, як цього вимагали постачальники послуг.

Як відомо, наприкінці листопада 2014 року "Київводоканал" заявив, що нарахує додаткові куби води мешканцям, які не повірили квартирні лічильники, мають несправні лічильники або такі, у яких закінчився термін експлуатації.

У вересневих платіжках на компослуги киянам нарахували по 22 кубічні метри холодної води на кожну зареєстровану у квартирі особу.

Згодом у "Київводоканалі" пояснили, що кияни без лічильників мусять платити за своїх сусідів, які шахраюють.

У водоканалі неодноразово наголошували, що мешканці мають повірити лічильники власним коштом. Повірка водоміра коштує від 43 до 120 гривень. Таким чином 85 тисяч лічиників обійшлися мешканцям столиці щонайменше у 3,6 мільйона гривень (якщо рахувати найнижчу вартість повірки у 43 гривні).

Однак юристи відзначають, що дерти гроші з киян за повірку лічильника незаконно.

"Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця послуг, яким є ЖЕК", - пояснив "Українській правді. Київ" юрист.

28 листопада "Київводоканал" заявив, що готує нові розрахунки структури тарифу на холодну воду, які включають послугу повірки лічильників. Новий тариф обіцяли "найближчим часом" подати на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

20 лютого "Київводоканал" заявив, що мешканцям столиці, які не повірять лічильники холодної води до 1 березня, нараховуватиме більшу плату за воду та водовідведення.

З 1 липня 2014 року у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%)

Українська правда. Київ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боксер одумался..... только после того как киевляне пообещали закидать его счетчиками..... Кличко , выручая бандитов -друзей из водоканала, нарвался на конкретную ненависть киевлян.

Самая дешевая поверка стоит 150 гр(  снятие и установка  оплата отдельная) и ОПЛОМБИРОВАНИЕ жеком тоже стоит денег, но дело не в деньгах этих даже......Дело в невозможности работающему человеку осуществить это из-за бюрократии на каждом шагу

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Вставили видно йому пістон. Народ і так злий, а тут ще клічковських бандюків на голову вішають.

лина Лагойда _ 05.03.2015 15:40

я з вересня місяця 2014 року настрочила кпк листів, в т.ч. на адресу КМДА, на Генпрокуратуру, Президентови, Міністерству ЖКГ! Єдина інстанція, яка дала справедливу відповідь - Міністерство ЖКГ. Решта скерували мої листи на КМДА. А в КМДА є такий гімнюк, як пантєлєєв! ( працював разом з перепишиним у Шевченківському р-ні). Він відгородився і всі листи скидав на Солом'янську РДА. То я з друзями зі "Свободи" дали прикурити і РДА і місцевому КП. Кошти мені мають повернути в березні. Чекаю.
 
Андрій Нижник _ 05.03.2015 15:08
Vadim45:

А где ж ты был, сволочь, когда 85000 людей уже поверили свои счетчики? Ворье одно кругом.

Якби Галина Лагойда з Солом'янського району протягом двох місяців не відстоювала це питання в Солом'янській РДА разом з активістами і депутатом Київради і не погрожувала подати в суд, то ні Резніков ні хтось інший нічого не заявляв би. Під лежачий камінь вода не тече. 85000-м людей було легше заплатити ніж боротися за право не платити. До слова, ті активісти, що ходили в Солом'янську РДА, є ще й активістами ВО Свобода.
Link to comment
Share on other sites

Здесь кто-то утверждал что Кличко не ебнутый и в его команде не бандиты...... Заявление его заместителя через пару часов после предыдущего заявления.

 

Підлеглі Кличка заплутали киян з повіркою лічильників води
http://kiev.pravda.com.ua/images/print.gifВерсія для друку     http://kiev.pravda.com.ua/images/comm1.gifДодати коментар-
05.03.2015  20:02

 

Термін повірки лічильників води у Києві продовжено до 1 червня.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє сайт КМДА.

Він наголосив, що кияни повинні "подбати про справний та вчасно повірений водомір до 1 червня".

"Значна кількість мешканців Києва не встигли з різних причин зробити це до 1 березня. Тому міська влада прийняла рішення, що до 1 червня застосовуватиметься прийнятна для споживачів норма нарахувань за холодну воду. Таким чином, мешканці матимуть ще 2,5 місяці для проведення повірки або заміни водомірів", - сказав Пантелеєв.

Він додав, що споживачам, які не встигли повірити чи замінити старі лічильники, нараховуватимуть плату за воду і водовідведення за "соціально орієнтованими нормами".

"Міська влада жорстко контролюватиме обсяги нарахувань з боку ПАТ "Київводоканал", аби не дозволити будь-яких зловживань з цього приводу", - наголосив Пантелеєв.

Однак позиція міської влади досі не зрозуміла простим споживачам: одні чиновники кажуть, що кияни мають самі повірити лічильники, інші – що повіркою мають займатися надавачі послуг і робити це безкоштовно.

Як відомо, на засіданні Київради 5 березня секретар Київради Олексій Резніков заявив, що брати з киян гроші за повірку лічильників – незаконно.

Він також доручив ЖЕКам поширити інформацію, що повірка квартирних лічильників гарячої та холодної води здійснюється постачальниками послуг безкоштовно.

Як відомо, наприкінці листопада 2014 року "Київводоканал" заявив, що нарахує додаткові куби води мешканцям, які не повірили квартирні лічильники, мають несправні лічильники або такі, у яких закінчився термін експлуатації.

У вересневих платіжках на компослуги киянам нарахували по 22 кубічні метри холодної води на кожну зареєстровану у квартирі особу.

Згодом у "Київводоканалі" пояснили, що кияни без лічильників мусять платити за своїх сусідів, які шахраюють.

У водоканалі неодноразово наголошували, що мешканці мають повірити лічильникивласним коштом. Повірка водоміра коштує від 43 до 120 гривень. Таким чином 85 тисяч лічиників обійшлися мешканцям столиці щонайменше у 3,6 мільйона гривень (якщо рахувати найнижчу вартість повірки у 43 гривні).

Однак юристи відзначають, що дерти гроші з киян за повірку лічильника незаконно.

"Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця послуг, яким є ЖЕК", - пояснив "Українській правді. Київ" юрист.

28 листопада "Київводоканал" заявив, що готує нові розрахунки структури тарифу на холодну воду, які включають послугу повірки лічильників. Новий тариф обіцяли "найближчим часом" подати на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

20 лютого "Київводоканал" заявив, що мешканцям столиці, які не повірять лічильники холодної води до 1 березня, нараховуватиме більшу плату за воду та водовідведення.

З 1 липня 2014 року у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%)

Українська правда. Київ 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Київрада має намір повернути киянам гроші, які мешканці сплатили за повірку квартирних лічильників води.

 

Про це заявив секретар Київради Олексій Резніков, йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

 

Резніков вкотре наголосив, що сплачувати за повірку лічильника мають виконавці послуг.

 

Але враховуючи те, що багато киян самі оплатили повірку лічильників (сплачено вже 3,6 мільйона гривень), міська влада вивчає механізм повернення цих коштів мешканцям.

...

далее тут http://kiev.pravda.com.ua/news/5509664f9ecb1/
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...