Перейти до змісту

Муженко - гидота.


A.W.

Recommended Posts

Вообще такой пистеж невозможен в нормальной армии.. Думаю, историю с добробатами, которые на один выстрел из автомата дают сто залпов в Фейсбуке нужно заканчивать.. Этого типа на фото-для начала на гауптвахту и провести расследование, почему его батальон оставил позиции.. Он сам прекрасно понимает, что наручники ему могут надеть , и делает упреждающий маневр.. Теперь, типа, его нельзя прессовать ибо он сказал"правду" и его за это прессуют.. Выгнать на хуй с армии..

Вы считаете что у командира 128-й нужно награду отобрать и наручники на него надеть?

Link to comment
Share on other sites

Просто читаешь про Дебальцево и диву даешься. И менты, и ВСУ, и добровольцы с нацгвардией, как там командовать? Кривбасс поделен на роты, роты приданы разным бригадам, бригады поделены на сектора, Кива(милиционер) руководит частью обороны Дебальцево. Тут даже снабдить такой винегрет тяжело, не то, что им оперативно командовать. Конечно, потери будут, одни уже ушли, другие ждут приказа, третьи без приказа просто уходят...

Бо ІМНО.все збиралося по кусочках.без злагодження.Крім того вся законова еквілібристика по АТО і хто може і що може.теж додала балагану.Крім того і верхи проходять такуж трансформацію як і низи армії-з листа і на коліні.Плюс амбіції і просто людська нечистоплотність.......Хоча і з другої сторони теж воюють (говорю про хулостанівців.не сепарів) якісь різнобарвні солянки з різних відділень і відділів.З таким же балаганом,хоча по ідеї вони то мали б мати в організації беззаперечну перевагу.А її НЕМА......енаступним кроком наших верхвоенкомів поавинна обов2язково бути повна налагодженість ЄДИНОКОМАНДУВАННЯ і припинення вінегрету з різних родів ,не військ ,а угруповань.А на те потрібен час і "мирний".

Link to comment
Share on other sites

Вообще такой пистеж невозможен в нормальной армии.. Думаю, историю с добробатами, которые на один выстрел из автомата дают сто залпов в Фейсбуке нужно заканчивать.. Этого типа на фото-для начала на гауптвахту и провести расследование, почему его батальон оставил позиции.. Он сам прекрасно понимает, что наручники ему могут надеть , и делает упреждающий маневр.. Теперь, типа, его нельзя прессовать ибо он сказал"правду" и его за это прессуют.. Выгнать на хуй с армии..

Порядок ПОВИНЕН бути наведений як в організації ,так і в дисципліні.Але для того повинен бути ЧІТКО поставлений ієрархаїчний  становий хребет.А це ПРЯМЕ завдання пеці і його воєнних радників і безпосередніх підлеглих.Амбіції там повинні ЖОРСТКО подавитися раз і назавжди.пеця повинен це зробити і потім вже вимагати по ранжиру результату.Тобто "хазяїн" повинен взяти "віжжя" в руки.поки що він на цій ділянці керує як в компанії.а це не компанія а АРМІЯ.

Link to comment
Share on other sites

Порядок ПОВИНЕН бути наведений як в організації ,так і в дисципліні.Але для того повинен бути ЧІТКО поставлений ієрархаїчний  становий хребет.А це ПРЯМЕ завдання пеці і його воєнних радників і безпосередніх підлеглих.Амбіції там повинні ЖОРСТКО подавитися раз і назавжди.пеця повинен це зробити і потім вже вимагати по ранжиру результату.Тобто "хазяїн" повинен взяти "віжжя" в руки.поки що він на цій ділянці керує як в компанії.а це не компанія а АРМІЯ.

у нас АТО, так что не надо таких провокаций :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Вообще такой пистеж невозможен в нормальной армии.. Думаю, историю с добробатами, которые на один выстрел из автомата дают сто залпов в Фейсбуке нужно заканчивать.. Этого типа на фото-для начала на гауптвахту и провести расследование, почему его батальон оставил позиции.. Он сам прекрасно понимает, что наручники ему могут надеть , и делает упреждающий маневр.. Теперь, типа, его нельзя прессовать ибо он сказал"правду" и его за это прессуют.. Выгнать на хуй с армии..

Жорик, как по мне если бы не добробаты то буряты и нарики уже под Киевом бы стояли. Я же видел как у нас у 50-ки БМД и Ноны бабки на базаре забирали. И как они тикали от бомжей.

Ты знаешь что еще сегодня перестрелки в Дебальцево были, добивали наших пацанов которые не смогли выйти из города?

И как приказ об отходе передавали в Чернухино и Фащевку, нарочным? Посмотри расстояния. Кстати так и не слышно что с погранцами которые стояли в Фащевке за 15 км от Дебальцево.

Писали уже сто раз  что ВСУ бросили Углегорск и зачищали его батальоны им. Кульчицкого и Донбасс.

Link to comment
Share on other sites

Порядок ПОВИНЕН бути наведений як в організації ,так і в дисципліні.Але для того повинен бути ЧІТКО поставлений ієрархаїчний  становий хребет.А це ПРЯМЕ завдання пеці і його воєнних радників і безпосередніх підлеглих.Амбіції там повинні ЖОРСТКО подавитися раз і назавжди.пеця повинен це зробити і потім вже вимагати по ранжиру результату.Тобто "хазяїн" повинен взяти "віжжя" в руки.поки що він на цій ділянці керує як в компанії.а це не компанія а АРМІЯ.

 

если добробаты сидят без связи

а потом еще "выплывают"  факты реальных потерь

и теряется доверие к президенту и официальной инфе,

то кто-то за это таки должен отвечать, да ?

 у нас же ничего без скандалов  сделать не могут или упредить ситуевину

или сколько раз это все должно повторится еще для каких то выводов ?

 

зы:

как забавно

появились затыкальщики рта на общественных началах

аки гримасы демократии

Link to comment
Share on other sites

зы: как забавно появились затыкальщики рта на общественных началах аки гримасы демократии

 

есть тут несколько ложкинцев. Но на них можно внимания не обращать, т.к. дебилы...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

у нас АТО, так что не надо таких провокаций :shuffle:

:D  Я просто беру за приклад янкі.там теж президент цивіль з цивілів і останні з них якщо нюхали порох,то хіба на власному ранчі.а в тих кого його нема то і нема :)  Але любий генерал чітко знає-другого макартура не буде.Бо якщо першого обрізав Трумен,то сьогоднішні і в підметки не годяться  старому  нарцису "пустити пилюку в очі".і тому любий,повторюю,любий рух поза рамками їх посадової компетенції,а ще гірше політпрагень кінчиться швидко і до повної відставки і кінця кар"єри.Це в кращому випадку.В гіршому-найдуть компру і кортмаршал.І відповідальність нікуди не запхати-прийдеться відповідати.Тобто там є чітка,вироблена десятиліттями ранжирна і ,описана параграфами воєнних законів, відповідальність.Пеці хоча б половину тої виправки у собі і свому воєнному оточенні.......Одна з причин ,чому там то так відпрацьовано-янки майже постіно відробляють цю взаємодію не тільки на полігонах.але і в реальних.......конфліктах. :) Біда наших-спочивання на лаврах (як і у всіх галузях життя) на протязі 25 років.Ємеля на печі-не тільки винахід східних сусідів.

Link to comment
Share on other sites

если добробаты сидят без связи

а потом еще "выплывают"  факты реальных потерь

и теряется доверие к президенту и официальной инфе,

то кто-то за это таки должен отвечать, да ?

 у нас же ничего без скандалов  сделать не могут или упредить ситуевину

или сколько раз это все должно повторится еще для каких то выводов ?

 

зы:

как забавно

появились затыкальщики рта на общественных началах

аки гримасы демократии

Я звик цинічно відповідати за свої слова.Що крім пуку несе твоя критика? Пеця піде,ГШ подасть у відставку,армія стане кращою і організованішою послухавши критику на форумі в 1000 голів( фома,я підлизуюся :) ).НІ.Максимум-ти запишеш "в тетрадку" ,що ти висказався і злив жовч,дістанеш моральне задоволення і ,впевнений :D ,прокльони і фак від антагоністів на форумі.Це все що ти прагнеш? ;o ...........Як історія вчить-ВСЮ правду про цю (будь яку) війну ти не взнаєш НІКОЛИ.Бо вона в тисячу разів страшніша і мерзенніша ніж здатний уявити твій(і інших пересічних людей) мозок.Тому я не критикую щоденно всіх і вся,не знімаю стрес криками -пробі і не нагнітаю безнадійний стан страху і песимізму на слабких духом форумчан .Бо знаю,внутрішньо .це мені не поможе на довший період часу.Зняття таким чином власної напруги.страху і втрати надії як наркотик чи питво,діє тільки на короткий час і веде ще до більшого "похмілля" і прагнення забутися "провіреним "способом крику,паніки і розпачу.......Хочеш іти тим шляхом-іди.Але не ображайся.коли тебе опустять на землю зі стану нірвани і вернуть в сурову дійсність безнадійності твого способу зняття стресу і даремності зусиль.Бо практичний РЕЗУЛЬТАТ таких викриттів,погроз і закликів кінчаються з вимкненям компу  у користувачів цього форуму.До наступного дня.....ти то хоч розумієш? B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жорик, как по мне если бы не добробаты то буряты и нарики уже под Киевом бы стояли. Я же видел как у нас у 50-ки БМД и Ноны бабки на базаре забирали. И как они тикали от бомжей.

Ты знаешь что еще сегодня перестрелки в Дебальцево были, добивали наших пацанов которые не смогли выйти из города?

И как приказ об отходе передавали в Чернухино и Фащевку, нарочным? Посмотри расстояния. Кстати так и не слышно что с погранцами которые стояли в Фащевке за 15 км от Дебальцево.

Писали уже сто раз  что ВСУ бросили Углегорск и зачищали его батальоны им. Кульчицкого и Донбасс.

Крам, а есть и такие наблюдения и весьма неприятные:

 

...но украинские бойцы предпочитают использовать обычные мобильные телефоны, потому что, мол, так удобнее, хотя их переговоры с спокойно перехватываются и расшифровываются с помощью оборудования, которое «Россия поставляет сепаратистам в так называемых «гуманитарных» конвоях».

«Они не только пользуются мобильными телефонами, но еще и посылают сообщения и фото в соцсети, — жалуется «Шафран», который в январе вернулся домой в Великобританию. – Все, что я увидел на Родине, полностью противоречит тому, чему меня учили в британской армии».

Ему также пришлось учить своих воинов, как пользоваться противотанковыми ракетами украинского и советского производства и другим оружием, опираясь на свой армейский опыт, который он получил в Великобритании.

Среди украинских добровольцев процветает бравада и хвастовство, особенно этим, по его словам, отличаются ветераны Евромайдана: «Активисты Майдана – самые худшие, среди них много безработных, у которых нет никаких мотиваций в жизни, — говорит «Шафран». — Они вступили в армию, но не желают обучаться и придерживаться дисциплины. Когда их пытаешься чему-то научить и что-то пояснить, то они говорят: да кто ты такой, чтобы учить нас, ведь я на Майдане камни и бутылки с зажигательной смесью бросал…»  

http://politolog.net/ato/britanec-vse-chto-ya-uvidel-v-ukraine-polnostyu-protivorechit-tomu-chemu-menya-uchili-v-britanskoj-armii/

 

Link to comment
Share on other sites

Если в тему ветки то объясни мне почему все что пишет Бутусов сбывается, а то что обещает Муженко ни разу не сбылось?

Крам, ну не корректно же. Откуда ты знаешь, что Муженко обещает. Где он публикуется? Или то, что Бутусов говорит , является источником?

 

Бутусов  - самовлюблённый нарцисс

Link to comment
Share on other sites

кроме множества объективных причин, есть одна субъективная. Петя - не боец...

Він боєць,але не  на цій площині війни.нема ні досвіду (де йому взятися) ні відповідного характеру (такий теж не у всякого є).він договорник,шукач компромісу і .якщо втрат,то допустимих.Тобто цілком у руслі ЙОГО царини-бізнесу......думаю,що як би він реально знав з чим зтикнеться,ноги б його не було у президентській гонці.та взагалі з тих.хто там був на провідній п"ятірці,при знанні таких реалій,список би звузився до  0 (юлька надіюся :)  таки б сховала своє самолюбство).І було б там в списку двоє,троє осіб і не впевнений,що ті б особи були в старому списку.......Єдина надія,що пеця таки повільно і поступово побачить РІЗНИЦЮ в керуванні країни,як бізнесу і керуванні країни.як единого організму у стані війни......навіть дядя Джо не зразу найшов відповідний ритм.А там різниця то була майже непомітна.

Link to comment
Share on other sites

Він боєць,але не  на цій площині війни.нема ні досвіду (де йому взятися) ні відповідного характеру (такий теж не у всякого є).він договорник,шукач компромісу і .якщо втрат,то допустимих.Тобто цілком у руслі ЙОГО царини-бізнесу......думаю,що як би він реально знав з чим зтикнеться,ноги б його не було у президентській гонці.та взагалі з тих.хто там був на провідній п"ятірці,при знанні таких реалій,список би звузився до  0 (юлька надіюся :)  таки б сховала своє самолюбство).І було б там в списку двоє,троє осіб і не впевнений,що ті б особи були в старому списку.......Єдина надія,що пеця таки повільно і поступово побачить РІЗНИЦЮ в керуванні країни,як бізнесу і керуванні країни.як единого організму у стані війни......навіть дядя Джо не зразу найшов відповідний ритм.А там різниця то була майже непомітна.

именно это я и сказал, но слегка короче :)

Link to comment
Share on other sites

Я звик цинічно відповідати за свої слова.Що крім пуку несе твоя критика? Пеця піде,ГШ подасть у відставку,армія стане кращою і організованішою послухавши критику на форумі в 1000 голів( фома,я підлизуюся :) ).НІ.Максимум-ти запишеш "в тетрадку" ,що ти висказався і злив жовч,дістанеш моральне задоволення і ,впевнений :D ,прокльони і фак від антагоністів на форумі.Це все що ти прагнеш? ;o ...........Як історія вчить-ВСЮ правду про цю (будь яку) війну ти не взнаєш НІКОЛИ.Бо вона в тисячу разів страшніша і мерзенніша ніж здатний уявити твій(і інших пересічних людей) мозок.Тому я не критикую щоденно всіх і вся,не знімаю стрес криками -пробі і не нагнітаю безнадійний стан страху і песимізму на слабких духом форумчан .Бо знаю,внутрішньо .це мені не поможе на довший період часу.Зняття таким чином власної напруги.страху і втрати надії як наркотик чи питво,діє тільки на короткий час і веде ще до більшого "похмілля" і прагнення забутися "провіреним "способом крику,паніки і розпачу.......Хочеш іти тим шляхом-іди.Але не ображайся.коли тебе опустять на землю зі стану нірвани і вернуть в сурову дійсність безнадійності твого способу зняття стресу і даремності зусиль.Бо практичний РЕЗУЛЬТАТ таких викриттів,погроз і закликів кінчаються з вимкненям компу  у користувачів цього форуму.До наступного дня.....ти то хоч розумієш? B-)

 

ну к чему эта запеканка из слов ?

если вам нравится самоцензура в пользу властей , то это ваше право

а мое право дураков называть дураками

даже если это кому-то неприятно

 

фирштейн ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Во еще один ложкинец-подмуженковец, виртуальный храбрец за ником папуасным спрятавшийся.

Дай телефон в личку и я обеспечу тебе возможность со мной встретиться.

О, я забыл, ты уже с Федей встретился... Штанишки постирал? Ну лижи дальше муденке :(

 

 

Да. Тут уже все поняли, что ты, как Федя. Когда до дела доходит, так сразу обсираешься. Фу, мразь, как ты воняешь! 

 

Адрес,  небось, со страху меняешь? :D

Link to comment
Share on other sites

зачем врать андреасу... :(

Я не знаю зачем он врет. Почему называет ребят из Киевской Руси дезертирами и трусами.

Может из минеров перешел в батальон отмазывателей муденка

И начал он когда отмазывал приказ о ротации в ДА через блок посты сепаров.

А может он не врет а просто не понимает что пишет.

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

именно это я и сказал, но слегка короче :)

Тобі тре було додати-в стані війни. :)  Але ОК.Значить ми бачимо,що людина попала не на то ,на що ішла.дай Бог,щоб вона то бачила і впочувала та переводила себе на рейки реалій.

Link to comment
Share on other sites

Да. Тут уже все поняли, что ты, как Федя. Когда до дела доходит, так сразу обсираешься. Фу, мразь, как ты воняешь!

 

Адрес, небось, со страху меняешь? :D

Мой храбрый мальтшик, адрес у меня тот же, уже 10 с гаком лет.

А вот твоего телефона я в личке до сих пор не вижу. Стираешь штанишки привычно?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Крам, а есть и такие наблюдения и весьма неприятные:

 

 

А ще Шафран пише що воєнне начальство некомпетентне і виявляється що Семенченко правильно робить що створює штаб для добровольчих батальйонів щоб там було одне начальство і координація дій. Але порохобот папуас цього не замітив...

 

 

«Военное начальство настолько некомпетентно, что это ставит под угрозу жизнь личного состава, — утверждает отставной британский военный. – Командиры путают тактику со стратегией и начинают наступление, не предупреждая друг друга и без единой мысли и стратегии».

На стороне ВСУ воюет около трех десятков добровольческих батальонов и ряд регулярных частей, но «каждая группировка ведет свою собственную войну, — считает «Шафран». – У них нет централизованного управления, они не согласовывают свои действия и даже не работают на одних радиочастотах, что затрудняет координацию».

 

 

http://politolog.net...itanskoj-armii/

Змінено користувачем zig
Link to comment
Share on other sites

ну к чему эта запеканка из слов ?

если вам нравится самоцензура в пользу властей , то это ваше право

а мое право дураков называть дураками

даже если это кому-то неприятно

 

фирштейн ?

Чого ТАКІ емоції? І де там самоцензура в користь влади? Владі ДО ДУПИ ваші крики ТУТ на форумі з пару сотень людей.Якщо ви ХОЧЕТЕ реально довести то до влади-вийдіть під їх кабінети з плакатами.зберіть однодумців і кричіть.Це буде вираження вашої громадської позиції.А під час нових виборів виберіть нових на місце проштрафившихся.ЦЕ є РЕАЛЬНЕ право дураків ЗРОБИТИ дураками.Лишивши їх влади.Все решта-НАРЦИСИЗМ і зняття ВЛАСНОГО стресу і невдоволення.Це як мала дитина,голосним криком прагне звернути увагу і  досягнути того ,що їй хочеться у батьків.дорослі люди діють трохи інакше,бо МАЮТЬ інакші методи.Повністю демократичні,до речі.

Link to comment
Share on other sites

Чого ТАКІ емоції? І де там самоцензура в користь влади? Владі ДО ДУПИ ваші крики ТУТ на форумі з пару сотень людей.Якщо ви ХОЧЕТЕ реально довести то до влади-вийдіть під їх кабінети з плакатами.зберіть однодумців і кричіть.Це буде вираження вашої громадської позиції.А під час нових виборів виберіть нових на місце проштрафившихся.ЦЕ є РЕАЛЬНЕ право дураків ЗРОБИТИ дураками.Лишивши їх влади.Все решта-НАРЦИСИЗМ і зняття ВЛАСНОГО стресу і невдоволення.Це як мала дитина,голосним криком прагне звернути увагу і  досягнути того ,що їй хочеться у батьків.дорослі люди діють трохи інакше,бо МАЮТЬ інакші методи.Повністю демократичні,до речі.

 

какие эмоции ? надоел  бред какой-то камерный 

кстати, старый пень, твои дети в украинской армии , а ?

вот бы им ты строчил свою херню в окопах ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ще Шафран пише що воєнне начальство некомпетентне і виявляється що Семенченко правильно робить що створює штаб для добровольчих батальйонів щоб там було одне начальство і координація дій. Але порохобот папуас цього не замітив...

 

 

http://politolog.net...itanskoj-armii/

Це що ти тут виклав власне не дуже приємне для добровольчих батальйонів.Бо мало того,Ющо верхи не здатні управляти,так ще і командування середньої ланки( доббатальйонів) самовольничає і не прагне координації.Таі "путає тактику з старатегією"....Тобто обоє рябоє.Що і є тою сиром"яжною правдою-некомпетентність як верхів так і низів  командного складу з героїзмом простого солдата і молодших командирів.......на війні як на війні.

Link to comment
Share on other sites

какие эмоции ? надоел  бред какой-то камерный 

кстати, старый пень, твои дети в украинской армии , а ?

вот бы им ты строчил свою херню в окопах ...

нервішкі,паря.нервішкі.....А ти на коліні з окопу пишеш :)  під стукіт кулемету?.....Якщо тобі надоїв-не читай.Бо нерви не в кізду ні в красну армію.зриваєшся на хамство.Це недобре впливає на твоє здоров"я.яке потрібно на передовій. B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нервішкі,паря.нервішкі.....А ти на коліні з окопу пишеш :)  під стукіт кулемету?.....Якщо тобі надоїв-не читай.Бо нерви не в кізду ні в красну армію.зриваєшся на хамство.Це недобре впливає на твоє здоров"я.яке потрібно на передовій. B-)

 

не, я тока летноподпрыгивающий состав

а вот мой малой может пойти служить

и что-то не охота вылавливать потом его из потока брехни из под очередного Дебальцева

выпивая стаканами корвалол .

Link to comment
Share on other sites

А ще Шафран пише що воєнне начальство некомпетентне і виявляється що Семенченко правильно робить що створює штаб для добровольчих батальйонів щоб там було одне начальство і координація дій. Але порохобот папуас цього не замітив...

 

 

http://politolog.net...itanskoj-armii/

 

Обрати внимание, что он пишет это об уровне взвода,роты, батальона.

Мой храбрый мальтшик, адрес у меня тот же, уже 10 с гаком лет.

А вот твоего телефона я в личке до сих пор не вижу. Стираешь штанишки привычно?

Ссыкливая мразь, ты не виляй телефоном (задницей) Или ты по пидорской линии в США въехал? К номеру телефона не подъедешь, а в от к конкретному дому, чтобы объяснить, как ты не прав....

 

Дочитал, ссыкунок. Ну, беги, подгузник меняй. Или мамку будешь ждать. Заодно и подмоет тебя обосравшегося

Змінено користувачем Papua
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если в тему ветки то объясни мне почему все что пишет Бутусов сбывается, а то что обещает Муженко ни разу не сбылось?

 

Не чув якихось особливих обіцянок Муженка, хоч цілком допускаю, що він далеко не найкращий начальник ГШ.

 

Що там пише Бутусов, я особливо не відслідковую. Здається, там йде потік свідомості по типу 'а нога біля сраки товстіша'.  :) 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...