Перейти до змісту

Зря вы гоните на Кроля и Гонтареву


ЦеDzip

Recommended Posts

Они делают шо могут, максимум!

:nose3:

Звичайно,  що  так - собі.

 

Щось  мені  подумалось  раптом,  що  обоє  поплатяться  погромами  нерухомості.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Они делают шо могут, максимум!

:nose3:

Що вони робили під час нового року ? Бачили як в вихідні на 3-4 гривні Приват 24 і Аваль увалили курс ? Що зробила гонтарєва ? Що Пеця ? Що Сєня ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Они делают шо могут, максимум!

:nose3:

 

Дзіпа, я Кроля за відсутність реформ почав критикувати навіть раніше, ніж це почав робити Хазяїн.

А проте не хотів би, щоб його коньюнкторно обсирали зараз саме за курс гривні. Підозрюю, що стан наших фінансів і нашої економіки зараз такий, що обирати Крілику доводиться між абсолютно поганим і неприпустимо херовим.

Ось ти що обираєш з цих двох пропозицій?

Link to comment
Share on other sites

особенно кроль столько делает, что не знаешь за что похвалить


Дзіпа, я Кроля за відсутність реформ почав критикувати навіть раніше, ніж це почав робити Хазяїн.

А проте не хотів би, щоб його коньюнкторно обсирали зараз саме за курс гривні. Підозрюю, що стан наших фінансів і нашої економіки зараз такий, що обирати Крілику доводиться між абсолютно поганим і неприпустимо херовим.

Ось ти що обираєш з цих двох пропозицій?

 

мне кажется, что нифига он не выбирает, плывет по течению и ждет денег мвф

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дзіпа, я Кроля за відсутність реформ почав критикувати навіть раніше, ніж це почав робити Хазяїн.

А проте не хотів би, щоб його коньюнкторно обсирали зараз саме за курс гривні. Підозрюю, що стан наших фінансів і нашої економіки зараз такий, що обирати Крілику доводиться між абсолютно поганим і неприпустимо херовим.

Ось ти що обираєш з цих двох пропозицій?

 

у мене немає відповіді на питання: а як вони могли втримати курс гривні?

Link to comment
Share on other sites

у мене немає відповіді на питання: а як вони могли втримати курс гривні?

1,5 лярда на подходе через 2 -3 недели. Плюс кредит МВФ ?

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

Припинити  спекуляції  валютою,  але  100%,  що  та  баба  в  долі.

Я не в курсі, але не думаю, що в долі. В нас зараз купа іноземців в уряді, це відразу стало би відомим.

Мені здається, що розмови про відкати Гонтарєвої - це чорний піар кремлеботів та юлькоботів.

Link to comment
Share on other sites

Припинити  спекуляції  валютою,  але  100%,  що  та  баба  в  долі.

 

Може бути і спланована атака на гривню.

 

P.S. Ніфіга не прихильник Сєні і Гонтарєвої, вони партачі.

Link to comment
Share on other sites

підтримую @ЦеDzip,

 

Гонтарєва це успішна селф-мейд вумен

 

Гонтарева ездит на пяти авто и ужинает у бассейна

http://vesti-ukr.com/svetskie-vesti/90064-gontareva-ezdit-na-pjati-avto-i-uzhinaet-u-bassejna

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

особенно кроль столько делает, что не знаешь за что похвалить

 

мне кажется, что нифига он не выбирает, плывет по течению и ждет денег мвф

Рано чи пізно доводиться щось вирішувати. Вочевидь вирішили рефінансувати банки, бо загрожував колапс банківської сфери ще до закнчення опалювального сезону та перед початком посівної. Питання валютного курсу було принесено в жертву.

Link to comment
Share on other sites

Рано чи пізно доводиться щось вирішувати. Вочевидь вирішили рефінансувати банки, бо загрожував колапс банківської сфери ще до закнчення опалювального сезону та перед початком посівної. Питання валютного курсу було принесено в жертву.

 

они понимают, что курс это инфляция с двузначными цифрами? банки можно нерефинансировать, а запретить досрочное снятие

 

я тут недели 2 назад писал про валютные депо и кредиты, со мной не соглашались, нюню

Link to comment
Share on other sites

они понимают, что курс это инфляция с двузначными цифрами? банки можно нерефинансировать, а запретить досрочное снятие

 

я тут недели 2 назад писал про валютные депо и кредиты, со мной не соглашались, нюню

Чорт їх розбере, що в них в головах робиться.

Ясно, що Кролик засцяв починати робити реформи перед парламентськими виборами.

Зараз напевно засцяв брати на себе відповідальність за заборону знімати депозити. Інфляція - це наслідок не його дій, а швидше бездіяльності. Тому можна робити вигляд, що руки чисті.

Але насправді ми всієї картини не знаємо, не маємо поняття, що ж насправді відбувається.

Link to comment
Share on other sites

А яким буду в черзі на виконання вироку через розстріл?  [ua]

Ви лише чергу не переплутайте!

Там одна для тих, кого будуть розстрілювати, а інша для тих, хто хоче на курок натиснути :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зараз напевно засцяв брати на себе відповідальність за заборону знімати депозити

--------------

 

это заборона не от кролика, а внесения изменений в гражданский кодекс

Link to comment
Share on other sites

Зараз напевно засцяв брати на себе відповідальність за заборону знімати депозити

--------------

 

это заборона не от кролика, а внесения изменений в гражданский кодекс

Яку мав би ініціювати кабмін?

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Не получилось списать на государство рефинансирование банков., не смогли найти интересней забавы, после случайного отвода войск от Дебальцева и всемирного признания настоящих манер агрессора и вруна Путина .
Вот потому и топят всю Украину, сознательно, беззаконно и безпощадно.

 

(с) Сериал "Однажды в сказке", мачеха Белоснежки.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

Може бути і спланована атака на гривню.

 

P.S. Ніфіга не прихильник Сєні і Гонтарєвої, вони партачі.

Константин Изотов 33 мин. я лично давно заметил,что у нас курс не падал так резко. Давали ранее даже 3 млрд,и курс сразу становился нормальным.А тут удар до 42 при этом гривен у народа особо нет дивресия РФ - через банки и подконтрольніх агентов

и бензин одновременно с этим играть начал(до того рн стоял-не было паники)

Олег Зайченко. "Доллар 42. Хотел разбомбить Гонтареву. Но разбомбить не эмоционально типа "всепропало нассливают", а экономически обоснованно. Позвонил в Киев гуру банковского дела, и неожиданно услышал похвалу: "Гонтарева, единственный "мужик" из всех, начиная с Ющенко, председателей Нацбанка. Атака на гривну организованна ФПГ (финансово-промышленными группами). Часть их банков-банкротов Гонтарева уже закрыла, а часть собирается закрыть. Особую прыть проявляют россияне. А они скупили достаточно банков, которые замаскированы под зарубежные (например ВТБ). Они как пылесосы вытягивают валюту.

Правильно Гонтарева делает. Практики, когда дохлые банки НБУ поддеживал, обеспечивая ликвидность, быть не должно".

Короче эксперт уверен, что курс откатится назад

Link to comment
Share on other sites

Теперь понятно почему в Украине отменена смертная казнь.

Было бы много казнено невиновных...

 

Исходя из этой цитаты))))

 

 

 


Часть их банков-банкротов Гонтарева уже закрыла, а часть собирается закрыть. Особую прыть проявляют россияне. А они скупили достаточно банков, которые замаскированы под зарубежные (например ВТБ). Они как пылесосы вытягивают валюту. Правильно Гонтарева делает. Практики, когда дохлые банки НБУ поддеживал, обеспечивая ликвидность, быть не должно". Короче эксперт уверен, что курс откатится назад

 

как же всё интересно ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...