Перейти до змісту

Сили АТО почали відводити озброєння


Olegik

Recommended Posts

Нужно смириться с мыслью, что ни штаты, ни Европа, ни при каких раскладах, напрямую воевать с Россией не будут! Никогда. Максимум - это санкции и продажа вооружения через третьи страны.

 

Если не возобновятся боевые действия, то думаю, хуйлу в пакете с экономическими санкциями, пообещали шо Кремль пока бомбить не будут, а вот по терорюгам могут уипать.
Link to comment
Share on other sites

Тебе оно конешно видней  :nose3:

Ну нема зараз тотального несприйняття пероха.Нема,як би тобі не хотілося.Буря в шклянці води на форумі не показник активності манюпаса.Особливо того,який реально голосує.І то чекай до 19 року.хіба війна все змінить.Тільки війна ІМНО...... ти продовжуй СЕБЕ травити. B-)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

100 мм орудий у нас один вид - противотанковое МТ 12. В общем-то с натяжкой его можно заменить на 85мм Д44 - старушка но работает нормально, боеприпасов достаточно, договорённости не нарушаем.  И смотрим как противоположная сторона  ведёт себя дальше...

 

Змінено користувачем bobayn
Link to comment
Share on other sites

Ну нема зараз тотального несприйняття пероха.Нема,як би тобі не хотілося.Буря в шклянці води на форумі не показник активності манюпаса.Особливо того,який реально голосує.І то чекай до 19 року.хіба війна все змінить.Тільки війна ІМНО...... ти продовжуй СЕБЕ травити. B-)

 

Ти робиш йому поганий настрій. :D

Link to comment
Share on other sites

Ще почни тут кричати "Рассія-ріфірєндум"

при чем тут?

риг прав, все сильно напоминаетэштон -нуланд 2013 и мантры "в нас мырный супротыв"

про будапешт уже все отмораживаются

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

при чем тут?

риг прав, все сильно напоминаетэштон -нуланд 2013 и мантры "в нас мырный супротыв"

про будапешт уже все отмораживаются

 

 

Парасочка, багато писати..Пороха "там" вважають ..кгм..подєльнічьком валадим-валадима і його напєрсніком, а в деяких людей виникає відчуття що їх най..обманюють.

Сайлі дуже точно це відображує.

Link to comment
Share on other sites

Ну нема зараз тотального несприйняття пероха.Нема,як би тобі не хотілося.Буря в шклянці води на форумі не показник активності манюпаса.Особливо того,який реально голосує.І то чекай до 19 року.хіба війна все змінить.Тільки війна ІМНО...... ти продовжуй СЕБЕ травити. B-)

 

 

канєшно шо нема... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

і дріща тожі несприйняття нема, це всьо юлька :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

блін,звідкит ви отакі...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Парасочка, багато писати..Пороха "там" вважають ..кгм..подєльнічьком валадим-валадима і його напєрсніком, а в деяких людей виникає відчуття що їх най..обманюють.

Сайлі дуже точно це відображує.

 

Бюторасні камлання. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ну нема зараз тотального несприйняття пероха.Нема,як би тобі не хотілося.Буря в шклянці води на форумі не показник активності манюпаса.Особливо того,який реально голосує.І то чекай до 19 року.хіба війна все змінить.Тільки війна ІМНО...... ти продовжуй СЕБЕ травити. B-)

 

Ну сам же бачиш, чого Педрильйо категорично не хоче воювати B-)

 

Війна - справжня, а не придумана "гібридна", коли наче і воюєш і тисячі солдатів гинуть,

і десятки тисяч доль руйнуються, а наче і ні, бо продовжуєш актвино торгувати з ворогом,

отримувати на його території дивіденди, тримати у покорі через оголтєлу пропаганду і мобілізації

власне електоральне стадо та ще й при цьому робити вигляд, шо ти невьєпенний патріот

і радєтєль. Так от - тільки справжня війна дає шанс на перемогу над ворогом, будь то зовнішній оскаженілий кремлівский пес, 

чи внутрішня прогнила олігархічно-корупційна система. Такої війни Педрильо і іжє с нім, не хочуть і бояться  як вогню.

Їх цілком влаштовує запропонована Путлєром - гібридна, у якій вони обидва - переможці, а

їх народи - переможені.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А кто хочет? Абамба, Меркель, Оланд, Кэмерон...? но есть такое слово - "надо". ©

 

А какое дело до того, чего хотят вышеперечисленные украинцам должно быть? они им кто?

Речь об их собственном выживании сейчас... И чего там хотя чужие дяди их должно волновать в последнюю очередь.

Link to comment
Share on other sites

А какое дело до того, чего хотят вышеперечисленные украинцам должно быть? они им кто?

 

Именно так, гнать сотни тысяч на убой под честное слово МакКейна что уж на этот раз он гавайца додавит реально глупо. Не додавит.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Именно так, гнать сотни тысяч на убой под честное слово МакКейна что уж на этот раз он гавайца додавит реально глупо. Не додавит.

Сотни тысяч- это ваша больная фантазия, мадам.

Пока что тысячи гонятся на убой ради миснкого клочка бумажки и финансового спокойствия укроылиты

И потом вы так хорошо осведомлены о политических возможностях сенатора Маккейна? Надо же... Вы не в секретариате у него случайно подрабатывате? 

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет Вы, и трещите бесперебойно как Вам мешают украинцы которые не совсем доверяют сенатору. С его трескотнёй, год прошел. 

 

Мадам, если вы и дальше собираетесь перевирать мои слова, и домысливать то, чего я не говорил, я вас просто пошлю на три буквы. :shuffle:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мадам, если вы и дальше собираетесь перевирать мои слова, и домысливать то, чего я не говорил, я вас просто пошлю на три буквы. :shuffle:

 

Сэр,сенатор обещал некоторые вещи, и не смог.Послать и я могу, русский язык весьма богат. 

Link to comment
Share on other sites

Сэр,сенатор обещал некоторые вещи, и не смог.Послать и я могу, русский язык весьма богат. 

 

Вам, мадам, он насколько я помню ничего не обещал, а по сему идите в жёппу, можно даже в шоколадную,  и выносите мозг своему мужу,

если конечно он у вас есть. B-)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вам, мадам, он насколько я помню ничего не обещал, а по сему идите в жёппу, можно даже в шоколадную,  и выносите мозг своему мужу,

если конечно он у вас есть. B-)

 

Ну, каявся ж твій Мак день чи два тому, що йому соромно. B-)

Link to comment
Share on other sites

Та важливо не перед ким, а за що. B-)

 

Я просто не люблю, коли  перекручують те, що я кажу і приписують мені те, що я не казав...

а я ніколи нічого не кажу від нічого робити. Сподіваюсь це зрозуміло...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ти робиш йому поганий настрій. :D

та більше шкоди СВОМУ здоров"ю і психіці ніж він сам робить,ніхто не зможе.Кожний бож\ий день нагнітати стільки негативу і постійно довбити,без будь якого позитивного рішення (можливості),одне і то саме.як дятел.треба не мати поваги до самого себе.шкоду то несе собі ,а не оточуючим.

Link to comment
Share on other sites

канєшно шо нема... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

і дріща тожі несприйняття нема, це всьо юлька :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

блін,звідкит ви отакі...

Глянув хто плюсанув і не здивувася.Когорта всепропальщиків піднімає собі настрій хоч таким чином :fp1: ,не розуміючи,що то мертвому припарка.завтра всеодно прокинетеся в тому ж .або ще гіршому становищі.ну і звичайно юлькізм з деяких пре не "по детскі"( бо мамку тут ніхто не згадував.але на злодієві шапка горить :D )........А тепер по порядку-де там ШИРОКИЙ спротив? де там "браття за вила"? тутешній каркіт і вмивання сльозами при крику "революсйон" не пропонувати-амебна кількість і значення.Тому покричіть ще з пару місяців.може змучетеся. :D

Link to comment
Share on other sites

Ага, а дрыщи до последнего верили, что Ющ выиграет в 2010м  :pardon:

Доси дрищ невдаху сітізена болить.пукан не зажив.зрадив таким його надіям (тільки сітізен не розуміє,що тобули його очікування і його оцінки пасічника.а не реально пасічникові) :fp1:  тепер наш громадянин вирішив в другу крайність вдатися-хаяти все і вся .....і знову біля розбитого корита і без настрою.І завтра-післязавтра буде тут "битися" з таким же наслідком-настрій вниз,депресняк,злість на всіх,хто не так думає.прокльони і вишукування блох в "шкурі не вбитого ведмедя".А гривня піде у вільне плавання ,то може і припадок схопити нашого істрика на кожен день.переживаю за пацана :(  :D .

Link to comment
Share on other sites

Вам, мадам, он насколько я помню ничего не обещал, а по сему идите в жёппу, можно даже в шоколадную,  и выносите мозг своему мужу,

если конечно он у вас есть. B-)

 

 

Сэр, Вы не Рональд Рейган. Вы просто дерьмо. Рональд Рейган себе такого бы не позволил.

Link to comment
Share on other sites

Сэр, Вы не Рональд Рейган. Вы просто дерьмо. Рональд Рейган себе такого бы не позволил.

Роні давно помер і позволити він міг собі багато за життя.Силентіо не роні і навіть близько до нього не претендує,тому не розумію,до чого тут рейган?.....Вибачте,що встряв,але не треба реальних політиків путати з реальними форумчанами.ні ті ні інші того НЕ ДОСТОЙНІ.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Роні давно помер і позволити він міг собі багато за життя.Силентіо не роні і навіть близько до нього не претендує,тому не розумію,до чого тут рейган?.....Вибачте,що встряв,але не треба реальних політиків путати з реальними форумчанами.ні ті ні інші того НЕ ДОСТОЙНІ.

 

Облиш хвору, нажаль на форумі не можна просто таких ігнорувати. Принаймні я не знаю як це зробити... Йди краще у гілку про Улю - там  тебе трохи покусав :D  

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Облиш хвору, нажаль на форумі не можна просто таких ігнорувати. Принаймні я не знаю як це зробити... Йди краще у гілку про Улю - там  тебе трохи покусав :D  

Іди на свій профіль там маєш кнопку ігнору....Вгорі профілю зправа натисни свій нік і побачиш -заігноровані.додай кого хочеш. B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...