Перейти до змісту

Ющенк как то презрительно отзывается о людях со средним образование и электриках...


хозяин

Recommended Posts

 

 


Добавлю что Валенса продержался в президентах один срок. И к нему тоже относятся хорошо.  

 

Один срок это не беда,  иногда хорошее видится через расстояние, Поляки Валенсу оценили и Украинцы Ющенко тоже и тут каждому свое....


Придирка, не думаю что хоть один электрик обиделся. Контекст вполне понятен.

 

 

Да я вот например расстроился, хоть и не электрик...

Link to comment
Share on other sites

Почему бесславный? Все политики рано или поздно проигрывают выборы. A легендарного Рейгана до сих пор многие искренне ненавидят. 

 

Политика становится историей только когда уходят современники политиков.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Почему бесславный? Все политики рано или поздно проигрывают выборы.

 

Дело не в проигрыше (вечного не бывает ничего), а в историческом следе, который оставил политик..

 

 

 

 


Политика становится историей только когда уходят современники политиков.

 

Да ладно...

Link to comment
Share on other sites

афигець! дорогие юзверди! проходя мимо, напомню одну из заповедей: не сотвори себе кумира. а то даже кагто дивно глядеть, да... у йющя, как и у любого человека, есть свои достоинства и недостатки. кто хочет поспорить, тому надо лечицо. не окумиривайте, и не окумареваемы будете!

Він не є кумир, ніхто його не ідеалізує. До нього є ще багато питань,це щожо особи ВАЮ. У кожного своє ставлення до Андрійовича і кожний має на це право.

Тепер про його відповіді на питання в передачі....

 

Хозя висмикнув з усього контексту фразу про електриків і тим самим спотворив зміст відповіді Ющенко.

 

Питання Савіка було про домовленості у Мінску.

Ваю відповів, що а хто ж сидів за столом перемовин? Де були країни-гаранти, які підписались про захист України? Кого представляв Захарченко? Він не має статусу, він є електрик.

Ющенко сказав дуже  правильні речі. Тому що країни-гаранти самоусунулись і так званий конфлікт представляють якісь сепари, тобто акцент дається, що це ВНУТРІШНІЙ конфлікт, а не війна, яка є насправді. Ці, так звані гаранти не хочуть відповідати за ТЕ, що підписали.

 

Що в цьому є неправильно?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да я вот например расстроился, хоть и не электрик...

 

У нас например полно специалистов в каждом тексте находить неуважение к женщинам и сексизм. Было одно время очень популярно, а потом приелось.

Link to comment
Share on other sites

У нас например полно специалистов в каждом тексте находить неуважение к женщинам и сексизм. Было одно время очень популярно, а потом приелось.

 

 

Это как на меня разные вещи несколько. Ваш пример это скорее эволюционный, а вот мой это кастовый и тут есть принципиальное отличие...

Link to comment
Share on other sites

Это как на меня разные вещи несколько. Ваш пример это скорее эволюционный, а вот мой это кастовый и тут есть принципиальное отличие...

 

Да нету никакой разницы. Просто в современной политике есть такая тенденция - заявлять про свои расстроенные чувства. Поводов может быть бесконечно много. Раса, пол, религия, происхождение. В том числе может быть и профессия. 

Link to comment
Share on other sites

Да нету никакой разницы. Просто в современной политике есть такая тенденция - заявлять про свои расстроенные чувства. Поводов может быть бесконечно много. Раса, пол, религия, происхождение. В том числе может быть и профессия. 

 

 

Все может быть, а может и не быть. Тут от человека многое зависит....

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вы увидели. 

 

Мало того что увидел, мне это и слух еще изрядно резануло, просто не люблю чванства, считаю это признаком невоспитанности как минимум...

Link to comment
Share on other sites

Ющенко, як  виявилося,  просто  підкреслив,  що  у  "представників"  статусу  не  було.  І  ніякої  зневаги  до  електриків

і  близько  нема.

Перекручені  слова - це якось несолідно,  Хозяин.  Не  по  господарськи.

 

А  Квіточці - респект  за  правду!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Перекручені  слова - це якось несолідно,  Хозяин.  Не  по  господарськи.

 

Вы ошибаетесь намеренно или нет но ошибаетесь, впрочем блажен кто верует...

Link to comment
Share on other sites

Если бы что что????

Мог  быть.  Чому  не  є?  Перевернув  світогляд  народу.  Завдяки  йому  відстоюємо  державу. 

Чому  на  Вашу  думку  не  є  видатним  політиком?  Тільки  без  цитат  з  Турівської.

Щодо  Вас  особисто  цікавить.  Як  Вам  жилось  при  Ющенку,  як  почував  себе  Ваш  бізнес  у  період  2005-2006 рр.?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Перевернув  світогляд  народу.  Завдяки  йому  відстоюємо  державу. 

 

Мне кажется что в данном случае Вы переоцениваете гений Ющенко и недооцениваете народ...


 

 


Як  Вам  жилось  при  Ющенку,  як  почував  себе  Ваш  бізнес  у  період  2005-2006 рр.?

 

При всех +\- одинаково, лучше всего при тандеме Ющенко\Ехануров, хуже всего сейчас...

Link to comment
Share on other sites

А это надо у Виктора Андреича спросить...

Та  ні.  Мене  цікавить  Ваша  думка  про  його  президенство.  Чому  Вам  було  погано  і  Ви  його  не  вибрали  на  другий  термін?  

Те,  що  його обгадили,  мене  не  цікавить.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та  ні.  Мене  цікавить  Ваша  думка  про  його  президенство.

 

Бездарно проебанный колоссальный шанс извините за выражение, но другого подобрать не смог..


 

 


Чому  Вам  було  погано  і  Ви  його  не  вибрали  на  другий  термін?  

 

Да мне не то что бы было плохо, просто смысл повторно голосовать за лузера? В чем тут эволюция?

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется что в данном случае Вы переоцениваете гений Ющенко и недооцениваете народ...

 

Народ  в  мирній  ситуації  завжди  "ведомый".  У  нас  в  Галичині  колись  один  Шашкевич  збудив  народ.  і  пішло-поїхало.

Але  цей  подвиг  було  здійснено  конретною  людиною.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бездарно проебанный колоссальный шанс извините за выражение, но другого подобрать не смог..

 

 

 

Да мне не то что бы было плохо, просто смысл повторно голосовать за лузера? В чем тут эволюция?

Щоб  Ви  зробили  на  його  місці,  коли  б  Вас  так  нищили,  як  це  робила  Тимошенко.

Відомо,  що  будь-який  нормальний  вчинок  можна  представити  огидно.

1.Усі  його  обзивали  слабаком,  але  він  взяв  на  себе  відповідальність  і  розпустив  Раду.

Звісно,  мені  б  теж  хотілося,  щоб  знищив  Тимошенко,  але  вимагати  від  нього  такого  я  не  можу.

2. Не  посадив  регіоналів  у  тюрми.  Сьогодні  теж  ніхто  ще  не  сидить.  Не  так  просто  кого-небудь  посадити,  якщо  дотримуватися  закону. Як  би  Ви  вчинили?  Зробили  б  це  самовольно,  поза  законом?  І  т.д.

 

І  ще  одне.  При  Ющенку  Вам  було  найкраще,  але  Ви  називаєте  його  лузером,  і  виносите  в назву  гілки  слова  "Ющенко  презрительно  отзывается",  що  є абсолютною  неправдою.  

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

їпануцця  :gigi:

 

я тут при чому? 

Дзіпич, ну ти реально вихваляв Тетяну Монтян, коли тобі по поличкам розкладували та пояснювали, що фуфлижницю вихваляєш.

Тепер ти в такому самому стилі, як Ментбастершу вихваляв, обсираєш Юща. Може варто часом мозок включати?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бездарно проебанный колоссальный шанс извините за выражение, но другого подобрать не смог..

 

Свій шанс бездарно просрали ми усі разом, включно з Хозьою.

Ну балаболам звичайно зручно гарячково вимахувати ручками та кричати: "То не я, це все він!"

В дитячому садочку таке ще канає, а вже в третьому класі школи навіть найбільш інфантильні діти починають такої поведінки соромитись.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Свій шанс бездарно просрали ми усі разом, включно з Хозьою.

 

Я как работал так и работаю и не могу сказать, что ситуация на моем предприятии особо меняется, да проблем становится больше, но они как то решаются. каждый год например весной сажу на территории цветы и деревья и этот год не исключение, так что вопреки всем андреичам, федорычам и иже с ними живем...

Link to comment
Share on other sites

Я как работал так и работаю и не могу сказать, что ситуация на моем предприятии особо меняется, да проблем становится больше, но они как то решаются. каждый год например весной сажу на территории цветы и деревья и этот год не исключение, так что вопреки всем андреичам, федорычам и иже с ними живем...

Хозя, не варто включати дурку. Ти писав про втрачений історичний шанс, посадка квітів до історичниих шансів мало стосується.

Якщо ці шанси в України були, то просерав їх не лише през, повноваження якого були кардинально обрізані політреформою, а й увесь народ, який дур"ю маявся та флотами дружити збирався. Замість того, щоб використовувати свій шанс і будувати нормальну європейську державу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти писав про втрачений історичний шанс, посадка квітів до історичниих шансів мало стосується.

 

Ну это кому как, моя миссия ничтожно мала в проекции успешной Украины, но это моя миссия, а стало быть я за нее отвечаю.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо ці шанси в України були, то просерав їх не лише през, повноваження якого були кардинально обрізані політреформою, а й увесь народ, який дур"ю маявся та флотами дружити збирався.

 

Так я и не спорю, народ у нас еще тот народ, но Виктор Андреевич шел в президенты не с лозунгом - проебу все!!! Мы от него слышали несколько иные речи, а вот с делами не сложилось...

Я кстати уже тут писал, что особых антипатий к ВАЮ я не испытываю, скорее разочарование и презрение что ли...

Link to comment
Share on other sites

Ну это кому как, моя миссия ничтожно мала в проекции успешной Украины, но это моя миссия, а стало быть я за нее отвечаю.

Якщо вважаєш свою місію мізерно малою, то яке право маєш когось звинувачувати в пространих історичних шансах?! :consul:

Ти або труси вдягни, або хрестик зніми.

Link to comment
Share on other sites

Так я и не спорю, народ у нас еще тот народ, но Виктор Андреевич шел в президенты не с лозунгом - проебу все!!! Мы от него слышали несколько иные речи, а вот с делами не сложилось...

Я кстати уже тут писал, что особых антипатий к ВАЮ я не испытываю, скорее разочарование и презрение что ли...

А ти не хочеш задуматись, що історичний шанс нарватись на Путлєрівську інтервенцію в України був ще в 2005 році?! А той же Ющ якось розрулив без рік крові. Якщо ні, то може варто часточку зневаги на самого себе направити?!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...