Перейти до змісту

Премия Дарвина


Стиви Джи

Recommended Posts

На Хмельниччині затримали оператора телеканалу "Новороссия ТВ"

Неділя, 15 березня 2015, 11:20

 

Версія для друку Коментарі1

На Хмельниччині затримали оператора телеканалу "Новороссия ТВ". 

Як повідомили у прес-центрі СБУ,  мешканець Хмельницької області восени 2014 року виїхав до міста Донецьк та працевлаштувався там на посаду оператора телеканалу  "Новороссия ТВ", який займається пропагандою тероризму та веде антиукраїнську політику.

Зловмисник був затриманий 13 березня  у Хмельницькій області, куди він приїхав у "відпустку".

"Спільно із "журналістами" телеканалу затриманий займався зйомкою замовних  відеоматеріалів для програми "Лента новостей "Новороссия ТВ", неодноразово знімав репортажі за участю ватажків терористичних груп, які діють у Донецькій та Луганській областях", - повідомили в СБУ.

"Підготовлені за його участі сюжети не лише пропагували тероризм, а й виправдовували злочини бойовиків терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", закликали до порушення територіальної цілісності України, сприяли свідомому розпалюванню конфлікту та ворожнечі на Сході країни, знищенню цивільного населення", - підкреслили у відомстві.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального Кодексу України – "участь у терористичній організації та сприяння діяльності терористичної організації".

 

----------------------------

 

ггггг

чувак работает на террористов, но при этом едет ничтоже сумняшеся, домой "в отпуск"

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

потому что соотв службы пинают куи и, если называть вещи своими именами, занимаются преступной деятельностью. Крышуют, щимят, отжимают, играют договорняки, лепят фейковые подвиги..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А чаленко,шария и бузину наше СБУ не хочет взять и прощупать?

Я уже не говорю про табачника, бондаренко, бережную и прочих блядей предыдущего режима.

А то берут какую-то мелкую тупую сошку, и вот эту херню выдают за государственный подвиг.

Link to comment
Share on other sites

А чаленко,шария и бузину наше СБУ не хочет взять и прощупать?

Я уже не говорю про табачника, бондаренко, бережную и прочих блядей предыдущего режима.

А то берут какую-то мелкую тупую сошку, и вот эту херню выдают за государственный подвиг.

Раніше й таких не брали.

Link to comment
Share on other sites

как спалилса, как спалилса... ваще то он сам уехал на работу оттуда. думаете, никто не знал? да и оператором телевиденья работал, а не корректором местной газетенки алилуевки опковского раена. думаю, в хмельницком его ждали.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

как спалилса, как спалилса... ваще то он сам уехал на работу оттуда. думаете, никто не знал? да и оператором телевиденья работал, а не корректором местной газетенки алилуевки опковского раена. думаю, в хмельницком его ждали.

 

просили магнитег привезти  :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чаленко,шария и бузину наше СБУ не хочет взять и прощупать?

Я уже не говорю про табачника, бондаренко, бережную и прочих блядей предыдущего режима.

А то берут какую-то мелкую тупую сошку, и вот эту херню выдают за государственный подвиг.

Саленко в Москве, Шарикас в Литве, Бузина прямых призывов за ДНР не допускал

Link to comment
Share on other sites

Саленко в Москве, Шарикас в Литве, Бузина прямых призывов за ДНР не допускал

 

Бузина на РТР в 2013-2014 да и в 2015 наговорил достаточно.

Чуть ли не  на коленях стояло падло с воплями введите войска 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...