Перейти до змісту

Юличька, жги!


ЦеDzip

Recommended Posts

Не верю, решите не рисковать и возьмёте кого-нибудь с не настолько запутанной биографией

Можно верить - можно не верить, но мне фиолетова та биография - я не лезу в чужую постель. Другой вопрос если позвонят из ... и "попросят" не брать.
Link to comment
Share on other sites

Можно верить - можно не верить, но мне фиолетова та биография - я не лезу в чужую постель. Другой вопрос если позвонят из ... и "попросят" не брать.

 

Кстати - да. Клинтоны никуда не делись, влиятельные и очень уважаемые люди.

Link to comment
Share on other sites

Гєлко раздора :td:

Акваріус на мене нашумів нізашо :(

Оля прекращяйте  вже :(

Не кожний день буває харошим дньом і його не треба навмисно продовжувать ше кілька днів.

Link to comment
Share on other sites

Почему нізашо? Ты "глупая баба" которая засомневалась в его мудрости. Ну и правда, чего тут такого в том что мужик трахнул глупую девочку, сигарой. Она наверное сама просилась

Link to comment
Share on other sites

Я не дуже добре знайомий з обставинами скандалу навколо панни Моніки, але на перший погляд виглядало, що вона добре на ньому нажилася. Заробила свої 5 хвилин світової слави та на додачу 5 млн. баксів.

пані моніка розраховувала всетаки на інші дивіденди-просування власне на держслужбі.Амбітна панєнка.Але довгий язик поставив на тому хрест.Тоді дама(а вірніше її лоєри ) відбили ті дивіденди кешем.І ніхто не в образі.Біл дістав своє і приємне і по голві від жінки і суспільства.моніка -вершки і корєшки(готівку) і хвилину слави(у сша дещо інше поняття славнозвісності.там заради того ще і не таке витворяють).А обивателі-пару тижнів обговорень і шушукання.а "ольги тейлор" змогу обуритися МШП і тяжкою жіночою долею і кристальною невинністю "поруганной чести" наївної дівчинки ;o  :weep: (це сарказм.якщо не всі второпали B-) )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...