Перейти до змісту

Вопрос про ПС.


Recommended Posts

Вчера район "самолета" пгт. Высокий(харьковчане знают) 

 

Останавливают ДАИшники. В машине нас четыре человека.

Я с дуру остановился. Думал, что-то типа БП.  Оказалось, что они стоят с Военной Прокуратурой с каким-то хуем из ПС. Который представился как "якобы ПС" и он громадский активист. Пытались вручить повестки всем, под роспись. Я понимаю, что у этих ебланов из военкоматов планы провалены. Но "якобы ПС" тут каким боком?. Причем этот из "якобы ПС" оказался самым борзым и пездливым.

 

Почему "якобы из ПС" так как он это утверждал, а я его документы не проверял.

Link to comment
Share on other sites

Не, я не посылал, а вот начальник послал. А, че вы интересуетесь посылами нахуй?

 

 

та не, ты же тему открыл, описал ситуацию, вот и возник вопрос.

 

зы. загадочность позиции запятой выбивает из колеи.

Link to comment
Share on other sites

чётут? старое "сняли кота в нацгвардию" засияло новыми красками?  :D

Давайте ватные вбросы с реалиями не путать.  Я лично такой цирк не приветствую. Кто заказчик такого цирка я не знаю. Или хотели как лучше, а получилось как всегда(С) тоже вариант.

В нашей стране дубовых голов хватает.

Link to comment
Share on other sites

Цирк в тому, що зробити єдину базу ухилянтів від призову, це задача на півмісяця, наповнити її силами комісаріатів ще місяць-два, а потім дати доступ до неї усім даішникам, ППСникам і в'язати усіх хто косить при перевірках документів, зробити inner join з базами подактової і можна робити сюрпризи прямо на робочих місцях. Але чомусь усе через опу. Замість того щоб півдесятка програмістів вирішили цю проблему за пару місяців, нехай краще пару сотень людей морозить жопи з нульовою ефективністю.

Link to comment
Share on other sites

Цирк в тому, що зробити єдину базу ухилянтів від призову, це задача на півмісяця, наповнити її силами комісаріатів ще місяць-два, а потім дати доступ до неї усім даішникам, ППСникам і в'язати усіх хто косить при перевірках документів, зробити inner join з базами подактової і можна робити сюрпризи прямо на робочих місцях. Але чомусь усе через опу. Замість того щоб півдесятка програмістів вирішили цю проблему за пару місяців, нехай краще пару сотень людей морозить жопи з нульовою ефективністю.

Вы сейчас это из окопа написали или в надежде слупить капусты на гос заказе?

Link to comment
Share on other sites

То ви у нас неадекват? Буду знати.

А то есть вы начав вещать из США про каких то уклоненцев типа в адеквате? Я вас правильно понял

Link to comment
Share on other sites

Від Ростислава Демчука

 

ДУК Правий сектор не буде виконувати зрадницькі накази Генштабу України

«Правий сектор» не буде виконувати наказ щодо виходу з сектора «М», куди входить Маріуполь і його околиці. Таку заяву зробив прес-секретар ПС Артем Скоропадський, повіомляє Agency for Euro-Atlantic Cooperation - AEAC

«У нас автономна структура. Ми діємо і з Нацгвардією, і з Міністерством оборони, там, на війні, не в Генеральному штабі, не в Міністерстві оборони, а там, де сидять на рівні майорів, підполковників. Ми з ними працюємо, співпрацюємо, вони нам допомагають, ми їм допомагаємо », - зазначив Скоропадський.

Скоропадський заявив, що основне завдання ПС - не тільки звільнення східних областей України, а й звільнення Криму. «Ми з самого початку говорили, що ні« мінські домовленості », ні якісь інші домовленості з Путіним, з Росією чи з кимось ще, не діють. Тому що з Росією і Путіним домовлятися не можна ».

Він також додав, що ПС погоджує свою діяльність з Міноборони, Генштабом і СБУ, але «відверто зрадницькі накази ми виконувати не будемо і не збираємося».

Link to comment
Share on other sites

"Правий сектор" не піде із зони АТО. Таку позицію висловив керівник інформаційного центру "Правого сектора" Артем Скоропадський.

За його словами, добровольчий батальйон співпрацював і діяв спільно з СБУ та Міністерством оборони, проте відмовляється виконувати наказ керівництва сектору "М" про вихід із Маріуполя.

Оскільки бійці підкорюються лише безпосередньому керівнику Дмитру Ярошу. Разом з тим, у Генштабі збройних сил пояснили, що представників "Правого сектору" не намагаються витіснити із зони антитерористичних дій, а пропонують їм вступити до лав армії. Утім, в добровольчому українському корпусі про це все іншої думки.

"Те, що пропонують нам, не влаштовує їх, і навпаки", — каже керівник прес-служби "Правого сектора" Артем Скоропадський.

 

  http://24tv.ua/news/showNews.do?mi_ne_pidemo_z_zoni_ato__praviy_sektor&objectId=558600

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 

Від Ростислава Демчука

 

ДУК Правий сектор не буде виконувати зрадницькі накази Генштабу України

«Правий сектор» не буде виконувати наказ щодо виходу з сектора «М», куди входить Маріуполь і його околиці. Таку заяву зробив прес-секретар ПС Артем Скоропадський, повіомляє Agency for Euro-Atlantic Cooperation - AEAC

«У нас автономна структура. Ми діємо і з Нацгвардією, і з Міністерством оборони, там, на війні, не в Генеральному штабі, не в Міністерстві оборони, а там, де сидять на рівні майорів, підполковників. Ми з ними працюємо, співпрацюємо, вони нам допомагають, ми їм допомагаємо », - зазначив Скоропадський.

Скоропадський заявив, що основне завдання ПС - не тільки звільнення східних областей України, а й звільнення Криму. «Ми з самого початку говорили, що ні« мінські домовленості », ні якісь інші домовленості з Путіним, з Росією чи з кимось ще, не діють. Тому що з Росією і Путіним домовлятися не можна ».

Він також додав, що ПС погоджує свою діяльність з Міноборони, Генштабом і СБУ, але «відверто зрадницькі накази ми виконувати не будемо і не збираємося».

 

 

Замахали вони вже. Не хочуть легалізовуватись - нахер з пряжу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...