Перейти до змісту

Бузину грохнули


злой

Recommended Posts

 

 


Сразу же начал рассказывать о том, что все россияне, конечно, знают Бузину и т.д.

 

Канешно все знають, на відміну від Шевчука, якого Хуйло питав, хто він такий :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Я з Бузиною тісно перетнувся тільки раз у житті, в 2012 році, після ефіру у Євгенія Кисельова. Ми кріпко посперечалися, він матюкався, а потім з-за його спини вийшов чувак із цегляною мордою й порадив "не пиздіти" (цитую).

Я його обматюкав у відповідь, але усе-таки змився від гріха подалі, зізнаюсь. Я б і з самим Бузиною голіруч не факт що справився б, а вже про бодігардів навіть не кажу Смайлик «frown»

Є купа свідків.

Це я до попереднього статусу. Бо не був Бузина великим цабе. У великих цабе бодігарди професійні. А не ідіоти, які привселюдно погрожують.

2. Втім, негайне запитання Путіну про вбивство Бузини прям на телеефірі всіх переконує, що це - робота ФСБ. Незалежно від того, що сталось насправді.

А ми ще думаємо, що вони там - профі в пропаганді.

 
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! По мотивам ветки...

 

 

Екс-депутат Партії регіонів Олена Бондаренко заявила про погрози на свою адресу.

Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

http://img.pravda.com/images/doc/2/3/23c0e29------.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


ff96b02aedb23919b40a4726d0cd13a3_normal.Mustafa Nayyem @mefimus · 

При всём уважении к Бондаренко, если бы я во время убийств на Майдане писал заявы после каждой угрозы,я бы вошел в книгу рекордов троллинга
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Yury YuBey Bey _ 16.04.2015 19:33

Она очень противная, гнилая и подлая. Но за это не убивают. Украинские патриоты о стране думают и ее интересах, а не мести какой-то Ленке. Если убьют, то или подельники из банды регионов, или ФСБ-ники, чтобы рассказать о "фашизме на Украине"... Надо ей предоставить охрану, а возможно и спрятать на время в тюрьме...
Link to comment
Share on other sites

ти начитався рунєту, а потім шото тут  азвучіл. :acute:

Знаім ми тібя, шалунішка-адманщєг. :beee:

драссе шо за наезды??

Во-первых, написал я сразу, как только узнал новосць и с телефона, а по рунетам шарился уже дома с компа.

Во-вторых, почему это я обманщик и какие ваши доказательства??

Link to comment
Share on other sites

 

олесик напиздів чимало

на лесю і на кобзаря

так шо його тепер убрали

незря

 

Звездного часа Олэсык дождался

Свершилось все то, чего добивался.

Сбылись мечты и он знаменит!

Только не видит - в морге лежит.

 

Ирония судьбы: всю жизнь пыжился и старался прославиться, а добился вожделенного только благодаря тому, что загнулся бесславно.

Link to comment
Share on other sites

Неожиданно вата вспомнила демократические европейские ценности.  И страстно возжелала их для себя.   :)

 

 

Вот, вот, а спрашивается, что мешало строить правовое государство?

Link to comment
Share on other sites

бузину, если уж хотели убить за его позицию, могли сделать мильон раз, он постоянно в сильпе на лукьяновке скупался

о погибшем или хорошо, или никак. царствие небесное

Link to comment
Share on other sites

+1. нет телепузера - меньше идиотов.

 

 

С Тарасом Шевченко теперь встретится...

бузину, если уж хотели убить за его позицию, могли сделать мильон раз, он постоянно в сильпе на лукьяновке скупался

о погибшем или хорошо, или никак. царствие небесное

 

 

Я никак лучше, хорошо просто не могу....

Link to comment
Share on other sites

У столичній міліції підтверджують факт виявлення машини, з якої стріляли в журналіста Олеся Бузину.


Про це агентству "Інтерфакс-Україна" розповіли в прес-службі міліції Києва в четвер.


"Машина виявлена на вул. Е. Потьє в Шевченківському районі Києва. Автомобіль був кинутий. Всередині автомобіля нікого не було", - зазначили в міліції.

Link to comment
Share on other sites

бузину, если уж хотели убить за его позицию, могли сделать мильон раз, он постоянно в сильпе на лукьяновке скупался

о погибшем или хорошо, или никак. царствие небесное

 

анекдот про "неуловимого Джо" помнишь?... отот случай

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський розповів, як шукатимуть вбивць журналіста Олеся Бузини


Про це він сказав у ефірі "Вечірнього телеекспресу".


"Найбільш результативна перша доба. Якщо не будуть вбивці виявлені, то зробити це буде складніше. Якщо ми маємо справу з побутовою версією - то шансів більше, якщо маємо справу з політичною спецоперацією - шансів дуже мало. Як це було при вбивстві Максима Курочкіна (крим. авторитет, застрелений на території Святошинського райсуду 2007 року, - Ред.). Тобто, коли працюють професіонали - знайти їх дуже складно", - пояснив Станіслав Речинський.


Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...