Перейти до змісту

Петя .уйло?


Jetfigter2015

Recommended Posts

конечно уйло)  И Юля уйло и все остальные уйлы.  А если даже кто-нить случайно не уйло то пофиг.  Работа у них уйлячая, кажную секунду должны нам доказывать, что не такие они уйлы, как мы у них думаем.  

В общем считаю неправильным на оскорбление нанесенное публичной фигуре при регалиях отвечать оскорблением визави.  Многие годы юлькам это доказывал и они тоже со мной несагласные были :pardon:

да собственно, не в  уйлах дело...

Или наоборот - в них..

Развелось этих уйлов просто немерянно..

Куда не плюнь- в уйло попадешь..

Но за державу обидно.(с)

Поэтому все уйлы шуруют лесом..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

                                                           Сьогодні вночі спалили автомобіль одного з членів нашої ГО Народна Рада Кременецького району. Моє пробували спалити зимою - спас сніг. При янику мені нічого не палили..... петя.уйло?

 

я щитаю, шо это Обама - падло! раньше не палили, а сейчас при нем палят.

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Был бы Саша Белый, был бы порядок

 Мер сусіднього міста розікрав від 8.5 га землі. Площа значно більша, просто це вже встановлена кількість. З зали суду вийшов навіть без "умовного". Засадили двох суддів в смітник, змусили переглядати справу. Фальсифікація матеріалів слідства починається з етапу самого слідства, потім мутки в прокуратурі і завершилось в суді. Писали кругом - реакція нульова. Хтось буде мені розповідати, що про цей бардак не знає петро? 

 Другий випадок: "атовцям" дали 8га землі. Серед "атовців" срань з великими зірочками. Підключали телебачення, робили що могли... Зараз ділять кожен га на сотки та продають. Буде хтось тут мені розповідати про зміни в державі?

Link to comment
Share on other sites

cSmt0YqhgXo.jpg                                                           Сьогодні вночі спалили автомобіль одного з членів нашої ГО Народна Рада Кременецького району. Моє пробували спалити зимою - спас сніг. При янику мені нічого не палили..... петя.уйло?

 

Ну якщо при Янику вам нічого не палили, і ви цим козиряєте, то питання хто .уйло дуже дискусійне...

Link to comment
Share on other sites

Мер сусіднього міста розікрав від 8.5 га землі. Площа значно більша, просто це вже встановлена кількість. З зали суду вийшов навіть без "умовного". Засадили двох суддів в смітник, змусили переглядати справу. Фальсифікація матеріалів слідства починається з етапу самого слідства, потім мутки в прокуратурі і завершилось в суді. Писали кругом - реакція нульова. Хтось буде мені розповідати, що про цей бардак не знає петро? 

 Другий випадок: "атовцям" дали 8га землі. Серед "атовців" срань з великими зірочками. Підключали телебачення, робили що могли... Зараз ділять кожен га на сотки та продають. Буде хтось тут мені розповідати про зміни в державі?

Я вообще не понимаю как можно раздавать землю, если по конституции она не может быть в частной собственности

Link to comment
Share on other sites

Я вообще не понимаю как можно раздавать землю, если по конституции она не может быть в частной собственности

 

:fp1: Де смайл з подвійним фейспалмом?

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80/print1416123219907604

 

Конституція України

Розділ I

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/print1428399740321688

 

ЗЕМЕЛЬНИЙ  КОДЕКС  УКРАЇНИ

Розділ III

ПРАВА НА ЗЕМЛЮ

Стаття 78. Зміст права власності на землю

1. Право власності на землю - це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками.

2. Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них.

3. Земля в Україні може перебувати у приватній, комунальній та державній власності.

Link to comment
Share on other sites

може, а може й ні  :pleasant:

 

Може й не перебувати звичайно, але відповідав я на це:

 

Я вообще не понимаю как можно раздавать землю, если по конституции она не может быть в частной собственности

 

;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну якщо при Янику вам нічого не палили, і ви цим козиряєте, то питання хто .уйло дуже дискусійне...

 Я ж підара яника не хвалю. Але і вимоги до нього були як до зека та й всі це розуміли. Питання не в спалених авто під час подій на Майдані - бандюк і діяв бандитськими методами, тому й дивуватись немає чому. Але ж зараз влада ніби "порядна", чесна та бажає змін, а діє тими ж методами, що попередні. 

Link to comment
Share on other sites

 Я ж підара яника не хвалю. Але і вимоги до нього були як до зека та й всі це розуміли. Питання не в спалених авто під час подій на Майдані - бандюк і діяв бандитськими методами, тому й дивуватись немає чому. Але ж зараз влада ніби "порядна", чесна та бажає змін, а діє тими ж методами, що попередні. 

 

мені здається тут логічна помилка. До нього вимог не було, бо ніхто не міг вимоги виставляти.

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Та зрада, що тут казати. Навибирав Пєця місцевих голів і депутатів, а вони, сцуки, автомобілі обивателям палять.

 

До речі, ТС, а які там політсили на місцях у вас керують ? Часом, не Олєжки Тягнибока орли ?   

Link to comment
Share on other sites

О, знайшов. Голова ради - свободівець, найбільша фракція - жульки ( Дідус сюди якраз в тему підтягнувся :D ).

 

От же ж Пєця зрадник. :fp1:

 

http://rairadakremenets.org/struktura/kerivnictvo

 

http://rairadakremenets.org/struktura/deputatsjki-frakcii

Link to comment
Share on other sites

О, знайшов. Голова ради - свободівець, найбільша фракція - жульки ( Дідус сюди якраз в тему підтягнувся :D ).

 

От же ж Пєця зрадник. :fp1:

 

http://rairadakremenets.org/struktura/kerivnictvo

 

http://rairadakremenets.org/struktura/deputatsjki-frakcii

 

Таки Зрада! :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 Я ж підара яника не хвалю. Але і вимоги до нього були як до зека та й всі це розуміли. Питання не в спалених авто під час подій на Майдані - бандюк і діяв бандитськими методами, тому й дивуватись немає чому. Але ж зараз влада ніби "порядна", чесна та бажає змін, а діє тими ж методами, що попередні. 

  :D 

 

 При Пеці можна їм усьо , бо їм за це нічо не буде , Пеця передвиборні обісцянки коє кому давав :gigi:

Link to comment
Share on other sites

я нет. Потому и не рассказываю кто кому какие обещания на ушко шептал

   Ну і нє расказивай . У нас жить то стайот всьо луччє , 100500 чіновніков люстріровани і наказани за кАрупціїю , і таГ далєє . Всьо  нармальна .  Асобєнна у тєбя і в штабах .

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Де смайл з подвійним фейспалмом?

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр/print1416123219907604

 

Конституція України

Розділ I

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/print1428399740321688

 

ЗЕМЕЛЬНИЙ  КОДЕКС  УКРАЇНИ

Розділ III ПРАВА НА ЗЕМЛЮ

Стаття 78. Зміст права власності на землю

1. Право власності на землю - це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками.

2. Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них.

3. Земля в Україні може перебувати у приватній, комунальній та державній власності.

На данный момент запрещено отчуждение (продажа, мена, дарение и т.п.) земель сельскохозяйственного назначения, что установлено п.15 Переходных положений Земельного кодекса Украины:

 

"15. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель не допускається: 

 

  а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;

   б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам

земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.

 

Учи законы студент :D

Link to comment
Share on other sites

 Я ж підара яника не хвалю. Але і вимоги до нього були як до зека та й всі це розуміли. Питання не в спалених авто під час подій на Майдані - бандюк і діяв бандитськими методами, тому й дивуватись немає чому. Але ж зараз влада ніби "порядна", чесна та бажає змін, а діє тими ж методами, що попередні. 

А коли у Кремінці утворено "народну раду"?, бо я знайшов тільки це

 

Із створенням Народної ради на Кременеччині розпочалися процеси утвердження народовладдя.Одним із перших кроків новоствореної ради стало звернення до органів самоврядування Кременеччини, міст Кременця та Почаєва. У зверненні зокрема йдеться про причини, які роз’єднали народ і владу на два табори.

18.03.2014 | Рубрика: Кременець,Новини,Тернопілля | Автор: Свобода
Link to comment
Share on other sites

Ну і нє расказивай . У нас жить то стайот всьо луччє , 100500 чіновніков люстріровани і наказани за кАрупціїю , і таГ далєє . Всьо нармальна . Асобєнна у тєбя і в штабах .

не очень понял, этот пламенный спич следует считать доказательством твоей осведомленности о сикретных петиных обещаниях??

Link to comment
Share on other sites

А коли у Кремінці утворено "народну раду"?, бо я знайшов тільки це

Брехня там написана. Сиротюка "зустріли" без хліба та солі, а цей пристосуванець Ванжула (пацан з Майдану") став мером міста. Ось наша сторінка, кому цікаво - почитайте. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...