Перейти до змісту

"Объясните мне, зачем Юле сдавать страну и срывать выборы?" (с)


Recommended Posts

5 сторінок, юльки нічого путнього не кажуть... пояснень дій вони з іх боку не буде. гілку можна закрівати  :gigi:

 

 

пздц, юльки нічого путнього не кажуть

 

а що у СТ маразм то нічого?

 

чому юльки нічого путного не відповідають на маразм, хто мені пояснить?

Link to comment
Share on other sites

пздц, юльки нічого путнього не кажуть

 

а що у СТ маразм то нічого?

 

чому юльки нічого путного не відповідають на маразм, хто мені пояснить?

 

Олд, не вмикай дуріка. все, що відбувається в країні нормально ?  це ТС стоїть на чолі БЮТ ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Олд, не вмикай дуріка. все, що відбувається в країні нормально ? це ТС стоїть на чолі БЮТ ?

 

я просто нагадаю, що той жеж БЮТ за для спасіння країни і наведення порядку назначав на дніпропетровщині Коломойського, когось там в Ніколаїв, Таруту в Донецьк.

 

тут зливу немає, сподіваюся?

 

а якщо ментівня прогнила до самого низу і отак нікуа не виходить з нею співпрацювати - то це вже очевидно.

 

і має рацію Мерче -це війна старої системи проти змін, які принесе нова влада.

от і бачимо те, що бачимо.

Link to comment
Share on other sites

Бля, ну яке може бути нормально?

 

1. сусідня імперія спонсорує тероризм

2. в Україні кожен третій ненавидить Україну і любить Росію

3. владна вертикаль заточена на корупцію, новій владі 2 місяці

 

те що відбувається не нормально, але ЗАКОНОМІРНО відбувалось би навіть якби у нас не Турчинов із Яценюком владу очолювали, а Черчіль із Труменом 

Link to comment
Share on other sites

те що відбувається не нормально, але ЗАКОНОМІРНО відбувалось би навіть якби у нас не Турчинов із Яценюком владу очолювали, а Черчіль із Труменом 

абсолютно! але є такий феномен... Юля. ним все можна швидко пояснити, не напружуючи мозок. ))

 

до речі, кажуть, Черчіль не дуже церемонився, якщо треба було приймати жорсткі рішення.

час вже і нашим.  і давно.

Link to comment
Share on other sites

Бля, ну яке може бути нормально?

 

1. сусідня імперія спонсорує тероризм

2. в Україні кожен третій ненавидить Україну і любить Росію

3. владна вертикаль заточена на корупцію, новій владі 2 місяці

 

те що відбувається не нормально, але ЗАКОНОМІРНО відбувалось би навіть якби у нас не Турчинов із Яценюком владу очолювали, а Черчіль із Труменом 

 

ну і ? визиває подив, що критикують не Черчіля з Труменом ? 

п 2 - чисто юльківський, не пощастило з народом

п.3 - нова влада просто замінює людей  у корупційній вертикалі на своїх

 

але це все не відповідає на питання, підняте ТС....

Link to comment
Share on other sites

абсолютно! але є такий феномен... Юля. ним все можна швидко пояснити, не напружуючи мозок. ))

 

до речі, кажуть, Черчіль не дуже церемонився, якщо треба було приймати жорсткі рішення.

час вже і нашим.  і давно.

 

ще раз - є факти. напружуй мозок чи розслабляй, але ці факти вкрай негативно характеризують нинішнє керівництво країни. тому варіанти всього два - або "зливають", або .уйово справляються. тут намагаємося виявити мету першого варіанту, а всі прагнуть обговорювати варіант №2. 

Link to comment
Share on other sites

ще раз - є факти. напружуй мозок чи розслабляй, але ці факти вкрай негативно характеризують нинішнє керівництво країни. тому варіанти всього два - або "зливають", або .уйово справляються. тут намагаємося виявити мету першого варіанту, а всі прагнуть обговорювати варіант №2. 

Ви не хочете приймати до уваги очевидних речей. із зміною влади не змінилась владна вертикаль. при всьому бажанні її неможливо змінити швидко й безболісно. тим більше під час війни.

Link to comment
Share on other sites

Ви не хочете приймати до уваги очевидних речей. із зміною влади не змінилась владна вертикаль. при всьому бажанні її неможливо змінити швидко й безболісно. тим більше під час війни.

 

а ви не хочете просто уважно прочитати те, що я написав вище. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


лився і відкрив власну гілку: Юля зливає країну, щоби країна не дісталась Порошенку&Co

 

він троллить вас, тупарів, бо ви вже дістали зі своїм - юля здала все і всіх.

Link to comment
Share on other sites

він може тролити тільки сам себе. і в нього це добре виходить. вам це подбається ?  :gigi:

 

это называется "автофелляция" - сам себя потроллил и приятно

Link to comment
Share on other sites

був би хазяіном сказа би "бу-га-га"... 

ви схоже не дуже довго на форумі...  :gigi:

не довго.

а хазяїна пам’ятаю по фупу. цікавий він хлоп. не дивлячись на "бу-га-га". і навіть на неспівпадіння політичних поглядів. ))

Link to comment
Share on other sites

В названии ветки вы процитировали меня, не правда ли?

Вот я уже несколько недель жду внятных объяснений этой версии от ее ярых апологетов.

Нема.

Я взагалі-то відповів та пояснив в тій темі, просто Ви проігнорували.

 

Пояснення було просте: тому що Юля - кремлядь.

 

Насправді нема ніякої загадки. Юля давно і з потрохами продалася Путєну (умовно кажучи Путєну, чорт зна хто її вербував свого часу, не буде Путєна - у Юлі буде інший кремлівський начальник).

Цю версію можна було вважати доведеною ще після війни в Грузії, після зриву ПДЧ, після газових контрактів.

Останні два місяці щодня, щогодини приносили нові підтвердження.

 

Так що особисто мене здивувала би ситуація, коли би злив Юлею України не відбувався. Ось тоді ситуація була нетривіальною та загадковою. А на нинішній день усе ясно, прозоро та зрозуміло.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Блиннн, уже почти всем известно, что во всех бедах повинна именно Уля, у нее везде люди, но самое главное, что она - лучший партнер путина, ведь она подписала Украины газ по высокой цене, ЗА ОТКАТЫ, из-за чего она и сидела, а у Путина она полностью на крючке, и лучший вариант для него, НО на выборах у нее НЕТ ШАНСА! Поэтому Путин делает все чтоб сорвать выборы, а потом любым способом протолкать улю в презы на кресло для зеков....

Именно для этого сепаров и используют, чтоб они сорвали выборы, а потом уля якобы с ними "договорится", и все будет окей, и ее сразу в презы и посадят....

А сейчас у нее везде люди, именно они полностью провалили АТО

аваков тоже пешка, не помню, чья, СЕР ЗИМ писал про них.

Турчинов тоже под ее каблуком сидит, 2 раза начинал АТО чисто для отвода глаз.

Ее ни в коем случае нельзя было выпускать из тюряги, она гораздо опаснее януковича, ГОРАЗДО!!!!

Не даром сейчас набирает собственную гвардию, под ура патриотическими лозунгами

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі-то відповів та пояснив в тій темі, просто Ви проігнорували.

 

Пояснення було просте: тому що Юля - кремлядь.

 

Насправді нема ніякої загадки. Юля давно і з потрохами продалася Путєну (умовно кажучи Путєну, чорт зна хто її вербував свого часу, не буде Путєна - у Юлі буде інший кремлівський начальник).

Цю версію можна було вважати доведеною ще після війни в Грузії, після зриву ПДЧ, після газових контрактів.

Останні два місяці щодня, щогодини приносили нові підтвердження.

 

Так що особисто мене здивувала би ситуація, коли би злив Юлею України не відбувався. Ось тоді ситуація була нетривіальною та загадковою. А на нинішній день усе ясно, прозоро та зрозуміло.

На вопрос "зачем?" не может быть ответа "тому що". Я не спросила "почему"? Поэтому ваш ответ мне не кажется полным.

Что получает Юля в результате страны? Власть которая, как вы все любите утверждать для нее  - главное, она не получит. Под каблуком путина  - это не власть. Деньги? Тупо.

Так что? Как вы думаете?

Link to comment
Share on other sites

На вопрос "зачем?" не может быть ответа "тому що". Я не спросила "почему"? Поэтому ваш ответ мне не кажется полным.

Что получает Юля в результате страны? Власть которая, как вы все любите утверждать для нее  - главное, она не получит. Под каблуком путина  - это не власть. Деньги? Тупо.

Так что? Как вы думаете?

Ну звідки можу я знати, що вона від Путєна отримує? Може звання Героя Росії, як Кадиров... Може внєочєрєдное званіє і путьовку в санаторій ВЦСПС :D . Може її на Доску Почьота на Лубянці повісять.

Мені в принципі все одно. Який небудь белетрист для старіючих дамочок колись напише душєщіпатєльну історію про таємні порухи душі великої інтриганки.

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Ну звідки можу я знати, що вона від Путєна отримує? Може звання Героя Росії, як Кадиров... Може внєочєрєдное званіє і путьовку в санаторій ВЦСПС :D . Може її на Доску Почьота на Лубянці повісять.

Мені в принципі все одно. Який небудь белетрист для старіючих дамочок колись напише душєщіпатєльну історію про таємні порухи душі великої інтриганки.

И вы не знаете..

Link to comment
Share on other sites

У Путина лежат ее бабки которые он ей отложил за газовый договор, но не отдаст если вона не будет делать то что он ей прикажет. Все ведь ясно. Так она лично и сделала все что бы Крым сдали. Явилась тогда на РНБО и три часа трепалась но не дала принять силовое решение. Спросите у  тех кто там был, они тепреь ведь молчат об том случае. По сути если расколятся то и им кранты.

Всех держит мужиков которые там были теперь за яйца. 

Link to comment
Share on other sites

Что получает Юля в результате страны? Власть которая, как вы все любите утверждать для нее  - главное, она не получит. Под каблуком путина  - это не власть. Деньги? Тупо.

Так что? Как вы думаете?

 

Она получит "тупо деньги" и "власть под каблуком путина"

 

Многие человеки таки продали бы страну даже за это.

И не надо говорить, что йуля не из их числа....

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Ответ на вопрос - зачем Юле срывать выборы прост - она их не может выиграть, так, зачем они?

Это главное, а то, что срыв выборов возможен лишь при попытке раскола страны - это уже второстепенное.

А в результате всех этих действий мы получим квази-федеративное устройство страны, где править будет типа паламент с его коалиционным правительством, а тут широкое поле деятельности для Юлиных любимых интриг. Она думает, что опять сможет всех развести, но это, вряд ли, у нее получится. Т.к., не она играет, а ею (ее амбициями и жаждой власти) играют.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...