Перейти до змісту

О! Йулю опять садить за граты будут!


хозяин

Recommended Posts

О, виманив я таки дідуса з берлоги. :D

 

Дідус, ти тут багато нахерачив якоїсь пропаганди, тільки дай відповідь на два простих питання:

 

1. Транспртування газу з Кацапстану до східного кордону України довше і дорожче, ніж до кордону інших європейських країн ? ТАК/НІ

 

2. Підприємство Нафтогаз було, ну скажемо, в 2009-12 роках найбільшим покупцем газу у Газпрому ?   ТАК/НІ

 

А гнати копіпаст не треба, це замилювання очей. B-)

 

 

Тобто за проблемою,

- ми все купували у Газпромі, виходячи із звітів і .. п.2?

- з пункту 1. Ми транспортували з Росії з східного кордону, та перекуповували частково газ фактично "по схемі у Европи"? але транспортування з прямим постачанням в Україну без Еворпи?. (вже й Юлькіну схему забув як у неї вилазив +100n баксів (тобто мінус 100$+ в витратах)

Link to comment
Share on other sites

1. Транспртування газу з Кацапстану до східного кордону України довше і дорожче, ніж до кордону інших європейських країн ? ТАК/НІ

 

ЯКИХ?

 

Та практично всіх. Ну, Білорусію і Прибалтику можеш не брати, хоча й там від основних родовищ Газпрому, з яких йде постачання ( Уренгой і Ямбург), відстань більша.

 

 

 

2. Підприємство Нафтогаз було, ну скажемо, в 2009-12 роках найбільшим покупцем газу у Газпрому ?   ТАК/НІ

 

НІ, 

 

Україна - 27 млрд куб м, Німеччина - 35,7 млрд куб м, Італія - 22,9 млрд куб м.

 

Дідус, питання не про країни, а про підприємства - покупці газу у Газпрому.

Link to comment
Share on other sites

Тобто за проблемою,

- ми все купували у Газпромі, виходячи із звітів і .. п.2?

- з пункту 1. Ми транспортували з Росії з східного кордону, та перекуповували частково газ фактично "по схемі у Европи"? але транспортування з прямим постачанням в Україну без Еворпи?. (вже й Юлькіну схему забув як у неї вилазив +100n баксів (тобто мінус 100$+ в витратах)

 

Не зовсім зрозумів питання. Йдеться про те, чи йшли закупки іншими суб'єктами, ніж Нафтогаз ? Ну Фірташ ніби купував у москалів самостійно. Чи купував в когось іншого, ніж Газпром, я не в курсі.  

Link to comment
Share on other sites

Я просто не в курсі всіх дрібничок.

Вже не можу чи не хочу аналізувати цифри. Вже ніяк не в курсі цифр.

 

Просто пам'ятаю як Юля малювала цифру 500 долярів, яка насправді є 230-250 долярів чесних витрат і поступове мікро-збільшення.
Але у цифрах все намальовано так, ніби частину ми купуємо не на пряму, а через Европу (може я мрію що так було).

 

Тому що ціна до Европи включно транспортування - така ціна, а якщо нам .... то собівартість ніби дорожча (без транспортування).

Потім не пам'ятаю - то Ющенка договір, чи вже той самий від Юлі.

 

...

1) Потім згадую розмови на ФУП-і,

як були люди, котрі в схемі Юлі знайшли ділянку для крадіжки частини з вартості газу.

Дуже було цікавого з неоприлюдненої частини схеми. Потім був оприлюднений договір. Потім ще взяли Юлю на її схеми і гучніше. Всі зрозуміли, що Юля пограла свою гру з тим самим РосГаз та Фірташем. Щось патріотизм засмердів від цього аналізу.

Так Юля вперше якісно і привселюдно показала що вона гравець тільки на себе. (після оприлюднення договору)

 

(ПыСы. Це не звільняє від відповідальності Віктора Ющенка, і всіх інших, що робили схеми з газом, і ніхто ніби не запідозрив, що Росія економічний загарбник України, ніхто не хотів визнати перед собою, що Росія-агресор вже тоді. Ніхто не хотів визнавати, що треба думати наперед для держави, що Росія вже тоді стала виглядати як майбутній стратегічний а можливо і військовий агресор. Але я далеко зайшов. Це виходить за контекст газу.)

 

2) Потім з'явились міркування, як і де саме Ющенко навів тінь на-плетінь в своїх схемах про схеми Юлі. Першого разу був ніби більш адекватний показ на "Шустері".

А потім і ніби більш в подробицях - в іншій передачі і відео, як тут показали. Саме цей показ найшов багато критики на розповідь Ющенка "що він меле".

 

 

 

---

То чи хто може по вказаному дійсно доповнити і розв'язати всю картину?

Якось не хочеться інтелект вмикати на власні повторні досліди  :gigi:  як пересічному громадянину. Хочу готовеньким почитати )

І посадити, чи Юлю, чи Ющенка, чи обох, и може ще й Фірташа, Єхонурова. А потім всіх СБУ-шників того часу ....

Просто хочу бачити лаконічно. А доти, просто погледю на тутешні суперечки ... B-)

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

як пересічному громадянину. Хочу готовеньким почитати )
Докладно і грунтовно

https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/481960985271897?__mref=message_bubble

https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/485318618269467?__mref=message

Link to comment
Share on other sites

щО НЕ ТАК?

 

 

Я виокремив чотири основних постулати, які й становлять базу "міфа про газові контракти 2006 року".

- до контракту, який існував до угод "Єханурова-Івченка" необхідно було щороку узгоджувати ціни, які назначались Путіним за лояльність;
- контракти, які існували до угод грудня 2005 року, розірвала Юлія Тимошенко;
- введення на український ринок посередника у вигляді РУЕ дозволило значно знизити ціну для українського споживача;
- Юлія Тимошенко все одно б розірвала договір і завела на ринок свого посередника, "Ітеру".

Link to comment
Share on other sites

Розпочнемо з того, які саме угоди діяли на момент перемоги Майдану, а саме - січень 2005 року. А діяли тоді контракти, укладені ще в листопаді 2001 року, із поправками від серпня 2004 року [1]. Це були перші в історії України дійсно довгострокові контракти, які повинні були діяти протягом 12 років. Тобто, закінчитись дія цих контрактів мала аж в 2013 році. І це був єдиний по суті договір, в якому жорстко фіксувалась ціна російського газу для України на рівні 80 дол. за тисячу кубометрів газу [3]. А 9 серпня 2004 року було укладено доповнення до нього, згідно якого ціна на газ знижувалась до 50 доларів, але також залишалась фіксованою, із збереженням решти норм договору.


Відтак можемо зробити перший висновок:


- ніякого щорічного узгодження цін не містилось в контрактах, які діяли на 2005 рік. Відтак нагальної необхідності в його розриванні просто не було.

Link to comment
Share on other sites

Я свободно читаю на украинском,а россиянчеги на российских форумах нет.А у них известный страндар " воруют газ"и " юлька- воровка". Некоторым с мозгами в голове будет полезно знать правду.Так как меня нет на Фейсе,если можно,дай ссылку на текст на русском языке.

Link to comment
Share on other sites

Дідус, нафіга ти тулиш тут пропаганду політолуха Ільченка, просто щоб засрати тему ?

 

Про піріможний кантракт докладно тут: http://www.unian.ua/politics/498866-gazovi-ugodi-pro-scho-domovlyalisya-putin-i-timoshenko.html

Link to comment
Share on other sites

Навіщо людям тулити бюторасну пропаганду. :fp1:

На відміну від багатосерійної дези з вкрапленнями інфи (заради створення ілюзії правди) від Кушнірука на УП, тут лише об''єктивні факти. Тим не менш, бютораси Кушнірука задля "загального розвитку" прочитали ;) , а юлефоби Ільченка читати відмовляються :D

 

Я свободно читаю на украинском,а россиянчеги на российских форумах нет.А у них известный страндар " воруют газ"и " юлька- воровка". Некоторым с мозгами в голове будет полезно знать правду.Так как меня нет на Фейсе,если можно,дай ссылку на текст на русском языке.

Росіянчегам воно по барабану поки що, напевно. А наші читають за наявності бажання будь-якою мовою. Ільченко пише українською, перекладу не знайшов. Не на ФБ воно є, наприклад тут:

http://uainfo.org/blognews/341852-hronki-timoshenko-tayemnicya-gazovih-kontraktv.html

http://uainfo.org/blognews/1432826442-hroniki-timoshenko-chastina-druga-pekelna-kuhnya.html

Link to comment
Share on other sites

На відміну від багатосерійної дези з вкрапленнями інфи (заради створення ілюзії правди) від Кушнірука на УП, тут лише об''єктивні факти. Тим не менш, бютораси Кушнірука задля "загального розвитку" прочитали ;) , а юлефоби Ільченка читати відмовляються :D

 

 

'Об'єктивні факти', викладені за конкретні бабки. B-)

 

Зрештою, читати, по великому рахунку, можна будь-кого (якщо часу не шкода). А от думати треба власною головою.

 

Он дідус на два простенькі питання не може відповісти і крутиться тут, як вуж на сковороді.  :D 

Link to comment
Share on other sites

'Об'єктивні факти', викладені за конкретні бабки. B-)

 

Зрештою, читати, по великому рахунку, можна будь-кого (якщо часу не шкода). А от думати треба власною головою.

 

Он дідус на два простенькі питання не може відповісти і крутиться тут, як вуж на сковороді.  :D

 

 

1. Ільченко - звичайний дописувач. Ашнар Лінкс його нік на фупі...

2. По професії він  програмер.

3. У нього на ФБуці багато друзів, і його на відміну від тебе, читає багато людей.

4. Стосовно питань, то вони якійсь дебільні. Із серії дурак спитав і озадачив мудреця....

Що можно відповісти на питання.?

 

"Дідус, питання не про країни, а про підприємства - покупці газу у Газпрому." :fool:

 

Ти сам хоч розумієш, що пишеш?  

Link to comment
Share on other sites

Я свободно читаю на украинском,а россиянчеги на российских форумах нет.А у них известный страндар " воруют газ"и " юлька- воровка". Некоторым с мозгами в голове будет полезно знать правду.Так как меня нет на Фейсе,если можно,дай ссылку на текст на русском языке.

Я давав посилання українську, а є  і  російська версія...

 

http://sudnadtimoshenko.blogspot.com/

 

Іншого автора...

Link to comment
Share on other sites

Он дідус на два простенькі питання не може відповісти і крутиться тут, як вуж на сковороді.  :D

 

1. По яких саме газогонах подається газ в Європу і в Україну. 

2. Їх протяжність.

Спочатку сам розберись, а потім задавай тупі питання.

Link to comment
Share on other sites

'Об'єктивні факти', викладені за конкретні бабки. B-)

 

Зрештою, читати, по великому рахунку, можна будь-кого (якщо часу не шкода). А от думати треба власною головою.

Саме так - власною, а не Кушнірука, що маніпулює на догоду замовникам.

Наприклад, з газовими боргами на кінець 2008р. Нафтогаз тоді закачав газу в ПСГ під зав'язку, оскільки зарані було відомо про перехід з 9 р. на прямий контракт. Але борги перед ГП були накопичені ще з попередніх періодів Єханурова-Януковича. Сплатити їх під час обвалу гривні і виводу банками шалених грошей за кордон наприкінці 8 р. без залучення резервів НБУ було неможливо. Якщо б це було зроблено хоча б за тиждень до кінця року, ситуація була б інша. Та їх сплатили лише 31 грудня, надавши хуйлу достатньо часу остаточно відмовитися від меморандуму вересня-жовтня 8 р. про трирічний перехідний період до повної ринкової ціни, і зафіксованої там ціни на 9 рік на рівні 235 доларів. Проте Кушнірук каже про відсутність боргів на 31.12.08 (тобто, НБУ та президент СВОЄЧАСНО замість Тимошенко вирішили проблему з боргами!) та мовчить про те, що Ющ взагалі категорично виступав проти меморандумних 235 доларів, вимагаючи через своїх спікерів абсурдних цін, аби зірвати абсолютно прийнятні домовленості Тимошенко. Робилося це заради збереження РУЕшного посередника з його відкатами. Фірташ тоді буквально жив у кабінеті Ющенка. Чи не читали його відвертостей?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саме так - власною, а не Кушнірука, що маніпулює на догоду замовникам.

Наприклад, з газовими боргами на кінець 2008р. Нафтогаз тоді закачав газу в ПСГ під зав'язку, оскільки зарані було відомо про перехід з 9 р. на прямий контракт. Але борги перед ГП були накопичені ще з попередніх періодів Єханурова-Януковича. Сплатити їх під час обвалу гривні і виводу банками шалених грошей за кордон наприкінці 8 р. без залучення резервів НБУ було неможливо. Якщо б це було зроблено хоча б за тиждень до кінця року, ситуація була б інша. Та їх сплатили лише 31 грудня, надавши хуйлу достатньо часу остаточно відмовитися від меморандуму вересня-жовтня 8 р. про трирічний перехідний період до повної ринкової ціни, і зафіксованої там ціни на 9 рік на рівні 235 доларів. Проте Кушнірук каже про відсутність боргів на 31.12.08 (тобто, НБУ та президент СВОЄЧАСНО замість Тимошенко вирішили проблему з боргами!) та мовчить про те, що Ющ взагалі категорично виступав проти меморандумних 235 доларів, вимагаючи через своїх спікерів абсурдних цін, аби зірвати абсолютно прийнятні домовленості Тимошенко. Робилося це заради збереження РУЕшного посередника з його відкатами. Фірташ тоді буквально жив у кабінеті Ющенка. Чи не читали його відвертостей?

 

Борюсик - истеричная фирташева шестерка.

 

Грустно сознавать, что в то время, когда Президент ведет непримиримую борьбу с путинско-фирташевской шоблой, находятся такие "патриоты", как наш любимый и дорогой рыг, которые на поверку оказываются псевдопатриотами и руэшными путинцами.

 

Рыг, братишка, одумайся :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Борюсик - истеричная фирташева шестерка.

 

Грустно сознавать, что в то время, когда Президент ведет непримиримую борьбу с путинско-фирташевской шоблой, находятся такие "патриоты", как наш любимый и дорогой рыг, которые на поверку оказываются псевдопатриотами и руэшными путинцами.

 

Рыг, братишка, одумайся :)

 

Крыс, а ты не офигел коверкать форумные ники? Нехорошо.

Link to comment
Share on other sites

На відміну від багатосерійної дези з вкрапленнями інфи (заради створення ілюзії правди) від Кушнірука на УП, тут лише об''єктивні факти. Тим не менш, бютораси Кушнірука задля "загального розвитку" прочитали ;) , а юлефоби Ільченка читати відмовляються :D

 

 

 

За посиланням ходити влом.

 

Політолух Ільченко - це кажись Ашнар :lol2: ?!

Link to comment
Share on other sites

1. Ільченко - звичайний дописувач. Ашнар Лінкс його нік на фупі...

2. По професії він  програмер.

3. У нього на ФБуці багато друзів, і його на відміну від тебе, читає багато людей.

4. Стосовно питань, то вони якійсь дебільні. Із серії дурак спитав і озадачив мудреця....

Що можно відповісти на питання.?

 

"Дідус, питання не про країни, а про підприємства - покупці газу у Газпрому." :fool:

 

Ти сам хоч розумієш, що пишеш?  

 

Коротше, обдєлався ти, дідус, а тепер починаєш істерити і вмикати дурня. Газ не купує держава Україна чи Німеччина чи Польща, купують конкретні підприємства   Повторюю для особливо обдарованих:

 

Чи було підприємство Нафтогаз у 2009-12 роках найбільшим покупцем газу в Газпрому ?  ТАК/НІ

 

 

 

1. По яких саме газогонах подається газ в Європу і в Україну. 

2. Їх протяжність.

Спочатку сам розберись, а потім задавай тупі питання.

 

Дідус, на 9-й сторінці ти скинув мені якісь прямі лінії на карті і почав щось доводити. Коли я дав тобі схему газогонів, ти знову почав морозитись.

 

Ти ж у нас енциклопедист, ну придумай щось. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За посиланням ходити влом.

 

Політолух Ільченко - це кажись Ашнар :lol2: ?!

 

Об'єктивний і безсторонній аналітик.  :pooh_lol:

 

Хоча про конкретне бабло я може й помилився, там ніби ідейний кадр. :D

Link to comment
Share on other sites

Об'єктивний і безсторонній аналітик.  :pooh_lol:

 

Хоча про конкретне бабло я може й помилився, там ніби ідейний кадр. :D

Поки цей "аналітик" не визнає, що тупо і нахабно брехав в історії з зоокумарином, навряд чи хтось, крім юлькоботів, буде сприймати в серйоз його "аналітику" з газового питання :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Поки цей "аналітик" не визнає, що тупо і нахабно брехав в історії з зоокумарином, навряд чи хтось, крім юлькоботів, буде сприймати в серйоз його "аналітику" з газового питання :gigi:

 

А що там було, я не в курсі ?

Link to comment
Share on other sites

А що там було, я не в курсі ?

Ашнар тоді тиждень істерив, що Юлю отруїли зоокумарином, він це вирахував точно і мовляв може довести незаперечно. Сипав прокльонами направо та наліво, убивцями кажись усіх навколо вважав. Зауваження про те, що треба здати хоча б аналіз крові, доводило його до сказу :lol2: .

Тепер морозится, каже що просто озвучив одну з версій :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...