Перейти до змісту

БПП виграв вибори - достроково.


Spinoza

Recommended Posts

резидент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.


Як повідомили у прес-службі президента, загалом нагороджено 163 осіб.


Серед них - волонтери та громадські діячі, керівники підприємств і установ, організатори промисловості та виробництва, працівники освіти і науки, культури, охорони здоров’я, інші висококваліфіковані фахівці, "які сприяють зміцненню української державності, соціально-економічному, науково-технічному та культурному розвитку України".


Волонтери та учасники АТО отримали ордени "За мужність", ордени княгині Ольги та медалі "За врятоване життя",  орден "За заслуги"  отримали багаторазові призери XVIII зимових Дефлімпійських ігор.


Орденом князя Ярослава Мудрого нагороджено президента Нацакадемії правових наук України (Харків) Василя Тація, ректора Нацуніверситету "Львівська політехніка" Юрія Бобала та голову ЦВК Михайла Охендовського, а також артиста Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Миколу Рушковського. 


Українська правда


 


Ну що тепер всім зрозуміло як жити поновому?


Дрищеватна мразота вже відкрио знущається над народом  :(


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

та да

такое же гибкое дерьмо

Тут похуже, он ведь еще людей на смерть посылает. Если гандон тройную игру ведет, то его цинизм выше овоща. Тот когда понял шо все, просто сипался.
Link to comment
Share on other sites

Не вижу в строке читающих тему эгория, шпильки, бордерлендера, циника и кружок членов равноапостольной церкви святого шоколада, отца-зефира и преподобной шалэной бджилки.
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Не вижу в строке читающих тему эгория, шпильки, бордерлендера, циника и кружок членов равноапостольной церкви святого шоколада, отца-зефира и преподобной шалэной бджилки.

Душевно :)
Link to comment
Share on other sites

Не вижу в строке читающих тему эгория, шпильки, бордерлендера, циника и кружок членов равноапостольной церкви святого шоколада, отца-зефира и преподобной шалэной бджилки.

Ну так узрі, юлькашня :shuffle: .

Далі шо?

Link to comment
Share on other sites

Ну нагородив мого ректора, волонтерів теж...

Не бачу особливих підстав для вереску...

А з чиїх буде цей Охендовський? Вже забули?

Фома кажись переживає, що вибори були сфальсифіковані й в один тур виграла його Багіня?! :lol2:

Я не ходив

Link to comment
Share on other sites

Фома кажись переживає, що вибори були сфальсифіковані й в один тур виграла його Багіня?! :lol2:

У нее шансов не было!  У нее хватило совести не вешать лапшу про вертолет-Апач. Кстати, где он (вертолет)?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну нагородив мого ректора, волонтерів теж...

Не бачу особливих підстав для вереску...

О ну хоч уже порошки  відверто почали писати, продовжуємо вже без сорому принижувати українців, нагороди в Україні нічого не варті.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О ну хоч уже порошки  відверто почали писати, продовжуємо вже без сорому принижувати українців, нагороди в Україні нічого не варті.

 

Ну як нічого не варті, то нічого й не сталось. Чого ж тоді ти тут дупу рвеш ? :D

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

О ну хоч уже порошки  відверто почали писати, продовжуємо вже без сорому принижувати українців, нагороди в Україні нічого не варті.

Стосовно бюторасів усіх скопом та кожного зокрема в мене велииииикі сумніви, що вони - українці. Це перша правда.

А друга правдв та, що українцям зараз не завадить тверезо подивитись на самих себе. Пора переставати нарешті дур"ю маятись.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...