Перейти до змісту

ах!ренительно


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

"Правый сектор" соорудил блокпост на выезде из Киева в районе "Академгородка", якобы чтобы препятствовать въезду военной техники


ниуя себе!

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

 

"Правый сектор" соорудил блокпост на выезде из Киева в районе "Академгородка", якобы чтобы препятствовать въезду военной техники

ниуя себе!

 

со стороны одессы :D

 

так он и раньше там вроде был.

Link to comment
Share on other sites

так что?

твои теперешние взгляды сформировались в яслях?

 

Просто збуваються мрії деяких, про загрозу яких я попереджав. А я злопам'ятний. :shuffle:

 

Зараз накидаю. Цікаво почитати. :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

они скоты уже так надоели зампали..что я бы их поддержал..если бы они реально пошли на Киев.....

и порох и кроль...и юля...и пидары из партии регионов с комублядями...все должны висеть на хрещатике.

 

Клоун Петрушка почувствовал себя Пиночетом. Походу, ПС единственная реальная и хорошо вооруженная структура, способная сковырнуть его с табуретки. Ну-ну 

 

Ну а мне например не нравятся те расклады при которых новая власть целуется с тем кто возил титушек в Киев, и поэтому я за ПС в данной ситуации.

 

как это в чем?

сепелявому Вилькулю неуютно с ПС под боком

вот и всё

Петюне же кажется, что Сясько более договороспособный

 

барыжники, фуеы

 

 Угу . Є также інфа шо правасєкі такі далжни билі брать Кієв і патом адессу .

 

Я собі думаю, що базу розблокують, але 

в кущах залишать хлопчиків, котрі будуть направляти 

вогонь кацапської артилерії.

 

:gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а я и сейчас мечтаю, чтобы всю погань рыговскую и перекрашенную на каштанах по Кресту развесили, и шо?

 

Да нічого. Просто з таких бажаннь починається Сомалі. При цьому погань усе одно встигає виїхати на свої віли в Каннах, а ви будете лежати в ванній ховаючись від обстрілів і сподіватись що ваші рідні які вибігли набрати води не вхопили кулю чи осколок. Дитячими хворобами треба прехворіти в дитинстві.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


кноп : 29 Квіт 2015 - 00:23 они скоты уже так надоели зампали..что я бы их поддержал..если бы они реально пошли на Киев..... и порох и кроль...и юля...и пидары из партии регионов с комублядями...все должны висеть на хрещатике.

 

это я про правый сектор говорил??

может быть про армию??

Link to comment
Share on other sites

вот на днях буду ехать, остановлюсь и спрошу, чтозах

 

Боюсь до того часу вони уже мають усі шанси в СІЗО СБУ потрапити. Якщо клепки не вистачить розійтись самим. Після Мукачевської бійні з ними ніхто уже панькатись не буде. Зараз медійку в пресі проженуть з понеділка, да і пакануть усіх скопом.

Link to comment
Share on other sites

Боюсь до того часу вони уже мають усі шанси в СІЗО СБУ потрапити. Якщо клепки не вистачить розійтись самим. Після Мукачевської бійні з ними ніхто уже панькатись не буде. Зараз медійку в пресі проженуть з понеділка, да і пакануть усіх скопом.

с ярошом ???

Link to comment
Share on other sites

http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/12/7074230/

 

ПС сказав, звідки у бійців з Мукачевого зброя. Здаватися не планують

 

Бійці ПС, які переховуються у горах біля н.п. Лавки на околицях Мукачевого, здаватися не планують і не отримували такого наказу від лідера ПС Дмитра Яроша.

Як повідомили в ефірі 5 каналу, про це 12 липня на прес-конференції заявив речник ПС Артем Скоропадський.

Яка кількість бійців ПС наразі переховується, він не уточнив.

"Ми (бійці ПС) діяли лише в рамках самозахисту. А всі заяви, що ми ледь не з кулемета стріляли та вбивали мирних мешканців – брехня", - заявив він.

"Якогось наказу від лідера ПС Яроша складати зброю чи здаватися не надходило. Наші бійці перебувають у горах, лісах, вони там переміщуються", - додав Скоропадський.

У свою чергу речник 13-го запасного батальйону "Правого сектора" Олексій Бик заявив, що зброя, яка була у бійців ПС у Мукачевому під час збройного інциденту з силовиками – трофейна.

"Зброя – трофейна, здобута  нами у бою. Вона не вкрадена, нам держава її не видавала. Ми за неї не повинні нікому звітувати. Чи можна людям під час війни ходити вулицями і носити зброю? Закон України це дозволяє", - заявив Бик.

При цьому він підкреслив, що вогонь першими відкривали працівники міліції.

 

 

ПС виніс війну за межі АТО. Тепер ніде в Україні ви не можете почуватись навіть у відносній безпеці. Це необхідно зрозуміти і будувати свої майбутні плани з врахуванням цього.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а ПЗРК у терористів з ПС є? Трофейний. :shuffle:

 

http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/12/7074231/

 

До Мукачевого їде військова техніка, до Лавок - інкасаторські машини

 

Військова техніка рухається по дорозі в бік Мукачевого.

Переміщення техніки біля с.Межиброди – населеного пункту, який з півночі обмежений трасою Київ-Чоп, з півдня – залізницею Львів–Стрий–Мукачеве, зафіксували місцеві мешканці, повідомляє Громадське ТБ.

Очевидці нарахували близько 12 одиниць бронетехніки. 

Разом з тим місцеве видання PMG повідомило, що у бік н.п. Лавки, в околицях якого переховувалися бійці "Правого сектору", вирушили кілька броньованих інкасаторних машин, а також автомобіль з криміналістами.

"Правоохоронці не дають офіційних коментарів щодо цієї ситуації. Над Лавками літає гелікоптер", - йдеться у повідомленні.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...