Перейти до змісту

Шяс шото раскажу...


honey flower

Recommended Posts

Пам’ятаю як зараз :) , влітку далекого 1984 року знайшов я гніздо шершнів. І спало мені на думку їх трохи пошелехати, благо поряд ріс густий кущ ліщини, тоя, зламавши довгу лозину та залізши до того куща почав те гніздо потроху шелехати :) . Вилетіло ДУЖЕ багато шернів, гули як бомбардувальники, до мене не могли дібратись, бо сидів я у густому кущі. Не могли дібратись крім одного, який напевне повз по тій лозині, а потім вшкварив мені просто в лоба, я після цього звичайно ж дременув з куща, що було великою помилкою :( . Врятував мене ставок, повіки я руками розкривав ще годин дві..

Link to comment
Share on other sites

рикки-тикки-тави  :pardon:

Колись  дійсно  у  мене  на  дачі  поселилася  ласка.  Тоді  якраз  в  полуницю  з  лісу  заповзла  зміюка.  Але  все-одно  вбив  ту  гадюку  сусід.

 

Десь  читала,  що  змій  відганяє  звук,  отож  дітиска  трохи  включали  ксилофон.  Але  мало  то  допомагало.

Link to comment
Share on other sites

Приехал я на каникулы в родное село и поехал катацца на лисапети. 

Ну и на полном скаку поймал ротом пчелу. Я канеш её выплюнул, но она успела мне впендюрить во внутреннюю сторону нижней губы.

Через полчаса морда напухла и стал я похож на матроса Папая из мультика :о) Все щетинки торчали строго перпендикулярно туго надутой морде лица :о)))

Пока опухоль спадала, успел натереть на верхней части щёк мозоли от очков :о)))

 

Вы када-нить видели человека с мозолями под кажным глазом?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Приехал я на каникулы в родное село и поехал катацца на лисапети. 

Ну и на полном скаку поймал ротом пчелу. Я канеш её выплюнул, но она успела мне впендюрить во внутреннюю сторону нижней губы.

Через полчаса морда напухла и стал я похож на матроса Папая из мультика :о) Все щетинки торчали строго перпендикулярно туго надутой морде лица :о)))

Пока опухоль спадала, успел натереть на верхней части щёк мозоли от очков :о)))

 

Вы када-нить видели человека с мозолями под кажным глазом?

так от звідки пішла фраза "не мозоль мені очі" :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


А навчіть, як їх вижити зі двору. В Карпатах - хата, в яку зрідка приїжджають господарі. Занадились зарази просто біля хати.

В нашем климате змей за обе щеки харчат звычайные йожеги.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  що  робити  тим,  у  кого  алергія  на  медпрепарати?  Тільки  не  кажіть,  що  зразу  вмирати. ;)

 

Ну анафилактический шок бывает и от аллергичекого воздействия медпрепаратов. Ликуют тем же, что я выше описал.

Главное - предупредить дохтура о своих аллерго проблемах перед тем как будут ликувать :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А  навчіть,  як  їх  вижити  зі  двору.  В  Карпатах - хата,  в  яку  зрідка  приїжджають  господарі.  Занадились  зарази  просто  біля  хати.

Сиджу  ото  10  днів  назад  біля  тієї  хати,  а  щось  повзе  по  плечі.  На  щастя - ящірка,  але  приємного  все-одно  мало,  коли  знаєш,  що  воно  отут-от  повзає.

 

Тут вже писали, або тваринки, які є їх природними ворогами, або санепідемстанція чи хто там у вас відповідає за боротьбу з небезпечними істотами B-)

У нас можна викликати "звірячу поліцію", або приватних і вони приберуть хоч змію, хоч крокодила з двору :D

Останні у Флориді часто в гості до домогосподарок заповзають B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


У нас можна викликати "звірячу поліцію", або приватних і вони приберуть хоч змію, хоч крокодила з двору

Для нас  то  з області  фантастики.  Тут  треба  самому  їжаком  стати.  Ніде  навіть  сиворотки  протиотрутної  нема.

Link to comment
Share on other sites

Для нас  то  з області  фантастики.  Тут  треба  самому  їжаком  стати.  Ніде  навіть  сиворотки  протиотрутної  нема.

 

:(  це реально засада... Іноді відлік часу йде на хвилини... Але наскільки я знаю в Україні не водяться подібні змії.

Хоча якщо вкусить алергика - то дійсно горе може бути...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

:(  це реально засада... Іноді відлік часу йде на хвилини... Але наскільки я знаю в Україні не водяться подібні змії.

Хоча якщо вкусить алергика - то дійсно горе може бути...

У меня знакомого оса или пчела тяпнула, двадцать минут и все :(((. Оказалось что у парня аллергия на их яд
Link to comment
Share on other sites

У меня знакомого оса или пчела тяпнула, двадцать минут и все :(((. Оказалось что у парня аллергия на их яд

 

У меня особой аллергии на укусы нет, но есть на пыль и жару, во время которой в воздухе с легкостью премещается шо угодно на этой пыли.

Аллергикам всегда нрадо быть очень осторожными! Первое что нужно сделать анализ на "свой" аллерген - недешево, ну что ж - зато в критической ситуации

шансы, что введут нужный антиаллерген намного выше...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

:weep:

в Херсоне два аллерголога.

очередь на 148 лет.

 

Ну мне в Киеве предлагали кажется 2009-м пройти тест, без проблем можно было, кажется тышши три по тогдашнему курсу.

Неужели с тех пор так все плохо стало?

Link to comment
Share on other sites

Кстати, я вот не могу понять шо за хуйня. которую называют аллергией.

Не, ну у меня тожа была аллергия, када я за ночь выпил три бутылки водки, потом было так плоха, месяца два ваще даже слово ето не мог слушать без аллергии.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Аллергикам всегда нрадо быть очень осторожными! Первое что нужно сделать анализ на "свой" аллерген - недешево, ну что ж - зато в критической ситуации

А в  мене  алергія  на  медикаменти.  Як  тільки  щось  приймаю  2-3  дні - називається  готуйся,  кобіто,  до нової  алергії.

Причому  проявляється  зовсім  по - різному.  Від одних  препаратів - висока  температура,  висипка,  опухлість, від  інших - ломка,  від  третіх  від  болів  вдвоє  згинає.  Те  саме  стосується  протиалергенів.  Алергія  також  на  хімію,  в  т. ч в  продуктах.  

Link to comment
Share on other sites

Кстати, я вот не могу понять шо за хуйня. которую называют аллергией.

Не, ну у меня тожа была аллергия, када я за ночь выпил три бутылки водки, потом было так плоха, месяца два ваще даже слово ето не мог слушать без аллергии.

Полтора литра вотки!? Ну ты силен брат, я в свое время максимум грамм семьсот осилил, и то проблевался.

пысы

Аллергия цука редкостная, у меня товарищ до сорока семи лет не знал шо это за хрень, щас два раза в год ложится на профилактику :))), весной и осенью.

Link to comment
Share on other sites

історія з мого життя-приїжджаю до товариша ввечері а він на порозі лежить без свідомості-я визвав 911 то вони його в госпіталь за  пару хвилин завезли-виявилось алергія на горішки-причому до цього все життя їв і нічого а тут мало не помер.

Link to comment
Share on other sites

Про джмелів...

 

Цього літа і джмелі здуріли, стали агресивними...

 

І ви знаєте, вони нас можуть попереджати, навіть :buba:

 

...я дуже люблю гладити джмелів, вони такі лагідні, неповороткі і товстенькі...

 

...дак, от коли я його хочу трошки почухати по спинці пальчиком, а йому це не подобаєцця, то він попереджає мене і випрямляючи показує середній палецьню ніжку. Да.

 

А яж не знала, шо це він мене попереджає і це дуже небезпечно...

 

а тепер знаю і больш гладити не буду...

 

:girl_sigh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...