Перейти до змісту

Андрійович не Дрищ . На самого Гетьмана посмів .


Elguider

Recommended Posts

 

 


Порох и Ющ во втором туре?

 

Ну це якби, цього ж не буде :D Не бути ні одному, ні другому більше Президентом. Просто Пєтя мені чогось огидний, як Хряк колись  :shuffle:  А Ющ, незважаючи на проколи, більш номальним виглядає :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ніколи не кажи 'ніколи'. :D

 

Вот именно. Можно остальных поснимать независимым судом. Можно отправить в Нацгвардию.

Чтоб уже в первом туре было только 2 кандидата - один тот, другой этот.

Выбор есть? Есть. Что еще простым людям надо?

Демократия-на.

Link to comment
Share on other sites

Вот именно. Можно остальных поснимать независимым судом. Можно отправить в Нацгвардию.

Чтоб уже в первом туре было только 2 кандидата - один тот, другой этот.

Выбор есть? Есть. Что еще простым людям надо?

Демократия-на.

 

Очкуєш.  :weep: 

 

Це добре. :D

Link to comment
Share on other sites

  Тре  куму  йому  дачу  державну  президенську  виділить . Мо  буде  мовчати знову ?

так як мамка сидячи в коаліції.Як мишка,мовчки жуючи СВІЙ колосок :D  бачиш ельгідере-мамка залежна і тому ссучилася.а пасічнику то(посади) до ДУПИ.він самодостатній і задоволений тим ,що має.Накінець останні пять років живе так,як йому по душі.Чого шморклі тіж пять років ,ох,як бракує.І вам.юлька того ніколи не зрозуміти-жити без срачу.в спокої і тиші.Його прихильники ,у часи політбаталій ,то ДАВНО зрозуміли і лишили людину жити так як йому подобається.Ви ж юлькозграя ДОСІ стараєтеся самі себе переконати,що то не правда і він і далі вашу мамку скубе.Фантомні болі сектантських навіжених адептів шморклі на колесах.

Link to comment
Share on other sites

Я  б  вибрала  Андрійовича,  бо  більша  до  нього  довіра.  

не скочуйтеся до рівня юлькоботів.Ющ ніколи не піде вже у політику.Просто по стану характеру.Його і в перший раз "погнали",хоча він і скуштувавши влади.сподобав її.Але тепер? НІ.То пройшло і назавжди.

Link to comment
Share on other sites

Если ты против ули - ты все равно дрыщ, как впрочем и я.. Хотя ющенко считаю мудаком и предателем.

Він не зрадник.мудак? ну якщо  цим терміном  охопити все його і правління і характер і наслідки,то все одно не тягне .Мудакуватими можна назвати його деякі дії (типу відбілювання сина,хамство перед ждурналістом,кумів і т.д).але в цілому-типічне,характерне для постсовка керування( носія совковості у собі) на найвищому рівні.Такий собі сільский український  менталітет заправлений всіма недоліками совкового середовища....така вся наша "еліта".І кращої ще довго не буде(з варіаціями .не важливими для загалу картини)

Link to comment
Share on other sites

   Нєзалєжний  Ющ  від  Фірташа  давно  вообщє ?

 

"давайте общаться, давайте говорить!.." ©

... з конгломератом "роботодавців" і "профспілок" фірташа B-)

Нехай за це і башляють безпосередньо з хуйлостану!

http://i60.tinypic.com/24lm0ep.jpg

09:00 08 Августа 2015 Встреча Ющенко с Фирташем: подробности

 

Третий Президент Украины Виктор Ющенко заявил, что встречался с украинским бизнесменом Дмитрием Фирташем на конференции, организованной профсоюзными организациями.

 

Об этом он рассказал в эфире телеканала 112 Украина

«Я встречался, был на конференции, которую организовали две профсоюзные организации Украины, союз промышленников, союз работодателей, целый конгломерат. Здесь ничего такого нет, давайте общаться, давайте говорить», – ответил Ющенко на вопрос ведущей, встречался ли он с бизнесменом.

Напомним, 30 апреля на суде Д.Фирташ заявил, что после побега Виктора Януковича у него была встреча с Виталием Кличко и Петром Порошенко. По словам олигарха, во время этой встречи он подписал какие-то «конфиденциальные обязательства». Кроме того, Фирташ отметил, что инициировал встречу для противостояния Юлии Тимошенко. В свою очередь Порошенко опроверг соответствующие заявления Д.Фирташа.



Він чудово знає, ким воно організовано і з яких джерел профінансовано, знає, що усі про це знають, але заявляє про конференцію промисловців з профспілками.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Ну  як  завжди  педроботи  і  дрищефіли  обділять  нас  відповіддю .

На  дачі  президентській  не  жив  задарма ,  лікарні  майбутнього  і  телемарафонів  не було  як  і  тих  грошей  ,  РосУкрЕнерго  ваащє  благо для України  . Да  і Фірташ  благо  вєлікоє  .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може й не обділять, але про що розмовляти? Навіть звичайній людині, а не лише видатному патріоту, держдіячу та аналітику Віктору Андрійовичу, абсолютно зрозуміло, що бодай сідати срати на одному гектарі неможна з людиною, шалену заставу за яку сплатив хуйло.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як трамп? :)  При словах про " кров з...воревер" ;)

 

Ага...два ряженых...

 

Шо характерно на словах такие правильные, а в реале гадят делу по черному...

 

Хорошо, хоть Ондреич уже ни на шо не претендует. Хотя эта подозрительная активность последних недель - настораживает.

Но думаю, это всьо щелкопьоры... работы нед - все на островахъ вот и пользуют домоседа :D

Link to comment
Share on other sites

Ага...два ряженых...

 

Шо характерно на словах такие правильные, а в реале гадят делу по черному...

 

Хорошо, хоть Ондреич уже ни на шо не претендует. Хотя эта подозрительная активность последних недель - настораживает.

Но думаю, это всьо щелкопьоры... работы нед - все на островахъ вот и пользуют домоседа :D

тут ти правий-про щелкоперов.що у нас що в Україні.ти знаєш мене.я не прибічник ригів.але фоксівські шелкоперні маніпуляції просто дістали і мене.Спочатку в наглу відрізати половину претендентів (просто по хамськи),а потім без прикриття мочити трампа і ще ображатися,що він врізав хука  і каналу і наглій модераторші.таки відчувається у ньому холодний розрахунок-я все одно їх (істеблішмент і його рупор) тримаю за яйка можливою ходкою як незалежний.А він таки піде ним.якщо фоксівські говорячі голови і їх начальники з верхівки партії залупляться гнати на трампа.Поки що залуплення тільки наростає.Я з цього дуже тішуся. :D

Link to comment
Share on other sites

тут ти правий-про щелкоперов.що у нас що в Україні.ти знаєш мене.я не прибічник ригів.але фоксівські шелкоперні маніпуляції просто дістали і мене.Спочатку в наглу відрізати половину претендентів (просто по хамськи),а потім без прикриття мочити трампа і ще ображатися,що він врізав хука  і каналу і наглій модераторші.таки відчувається у ньому холодний розрахунок-я все одно їх (істеблішмент і його рупор) тримаю за яйка можливою ходкою як незалежний.А він таки піде ним.якщо фоксівські говорячі голови і їх начальники з верхівки партії залупляться гнати на трампа.Поки що залуплення тільки наростає.Я з цього дуже тішуся. :D

 

Трамп пойджет як незалежний? Это его новвый анэгдод... Все равно, шта Криль пужав - не проголсуете за всяку куйню- уйду в отставку. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Трамп пойджет як незалежний? Это его новвый анэгдод... Все равно, шта Криль пужав - не проголсуете за всяку куйню- уйду в отставку. :weep:

Побачимо-якщо протримається до праймеріз і далі так будуть його піфдло гасити репівський істеблішмент-може затятися .Втрачати то йому нічого.а показатися лишній раз на екрані-сам раз.З його егоманією і любов"ю до самого себе-як б не відкидав такий розвиток...Йому трудно було почати-пару раз не хватало духу.тепер він пристосовується і хто зна  що у нього за пазухою для репів :D

Link to comment
Share on other sites

Побачимо-якщо протримається до праймеріз і далі так будуть його піфдло гасити репівський істеблішмент-може затятися .Втрачати то йому нічого.а показатися лишній раз на екрані-сам раз.З його егоманією і любов"ю до самого себе-як б не відкидав такий розвиток...Йому трудно було почати-пару раз не хватало духу.тепер він пристосовується і хто зна  що у нього за пазухою для репів :D

 

Він просто йопнутий от і все.... а реакції нашіх фронтменів - надмірні і того не варті...я вже сто раз казав - ігнор і все. Ставлення повинно бути як до блаженного.

Он Марко поки так і діє. І молодець. Якщо буші і ко з ним зчепляться - і та й інша сторона втрачатимуть бали -а це шанс для спокійних і врівноважених кандидатів,

які не бризкають слиною в камери, а аргументовано пропонуть і відстоють свої ідеї. А якщо знадобиться виступити проти довбня в його ж стилі, то я тобі в приват

написав про один із ваірянтів ;) які ми тут розглядаємо. Він просто собі не уявляє трохи інший рівень дискусії на політитичні теми :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ну це якби, цього ж не буде :D Не бути ні одному, ні другому більше Президентом. Просто Пєтя мені чогось огидний, як Хряк колись  :shuffle:  А Ющ, незважаючи на проколи, більш номальним виглядає :shuffle:

 

Єто патамуша у Ондреича шоколадной фабрики нету... От була б хфабрика и ларьочки на каждой станции метро в Києві, хто б його зна як би той виглядав...

А так бджолки, медок - все чинно і благородно. Хіба шо Катря як Фоксньюсів гамеркианских по ночам наслухається, у поки Вітя там бджілок окурює,

та штрикає його в бік - підти-но підсуєтися, он кажуть Пєдру гамеркиканці скоро на размєн пустять, а тут і ти намалюєсся - державник і далекогляд :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Він просто йопнутий от і все.... а реакції нашіх фронтменів - надмірні і того не варті...я вже сто раз казав - ігнор і все. Ставлення повинно бути як до блаженного.

Он Марко поки так і діє. І молодець. Якщо буші і ко з ним зчепляться - і та й інша сторона втрачатимуть бали -а це шанс для спокійних і врівноважених кандидатів,

які не бризкають слиною в камери, а аргументовано пропонуть і відстоють свої ідеї. А якщо знадобиться виступити проти довбня в його ж стилі, то я тобі в приват

написав про один із ваірянтів ;) які ми тут розглядаємо. Він просто собі не уявляє трохи інший рівень дискусії на політитичні теми :lol2:

Що таки не витримав і пішов до марко? :D...Іду дивитися МС,прийду пізніше.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

 

 


От була б хфабрика и ларьочки на каждой станции метро в Києві, хто б його зна як би той виглядав...

 

Ларьочкі :consul: Ні, магазини, в "найжирніших" місцях, як грибочки після дощу ростуть :weep: Світяться вночі, як казкові різдвяні ялинки, заманюють... І люди купують, "бо саме лучче, наймачніше" Навіть рузькємірниє їдять "толька рашен" :fp1:

Якби Мінстець працював як маркетингова служба кондитерки Рошен - то на Кремлі вже б тризуб висів замість зірки, і кацапи капітуляцію б підписали :weep:

Чекаєм коли книга Пєті-ваєваки "Як я  просрав Україну, або Чарлі Петя і шоколадна фабрика"  буде в кожному ларьочку продаватись, та й в школі напевно викладатись буде :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ларьочкі :consul: Ні, магазини, в "найжирніших" місцях, як грибочки після дощу ростуть :weep: Світяться вночі, як казкові різдвяні ялинки, заманюють... І люди купують, "бо саме лучче, наймачніше" Навіть рузькємірниє їдять "толька рашен" :fp1:

Якби Мінстець працював як маркетингова служба кондитерки Рошен - то на Кремлі вже б тризуб висів замість зірки, і кацапи капітуляцію б підписали :weep:

Чекаєм коли книга Пєті-ваєваки "Як я  просрав Україну, або Чарлі Петя і шоколадна фабрика"  буде в кожному ларьочку продаватись, та й в школі напевно викладатись буде :weep:

Значить пеця розумно поступив віддавши ВСІ важелі рошену ротшільдам.от як англійці вміло нарощують прибутки компанії.якою КЕРУЮТЬ.не пеця,а англійці. :D Є таки різниця між нашим олігархом і іноземним управлінням.Краще знають як тримати компанію і як отримувати прибуток.так що тут пеця б повинен написати книгу-моя найкраща дія пзавдяки президенству-віддача в ПОВНЕ управління шоколяди в руки іноземних управлінців.І до слова-те саме відбувається і з управлінням україною-поступова передача ключових постів під контроль тих же іноземців.не так швидко,але і масштаби інші.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...