Перейти до змісту

Мене "осквернілі"


Recommended Posts

Сорока, ты лучше своими словами объясни - тебе тоже "черножопые" подмигивают и языком прищелкивают при встрече, оскверняют, тыкскыть, твое белое сущность?  Или просто ты их нильуууууубишь, бо они белых баб ипут, а тебе не достается?  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Донецька комашка)),

Куда и зачем ассимилироваться? В цивилизованное общнство, если хотят жить там, а не по законам африканских племен. демократия не для всех приемлема. До нее еще нужно дорасти ментально. Обилие прав предполагает и многая ответственности. А вот с эти у цветного населения в подавляющей массе "не очень".

Это из личного опыта, если что.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Куда и зачем ассимилироваться? В цивилизованное общнство, если хотят жить там, а не по законам африканских племен. демократия не для всех приемлема. До нее еще нужно дорасти ментально. Обилие прав предполагает и многая ответственности. А вот с эти у цветного населения в подавляющей массе "не очень". Это из личного опыта, если что.

 

Давай начнем с нецветного Брайтона.  Они, безусловно искали демократии и потому не ассимилировались до сих пор, не?   Чем отличается та волна эмиграции от последней?  Савецкай духовностью?  Или они вели себя по другому?  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Оно решило базу подвести под свой пещерный расизм. :lol2:

 

А когда европейцы колонизировали слабых и высмактывали из колоний все, что можно, обратки не ждали?  Жрите теперь. 

Тебе, дуре, не повезло конкретно - при разделении колониальных ништяков не присутствовала,  достался только маятниковый подсрачник.

Но и это хорошо. Воспитательный процесс для потреблядства должен быть непрерывным. :)

 

Поставил минус. Не сегодняшние европейцы делали то, что делалось 200 лет назад. Обратка прилетела праправнукам.

Так что упреки в стиле "жрите" не совсем по адресу.

Если сейчас каждый народ начнет предъявлять претензии 200-летней давности и глубже, то далеко зайдём. Очень далеко.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Мати моєї знайомої живе, як і дописувачка, в Німеччині. Років вже 10 живе, споживає ніштячки повним ходом і нас повчає, як нам правильно жити ;)

Якось їхала з одного міста в інше з попутником (аякже, користується спецсайтами, щоб знайти дешево чи взагалі на шару, німці ж їй "должни"), і видала щось типу "так много чернокожих в Германии стало", ну німець тут же зупинився і висадив її мовчки :weep: Вона все обурювалась "за что"? "Почему не довез, мне прішлось платіть за автобус, как он мог"? :weep:

 

Вам не спадало на думку, що до Вас теж можуть відноситись...ну як до white trash, але не роблять цього? Ви ж теж понаєхалі? Чи Ви себе відчуваєте неповноцінною тому треба когось принизити?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

200 лет назад

 

Тебе напомнить, когда Раймонда Дьен легла под поезд? В 1950, да. 

 

А права Алжира на самоопределение красава Де Голль признал в 1957 году.  Я уже жил, между прочим.

 

upd

 

Пардон, не в 1957, а в 1959. А официальная независимость - 1960. Может уже и ты жил.

 

 

Поставил минус.

 

Насрать говном.

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

вчора в магазині негр, який проходив недалеко від мене, підморгнув та ще й язиком приклацнув :weep: ...    біс би його забрав, але як же огидно від того стало :bluet: ))

 

 

людоньки, ви собі не уявляєе, в якій кількості їх сюди, в стару Європу, запустили....  не буде вже скоро тої старої, затишної Європи  з її традиціями і звичним виглядом :cray1:

 

 

Чим він гірший за Вас?

Нічим.

Він теж хоче жити добре.

А коли Ви приїхали в Німеччину, чи не "осквєрнілі" Ви своєю присутністю тамтешніх людей?

Вам просто не сподобався колір шкіри іншої людини і для Вас це є приниження знак уваги від нього?

Це називається простим словом --- расизм.

Ви живете у Європі, а мислите, як москалі. перепрошую...

 

Мене приголомшила Ваша гілка.

Якось не чекала такого від Вас.

 

 

Да. іше шось...

поцікавтесь ЧОМУ людей з африканського континенту стало так багато в Європі...

 

можу коротенько оповісти, якщо цікаво.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Не відчув на собі проблем міжрасового спілкування, тому не буду теоретизувати про проблему в цілому.

Проте хочу зазначити, що сама фраза "Мене "осквернілі"" покоробила, вона якась провокативно олдвудівська :bluet:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

По темі сабжа. Реально є дофіга тих, хто сидить на велфері і ніфіга не робить, але є і ті, хто реально роблять.  От, доречі, хуйло - біле падло, а гірше ніж будь-який ніггер.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ууууу… Я на тих негрів дивиться не можу. Чоорні, а нааглі. Їде в автобусі і чита якусь книжку не по-нашому - хуй проссиш. Тільки оченятами - зир, зир. А тьолок наших їбуть. Та, дура, пащеки пороззявляють і їдуть з ними в Африку чи якусь Гвіану йобану, а негру шо? Поїбав, надоїло, потім їз'їв - і всі діла. Вони своїх не так люблять їсти, як наших - наша баба потіє менше. . (с)

 

-І все одно-пизда ставридою бздить (с)

Link to comment
Share on other sites

Чим він гірший за Вас?

Нічим.

Він теж хоче жити добре.

А коли Ви приїхали в Німеччину, чи не "осквєрнілі" Ви своєю присутністю тамтешніх людей?

Вам просто не сподобався колір шкіри іншої людини і для Вас це є приниження знак уваги від нього?

Це називається простим словом --- расизм.

Ви живете у Європі, а мислите, як москалі. перепрошую...

 

Мене приголомшила Ваша гілка.

Якось не чекала такого від Вас.

 

 

Да. іше шось...

поцікавтесь ЧОМУ людей з африканського континенту стало так багато в Європі...

 

можу коротенько оповісти, якщо цікаво.

 

шановна,  вже навіть тим, що у мене дві вищі освіти (медична/психологічна) , я працюю  і плачу немалі податки;  і крім того я подарувала цій країні двох громадян, за яких цій країні не буде соромно;

крім того,  я ні дня не була обузою цій крані, бо все оплачував мій чоловік з свого карману, навіть курси німецької мови;  всі сусіди-німці  обожнюють (без перебільшення) мене з самого початку: швидко вивчила мову, працюю не аби ким, дітки - золото; я є збагаченням для тої країни, куди переїхала.  А що дадуть цій країні ці папуаси, які, можливо, ні однієї кижки не прочитали в своєму житті, освіти не мають?  та і працювать так, як німці пашуть, вони ніколи не будуть... вони приїхали і самі не розуміють, що вони тут можуть робити, ну крім як вулиці підмітати( але такої кількості підмітайл тут не потрібно): наркотиками торгувати?

 

шановна, ви не розумієте суті розмови (вас відволікає, можливо, заголовок та перший допис, але то для затравки))))

 

суть в тому, що Європа відкрила широко ворота для контингенту, який просто дуже-дуже далеко і по ментальності, і по соціальній зрілості від неї самої: словом - папуасів запустили; і дорого за це заплате - вона втратить саму себе)))  як тут один відомий міністр не побоявся недавно висловитися: "Німеччина  не може стати соціальною ничкою для всіх нещасних цього світу... бо сама загнеться"

 

таких саме  іноземців, як я,  і потрібно впускати в країну: так роблять всі тверезо мислячі країни!!!  ну і невеликий % нещасних також можна))  а те що пропагує Німеччина,  і що нав´язує всій Європі - це утопія з плачевним кінцем.

дуже надіюсь, що зрозуміло пояснила?

 

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

але мова про інше: вони є потенційним тягарем для любої країни +  тяжіння до криміналу, бо працювати не люблять в своїй більшості..... а коли їх стає багато і з´являється "криша" - то взагалі капут, місцевим можна заткнуться надовго;

надіюсь дуже, що такий варіант  омине  і Україну, і Німеччину; хоча в Німеччині таки те, що відбувається цього року, може закінчитися повним п....м;  але не знаю, он діти розповідають про розмови між собою в школі(транслюють те, що дома чуюють): то кажуть, що нові вибори можуть несподівано іншу партію наверх підкинуть, і прийдеться  багато кому покидати скоренько Німеччину

 

А Ви знаєте. що коли один якийсь африканець вивчиться і знайде роботу. то він годує все своє африканське село.

 

це повна нісенітниця, що у стабільній Німеччині виберуть якусь :pleasant: таку партію, скажімо радикальну... Такого не буде.  Дивітьс яреально на речі...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


шановна,  вже навіть тим, що у мене дві вищі освіти (медична/психологічна) , я працюю  і плачу немалі податки;  і крім того я подарувала цій країні двох громадян, за яких цій країні не буде соромно; крім того,  я ні дня не була обузою цій крані, бо все оплачував мій чоловік з свого карману, навіть курси німецької мови;  всі сусіди-німці  обожнюють (без перебільшення) мене з самого початку: швидко вивчила мову, працюю не аби ким, дітки - золото; я є збагаченням для тої країни, куди переїхала.  А що дадуть цій країні ці папуаси, які, можливо, ні однієї кижки не прочитали в своєму житті, освіти не мають?  та і працювать так, як німці пашуть, вони ніколи не будуть... вони приїхали і самі не розуміють, що вони тут можуть робити, ну крім як вулиці підмітати( але такої кількості підмітайл тут не потрібно): наркотиками торгувати?

От повна фігня. Для прикладу. 

1) У моєї дружини приймав пологи / консультував вагітність негр.  Ми дуже задоволені його сервісом.

2) Я працюю на канторі, зараз ми робимо сервіс для Німеччини, орієнтовно його будуть використовувати 5-7 лямів німців.  Архітект для iOS - негр.  Одна з програмісток - негритянка. В команді білих британців - аж нуль.

3) В мене є купа знайомих з України / Польщі які або нікуя не роблять взагалі, або працюють за мінімалку. 

 

Звичайно, є ті що сидять на велфері, і це проблема країни - треба дрючити. І треба толерастію викоріняти.  В усьому іншому дивитись на колір шкіри - шлак повний. Хоча я, наприклад, проти міксед шлюбів. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

шановна,  вже навіть тим, що у мене дві вищі освіти (медична/психологічна) , я працюю  і плачу немалі податки;  і крім того я подарувала цій країні двох громадян, за яких цій країні не буде соромно;

крім того,  я ні дня не була обузою цій крані, бо все оплачував мій чоловік з свого карману, навіть курси німецької мови;  всі сусіди-німці  обожнюють (без перебільшення) мене з самого початку: швидко вивчила мову, працюю не аби ким, дітки - золото; я є збагаченням для тої країни, куди переїхала.  А що дадуть цій країні ці папуаси, які, можливо, ні однієї кижки не прочитали в своєму житті, освіти не мають?  та і працювать так, як німці пашуть, вони ніколи не будуть... вони приїхали і самі не розуміють, що вони тут можуть робити, ну крім як вулиці підмітати( але такої кількості підмітайл тут не потрібно): наркотиками торгувати?

 

шановна, ви не розумієте суті розмови (вас відволікає, можливо, заголовок та перший допис, але то для затравки))))

 

суть в тому, що Європа відкрила широко ворота для контингенту, який просто дуже-дуже далеко і по ментальності, і по соціальній зрілості від неї самої: словом - папуасів запустили; і дорого за це заплате - вона втратить саму себе)))  як тут один відомий міністр не побоявся недавно висловитися: "Німеччина  не може стати соціальною ничкою для всіх нещасних цього світу... бо сама загнеться"

 

таких саме  іноземців, як я,  і потрібно впускати в країну: так роблять всі тверезо мислячі країни!!!  ну і невеликий % нещасних також можна))  а те що пропагує Німеччина,  і що нав´язує всій Європі - це утопія з плачевним кінцем.

дуже надіюсь, що зрозуміло пояснила?

З двома вищими освітами і так примітивно мислити, живучи в Європі...

 

Вибачте, але Ваші думки, це  Проні Прокоповни  stil.

 

Мудрістю від вас вже не чекаю.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

З двома вищими освітами і так примітивно мислити, живучи в Європі...

 

Вибачте, але Ваші думки, це  Проні Прокоповни  stil.

 

Мудрістю від вас вже не чекаю.

 

міністр, цитату якого я привела, також примітивний?

 

 

ок, замнём для ясності))

Link to comment
Share on other sites

, вот вы вроде все правильно пишете.

Но подчеркивание цвета кожи разрабоичика под iOs это как бы подчеркивание темы " ну вот посмотрите - негр, а тоже человек".

Вообще включать в описание личных и профессиональных качеств расу, национальность и вероисповедание - это действительно ебаный стыд.

Была старая еще советская байка про двух дирижеров симфонических оркестров.

Советского и американского.

И первый с обидой говорил о том, что советский союз напрасно обвиняют в антисемитизме на госуровне.

Т.к. у него в оркестре 18 евреев!

На что американец парировал - это и есть самый настоящий антисемитизм и шовинизм. Потому что я понятия не имею, кто по национальности МОИ музыканты.

Такие дела.

 

Обама негр например.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тебе напомнить, когда Раймонда Дьен легла под поезд? В 1950, да. 

А права Алжира на самоопределение красава Де Голль признал в 1957 году.  Я уже жил, между прочим.

upd

Пардон, не в 1957, а в 1959. А официальная независимость - 1960. Может уже и ты жил.

Насрать говном.

 

Да, я жил, и что? Только ни я, ни мои предки не завоевывали африканцев и не грабили из страну. А они ведут себя в моей так, как будто белорусы это делали. Таких расистов, как негры, еще поискать, ты не в курсе? У них во всех проблемах виноваты белые, и белые им должны до скончания века. И пофиг, из какой страны белый.

Понятно, не все негры такие, какими я только что описал, но как-то вот мало "других". Тенденция, однако. (с)

Я за гуманизм, равенство, и всё такое. ТОлько требую того же от "другой" стороны. А вот с этим не всегда беспроблемно. И это надо иметь в виду, а не пускать розовые сопли.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

міністр, цитату якого я привела, також примітивний?

 

 

ок, замнём для ясності))

думаю, що ви про себе написали багато доброго, але так не є...

перебільшили

щоб захистити себе.

 

Поцікавтесь умовами життя африканців і причинами їх змін життя

а поки гнема з Вами про що говорити.

 

ішешось...

 

расизм найпримітивніша риса в людині

Link to comment
Share on other sites

, вот вы вроде все правильно пишете.

Но подчеркивание цвета кожи разрабоичика под iOs это как бы подчеркивание темы " ну вот посмотрите - негр, а тоже человек".

Вообще включать в описание личных и профессиональных качеств расу, национальность и вероисповедание - это действительно ебаный стыд.

Была старая еще советская байка про двух дирижеров симфонических оркестров.

Советского и американского.

И первый с обидой говорил о том, что советский союз напрасно обвиняют в антисемитизме на госуровне.

Т.к. у него в оркестре 18 евреев!

На что американец парировал - это и есть самый настоящий антисемитизм и шовинизм. Потому что я понятия не имею, кто по национальности МОИ музыканты.

Такие дела.

 

Обама негр например.

Обама, по-перше, напівнегр, і по лінії матері - там мало не європейська еліта до сьомого коліна, якщо я не помиляюсь

Link to comment
Share on other sites

Обама, по-перше, напівнегр, і по лінії матері - там мало не європейська еліта до сьомого коліна, якщо я не помиляюсь

Прелестно.

Вот поэтому у ваших внуков/правнуков есть шанс стать как Обама.

У них в роду будет ваша белая аристократическая линия и цветная пробивная максимально пигментированная вторая линия.

Или жыдовская. Такая умненькая, чистенькая, тонконосая.

Или узкоглазая, трудолюбивая.

Или волоокая чуркостанская. Горячая и пахучая.

Так и будет.

Обязательно.

Клянусь Гитлером.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Но подчеркивание цвета кожи разрабоичика под iOs это как бы подчеркивание темы " ну вот посмотрите - негр, а тоже человек".

І шо? Негр є негр, є індус, є китаєць. Головне щоб людина ок була, а не мудак. От кацапи - усі білі.


 

 


Клянусь Гитлером.

Зіганув

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Да, я жил, и что? Только ни я, ни мои предки не завоевывали африканцев и не грабили из страну. А они ведут себя в моей так, как будто белорусы это делали. Таких расистов, как негры, еще поискать, ты не в курсе? У них во всех проблемах виноваты белые, и белые им должны до скончания века. И пофиг, из какой страны белый.

Понятно, не все негры такие, какими я только что описал, но как-то вот мало "других". Тенденция, однако. (с)

Я за гуманизм, равенство, и всё такое. ТОлько требую того же от "другой" стороны. А вот с этим не всегда беспроблемно. И это надо иметь в виду, а не пускать розовые сопли.

 

Я ответил только потому, что не считал тебя расюгой и дураком, вроде авторицы.  А по прочтении цитируемого считаю, что разговор бессмысленен. У тебя об интернационализме чисто совковое представление - мир, дружа, жвачка, но черножопый должен знать своё место.

Ты ошибаешься, но я не духовник твой и не учитель, чтоб выслушивать темные закоулки твой души.

 

Засим.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Поцікавтесь умовами життя африканців і причинами їх змін життя

 

 Хани, уже приводили ссылку про Родезию - чем она была при белых, и чем стала после того, как объявили власть местных. Причем один из этих местных был очень даже образованным человеком. И что в результате? Диктатура, нищета и полный развал экономики в стране, которая кормила пол-Африки.

Вот такие вот "условия".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

уже приводили ссылку про Родезию - чем она была при белых, и чем стала после того, как объявили власть местных.

 

О! Почти то же самое говорит хуйло об Украине.  Совпадение?

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я ответил только потому, что не считал тебя расюгой и дураком, вроде авторицы.  А по прочтении цитируемого считаю, что разговор бессмысленен. У тебя об интернационализме чисто совковое представление - мир, дружа, жвачка, но черножопый должен знать своё место.

Ты ошибаешься, но я не духовник твой и не учитель, чтоб выслушивать темные закоулки твой души.

 

Засим.

 

Оставим в покое мое темное прошлое. (с)

Категоричность твоих суждений и резкость оценок как-то не вяжется с заявленной "мудростью", о великий.

Мне простительно, совок, и всё такое. Но ты-то светоч разума, как же так, ай-яй-яй...

 

Кстати, а что скажешь про кацапов и 47-ю хромосому? Есть феномен "кацапизма"? Быдлонация, или это расизм тут развели на форуме?

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

 


После старттопика любое обсуждение - тоже расизм. 

Почему? :(

Обсуждение - это обсуждение. Я негативно отношусь к расизму не потому что гладиолус, или там потому что я в белом пальто. А по вполне объяснимым причинам, исходя из фактов, и следуя логике.

Нацизм и расизм - глупые идеологии не потому, что все люди и культуры одинаковые. Не одинаковые они, к счастью.

Нацизм и расизм являются глупыми идеологиями по трем причинам.

Первая - примитивный подход к преимуществам и недостаткам, начиная с использования самой терминологии. 

Вторая - отрицание принципиальной возможности демонстрации среднестатистическим представителем народа А качеств среднестатистического представителя народа Б.

Третья - огромное количество профанации и вранья, которыми идеологии пропитаны настолько, что смысл в их, даже поверхностном, изучении - отпадает сам собой. К буквально каждому постулату и аргументу приходится относиться с подозрением.

А так вообще - тема конечно неприятная. Но некоторое количество украинцев исповедует подобные взгляды, и именно поэтому важно не просто проигнорировать или перегрызться в топике, а попытаться понять истоки такого отношения, и привести правильные контраргументы.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Куда и зачем ассимилироваться? В цивилизованное общнство, если хотят жить там, а не по законам африканских племен.

Это мы сейчас в историческом контексте рабовладельческой эпохи США говорим, или в каком-то более широком смысле?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...