Перейти до змісту

Параско, новину для тебе маю


Via

Recommended Posts

 

 

Та да, та да... Пересчёт - эт неприятная штука. Ну местами и для некоторых. Помницца одно деушко, имевшее когда-то на ФУПе в подписи "... и я ему под стать"(ну подменютый который) говорила что у неё есть усё с мокрыми печатками шоб доказать шо Свобода таки в парламенте.  Не срослось... И хрен его знает почему такие нескладухи. Не, я ничё не хочу сказать, но иногда банан - это просто банан и черной кошки в комнате таки нет. Не всегда, но иногда таки бывает?

 

 

До речі, свободівці справді божились, що мокрі печатки перерахують та доведуть фальсифікації.

Так що, полінувались перерахувать? Чи перерахували і побачили, що "Свобода" брехала про фальсифікації?

Link to comment
Share on other sites

Вія, як малеча? вже в дитсадок ходить? :smile3:

 

Завтра перший день підемо - розвивалка у дитсадку, але на кілька годин, платна група. І на танці ходимо вже тиждень в школу мистецтв. Вже три з половиною роки хлопцю, росте, як грибочок :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

До речі, свободівці справді божились, що мокрі печатки перерахують та доведуть фальсифікації.

Так що, полінувались перерахувать? Чи перерахували і побачили, що "Свобода" брехала про фальсифікації?

Без толку, шансів щось довести не було, перевибори ніхто б не робив. Не останній рік живемо, ще бцде безліч виборів.

Link to comment
Share on other sites

Здоровья казаку!

Дякую :) Через місяць на Марш УПА підемо - синок ще жодного не пропустив, повний козацький стрій йому пошила-вишила, з татом напару красуються.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А може таке "Сила народу"? Риги перефарбовані. Відродження - те саме.

Не. именно "Сила людей"

http://sylalyudey.org/ 

Друг думает от них баллотироваться, и мну зовет доверенным мордом. 

Link to comment
Share on other sites

Завтра перший день підемо - розвивалка у дитсадку, але на кілька годин, платна група. І на танці ходимо вже тиждень в школу мистецтв. Вже три з половиною роки хлопцю, росте, як грибочок :)

Нехай росте здоровеньким         :smile3:

Link to comment
Share on other sites

Завтра перший день підемо - розвивалка у дитсадку, але на кілька годин, платна група. І на танці ходимо вже тиждень в школу мистецтв. Вже три з половиною роки хлопцю, росте, як грибочок :)

А вроде ж тока недавно родился... Летит же время.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Не. именно "Сила людей"

http://sylalyudey.org/ 

Друг думает от них баллотироваться, и мну зовет доверенным мордом.

 

Хтозна, може це таки я переплутала назву. Сходіть з другом на розвідку, заодно і нам розповісте.

Link to comment
Share on other sites

идут лесом

 

Офіційно: СИЛА ЛЮДЕЙ проти незаконного звільнення Лутковської

07-07-2015

ЗАЯВА Політичної партії “Сила Людей” щодо ситуації навколо спроби звільнення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини   Політична Партія “СИЛА ЛЮДЕЙ” глибоко занепокоєна тим, що в угоду “революційній доцільності” в Україні все частіше нехтуються не лише ...

Link to comment
Share on other sites

Ми надто часто захищали Свободу, бо наші. Коли вони засирали сланцевий газ - ми мовчали. Коли вони підставили Михальчишина - ми ж знаєм, як то було, - але Свобода має право на життя. Коли всі думали, що після позору з компартією Фаріон вже би в політиці не мало існувати - вона існує. Коли кожен текст, який не лягає їм на душу, називається заказушним, - ми хаваєм? Жодна партія не висловила стільки образ на предмет журналістів - але ми про ту худобу пишемо. Моя позиція однозначна (бійці простіть) - Свобода і Тягнибок - ідіть нахуй.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...