Перейти до змісту

ГПУ заподозрила "свободовцев" в расстрелах Небесной Сотни


ЦеDzip

Recommended Posts

 

 


Вы увидели что-то еще?

 

 Ні, я бачу тільки те, що написано, провестии обшук у будинку у Львівській області, бо вікно було відкрите на Інститутській в Києві і він

 

 

 


не проходят по делу как подозреваемые

:shok:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В деле есть видео с открытым окном в гостинице, со стороны которой были выстрелы.
Если не отработать этот момент защита тех же "беркутов" в суде прокуратуру съест без соли.
Отработать обязаны. Надеюсь, ничего существенного не найдут ;)

Впрочем, это моя версия. Зависит от очень многого.

Link to comment
Share on other sites

Не знаю.

А у вас эта информация откуда?

 

Открытая информация, в новостях встречалась не раз и не два. По памяти, 1131 и 1132. Найти, думаю, легко.

 

С первой попытки:

 

Слідство встановило, що обстріл вівся з готельного номера №1132. Водночас Олег Панькевич мешкав у сусідньому номері №1131. Як важають слідчі, він «може бути причетним до незаконного використання зброї».

 

http://zaxid.net/news/showNews.do?z_vikna_gotelyu_de_20_lyutogo__meshkav_oleg_pankevich_obstrilyuvali_institutsku__slidstvo&objectId=1368882

 

Сыч, кстати, тоже жил в этой гостинице. И у него аналогичная причина обыска. Не только у Панькевича.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Вони подзвонили до мене у двері о сьомі ранку, - розповідає Олег Панькевич. – Діти якраз до школи збиралися (у Олега Панькевича двоє дітей – 12-річний син та 9-річна донька. – авт.). Я ще у вікно визирнув, думаю, хто це так рано прийшов. Для нашого маленького містечка це незвично. Дивлюся, стоять якісь чоловіки. Питаю: «Хто?». Кажуть, з прокуратури. Я попросив хвилину, мовляв, дітей відведу, аби не хвилювалися. А вони кажуть, як негайно не відчиню, то виламають двері. Я відчинив. В помешкання увірвалося чоловік п’ять із автоматами, слідчий і два працівники СБУ. Почали нишпорити, щось шукати. Забрали мисливську рушницю, на яку маю дозвіл, і яку придбав у серпні 2014 року. До речі, жодного разу з неї так і не полював. Однак слідчий чомусь увесь час цей карабін вперто називав «автоматом».

http://press-centr.com/ua/news/11835_Znayshli-kraynikh-svobodivtsyam-Olehu-Pankevichu-ta-Oleksandru-Sichu-shiyut-rozstril-Nebesno-Cotni

http://press-centr.com/images/image/2015/10/Pankevich-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вероятная причина "обострения":

 

1. Совет Европы: время для расследования убийств на Майдане потеряно

http://news.liga.net/news/politics/5557684-sovet_evropy_vremya_dlya_rassledovaniya_ubiystv_na_maydane_poteryano.htm

 

2. Пауэр: виновных в расстрелах на Майдане не спешат наказывать "из-за отсутствия желания"

http://www.unian.net/politics/1088295-pauer-u-ukrainyi-net-jelaniya-nakazat-vinovnyih-v-rasstrelah-na-maydane.html

 

3. В ООН заявили о затягивании расследования убийств на Майдане

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/09/19/7081862/

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Вероятная причина "обострения":

 

1. Совет Европы: время для расследования убийств на Майдане потеряно

http://news.liga.net/news/politics/5557684-sovet_evropy_vremya_dlya_rassledovaniya_ubiystv_na_maydane_poteryano.htm

 

2. Пауэр: виновных в расстрелах на Майдане не спешат наказывать "из-за отсутствия желания"

http://www.unian.net/politics/1088295-pauer-u-ukrainyi-net-jelaniya-nakazat-vinovnyih-v-rasstrelah-na-maydane.html

 

3. В ООН заявили о затягивании расследования убийств на Майдане

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/09/19/7081862/

Еще может быть связано с местными выборами. Умеренные синяки БПП хотят привлечь электорат педорыча.

Link to comment
Share on other sites

На театре  сейчас все связано с грядущими выборами:Но  Свобода:::ЕЕ в свое время  замышляли  кремлевские гебешники , и руководство Свободой они подобрали: Разве можно забыть выступление тягнибока  на Говерле ,где он в своей  хрустящей вышиванке  фальшиво  гугнявил антисемитские речи.  Но потом в ряды Свободы  встали многие настоящие украинские патриоты: Получился кентавр,и нас еще ожидает много головоломок от этой двойственной силы:руководство из  кремля, а рядовые  из УКраины,

Link to comment
Share on other sites

Но  Свобода:::ЕЕ в свое время  замышляли  кремлевские гебешники , и руководство Свободой они подобрали: Разве можно забыть выступление тягнибока  на Говерле ,где он в своей  хрустящей вышиванке  фальшиво  гугнявил антисемитские речи.  Но потом в ряды Свободы  встали многие настоящие украинские патриоты: Получился кентавр,и нас еще ожидает много головоломок от этой двойственной силы:руководство из  кремля, а рядовые  из УКраины,

 

Виглядає як якийсь сюр. Але якщо уважніше придивитись, то щось в цьому є.

 

Якщо проаналізувати ДІЇ а не риторику Свободи, то дуже часто і вчасно, особливо в ключові моменти, Свобода явно підігравала пуйлу. Ці нікому не потрібні факельні ходи, які крутили телеканали всього світу з відповідними коментами. Фаріон, якою лякали малих дітей на сході і півдні України.

 

Але це дрібниці. Возня свободівців із законом про мову відразу після Майдану і "поїзди дружби" стали фактично приводом до втрати Криму і початку війни на Сході. Зрозуміло, що пуйло міг би легко знайти і інший привід. Або і без всякого приводу зробити що він зробив. Але Свобода ДАЛА ЦЕЙ ПРИВІД, І ДУЖЕ ВЧАСНО.

 

Поки що невідомо що із себе насправді являє тягнибок, але там явно не все зрозуміло. Будучи одним із трьох основних очільників Майдану, він відразу по його закінченню якось випав із "обойми". Ще тоді. Всі, хто хоч якось засвітився на Майдані при владі. Навіть козак Гаврилюк. А тягнибок випав. Злі язики поговорюють, що ще під час Майдану західні політики і дипломати уникали подавати йому руку. Щось знали?

 

Особисто я переглянув відношення до тягнибока, коли він на Майдані після коньячку з пьйодоричем скиглив "не рипайтесь, нас всіх перестіляють". Хоч до того також був захоплений його національним радикалізмом. І далі все пішло якось ну дуже синхронно з діями пуйла.

 

Апофеозом стали останні події під Радою, коли кинули гранату. Тут все явно і зрозуміло - пуйло активізував свої консерви у відкриту. Свобода мала виступити детонатором хаосу.

 

Із свободівськими кадрами те ж саме. Попри національну риторику, ті свободівці, які таки отримали реальну владу, за ті кілька місяців почали гребти під себе з такою шаленою швидкістю, що навіть професіонали в цій справі риги диву давались. А чого вартий командуючий флотом по квоті Свободи, який на другий день після призначення зрадив сам і здав флот пуйлу.

 

Як на мене, то Свобода свою задачу мінімум виконала на 100% - повністю опошлила саму ідею українського націоналізму. На довгий час. Із задачею максимум - внести повний хаос в Україну, справилась частково. Втрачені лише Крим і частина Сходу. Безпорядки і сутички в Києві, а в ідеалі і зміну влади реалізувати не пощастило. Народ не підтримав, а влада, яка б вона не була, на провокацію не піддалась. На що розраховували бойовики і керівництво Свободи.

 

Все це зовсім не відміняє того, що в рядах Свободи є величезна кількість дісно патріотів. Але тягнибок з ними своїми планами не ділиться. В нього свої цілі і куратори. Я не сумніваюсь, що він пуйловська консерва.

 

Відносно рострілу Небесної Сотні Свободою. Як бачите, в мене своєрідний погляд на КЕРІВНИЦТВО СВОБОДИ. Але навіть при цих поглядах я в таке не вірю. Хоч не здивуюсь якщо це правда. Після гранати під радою я готовий до всього. Але лише в одному випадку - якщо будуть залазобетонні докази.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виглядає як якийсь сюр. Але якщо уважніше придивитись, то щось в цьому є.

 

Якщо проаналізувати ДІЇ а не риторику Свободи, то дуже часто і вчасно, особливо в ключові моменти, Свобода явно підігравала пуйлу. Ці нікому не потрібні факельні ходи, які крутили телеканали всього світу з відповідними коментами. Фаріон, якою лякали малих дітей на сході і півдні України.

 

Але це дрібниці. Возня свободівців із законом про мову відразу після Майдану і "поїзди дружби" стали фактично приводом до втрати Криму і початку війни на Сході. Зрозуміло, що пуйло міг би легко знайти і інший привід. Або і без всякого приводу зробити що він зробив. Але Свобода ДАЛА ЦЕЙ ПРИВІД, І ДУЖЕ ВЧАСНО.

 

Поки що невідомо що із себе насправді являє тягнибок, але там явно не все зрозуміло. Будучи одним із трьох основних очільників Майдану, він відразу по його закінченню якось випав із "обойми". Ще тоді. Всі, хто хоч якось засвітився на Майдані при владі. Навіть козак Гаврилюк. А тягнибок випав. Злі язики поговорюють, що ще під час Майдану західні політики і дипломати уникали подавати йому руку. Щось знали?

 

Особисто я переглянув відношення до тягнибока, коли він на Майдані після коньячку з пьйодоричем скиглив "не рипайтесь, нас всіх перестіляють". Хоч до того також був захоплений його національним радикалізмом. І далі все пішло якось ну дуже синхронно з діями пуйла.

 

Апофеозом стали останні події під Радою, коли кинули гранату. Тут все явно і зрозуміло - пуйло активізував свої консерви у відкриту. Свобода мала виступити детонатором хаосу.

 

Із свободівськими кадрами те ж саме. Попри національну риторику, ті свободівці, які таки отримали реальну владу, за ті кілька місяців почали гребти під себе з такою шаленою швидкістю, що навіть професіонали в цій справі риги диву давались. А чого вартий командуючий флотом по квоті Свободи, який на другий день після призначення зрадив сам і здав флот пуйлу.

 

Як на мене, то Свобода свою задачу мінімум виконала на 100% - повністю опошлила саму ідею українського націоналізму. На довгий час. Із задачею максимум - внести повний хаос в Україну, справилась частково. Втрачені лише Крим і частина Сходу. Безпорядки і сутички в Києві, а в ідеалі і зміну влади реалізувати не пощастило. Народ не підтримав, а влада, яка б вона не була, на провокацію не піддалась. На що розраховували бойовики і керівництво Свободи.

 

Все це зовсім не відміняє того, що в рядах Свободи є величезна кількість дісно патріотів. Але тягнибок з ними своїми планами не ділиться. В нього свої цілі і куратори. Я не сумніваюсь, що він пуйловська консерва.

 

Відносно рострілу Небесної Сотні Свободою. Як бачите, в мене своєрідний погляд на КЕРІВНИЦТВО СВОБОДИ. Але навіть при цих поглядах я в таке не вірю. Хоч не здивуюсь якщо це правда. Після гранати під радою я готовий до всього. Але лише в одному випадку - якщо будуть залазобетонні докази.

А якщо ще копнути джерела фінансування, то там багато чого вилізе. Як приклад:  http://expres.ua/main/2014/11/19/119194-vova-morda-volodymyr-diduh-groshi-vlada-vlada-groshi

"— Коли вони зiйшлися з людьми Януковича, наприклад, з Курченком, цим мiль­йонером-скороспiл­кою, i коли я казав: “Свобода”, вiн на мiльярди пiд виглядом транзиту ввозить в країну бензин, а потiм “топить” його всерединi країни без сплати податкiв! Мочiть його! Ви маєте зупиняти такi “схеми”, бо ви — опозицiя, опозицiйна партiя!” А Пупс менi сказав: “Он нам больше денег дает”. "   (С)

Link to comment
Share on other sites

Сырожа Лещенко опять обделался :lol2:

 

Сергій Лещенко
По поводу "репрессий" и вчерашних обысков у бывших депутатов от партии "Свобода".
Они проводятся в деле о расстрелах на Майдане на основании этого сюжета телекомпании ВВС. https://www.youtube.com/watch?v=Qg3R_BSz0Cc&app=desktop
Установлено, что в районе 9.30 утра 20 февраля 2014 года журналист ВВС Габриэль Гэйтхауз находился возле входа в Октябрьский дворец, среди протестующих. В это время он обратил внимание на открытое окно гостиницы “Украина” (номер 1132), из которого в какой-то момент был произведен выстрел. Он зафиксировал это окно на видеозаписи, и когда он через несколько мгновений после выстрела снова наводит на него камеру, оно уже закрыто.
На этот момент возле Октябрського дворца находились только протестующие. В то время Беркут стрелял со снежной баррикады в районе станции метро Крещатик, а в 9.30 и вовсе переместился к бетонным блокам.
В номере 1132 проживал депутат-свободовец Игорь Янкив. Соседями экс-депутата Янкива на 11 этаже отеля Украина были тогдашние нардепы-свободовцы Панькевич и Сыч.
Деталь, о которой мало кто знает: по словам источников, бывший депутат Янкив является мастером спорта и инструктором по стрельбе. По этой причине у них троих и был произведен обыск.

 

Свободівець" Янків:

Я – викладач шахів, а не інструктор зі стрільби
Вівторок, 13 жовтня 2015, 16:19

Заступник голови ВО "Свобода" Ігор Янків спростовує, що він є майстром спорту і інструктором зі стрільби.
Про це він сказав "Українській правді", коментуючи відповідну інформацію депутата від БПП Сергія Лещенка.
За даними Лещенка, обшук у Янківа та ще двох екс-депутатів від "Свободи" напередодні проводили у справі про розстріли на Майдані 20 лютого 2014 року: нібито журналіст BBC помітив постріл із вікна номеру в готелі "Україна", де проживав тоді Янків.
При цьому Лещенко зазначив, що, "за словами джерел, колишній депутат Янків є майстром спорту й інструктором зі стрільби".
"Хочу передати пану Лещенку інформацію… Я був у свій час кандидатом у майстри спорту з шахів. Більше 15 років я працюю на кафедрі Львівського державного університету фізичної культури і викладаю шахи", - сказав Янків і зазначив, що його випускниці здобували призи.
"Жодного відношення, – крім того, що наша кафедра називається "Стрільби та технічних видів спорту", – до стрільби я не маю", - запевнив представник "Свободи". Він уточнив, що крім стрільби на кафедрі є напрямок шахів, велоспорту, п’ятиборств.
"Я є там викладачем із шахів. Я був шахістом і тренером із шахів...", - наголосив Янків.
Що ж до обшуку, який провели за місцем його прописки у Львові, то Янків підтвердив, що – згідно з ухвалою суду – його проводили у справі щодо розстрілу людей на Майдані Незалежності у Києві 20 лютого 2014 року, і підставою став сюжет BBC.
За словами Янківа, того ранку він був внизу, у фойє готелю "Україна", де організовував польовий шпиталь для поранених протестувальників, а не у своєму номері.
"Я був зі своїми побратимами внизу, організовували шпиталь і можливість транспортування поранених… Там було близько 10 депутатів-"свободівців", - сказав він.

Link to comment
Share on other sites

Люди, вы несете какой то горячечный бред! Только полный имбецил или циничная продажная тварь на полном серёзе может утверждать, что проукраинская националистическая партия участвовала в расстреле Небесной сотни. И это при том, что вместо полноценного расследования мы имеем явную попытку властей расправиться с политическими конкурентами. Если сегодня задавят Свободу, послезавтра у нас будет свой х*ло номер два, неужели это не понятно?

Если нет задачи отработать ольгинскую получку, вместо повторения кгбшных сказок про "нехорошую" Свободу и надоевших стенаний про Фараон, пойдите и СДЕЛАЙТЕ ПАРТИЮ ЛУЧШЕ!

п.с.Абсолютно точно решил, что буду голосовать за Свободу (хотя и не в восторге от некоторых аспектов их деятельности), они определенно лучше той мрази, что бесстыдно их пытается гнобить, используя силовые структуры как личную банду.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Люди, вы несете какой то горячечный бред! Только полный имбецил или циничная продажная тварь на полном серёзе может утверждать, что проукраинская националистическая партия участвовала в расстреле Небесной сотни. И это при том, что вместо полноценного расследования мы имеем явную попытку властей расправиться с политическими конкурентами. Если сегодня задавят Свободу, послезавтра у нас будет свой х*ло номер два, неужели это не понятно?

Если нет задачи отработать ольгинскую получку, вместо повторения кгбшных сказок про "нехорошую" Свободу и надоевших стенаний про Фараон, пойдите и СДЕЛАЙТЕ ПАРТИЮ ЛУЧШЕ!

п.с.Абсолютно точно решил, что буду голосовать за Свободу (хотя и не в восторге от некоторых аспектов их деятельности), они определенно лучше той мрази, что бесстыдно их пытается гнобить, используя силовые структуры как личную банду.

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Виглядає як якийсь сюр. Але якщо уважніше придивитись, то щось в цьому є.

 

Якщо проаналізувати ДІЇ а не риторику Свободи, то дуже часто і вчасно, особливо в ключові моменти, Свобода явно підігравала пуйлу. Ці нікому не потрібні факельні ходи, які крутили телеканали всього світу з відповідними коментами. Фаріон, якою лякали малих дітей на сході і півдні України.

 

Але це дрібниці. Возня свободівців із законом про мову відразу після Майдану і "поїзди дружби" стали фактично приводом до втрати Криму і початку війни на Сході. Зрозуміло, що пуйло міг би легко знайти і інший привід. Або і без всякого приводу зробити що він зробив. Але Свобода ДАЛА ЦЕЙ ПРИВІД, І ДУЖЕ ВЧАСНО.

 

Поки що невідомо що із себе насправді являє тягнибок, але там явно не все зрозуміло. Будучи одним із трьох основних очільників Майдану, він відразу по його закінченню якось випав із "обойми". Ще тоді. Всі, хто хоч якось засвітився на Майдані при владі. Навіть козак Гаврилюк. А тягнибок випав. Злі язики поговорюють, що ще під час Майдану західні політики і дипломати уникали подавати йому руку. Щось знали?

 

Особисто я переглянув відношення до тягнибока, коли він на Майдані після коньячку з пьйодоричем скиглив "не рипайтесь, нас всіх перестіляють". Хоч до того також був захоплений його національним радикалізмом. І далі все пішло якось ну дуже синхронно з діями пуйла.

 

Апофеозом стали останні події під Радою, коли кинули гранату. Тут все явно і зрозуміло - пуйло активізував свої консерви у відкриту. Свобода мала виступити детонатором хаосу.

 

Із свободівськими кадрами те ж саме. Попри національну риторику, ті свободівці, які таки отримали реальну владу, за ті кілька місяців почали гребти під себе з такою шаленою швидкістю, що навіть професіонали в цій справі риги диву давались. А чого вартий командуючий флотом по квоті Свободи, який на другий день після призначення зрадив сам і здав флот пуйлу.

 

Як на мене, то Свобода свою задачу мінімум виконала на 100% - повністю опошлила саму ідею українського націоналізму. На довгий час. Із задачею максимум - внести повний хаос в Україну, справилась частково. Втрачені лише Крим і частина Сходу. Безпорядки і сутички в Києві, а в ідеалі і зміну влади реалізувати не пощастило. Народ не підтримав, а влада, яка б вона не була, на провокацію не піддалась. На що розраховували бойовики і керівництво Свободи.

 

Все це зовсім не відміняє того, що в рядах Свободи є величезна кількість дісно патріотів. Але тягнибок з ними своїми планами не ділиться. В нього свої цілі і куратори. Я не сумніваюсь, що він пуйловська консерва.

 

Відносно рострілу Небесної Сотні Свободою. Як бачите, в мене своєрідний погляд на КЕРІВНИЦТВО СВОБОДИ. Але навіть при цих поглядах я в таке не вірю. Хоч не здивуюсь якщо це правда. Після гранати під радою я готовий до всього. Але лише в одному випадку - якщо будуть залазобетонні докази.

К некоторым личностям в свободе есть вопросы...

 

Но 99% вопросов у меня к синякам, Медведчуку и прочей мрази. Тягнибок по сравнению с ними просто невинный младенец.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не хотел голосовать за свободу на этих выборах(но раз такое дело)....теперь наверное спецом проголосую за них.

 

+1 Дякую доблєсним кристальної чистоти прокурорам і мєнтам, що допомогли зробити вибір :pleasant:

 

 

Абсолютно точно решил, что буду голосовать за Свободу (хотя и не в восторге от некоторых аспектов их деятельности)

 

Єдина партія в прямому значення цього слова, а не "сборниє солянкі" шлюх, які бігають по різним "проектам", зазвичай провладним, аби десь якось прилаштуватись.

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю, власти нам хотят сказать, что это Свобода, два года тормозила следствие по данному делу?

 

В таких делах, надо смотреть, кому это было выгодно. Яныку те расстрелы нафик не нужны были, он и так лыжи навострил. Плюшек с этого дела, только Петя с Виталькой получили. Сами они отдавали приказ или кураторы, вопрос конечно. Но с учётом тормозов в расследовании, рыльце у папы в пушку, к гадалка не ходи. Как минимум должен владеть достоверной информацией и покрывает преступников.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...