Перейти до змісту

а вот зря шустера сегодня не смотрите


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Якщоб Коломойському щось не пообіцяли б то він би не приїхав на минулий вікенд щось :pleasant: перетирати з владою, але ніхто нічого не знає про що вони там домовлялися.

 

А мій любимий Тося так схуд і тепер красава :shuffle:

Тося, я тебе лю... :blush2: гарнюнька ти наш :smile3:

Link to comment
Share on other sites

Людину, ворожу системі. Перелік завдань Міхо озвучив. Мета - зростання економіки на 10-11% на рік.

Два года назад народ сильно Сеню хотел в премьеры. Думаю через два, будет Михо с говном мешать. Петя то никуда не денется и олигархсми хорошо отрабатывают с агитацией. 

Link to comment
Share on other sites

я можу, навіть три літери одного імені вгадати.

Да.

:nose3:

Неправильный ответ. Нет у меня кандидатуры. А те три буквы нельзя. Не потому-что они плохие. А потому-что, у них два раза были реальные шансы на победу, но они проиграли и после этого произошло много нехорошего, слишком много. Если у них, вдруг что-то получится сделать в стране к лучшему. То большая ответственность ляжет на избирателей четырех букв и протывсихов всяких. Нынче у них есть железная отмазка - было бы хуже. 

Link to comment
Share on other sites

Два года назад народ сильно Сеню хотел в премьеры. Думаю через два, будет Михо с говном мешать. Петя то никуда не денется и олигархсми хорошо отрабатывают с агитацией. 

Не важливо, кого зі свого кругу вони призначать прем'єром, оскіки головним завданням будь-кого з призначенців буде охорона головних підвавлин системи під камуфляжну риторику пришвидшення реформ (сєнін камуфляж вже фсьо). Міхо навряд на це погодиться (хочеться вірити). Реальним кандидатом на сєніну табурєтку є Турчинов. Без цього, навіть заради компрометації Тимошенко, не пішли б на публікацію стенограми засідання РНБО 28.02.14.

Розірвати коло призначень бандою виключно своїх представників можна лише створенням достатнього для встановлення контролю над усіма головними структурами з прийняття рішень в країні ядра людей з яйцями, які згодяться ламати систему і йти до кінця. Плюватися на них масово почнуть може і через кілька тижнів, а бандоЗМІ точно вже через кілька хвилин, але вони мусять одразу оголосити план докорінного реформування усіх гілок влади і відкриття ринку для зовнішніх інвестицій. На букви пох, важливі яйця і їх здатність перти проти збіговиська власників країни, заручитися підтримкою світу і усе миттєво змінювати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

:shuffle:

я зайшла сюди, думала. що Олєжик перепостить

хто сьогодні в гостях у шустріка

хто відмовився від запрошення

 

і що я бачу :fp1:

Олєжик стоїть і шаркає ніжкою

і всьо

і нема ніякого повідомлення

нічьо нема

тільки льохке шаркання чутно

так жеж неможна

:66:

Link to comment
Share on other sites

Я  от  не розумію,  чому  на  такій  програмі,  присв яченій  Надії  Савченко,  нема  тьоті  Юлі?  Чи  є,  і  я  ще  не  побачила? 
Тільки -но  ввімкнула.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я  от  не розумію,  чому  на  такій  програмі,  присв яченій  Надії  Савченко,  нема  тьоті  Юлі?  Чи  є,  і  я  ще  не  побачила? 

Тільки -но  ввімкнула.

 

а можьна спрасіть ? ви коли какаєте - тримаєте коло себе ікону святаго мєдоточіваго прарока дрища ? шоб юля з унітазу вас не вщипнула ?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я  от  не розумію,  чому  на  такій  програмі,  присв яченій  Надії  Савченко,  нема  тьоті  Юлі?  Чи  є,  і  я  ще  не  побачила? 

Тільки -но  ввімкнула.

Щоб декого не збуджувати http://uapolitics.com/topic/17287-nadezhda-savchenko-obiavila-golodovku/page-16?do=findComment&comment=733864

Link to comment
Share on other sites

а можьна спрасіть ? ви коли какаєте - тримаєте коло себе ікону святаго мєдоточіваго прарока дрища ? шоб юля з унітазу вас не вщипнула ?

Шось  ви  в  глупості  врулили,  але  питання  серйозне,  бо  я  щось  давно  не  пригадую, щоб  тепер  з  уст  Тимошенко    звучало  прізвище  Савченко.  Мовчу  вже  про  дії.  Чого  разом  з  Медведчуком  не  клопочуться  перед  босом?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це все неможливо ні слухати, ні дивитись :(:X

ці бютараси спекулюють іменем ув"язненої Савченко, як це противно

і давно вже противно

всім відомо, що юля моглаб зі своїм шефом путлєром цю справу розв2язати на раз-і-два...

всім це відомо

але на якому доброму імені тоді можна спекулювати?

 

всі політики, хто коли-небудь пов"язав свою кар,єру з бютом,

рано чи пізно покажуть своє гниле нутро і свою продажність

їм нікому після цього неможна вірити

 

Надю Савченко дуже шкода :X

вона опинилась в таких умовах...

і це використав бют.

Link to comment
Share on other sites

це все неможливо ні слухати, ні дивитись :(:X

ці бютараси спекулюють іменем ув"язненої Савченко, як це противно

і давно вже противно

всім відомо, що юля моглаб зі своїм шефом путлєром цю справу розв2язати на раз-і-два...

всім це відомо

але на якому доброму імені тоді можна спекулювати?

 

всі політики, хто коли-небудь пов"язав свою кар,єру з бютом,

рано чи пізно покажуть своє гниле нутро і свою продажність

їм нікому після цього неможна вірити

 

Надю Савченко дуже шкода :X

вона опинилась в таких умовах...

і це використав бют.

 

Кто мешает Пете махнуть заводик в Липецке на Надю? Аплодировала бы вся Украина стоя. Видать Фирташ не велит. 

А так кто девочку оплачивает, тот ее и танцует. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кто мешает Пете махнуть заводик в Липецке на Надю? Аплодировала бы вся Украина стоя. Видать Фирташ не велит. 

А так кто девочку оплачивает, тот ее и танцует. 

Здається,  що  той  заводик  і без  Наді  кацапи  вже  умкнули. 

Link to comment
Share on other sites

це все неможливо ні слухати, ні дивитись :(:X

ці бютараси спекулюють іменем ув"язненої Савченко, як це противно

і давно вже противно

всім відомо, що юля моглаб зі своїм шефом путлєром цю справу розв2язати на раз-і-два...

всім це відомо

але на якому доброму імені тоді можна спекулювати?

Бачите пані shpylkо - такі каменти в нас навіть за відсутності бюторасів, а ви хочете її в студію.

 

Кто мешает Пете махнуть заводик в Липецке на Надю? Аплодировала бы вся Украина стоя. Видать Фирташ не велит. 

А так кто девочку оплачивает, тот ее и танцует. 

Цю дєвочку навряд в когось вийде танцювати, дай їй Бог сил та здоров'я!

Link to comment
Share on other sites

Без опыта в политике, никаких шансов. 

 

З реакції публіки по темі Савченко бачу підтвердення думки, що відсутність політичного досвіду в нас зараз - це колосальний плюс для перспектив політика.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

З реакції публіки по темі Савченко бачу підтвердення думки, що відсутність політичного досвіду в нас зараз - це колосальний плюс для перспектив політика.

Глупости. Будь ты хоть сто пядей во лбу, а против профессионального шулера, нет никаких шансов. Подставят, по ящику грязью обольют и превед. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Глупости. Будь ты хоть сто пядей во лбу, а против профессионального шулера, нет никаких шансов. Подставят, по ящику грязью обольют и превед. 

"лапки вверх и не мяукай" ©

Link to comment
Share on other sites

Глупости. Будь ты хоть сто пядей во лбу, а против профессионального шулера, нет никаких шансов. Подставят, по ящику грязью обольют и превед. 

Не грай з ними, і усе буде тіп-топ. В нас зараз немає жодної людини в країні, яка б в критичний момент (а він вже майже такий) сказала "УСІ НА МАЙДАН!" і її б послухали. А Надю почути можуть.

Щодо бруду - в неї є непогане захисне покриття. І майже немає антирейтингу.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не грай з ними, і усе буде тіп-топ. В нас зараз немає жодної людини в країні, яка б в критичний момент (а він вже майже такий) сказала "УСІ НА МАЙДАН!" і її б послухали. А Надю почути можуть.

Щодо бруду - в неї є непогане захисне покриття. І майже немає антирейтингу.

Не  факт,  що  підуть  за  нею  на  Майдан.  Швидше  всього  політики  її  будуть  використовувати.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...