Перейти до змісту

верните параску!


лєса

Recommended Posts

ребята, я вас люблю, но вернулась только сказать, что мне ужасно неудобно , что вы волнуетесь

терпеть не могу образ "кружите меня, кружите..."

но вернуться внутренне пока не готова, уж простите

банить никого не надо, мне до туя и Кр.борща, вообще-то, нет дела

совсем не они меня поразили, к сожалению

 

Параска, ты на самом деле очень порядочный человек, а общение с некоторыми Никами за эти годы превратилось уже больше чем в дописы на форуме, поэтому не стоит принимать всё так близко к сердцу к сожалению мы живём в очень непростое время и многим тебя будет реально не хватать, так что хочешь не хочешь, но возвращаться надо!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ребята, я вас люблю, но вернулась только сказать, что мне ужасно неудобно , что вы волнуетесь

терпеть не могу образ "кружите меня, кружите..."

но вернуться внутренне пока не готова, уж простите

банить никого не надо, мне до туя и Кр.борща, вообще-то, нет дела

совсем не они меня поразили, к сожалению

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Касьянов теж за те, шоб Наша Параска повернулась

 

О самоидентификации украинцев

Написал такой вот пост на Фейсбуке:

"Пока мы не поймем, что хохлы - жлобы, балагуры, шуты, хитрачи, у которых всегда хата с краю, - не мы, мы не станем украинской нацией. Пока не осознаем, что надетая по праздникам вышиванка не делает из нас автоматически патриотов, - мы не станем великой нацией. До тех пор, пока не перестанем уповать на доброго дядю - чиновника, депутата, президента - мы не станем людьми.

Отдельно для вышиватников. Вышиватник - это дурак или подлец, который использует украинскую культуру, украинские символы, праздники, флаг, язык, ту же вышиванку - исключительно для своей личной выгоды, для самопиара, для оправдания собственной трусости и никчемности".

Завязалась горячая дискуссия. Многие комменты мудрых украинцев можно обрамлять в рамочку, и помещать на видное место - чтобы чаще читали. Вот один из них - отАлександра Криворучко:

Накипіло. Про хохлів та вишиватників. Хохлу начхати на Україну. Хохол при будь якій владі себе нормально відчуває. Прийдуть москалі, буде з москалями за одним столом пити. Прийдуть німці, піде служити до німців. Поляки прийдуть, хохол і під польского пана ляже. Аби тільки його хатинку не чипали - ту, що завжди з краю. А якщо хохлу грошенят дадуть, так він ще і гопака станцює на якому-небудь "Голубому огоньку" в Москві, як оті довбані "кролики". Хохли - вони такі, завжди "чєго ізволітє"...

А ще я про вишиватників поясню. Пам'ятаєте Віктора Андрійовича, помаранчевого нашого? Біс його знає, може і непогана людина, та ще й вся хата в нього в рушниках та козацьких раритетах, та ще й складно так балакає українською, зі сльозою в голосі... А сволоті Янику дав прийти до влади. Такий, матері його трясця, патріот, а зі сволотою поручкався. От парадокс, а? Хоча чому парадокс? Це і є вишиватничество на практиці. Багато зайвої маячні, багато пустих яскравих слів, і дуже мало реальних дій. Бо язиком плескати - не чували таскати. То може не те важливо, хто що каже, а те важливо, хто що робе? Ні?

Тоді я ще і про вишиванки розповім. Не ношу я вишиванок. Не мій стиль, не мій фасон. Хоча одна мені подобається. Так подобається, що навіть прикупив би собі. Чорна вона, з червоною вишивкою. Аж мурашки по спині бігають, коли бачу на комусь - так подобається. Але хороша вишиванка коштує досить недешево, а в мене зараз на це грошей немає. А сказати, чому немає? Тому що вже півтора року все, що залишається після сплати по поточним рахункам (комуналка там, холодильник і таке інше), - все розлітається по волонтерських картках і їде до хлопців на передову. І на "красиве життя", чи то в новенькій чорно-червоній вишиванці, чи то в хатинці з рушниками і антиками, нічого не залишається. Півтора, хай йому грець, року! А до того був отой дурний номер "565". Ну, то таке, баловство одне... А кінця ж ще й досі не видно... Бо мені не начхати. Бо це - моя країна. Бо я - українець. А не хохол. І не вишиватник. І не треба мені про "квиток до москви". Я в тій Москві нічого не забув.Источник:http://censor.net.ua/b1570

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не,ну это уже не интерестно..

 

кто про биржевые новости сообщать будет....

и многие другие интерестные темы...


я уже соскучился за блезницом родившимся со мной в один день.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...