Перейти до змісту

А я так ждал, надеялся и верил....


хозяин

Recommended Posts

Президент Петр Порошенко надеялся, что после его просьбы премьер Арсений Яценюк заявит об отставке.

Об этом глава государства сказал на заседании фракции БПП в среду вечером, сообщает источник "Украинской правды".

"Я ожидал, что после моего обращения Яценюк заявит об отставке сам. Ждал этого и после выступления Луценко", - отметил Порошенко.

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

шоумены хуевы

 

думают, что лохотрат ведется

реально ведется.

у меня на работе только 3 глухонеміх техника не обсуждали вчерашнее.

или я не все понял из их размахивания руками.

пс. извини, шо на рузьком :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Президент Петр Порошенко надеялся, что после его просьбы премьер Арсений Яценюк заявит об отставке.

Об этом глава государства сказал на заседании фракции БПП в среду вечером, сообщает источник "Украинской правды".

"Я ожидал, что после моего обращения Яценюк заявит об отставке сам. Ждал этого и после выступления Луценко", - отметил Порошенко.

По словам собеседников УП, президент возмущался тем, что "отдельные депутаты" начали говорить, что он их обманул.

 

Сейчас Порошенко ушел, а депутаты остались спорить из-за голосования, которое состоялось во вторник.

 

ПС. Обиделся видать......

Link to comment
Share on other sites

Фракція "Блок Петра Порошенка" задоволена роботою міністра фінансів Наталії Яресько, міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка, міністра соціальної політики Павла Розенка і міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

 

Про це після засідання фракції заявив її голова Юрій Луценко.

 

Він також зазначив, що БПП вважає цих міністрів "технократами, які проводять необхідні реформи".

 

"Я думаю, що маю право сказати, що ми задоволені роботою міністрів-технократів: міністра фінансів, міністра транспорту, є голоси на підтримку міністра сільського господарства, міністра соціальної політики і міністра енергетики", - сказав Луценко.

http://ukr.lb.ua/news/2016/02/17/328200_lutsenko_bpp_zadovoleniy_robotoyu.html

 

Чинний уряд підтримує лише одна фракція коаліції - "Народний фронт".

 

Про це ввечері у середу заявив журналістам лідер фракції БПП "Солідарність" Юрій Луценко.

 

"Коаліція розвалена бездіяльністю по ключових напрямках урядом Яценюка. Відновити коаліцію - завдання прем'єр-міністра цього або наступного", - зазначив Луценко.

 

"Як він має це зробити? Запропонувати парламенту новий технократичний уряд... М'яч на полі прем'єр-міністра", - додав політик.

 

"Він має прийняти рішення: запропонувати парламенту новий уряд з якимось новим планом дій і отримати підтримку 226 голосів, або він усвідомить, що уряд без підтримки парламенту є неможливим, і піде у відставку", - підкреслив Луценко.

 

"Вчора формально він втримався, але втратив підтримку 4 з 5 фракцій коаліції", - наголосив народний депутат.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/02/17/7099385/

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

"Я ожидал, что после моего обращения Яценюк заявит об отставке сам. Ждал этого и после выступления Луценко", - отметил Порошенко.

 

Вот и верь после этого людям!

Отдалась я ему при луне. 

А он взял мои нежные груди 

И ... узлом завязал на спине ©  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк прийшов ввечері на зустріч до президента Петра Порошенка.

 

Про це повідомляє кореспондент УП з Адміністрації президента.

 

"Він мене запросив, я вийду - все розкажу", - сказав Березюк біля входу в АП.

 

У середу фракція "Самопоміч" проводила своє засідання близько 8 годин, де вирішувалося питання щодо свого майбутнього в парламентській коаліції.

 

Депутати фракції категорично відмовляються коментувати результати свого засідання.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/02/17/7099388/
Link to comment
Share on other sites

 

 


Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк прийшов ввечері на зустріч до президента Петра Порошенка.

 

И этот нашего Петра обманет сцука!!!! По роже его видать!!!!

Link to comment
Share on other sites

Психиатр (пишут, что высококвалифицированный) Березюк вышел от президента.

 

 

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк обговорив з президентом ситуацію в фракції і коаліції загалом.

Про це він повідомив кореспондентові УП у середу ввечері.

 

"Я думаю, що президент хотів почути позицію нашої фракції", - сказав Березюк.

 

На уточнення, чи Порошенко її почув, Березюк сказав: "Ні".

 

"Ми говорили з президентом, що в країні стався урядовий переворот. Уряд принизив парламент. Ми не можемо просто так залишити це, і тому фракція протягом 12 годин засідає, щоб спланувати свої дії", - зазначив Березюк

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/02/17/7099395/

 

"Самопомич" находится на финальной стадии принятия своего решения по реакции на вчерашнее неголосование за отставку правительства Арсения Яценюка.

"Фракция "Самопомич" и партия "Самопомич" сейчас на финальной стадии принятия решения относительно нашей реакции на это. Но это будет жесткая и государственная реакция", - заявил Березюк.

Он пообещал, что решение партии будет объявлено завтра.

 

http://censor.net.ua/n374912

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

 

 


"Я думаю, що президент хотів почути позицію нашої фракції", - сказав Березюк. На уточнення, чи Порошенко її почув, Березюк сказав: "Ні".
Позиція відсутня?
Link to comment
Share on other sites

Каменяр @hu_lviv 45 хв.45 хвилин тому

Каменяр ретвітнув(ла) Tatiana Nikolayenko

Порошенко пояснив дятлобанам базові поняття, на яких основані політичні взаємовідносини в усіх нормальних країнах

Каменяр додав(ла),

Tatiana Nikolayenko @Tatiana_N
#Порошенко фракції: не можна голосувати, не маючи кандидатуру наступного премєра, уряду, програми, календарного плану виконанная коал угоди
0 ретвітів 0 вподобань
 
 
 
 
 
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Позиція відсутня?

 

Ясное дело.

Очень надеюсь, позиция Ляшко Петру и Арсению понравится. Олежка лучший специалист по разным позициям :D 

 

За Роновича (который Каменяр - вдруг кто не знает) отдельная благодарность.

А что его братишка Карпенко - здоров? Вы его давненько не разносили, уже, сдается, два дня,

Link to comment
Share on other sites

Вся причина в том, что Петя не договорился с Гройсманом, про механизм голосования, сколько раз нажимать кнопки, загонять ли депов в зал, вообще о том какой нужен результат голосования. Всего навсего.)))
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...