Перейти до змісту

А чого ніхто не вітає Андрійовича?


Гість Хома

Recommended Posts

Фома,

от ніяк не зрозумію яким чином в тобі уживаються досить радикальне ставлення до використання української мови

з неадекватною(на рівні москалів) ненавистю до людини, яка спалила свій рейтинг впроваджучи теж саме українське?

 

P.S. цьому є одне просте пояснення, але я поки що його відкидаю...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


яка спалила свій рейтинг впроваджучи теж саме українське?  

Спалив рейтинг Андрійович зашкварами з синяками і своєю бездарністю. Ото хіба кажанам халява. 

 

 

 

 


P.S. цьому є одне просте пояснення, але я поки що його відкидаю...

Давай вже, рубай!

Link to comment
Share on other sites

Спалив рейтинг Андрійович зашкварами з синяками і своєю бездарністю. Ото хіба кажанам халява. 

А зашквар з синяками і бездіяльність - це Універсал єдності між затямленими рос/радянськ/путін-пропагандою частинами України у 2006 му

 чи може розпуск синячої коаліції ВР, та сприяння створенню біло-сердешної у 2007? :nose3:  

Давай вже, рубай!

спочатку ще одне запитання, потвоєму наприклад Ярош зробив для України-української більше ніж Ющ?

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

 

 


А зашквар з синяками і бездіяльність - це Універсал єдності між затямленими рос/радянськ/путін-пропагандою частинами України у 2006 му  чи може розпуск синячої коаліції ВР, та сприяння створенню біло-сердешної у 2007?    Фома : 23 Лют 2016 - 21:30

Зашквар це зашквар. Ющ з Яником цілувався і привів його до табуретки. 

 

 


потвоєму наприклад Ярош зробив для України-української більше ніж Ющ?

Ярош хоча б на передовій був, за це йому+   Тому - більше, звичайно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спробую розібратися з Ющенком об'єктивно.

 

Єдиний з українських президентів, що мовно, культурно, просто емоційно належить до українського етносу - так. Може, трохи ще комуняка Кравчук, але для того це другорядне. Пєця теж російськомовний, москвоправославний, і історія-культура йому пох. Тому тут Ющенко поза конкуренцією.

 

Єдиний з президентів, для кого були важливі Батурин, Голодомор і інші гострі сторінки нашої історії - теж так.

 

Проєвропейський президент - ні, це не так, Ющенко, як і Порох - носії візантійської політичної культури, пов'язаної з православними державами, а не європейської - католицької і протестантської. Цього би вистачило для 18-го століття, але не піде для 21-го. Зокрема, родинні цінності, особистий добробут та вертикаль влади з особисто вірних - невід'ємна частина їх уявлення про те, "як має бути".

 

Проукраїнський президент - за саме таке формулювання хочеться бити по голові. Якими зачмиреними є українці, якщо вони готові бути вдячними обраному ними чиновнику за те, що він явно не працює на інші держави і не робить своїй державі багато шкоди, як інші на цій посаді. Так ще будемо захищати гвалтівника за те, що він не вбивця.

 

Демократ і людина європейського стилю управління - ні, це не так. Ющенко просто патологічно лінивий сибарит - всі знають, що він спав до обіду, всюди запізнювався і надавав перевагу ярмаркам над засіданнями. Йому просто бракувало Пєціної акулячої хватки, щоб всіх підім'яти, а поруч Жулья виявляла саме таку хватку, тому Адміністрація президента Ющенка витрачала більшість зусиль, щоб паралізувати баберу - ті публічні інвективи виглядали геть ганебно.

 

Порядна і принципова людина - ні, це брехня. Витягти обісраного від страху Яника з політичної могили, щоб урівноважити Жульку - одного цього досить для осикового кілка. Жульчині гріхи не дають морального права боротись з нею будь-яким способом. Підігрування Янику на виборах преза, щоб зробити Жульці підніжку, та язик в дупі під час другого майдану - це остаточний хрест на порядності Ющенка. Не було там жодного хитрого плану усунути спершу Вагіню, а тоді Яника, бо Вагіня жива, а Яник, боронячись, організував нам війну і руїну.

 

Сприятливий для економіки президент - частково, бо Єхануров просто експлуатував кучмівську модель економіки у час сприятливої кон'юнктури. Умови помінялися, і зараз ця модель тягне Україну в могилу.

 

Підсумовуючи, діагноз - непогана, але посередня людина, яка трапила вище від свого рівня, що допровадило її до моральної руйнації. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ярош хоча б на передовій був, за це йому+ Тому - більше, звичайно.

Фома,  Ющенко  5  років  не  допустив  до  війни.  Цього  не  видно  обивателю,  але  Ви  людина  з  логікою  мали  би  бути.

А  Януковича  привели  до  влади  ті,  хто  наставив  країну  від  початку  проти  українського  президента,  хто  за  нього  не  проголосував  у  2009.  А  також  Юлька,  яка  єдина  не  могла  подужати  Хряка. Зняла  б  свою  кандидатуру,  будь-хто  переміг  би.  Не  треба  перекладати  з  хворої  голови  на  здорову.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома,  Ющенко  5  років  не  допустив  до  війни. 

Бугого. Звичайно, бо тоді армія ще була не достатьо вбита його корешем бурятом  ;) І Путін не був готовий. 


 

 


хто  наставив  країну  від  початку  проти  українського  президента,  хто  за  нього  не  проголосував  у  2009. 

Так не голосувало 95% населення, бо Ющенко - нікчема.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так не голосувало 95% населення, бо Ющенко - нікчема.

Бо  попрацювала  Юлька  з Путіним.

 

Щоб   Україна  була  українською,  треба  щоб  був  проукраїнський  президент.  Навіть  слабенький  як  оратор  чи  лідер.  Головне,  щоб  мав  голову  на  плечах  і  совість  незаплямлену.  Щоб  не  було  за  що  йому  руки  викручувати.

На  жаль,  таких  в  нашому  політикумі...

Давайте  будем  усі  разом  шукати  по  країні  такі  кандидатури.  Очевидно,  що  вони  існують,  але  їх  треба  пхати  вгору.  Ми  самі  це  повинні  робити,  а  не  Держдеп.

Я  звісно  зовсім  не  проти  кандидатури  Вакарчука,  йому  принаймні  можна  довіряти.  Його  теж  з  болотом  змішають  і  треба  мати  неабияку  мужність  це  витримати  і  на  це  зважитися.

Тому  таких  людей  треба  шукати  багато,  і,  не  соромлячись,  дійсно  пхати  нагору  до  політики.  Як  це  робити?  Треба  думати.  Бо  он  сьогодні  на  ФУПі  вже  з явилися  кандидатури  Турчинова  і  Авакова  на  президентську  табуретку.  Свій  до  свого  по  своє.

Мабуть,  лише  українці  можуть  своїх  дусити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спробую розібратися з Ющенком об'єктивно.

 

Єдиний з українських президентів, що мовно, культурно, просто емоційно належить до українського етносу - так. Може, трохи ще комуняка Кравчук, але для того це другорядне. Пєця теж російськомовний, москвоправославний, і історія-культура йому пох. Тому тут Ющенко поза конкуренцією.

 

Єдиний з президентів, для кого були важливі Батурин, Голодомор і інші гострі сторінки нашої історії - теж так.

 

Проєвропейський президент - ні, це не так, Ющенко, як і Порох - носії візантійської політичної культури, пов'язаної з православними державами, а не європейської - католицької і протестантської. Цього би вистачило для 18-го століття, але не піде для 21-го. Зокрема, родинні цінності, особистий добробут та вертикаль влади з особисто вірних - невід'ємна частина їх уявлення про те, "як має бути".

 

Проукраїнський президент - за саме таке формулювання хочеться бити по голові. Якими зачмиреними є українці, якщо вони готові бути вдячними обраному ними чиновнику за те, що він явно не працює на інші держави і не робить своїй державі багато шкоди, як інші на цій посаді. Так ще будемо захищати гвалтівника за те, що він не вбивця.

 

Демократ і людина європейського стилю управління - ні, це не так. Ющенко просто патологічно лінивий сибарит - всі знають, що він спав до обіду, всюди запізнювався і надавав перевагу ярмаркам над засіданнями. Йому просто бракувало Пєціної акулячої хватки, щоб всіх підім'яти, а поруч Жулья виявляла саме таку хватку, тому Адміністрація президента Ющенка витрачала більшість зусиль, щоб паралізувати баберу - ті публічні інвективи виглядали геть ганебно.

 

Порядна і принципова людина - ні, це брехня. Витягти обісраного від страху Яника з політичної могили, щоб урівноважити Жульку - одного цього досить для осикового кілка. Жульчині гріхи не дають морального права боротись з нею будь-яким способом. Підігрування Янику на виборах преза, щоб зробити Жульці підніжку, та язик в дупі під час другого майдану - це остаточний хрест на порядності Ющенка. Не було там жодного хитрого плану усунути спершу Вагіню, а тоді Яника, бо Вагіня жива, а Яник, боронячись, організував нам війну і руїну.

 

Сприятливий для економіки президент - частково, бо Єхануров просто експлуатував кучмівську модель економіки у час сприятливої кон'юнктури. Умови помінялися, і зараз ця модель тягне Україну в могилу.

 

Підсумовуючи, діагноз - непогана, але посередня людина, яка трапила вище від свого рівня, що допровадило її до моральної руйнації. 

 

Десь так.  Посада в НБУ була граничною для нього. Вище не треба було лізти. Всім би було краще.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Підсумовуючи, діагноз - непогана, але посередня людина, яка трапила вище від свого рівня, що допровадило її до моральної руйнації.

Сonvex,  при  всій  повазі  до  Вас  мушу  опонувати.

Все  те,  що  Ви  написали - це  зі  слів  Юльки  і  юлькиних  штабів,  які  джинсувалися  Медведчуком.

Спав  до  обіду...  Ви  бачили?  Пропускав  засідання  заради  глечиків? Які?

Ми  усі  виховані  на  візантійській  культурі  і  що?  Європа  це  ще  не  панацея.  "І  чужого  научайтесь,  й  свого  не  цурайтесь".  Знайоме?

Може  викинемо  Шевченка,  бо  він  поляків-католиків  не  дуже  жалував.  Та  й  наша  західно-українська  історія  багато  нам  може  розповісти.  Навіть  не  треба  лізти  в  глибини  16  століття.  Досить  історії  1-ї  пол.  20-го.

Як  зраджувала  католицька  церква  (якщо  вже  мова  про  церкву)  у  1925  р.  греко-католицьку. І т.д.

З  якого  дива  ми  зі  своїм  православ ям  не  Європа?  Навіть  Шептицький  був  за  те,  щоб  ценква  в  Україні  була  єдина,  і  вона  мала  б  бути  православною.  Бо  уся  наша  культура,  історія  на  цьому  побудовані.

Чого  б  це  Ющенко  мав  усе  це  зрадити?  Він  зовсім  не  глупий,  як  тут  його  представляють.

Це  у  нас  розуму  нема,  раз  дозволяємо  над  ПРОУКРАЇНСЬКИМ  президентом  насміхатися.  Вчіться  у  євреїв  себе  вихваляти.  Вони  теж  не  глупі.

Витягав  Янека  з  небуття  не  тільки,  щоб  усмирити  Юльку,  а  щоб  у  той  час  не  допустити  до  війни,  в  т.ч.  громадянської.  Тому  підписувався  Універсал.

Що  можете  закинути  Ющенку  у  сфері  економіки.  Розтлумачте  останнє,  Вами  написане.  Яка  модель  була  не  така?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо  попрацювала  Юлька  з Путіним.

То якраз Ющенко не попрацював. 

 

 

 


Головне,  щоб  мав  голову  на  плечах

Отож, а не глечик з бджолами.

 

 

 


Я  звісно  зовсім  не  проти  кандидатури  Вакарчука

Це Ющенко-2.  Тільки співає.

 

 

 


а  щоб  у  той  час  не  допустити  до  війни,  в  т.ч.  громадянської. 

Яка громадянська війна? За вашим компом сидить кацап і пише по методичці?

Link to comment
Share on other sites

Сonvex,  при  всій  повазі  до  Вас  мушу  опонувати.

Все  те,  що  Ви  написали - це  зі  слів  Юльки  і  юлькиних  штабів,  які  джинсувалися  Медведчуком.

shpylka, з чого Ви вирішили, що для мене мали якесь значення слова юльків у час їх гризні з Ющенком.

 

 

Ось маєте слова Рибачука, якому навряд чи хтось може щось закинути:

 

Чи спілкуєтеся ви з Віктором Ющенком?

 

Рідко. Я його бачив останній раз на День свободи на одному з ефірів. А так практично років п’ять не бачилися і не спілкувалися. Тому що я не в політичних темах, а громадських… І взагалі, коли бачу депутатів, то так дивно з ними спілкуватися, бо вони зупинилися в своєму розвитку, живуть у реаліях 7-8 річної давнини.

 

Ганебно повівся Віктор Андрійович?

 

Він узагалі до себе не має претензій. У нього є претензії до всіх, вважає, що більшість людей його зрадили, що журналісти не з ним і соратники не з ним, а він усім дав можливість. Проте йому дуже важко, бо він практично не може з’являтися на людях. Він не може ніде виступити, бо всюди гул при його присутності. Це ціна любові/нелюбові. До цього завжди треба бути готовим. Я не бачив його п’ять років і зараз він мені здався втомлений.

 

Пам’ятаю, коли Віктор Андрійович приходив до влади, я йому сказав, що треба формувати команду, адже з ким він працюватиме... Кажу: «Я ж вашу всю Хоружівку знаю. Виходить, я один у вас…». Він тоді дуже здивувався, чому мене це взагалі хвилює, бо вважав, якщо він скидає режим Кучми, то далі все – «реалізуйтеся, десятки тисяч молодих українців». Це його улюблена фраза. Тобто він не бачив своїм завданням формувати команду. І мені часто дорікають, чому я його «не примусив», але я не вважав, що маю робити роботу президента. Я з ним навпаки конфліктував, був його антимонопольним, антикорупційним бюро. Його брат Петро через мене не міг попасти до президента. І взагалі вирішити через мене шкурне питання було неможливо. Він мені якось сказав, що зі мною дуже важко, але це природно, бо моя функція була в тому, щоб говорити неприємні речі. Більше ніхто цього не казав. У мене дві сестри і брат. Я казав Ющенку: ви хоч раз за десять років чули про них чи бачили, чи, може про однокласників чи односельчан?.

 

Були ще принципові речі – це РосУкрЕнерго, фінансовий контроль за Держуправлінням справами, де сиділи свої люди і, звісно, спроби родинних, сімейних бізнесів, що через мене ніяк не могли пройти.

 

Спав  до  обіду...  Ви  бачили?  Пропускав  засідання  заради  глечиків? Які?

Ось репортаж з першого з'їзду НСНУ:

Перший з'їзд партiї влади пройшов помпезно. Посадовці у перших рядах. Зала в помаранчевому кольорі та все ще в революційних гаслах. Почесний лідер партії Віктор Ющенко як завжди спізнюється. З'являється через годину. I все ж президента зустрічають стоячи.

Ми  усі  виховані  на  візантійській  культурі  і  що?  Європа  це  ще  не  панацея.  "І  чужого  научайтесь,  й  свого  не  цурайтесь".  Знайоме?

Візантійська культура - це не тільки ікони грецького письма. Це традиція державобудування на основі влади чиновництва, ієрархії багатих і впливових людей, кумівства і підлабузництва, залежності суспільного і релігійного життя від держави. Ми можемо зберегти мистецтво і літературу, але зберігати програшні сторони східноєвропейської православної цивілізації в політичному і економічному житті НЕ МОЖНА, бо це те, що породжує корупцію і відсталість.

 

Що  можете  закинути  Ющенку  у  сфері  економіки.  Розтлумачте  останнє,  Вами  написане.  Яка  модель  була  не  така?

Тут власне не закинути, бо він у сфері економічних відносин нічого не змінював. При Кучмі добре жили більші підприємства і підприємці, що присмоктались до бюджету, користали з політичного даху, паслись на транзиті вуглеводнів - таке собі зрощення влади і бізнесу. Тепер система не змінилась.
Link to comment
Share on other sites

Фома,

от ніяк не зрозумію яким чином в тобі уживаються досить радикальне ставлення до використання української мови

з неадекватною(на рівні москалів) ненавистю до людини, яка спалила свій рейтинг впроваджучи теж саме українське?

 

P.S. цьому є одне просте пояснення, але я поки що його відкидаю...

Тому що фома наш главколбасник

чи мож главковбасюк

чи главколбасян

чи глав ковбАс

Link to comment
Share on other sites

И ни слова про то как Нацбанк в течении полгода укрепил гривну, а потом обвалил. Так украинцев ни один президент не раздевал. Ладно бы для себя, а то Ахметову сделал подарочек, что-бы его жалкую душенку не трогали. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ось маєте слова Рибачука, якому навряд чи хтось може щось закинути:

Щодо  Рибачука,  то  пам ятаю  він  пішов  з  посади  дуже  ображений.  Не  можу  зрозуміти,  які  можуть  бути  образи,  якщо  треба  працювати  на  державу,  бо  з явився  шанс.  Кожен  на  своєму  місці.

Ми  усі  винні,  що  дозволили  юлькашні  заплювати  свого  президента.  Рибачук  в  тому  числі  винен,  що  мовчав  і  не  організував  належного  спротиву.  Це  не  справа  Ющенка  була  воювати  в  одиночку  з  Юлькою  і  Медведчуком.  Це було  питання  його  свити.

Але  спрацювали  амбіції,  котрі  аж  зашкалюють  у  тих,  хто  пхається  до  влади.  Усі  прагнули  особливого  ставлення  до  себе,  а  як  не  отримували - все,  Ющенко  такий-сякий. 

Ні  тоді,  ні  сьогодні  нема  у нас  справді  українських  кандидатур  на  найважливіші  посади  в країні.  Бо  нормальні  люди  традиційно  не  лізуть  до  влади,  зрештою,  не  дуже  їх  і  пускають.  Але  найгірше  співати  в  унісон  з  ворогами.  Не  маємо  на  то  права.

Ясна  річ,  що  Ющенко  був  малозрозумілим  для  багатьох  в  його  оточенні.  Просто  не дотягували. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...