Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

И так, продолжаются поиски кандидата на место Флинна.

Два генерала, Харвард и Петреус, отказались от этой позиции, так как им не давали возможность сформировать свою команду, а людям Флинна они не доверяют.

 

Белый Дом продолжает работать как хорошо отлаженная машина ;o

Link to comment
Share on other sites

В американском штате Флорида в воздух были подняты два истребителя F - 15 для перехвата самолета, который пролетел недалеко от резиденции президента США Дональда Трампа в Палм-Бич и не отвечал на запросы.


Об этом сообщает Fox News.


"Два F-15 повлекли звуковой удар, когда мчались со своей базы в Хоумстеде, штат Флорида, на перехват самолета авиации общего назначения, который не отвечал и пролетал рядом с Палм-Бич во время пребывания президента Трампа в Мар-а-Лаго", - говорится в сообщении.


Истребители, вылетая на сверхзвуковой скорости, создали много шума, что напугало местных жителей.

Как сообщили в командовании воздушно-космической обороны Северной Америки, истребителям удалось установить контакт с воздушным судном.


Ранее сообщалось, что в кортеж президента США Дональда Трампа, который двигался из аэропорта Палм-Бич во Флориде, бросили камень, однако он попал в соседний с президентским автомобиль.


Link to comment
Share on other sites

оці польоти його у п"ятницю о 3 годині (коли ще робочий день не закінчився) у флориду кожних вихідних - це дохера бабла американських платників податків, так само як і витрати та охорону трамп тауер у НЙ

Link to comment
Share on other sites

Юкi, ти що там на ФУПi за америкосрач затiяв? :D

Саме тому, що американцi такi - тому-то там так вiльно.

Так що користуйся й не парся - то система й вона так налаштована.

Link to comment
Share on other sites

Юкi, ти що там на ФУПi за америкосрач затiяв? :D

Саме тому, що американцi такi - тому-то там так вiльно.

Так що користуйся й не парся - то система й вона так налаштована.

 

Амери такі ж йобнуті як і кацапи

Link to comment
Share on other sites

Амери такі ж йобнуті як і кацапи

Але ж зиск ти з того використав?

Не було б тих йобнутих - не було б такого США.

 

Ти менi нагадав розповiдь колеги. В нього дружина iспанка. Отже дочка непогано розмовляти та писати iспанською може. От вона тусувалась на якомусь iспанському форумi де тусувався iспаноязичний американець. От якось вони зчепислись в срачi на багато сторiнок хто бiльшi пiдараси в поганому значеннi того слова USA vs Russia. Iспанцi то терпiли деякий час, потом напались на них обох, що USA та Russia взагалi пiдараси й краще щоб обох на Землi не було... :gigi:

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Але ж зиск ти з того використав?

Не було б тих йобнутих - не було б такого США.

 

Ти менi нагадав розповiдь колеги. В нього дружина iспанка. Отже дочка непогано розмовляти та писати iспанською може. От вона тусувалась на якомусь iспанському форумi де тусувався iспаноязичний американець. От якось вони зчепислись в срачi на багато сторiнок хто бiльшi пiдараси в поганому значеннi того слова USA vs Russia. Iспанцi то терпiли деякий час, потом напались на них обох, що USA та Russia взагалi пiдараси й краще щоб обох на Землi не було... :gigi:

Бачиш цей прапор? Каліфорнія це супер.... 

Link to comment
Share on other sites

він такий нарцис, що навряд чи сам піде

у нас один написав-не потрібно ні імпічменту ні поправок  просто прислати повістку з комітету конгресу про видачу податкової декларації оранжа.і його его (бо там не все так як він говорить про своє багатство і там прослідковуються і бізнесові інтереси з хуйлостаном) заставлять дональда просто самому відмовитися від посадит за не опублікування тої декларації.цікава можливість для класичних консерваторів обєднатися з демами і таки то прийняти на комітеті.

Link to comment
Share on other sites

Але ж зиск ти з того використав?

Не було б тих йобнутих - не було б такого США.

 

Ти менi нагадав розповiдь колеги. В нього дружина iспанка. Отже дочка непогано розмовляти та писати iспанською може. От вона тусувалась на якомусь iспанському форумi де тусувався iспаноязичний американець. От якось вони зчепислись в срачi на багато сторiнок хто бiльшi пiдараси в поганому значеннi того слова USA vs Russia. Iспанцi то терпiли деякий час, потом напались на них обох, що USA та Russia взагалi пiдараси й краще щоб обох на Землi не було... :gigi:

 

Насправді зиску особливого я не отримав, просто прижився серед розумних американців та іммігрантів, яких тут поки що десь половина. Так шо поки що не втрачаю надію. По другому я раніше не розумів, як можна порівнювати рашу та штати. Зараз от копаюсь трохи розбираюсь в тих американцях від яких раніше я просто тримався на відстані, так от тепер я розумію.

Link to comment
Share on other sites

Насправді зиску особливого я не отримав, просто прижився серед розумних американців та іммігрантів, яких тут поки що десь половина. Так шо поки що не втрачаю надію. По другому я раніше не розумів, як можна порівнювати рашу та штати. Зараз от копаюсь трохи розбираюсь в тих американцях від яких раніше я просто тримався на відстані, так от тепер я розумію.

Я не хотел в той ветке писать, потому что ты просто ахинею нёс

Спишу на молодость. Пидарастешь - поймёшь :D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Я не хотел в той ветке писать, потому что ты просто ахинею нёс

Спишу на молодость. Пидарастешь - поймёшь :D

 

То емоційна гілка.  Я там виклав те що я зараз відчуваю. Добре що ти вирішив там не писати  :tu:

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Честно говоря я на знаю что там ты видчуваешь.

Но по факту ты написал глупость. То ли от не знания реальной жизни, то ли от не понимания по молодости

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Честно говоря я на знаю что там ты видчуваешь.

Но по факту в написал глупость. То ли от не знамя реальной жизни, то ли от не понимания по молодости

 

Ну давай вже шут, шо тобі там не сподобалось?

Link to comment
Share on other sites

Да там нечему подобраться от слова совсем.

Начиная от сравнения с рашистами и кончая снобическим пренебрежением американской глубинки

Спілкуючись з багатьма американцями на мідвесті я відчував якусь оболонку. Вони зовсім не відкриті, у них є своє абсолюто закрите світосприйняття, в якому вони бачуть себе частиною чогось великого. Багато з них хвалили хуйла за його лідерські якості, я в цьому побачив прагнення мати сильного лідера. Тоді це мені не здалось чимось схожим на рашків, але спричинили якийсь смуток. У мене виникло бажання тікати звідти подалі, шо я і зробив. 

Зараз, дивлячись назад, я побачив паралель з рашкою. Просто там таких 80%, а тут десь 40

Link to comment
Share on other sites

Сколько лет тебе было тогда? С кем конкретно ты спилкувався? Как долго жил там?

В чем разница между мид вестом и северными штатами? А южными?

Как можно делать выводы вселенского масштаба на основании ограниченного опыта.

Причём не известно твоя роль в том взаимном непонимании.

 

Интересно, а как ты сейчас с американцами, нашёл взаимопонимание?

Link to comment
Share on other sites

Сколько лет тебе было тогда? С кем конкретно ты спилкувався? Как долго жил там?

В чем разница между мид вестом и северными штатами? А южными?

Как можно делать выводы вселенского масштаба на основании ограниченного опыта.

Причём не известно твоя роль в том взаимном непонимании.

 

Интересно, а как ты сейчас с американцами, нашёл взаимопонимание?

 

По перше я не претендую на те що мої висновки абсолютно вірні, мало того я їх тримаю м'якими поки що, буду радий вияснити що я не правий. Роблю ці висновки зі свого попереднього досвіду спілкування, і зараз те що я бачу всі ці виступи ті парті, раллі, тощо. Все якось дивним чином в'яжеться та вкладається в цю картину.

З американцями в основній масі я взаєморозуміння не знайшов. Мені не цікаво з ними і сумно, тому я їх просто уникаю. Але відчуваю себе дуже комфортно в своєму середовищі в Лос Анжелесі. Тут навіть американці якісь не такі. Цікаві, прикольні, відкриті, як і інші. Щодо снобізму я згоден. Але думаю маю право на цей снобізм трошки після всього цього параду дилетантства та альтрайтівської нікчемності шо ми спостерігали, ні?

Link to comment
Share on other sites

Uki, вся эта альтрайтовская херня не стоит таких переживаний.

Хотя ты не один в этом. Мои дети просто куеют от всей этой катавасии и долбят нас что бы мы в Канаду перебирались.

Но мы пока тут задержимся, в реднековской глубинке ;o

А альтрайтовци згынуть як вороженьки на сонці :)

Link to comment
Share on other sites

Кто то лил слезы по поводу Мило Янополуса, которому не дали выступить в Беркли?

А его бедолагу из Брейбард Ньюс выгнали. За то что видео всплыло, где он заявил что в педифилии нет ничего плохого.

Какая потеря для студентов... ;o

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...