Перейти до змісту

Вечір перестає бути томним


Марта

Recommended Posts

в якусь базу :weep:

 

Tetiana Montian

2 год ·

 

Y7zQkqkyUSo.png

ВЕЧІР ПЕРЕСТАЄ БУТИ ТОМНИМ :)

Погранці забрали у мене закордонний паспорт і не віддають, посилаючись на те, що СБУ внесло мене в якусь базу.

Додзвонитися на "гарячу лінію СБУ" - неможливо. Там просто нема операторів.

Додзвонилася цим виродкам - вони не в курсі, що трапилося, і не знають, куди мені ще можна було б подзвонити та дізнатися :)

Гебня, ви клінічні уроди.

Здохніть в муках, тваринки.

Цікаво, яка мразь і на якій підставі внесла мене в цю невідому базу?

Чекаю невідомо кого, і незрозуміло, скільки ще чекатиму.

ЗІ. У Бойка теж вилучили паспорт, та погрожують, що на нас обох зараз складуть протокол :) :) :)

ЦЕ ГРУШІВ, ЯКЩО КОМУСЬ ЦІКАВО

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Монтян и Бойко взяли на польской границе с контрабандой.
Таня пыталась вывезти сэкономленный за годы яичный шампунь, а Бойко-бранзулетки.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Таня пыталась вывезти сэкономленный за годы яичный шампунь, а Бойко-бранзулетки.

 

:weep:

 

коменти у Тані на сторінці бомбезні, навіть не знаю що процітувати, все прекрасно :lol2:

Link to comment
Share on other sites

В Одессе на встрече с акционистом Павленским писатель Адольфыч устроил поножовщину. Погиб охранник

 

http://uapolitics.com/topic/30281-piatnechnoe/

 

:nose3:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, що Монтян погрожує українським прикордонникам ФСБ і росією після того, як налагодила контакт з російським терористичним угрупованням "прізрак" мозгового.

 

 

Oleh Slobodyan

3 hrs · 
Y7zQkqkyUSo.png
Учора в пункті пропуску на українсько-польському кордоні "Грушів-Будомєж" прикордонники виконали доручення одного із правоохоронних органів відносно громадянки України Тетяни Монтян. Спілкування жінки із правоохоронцями було емоційним та багатим на епітети. Особливо вразило "...прийде росія, вас всіх повішають, а я буду рада"....
 
 
 
 
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вже кається Слау...

А його ж попереджували, що це за гнида...

 

коли танька мантянша первій раз шла в депутати 
я дал на ее предвиборчую кампанию  нимножка денег 
 складно она звонила про осбб принципіально .

не я не жалею что дал 

но вот признать что ошибсо в єтой твари надо
 
Link to comment
Share on other sites

 

 
13700107_10210882476724446_3716709519423
Oleksandr Sergij Piddubnyy Як бути з відео, де Монтян погрожує: "прийде росія, вас всіх перевішають..."?
 
Unlike · Reply · 14 · 2 hrs
10473983_1494206357462824_65700987159283
Volodymyr Boyko Це відео, на якому Монтян о четвертій ранку запросили, щоби вона як свідок підписала фальшивий адмінпротокол, що вона, начебто, бачила, як я щось порушував і що вона може підтвердити правильність мого затримання. Тетяна сказала цим тварям ще дуже коректно. На відео я під конвоєм після 7 годин незаконного затримання. А Монтян була на вулиці й чекала, коли мене випустять. Аж доки її не запросили як свідка підписати адмінпротокол. Вона, звісно, цим покидькам сказала все, що про них думає
 
Like · Reply · 16 · 2 hrs · Edited
13700107_10210882476724446_3716709519423
Oleksandr Sergij Piddubnyy В нинішній ситуації коректно це "в мене кмс з боротьби і я вам яйця повідриваю", а погрожувати росією після посиденьок з терористом мозговим...
 
Like · Reply · 12 · 2 hrs
10473983_1494206357462824_65700987159283
Volodymyr Boyko Правильно вона все сказала. Ці тварі знищують Україну й скоро тут буде панувати режим Путіна - саме через отаку ось мерзоту. При цьому перше, що зробить Путін - це перевішає тих, хто привів його до влади в Україні
 
Like · Reply · 24 · 2 hrs
Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, що Монтян погрожує українським прикордонникам ФСБ і росією після того, як налагодила контакт з російським терористичним угрупованням "прізрак" мозгового.

 

Дурепі залишилось ще тільки демонстративно нагадити на могилу Шевченка :fp1: Прямо "путь Бузини" :weep:

Вона думає, що якщо вона яшкається з ФСБшниками, то їй нічого не загрожує. Боже, які ж вони тупі, ті, що до корита лізуть :fp1:

Як хтось сказав, як тільки про щось домовляєшся з КГБ ФСБ тут тільки твої проблеми і загрози починаються...

 

А взагалі - якийсь прямо салют кацапських "консерв" - всі вибухають, і свіжі і зіпсуті...Напевно це добре :shuffle:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дурепі залишилось ще тільки демонстративно нагадити на могилу Шевченка :fp1: Прямо "путь Бузини" :weep:

Вона думає, що якщо вона яшкається з ФСБшниками, то їй нічого не загрожує. Боже, які ж вони тупі, ті, що до корита лізуть :fp1:

Як хтось сказав, як тільки про щось домовляєшся з КГБ ФСБ тут тільки твої проблеми і загрози починаються...

 

А взагалі - якийсь прямо салют кацапських "консерв" - всі вибухають, і свіжі і зіпсуті...Напевно це добре :shuffle:

Було-б добре, якби вони, нарешті, за це хоч щось отримали, а так (поки?) - тільки сморід...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Було-б добре, якби вони, нарешті, за це хоч щось отримали

 

 а Бузина? Вже не смердить, прикопали :K

А так...смердіти буде і ймовірно ще сильніше  -завдання таке, за це і гроші платять..

Link to comment
Share on other sites

Дурепі залишилось ще тільки демонстративно нагадити на могилу Шевченка :fp1: Прямо "путь Бузини" :weep:

Вона думає, що якщо вона яшкається з ФСБшниками, то їй нічого не загрожує. Боже, які ж вони тупі, ті, що до корита лізуть :fp1:

Як хтось сказав, як тільки про щось домовляєшся з КГБ ФСБ тут тільки твої проблеми і загрози починаються...

 

А взагалі - якийсь прямо салют кацапських "консерв" - всі вибухають, і свіжі і зіпсуті...Напевно це добре :shuffle:

 

сколько лет таня брызжет грубым матом - и остается на плаву.

вот што страшно. народу ето нравиццо.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...