Перейти до змісту

"О будущем страны без будущего". Читали?


хозяин

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Хозя, активные - это хозяйчики жызни на жыпах, которые манюпаса ради розваг давят? Так тогда тем более нам дорога в расею, там такое абажают.

Кстати, по поводу статьи. Соглашусь с франси и пиньятой, шо подозрительно она выглядит...

Зьома , не впадай в суб'єктивізм. Навіть якщо джерело російське , то не завжди воно пиздить.

Особливо зважаючи на те що завдяки гетьману Канхфєтє і підпанку Гройсману , які успішно

зберігають олігархічно-феодальну систему в Україні , то і прибріхувати автору особливо не треба.

Сперечатись будемо ? Йде процес досмоктування глистами вже дуже хворого організму.

Якщо ти мені назвеш хоча б один потужний фактор , який дозволить Україні знищити глистів та видужати, то

припиняю дискусію і називаю автора російським агентом.

Слухаю. Один потужний фактор. Навіть кілька не треба.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 Это видели все; как не самоубиться, рассказывали многие, но возобладало иррациональное. Жалко, конечно. Могла бы получиться хорошая страна...

 

От пічалька :vatno::vata::vatno: Ми ці завивання вже не перший рік слухаєм.

 

Государство Украина всей своей экономической историей провоцировало нынешнюю войну, планомерно разваливая собственную экономику и собственную армию. (Психологи знают, что жертва зачастую сама провоцирует агрессора своим поведением.)

 

Хай розповість про вину жертви і провокацію  в  "странє с будущім", якщо автор звісно не має на увазі кацапію. Буде в поліційному відділку і в суді про "ана сама вінаватая" розповідати. Маркер ватана скрєпного, до речі, типово для них.

Мені цікаво, чому всі вважають своїм обов'язком стращати про жахи, якщо навіть мінімальний курс політології і філософії в універі прогуляли.  Хоча б якісь основи почитав, ну хоч би "Державу" Платона. Тоді б автор знав що від олігархії держави не вмирають, хоча в олігархії нічого хорошого немає, розвиток вона приторможує, але це не є смертельним, всього лише одна з систем. Тим більше, що у нас цю проблему вже  обговорює широкий загал, значить людей не влаштовує і щось буде змінюватись.

 

І щойноутворені моноетнічні держави не зникають - це брєд ватяний, у них хвороби дитячі є, і сусіди зазіхають, але з чого їм зникати? Такого не буває, занадто молода країна.

Так що варіанта є два - або Україну окупує Кацапія, що буде явно ненадовго, бо Рашка сама напівздохша, тому гавкнемось разом і Україна відновить свою державність, або у нас є майбутнє, не буває 25 літніх країн без майбутнього.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name="Людас" post="829404" timestamp="1472887645"

Зьома , не впадай в суб'єктивізм. Навіть якщо джерело російське , то не завжди воно пиздить.

Особливо зважаючи на те що завдяки гетьману Канхфєтє і підпанку Гройсману , які успішно

зберігають олігархічно-феодальну систему в Україні , то і прибріхувати автору особливо не треба.

Сперечатись будемо ? Йде процес досмоктування глистами вже дуже хворого організму.

Якщо ти мені назвеш хоча б один потужний фактор , який дозволить Україні знищити глистів та видужати, то

припиняю дискусію і називаю автора російським агентом.

Слухаю. Один потужний фактор. Навіть кілька не треба.

Не назву. Бо немає. Гетьман Канхвєта - ото й є фактор.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя, активные - это хозяйчики жызни на жыпах, которые манюпаса ради розваг давят? Так тогда тем более нам дорога в расею, там такое абажают.

 

Не, это люди, которые тут живут, работают, создают рабочие места, налоги платят, которые волонтёрили когда была необходимость и бабло давали, вот такие вот хозяйчики жизни. Кстати и взгляды у этих людей на происходящее вокруг очень похожи..

Link to comment
Share on other sites

Кстати говоря. это очень симптоматично Страницей выше грязных эммигрантишек уже нахер послали. Вижу настала очередь среднего бизнес класса быть посланым.

И это несмотря на то, что и те и други и волонетерили и денег давали когда была необходимость. 

Все-таки природа внутринациональной ненависти, как и антисемитизма, кстати - суто экономическая.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Все-таки природа внутринациональной ненависти, как и антисемитизма, кстати - суто экономическая.

 

Думаю что больше ментальная на самом деле и это одна из причин по которой у нас плохо что получается..

Link to comment
Share on other sites

холодильник  - двигатель эволюции. Доказано Дарвином. Сноски на ментальный дефект нации сродни отмазкам толстых теток "у меня кость широкая". иМХО естественно.

Хохлы в экзиле - образец законопослушания и толерантости. И даже к москалям до 2014го относились с жалостью но без ненависти.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Несколько цитат из обсуждаемой статьи г-на Гуленюка. Особенно сочные места я выделил. И - совсем чуть-чуть моих комментариев курсивом.

:

"Убеждая общественность и общество в отрицательном влиянии нашего общего социалистического прошлого, реальные собственники государства стремятся, в первую очередь, лишить общество его социальных завоеваний, а именно: общественной собственности и социальных льгот." - "Завоеваиня социализма" упоминать в порядочном обществе неприлично. Никакой общественной собственности в Совке не существовало. Практика социальных льгот, по крайней мере, в наших условиях, сомнительна.

 

"Здесь все просто: предприятия, являющиеся собственностью всех граждан Украины, разрушаются с целью дальнейшей их приватизации олигархами. А сворачивание социальных программ имеет целью сокращение расходов государственного бюджета. Потому как чем меньше будет этих расходов, тем больше можно будет украсть. Остается лишь добавить, что "десоциализация" Украины является антиконституционным процессом". - Вранье. В СССР существовала собственность партократии в различных формах, которую затем приватизировали выходцы из этой же партократии с ведома последней. 

 

"Бездарно управляемой независимой Украине в наследство от так же бездарно управляемого СССР достался огромный объем научно-исследовательских институтов и вузов, которые десятилетиями давали эффективную отдачу в виде новых технологий". - Во-первых, у автора проблемы с логикой. Во-вторых, высокие технологии в стране, где население подтирается газетами, - безумие. И, кстати, за пределами ВПК с высокими технологиями было очень туго: за 75 лет Совдеп не додумался не только до "народноо автомобиля", но и, простите, до "народного гондона".

 

Статью дочитал до середины и бросил. Обсуждать смесь заклинаний о светлом коммунистическом прошлом, конспирологического бреда о коварном Западе и откровений об олигархах в стиле Капитана Очевидность не вижу смысла.  Кг/ам.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну вряд ли на фронте нужны все 40млн. граждан я так полагаю, ну и опять же если все уйдут на фронт кто будет платить налоги например? Так что ваш вывод он как бы мягче сказать немного неправильный...

 

Это вы неправильно меня поняли, расшифровываю. Моя фраза "Активна частина населення як раз бореться за існування України в окопах та на лінії фронту, і не тільки." имеет часть, выделенную болдом. Как говорится, the last, but not the least.

 

Акцент на окопах был сделан намеренно, чтобы показать абсурдность утверждения из статьи: "активная часть населения Украины не будет бороться за ее существование, поскольку не намерена в ней жить"

 

В кремле тоже так думали, кстати. А оказалось, что намерены жить, готовы убивать и сложить голову. А другие им готовы помогать изо всех сил, каждый на своем месте, и кстати говоря, помощь "колбасников" тоже как бы не нулевая, т.е. опять-таки нестыковочка: жить не намерены, а помогают... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йде процес досмоктування глистами вже дуже хворого організму.

Якщо ти мені назвеш хоча б один потужний фактор , який дозволить Україні знищити глистів та видужати, то

припиняю дискусію і називаю автора російським агентом.

Слухаю. Один потужний фактор. Навіть кілька не треба.

Є такий фактор, який одним словом можна назвати "диво". Декілька разів такий фактор вже спрацьовував в критичні для країни моменти. Про аналогію з гельмінтами давайте не будемо, бо здоровий організм їх може і не помічати, а хворий може здохнути і без їхньої допомоги. Паразити то природнє явище, а стаття намагається нас переконати, що вони корень усіх проблем.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Акцент на окопах был сделан намеренно, чтобы показать абсурдность утверждения из статьи: "активная часть населения Украины не будет бороться за ее существование, поскольку не намерена в ней жить"

 

Ну с этим согласен пожалуй, не всем есть куда бежать, и очень многие считают Украину своим домом, проблема в том что все они а вернее мы на сегодня Украину проигрываем пашинский и прочей бляди, которые в отличии от нас имеют куда бежать и домом эту страну не считают.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Є такий фактор, який одним словом можна назвати "диво".

 

Ну только на это если честно и надежда, хотя судьба не подкидывает пряники бесконечно иногда она и больно бьёт. Сейчас мы находимся в относительно благоприятных внешних условиях, а вот допустим осенью в США побеждает Трамп, а через пару лет в ЕС к власти приходят правые и как тогда мы будем? Мы бездарно потратили 2 с лишним года и на горизонте такая же пустота, это безумство йопт!

Link to comment
Share on other sites

З Трампа ліва преса робить пугало.Не думаю що він в разі вибору президентом буде гірше Обами.Але це від теми відходимо.Проблема України в існуючих елітах і чи є можливість ї відсунути від керування
Link to comment
Share on other sites

Кстати говоря. это очень симптоматично Страницей выше грязных эммигрантишек уже нахер послали. Вижу настала очередь среднего бизнес класса быть посланым.

И это несмотря на то, что и те и други и волонетерили и денег давали когда была необходимость.

Все-таки природа внутринациональной ненависти, как и антисемитизма, кстати - суто экономическая.

Чому послали ? Ви самі зробили вибір. Облишили країну. Перспективну. З ваших слів.

А середній клас знищили. олігархи. Бо це пряма загроза їх феодальній владі.

 

Так що , друже , не треба надувати губки і істерики. Правда штука неприємна .

Я розумію.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Несколько цитат из обсуждаемой статьи г-на Гуленюка. Особенно сочные места я выделил. И - совсем чуть-чуть моих комментариев курсивом.

:

"Убеждая общественность и общество в отрицательном влиянии нашего общего социалистического прошлого, реальные собственники государства стремятся, в первую очередь, лишить общество его социальных завоеваний, а именно: общественной собственности и социальных льгот." - "Завоеваиня социализма" упоминать в порядочном обществе неприлично. Никакой общественной собственности в Совке не существовало. Практика социальных льгот, по крайней мере, в наших условиях, сомнительна.

 

8-часовый рабочий день и право на оплачиваемый отпуск это тоже социальные льготы. Долой эти пережитки совка!

 

 

"Здесь все просто: предприятия, являющиеся собственностью всех граждан Украины, разрушаются с целью дальнейшей их приватизации олигархами. А сворачивание социальных программ имеет целью сокращение расходов государственного бюджета. Потому как чем меньше будет этих расходов, тем больше можно будет украсть. Остается лишь добавить, что "десоциализация" Украины является антиконституционным процессом". - Вранье. В СССР существовала собственность партократии в различных формах, которую затем приватизировали выходцы из этой же партократии с ведома последней. 

 

Какая такая "собственность партократии в различных формах" ? Как приватизировали оставшуюся от совка собственность мы все видели, кто постарше. Именно так, как написано в статье - через банкротство и продажу за бесценок по цене лома. Огромное количество действующих предприятий на лом и порезали.

 

 

"Бездарно управляемой независимой Украине в наследство от так же бездарно управляемого СССР достался огромный объем научно-исследовательских институтов и вузов, которые десятилетиями давали эффективную отдачу в виде новых технологий". - Во-первых, у автора проблемы с логикой. Во-вторых, высокие технологии в стране, где население подтирается газетами, - безумие. И, кстати, за пределами ВПК с высокими технологиями было очень туго: за 75 лет Совдеп не додумался не только до "народноо автомобиля", но и, простите, до "народного гондона".

 

Автомобиль и гандон никакого отношения к вывысоким технологиям не имеют. Как и туалетная бумага. Это ширпотреб. Огромное количество специалистов уехало из Украины за годы независимости на Запад и успешно там самореализовались, несмотря на то, что в своё время пользовались газетами вместо туалетной бумаги. Как бы оставшимся здесь через десяток-другой лет не пришлось вытирать задницы лопухами с таким отношением с научному потенциалу страны.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ХАхахаха. Вот без твоей притворной ласковой жалости спать не могу, на луну вою. 

Если бы Израиль относился к экспатам так, как ты этого хочешь, его бы не стало бы и в 48м и в 72м и в 80х. Подумай над этим.

Истерики у хейтеров. В отличие от нынешней Украины и таких странных патриотов типа тебя, у остальных все в порядке и по плану. Нет повода для истерик. ПРавды в твоих словах по данной теме - как блох у моего спаниеля. Нету. Это конечно мое личное имхо

Link to comment
Share on other sites

Ну шо тут, людаси-микловани вже поховали Україну, чи ще доведеться почекати? B-)

Дякую за таку високу оцінку нашої міці. Але повз каси.Особливо зважаючи на те

що Міклована не було в гілці. Але паранойя то особиста проблема пана педрота.

Країну знищують олігархи та їх шістки при владі.Ну а Педро то як шампунь і кондиціонер.

Два в одному.

Також знищують такі дрібні їх підбрехувачі як ти.Ш вижше всього платні.

Бо в реалі таких як ви не існує.

 

Ви фікція. Платні боти.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дякую за таку високу оцінку нашої міці. Але повз каси.Особливо зважаючи на те

що Міклована не було в гілці. Але паранойя то особиста проблема пана педрота.

Країну знищують олігархи та їх шістки при владі.Ну а Педро то як шампунь і кондиціонер.

Два в одному.

Також знищують такі дрібні їх підбрехувачі як ти.Ш вижше всього платні.

Бо в реалі таких як ви не існує.

 

Ви фікція. Платні боти.

 

Телепень та істеричка.

Link to comment
Share on other sites

З Трампа ліва преса робить пугало.Не думаю що він в разі вибору президентом буде гірше Обами.Але це від теми відходимо.Проблема України в існуючих елітах і чи є можливість ї відсунути від керування

 

та всі його "танці з бубном" та натяки на чергове "порозуміння з х-лом"... як до того ставитися?

Link to comment
Share on other sites

Слабак. Злив зарахований.

Йди спати , бот. Хуйовий з тебе працівник. Я б вигнав на хуй.

 

Ти геть йопнувся на тлі манії переслідування, якщо вважаєш, що на цьом форумі з 15 юзерами є "працівники".

110 тисяч дописів, сповнених істерики та параної. Замислись над цим.

Стосовно мого "порохоботства", ти взагалі інші гілки переглядаєш, чи ти читаєш лише самого себе? Подивись на мій підпис на додаток.

Проблема таких шизіків, як ти, в тому, що ви надто далеко зайшли в прив'язці існуючого режиму до долі української держави й нації.

Link to comment
Share on other sites

Ти геть йопнувся на тлі манії переслідування, якщо вважаєш, що на цьом форумі з 15 юзерами є "працівники".

110 тисяч дописів, сповнених істерики та параної. Замислись над цим.

Стосовно мого "порохоботства", ти взагалі інші гілки переглядаєш, чи ти читаєш лише самого себе? Подивись на мій підпис на додаток.

Проблема таких шизіків, як ти, в тому, що ви надто далеко зайшли в прив'язці існуючого режиму до долі української держави й нації.

Умнічка. Продовжуй далі виправдовувати владу.

Яка руйнує країну .

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

ХАхахаха. Вот без твоей притворной ласковой жалости спать не могу, на луну вою. 

Если бы Израиль относился к экспатам так, как ты этого хочешь, его бы не стало бы и в 48м и в 72м и в 80х. Подумай над этим.

Истерики у хейтеров. В отличие от нынешней Украины и таких странных патриотов типа тебя, у остальных все в порядке и по плану. Нет повода для истерик. ПРавды в твоих словах по данной теме - как блох у моего спаниеля. Нету. Это конечно мое личное имхо

 

емігранти від емігрантів сильно відрізняються

є ви а я старе тупе дерево

 

Ізраїль також не усіх поважає, але ж таки найкращих то "такі да"

Link to comment
Share on other sites

Є такий фактор, який одним словом можна назвати "диво". Декілька разів такий фактор вже спрацьовував в критичні для країни моменти. Про аналогію з гельмінтами давайте не будемо, бо здоровий організм їх може і не помічати, а хворий може здохнути і без їхньої допомоги. Паразити то природнє явище, а стаття намагається нас переконати, що вони корень усіх проблем.

Диво то безумовно потужний фактор. Але малоймовірний. Більше сподіватись немає на що ?

А справа дійсно не в паразитах. А в їх кількості і розмірах. І перше і друге дуже

критичне для організму. Особливо слабкого.

І в таких масштабах концентрації капіталу немає в цивілізованих країнах.

В жодній. Ці кілька хлопців монополізувати практично все в країні.

А влада в них на підтанцьовках.

Фактично державної влади як такої в Україні немає.

Є феодальну керування кількох магнатів на фоні повпльних злиднів і практично

неіснуючого середнього класу.

Link to comment
Share on other sites

Диво то безумовно потужний фактор. Але малоймовірний. Більше сподіватись немає на що ?

А справа дійсно не в паразитах. А в їх кількості і розмірах. І перше і друге дуже

критичне для організму. Особливо слабкого.

І в таких масштабах концентрації капіталу немає в цивілізованих країнах.

В жодній. Ці кілька хлопців монополізувати практично все в країні.

А влада в них на підтанцьовках.

Фактично державної влади як такої в Україні немає.

Є феодальну керування кількох магнатів на фоні повпльних злиднів і практично

неіснуючого середнього класу.

 

Щоб ви розуміли, під дивом я маю на увазі не чарівну паличку і супергероїв. А речі, які трапляються попри все, і які ніхто з аналітєгов не зміг передбачити і спрогнозувати. Не врахували фактор, а він зіграв. Можно назвати це чорним лєблядєм, можно ще якось, але саме це спрацьовує в критичній ситуації. Те, що вам зараз це здається малоймовірним - це вже непогана ознака :) 

 

Чи я сподіваюсь на щось ішне? Так, я сподіваюсь, що механізм глибинних змін запущено, а боляче саме від того, що існуюча система відчуває зміни, що наближаються і дуже нервує - хтось намагається нахапати прям зараз, бо завтра все може бути інакше. Між іншим, тут була мова про тих, хто давно підготував запасні аеродроми в лондонах та європах. Чи не здається вам, що для них це не кращий сценарій, інакше вони всі вже були б там?

Link to comment
Share on other sites

емігранти від емігрантів сильно відрізняються

є ви а я старе тупе дерево

 

Ізраїль також не усіх поважає, але ж таки найкращих то "такі да"

Есть много видов эмиграции как и иммиграции. Эмигранты в Европу, США и Канаду еще и по психотипам отличаются. Сложно это все. Но моя идея в том, что Украина сегодня в положении, в котором любая здравая мысль, идея, копейка, помощь, независимо от кого и откуда  - это лучше чем ничего.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...