Перейти до змісту

Одіннарот


coolzak

Recommended Posts

моя знайома у Сіетлі мала подібну ситуацію. Причому, це ляпала одна жінка - емігрантка з Раші. Знайома, як це робить багато дівчат, певний час терпіла, не хотіла нариватись. А потім видала, що ще раз таке почує, то заявить про Racial Harassment. Каже що як бабка відшептала.

Каже, що у вас там це дуже серйозне звинувачення.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мурлич пісеньку собі під ніс на мелодію "Черемшини" типу

 

Десь Бандери голос чути в лісі...

Машингвери діставай зі стріхи...

 

Бля, тиб бачив як ту вату плющить  :gigi:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

и всё же он шотто ответил??

Та нічого не сказав-він новий тут-три дні то сидить поки що тихо.А кошмарити в мене бамперстікер на пікапі про Хуйло-міг би догадатись

Link to comment
Share on other sites

Та він вже фактично в Канаді виріс а скрепи не пускають.

Я не конкректно про цього типа, а про тих, що з совку повтікали, але хають Америку і повертатися "в родную говєнь" не збираються

Про такий тип. Я їх, до речі, зневажаю більше ніж упоротих коммі. Ті хоча б чесно тут сидять

Link to comment
Share on other sites

Це ще раз підтверджує те що гени не іграшка. Якщо людина народилась від генетичного сміття то вже нічого не зробиш.

та не

анально термальный метод как минимум залечивает острые проявления ящитаю

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отой Дiма росiян чи українцiв бачив в їх середовищi iснування, щоб у нього таке питати?

Вiн сказав власну думку, навiяну батьками скорiш за все. А пан coolzak там цiлий феєрверк зчинив на радiсть троля-спiвпрацiвника.

 

В мене тут також подiбне щось було. Один вятський-хлопчина хватський, знаючи що я з Вiнницi повiв мене до свого вiддiлу знайомити з новим колегою з Луганська. Ми познайомились, розпитали один одного хто де працював в енергетицi, бачу якась пауза виникла й весь вiддiлок на нас, затамувавши подих дивляться. Мабуть цирку якогось очiкували.

 

Тролi вони i в офiсах чи на виробництвi трапляються, не тiльки на форумах. Цiкаво зпровокувати срач, збоку подивитися на концерт та цирк (при тому нiяк не постраждати, на вiдмiну вiд "артистiв цирку").

Змінено користувачем Ash
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отой Дiма росiян чи українцiв бачив в їх середовищi iснування, щоб у нього таке питати?

Вiн сказав власну думку, навiяну батьками скорiш за все. А пан coolzak там цiлий феєрверк зчинив на радiсть троля-спiвпрацiвника.

 

В мене тут також подiбне щось було. Один вятський-хлопчина хватський, знаючи що я з Вiнницi повiв мене до свого вiддiлу знайомити з новим колегою з Луганська. Ми познайомились, розпитали один одного хто де працював в енергетицi, бачу якась пауза виникла й весь вiддiлок на нас, затамувавши подих дивляться. Мабуть цирку якогось очiкували.

 

Тролi вони i в офiсах чи на виробництвi трапляються, не тiльки на форумах. Цiкаво зпровокувати срач, збоку подивитися на концерт та цирк (при тому нiяк не постраждати, на вiдмiну вiд "артистiв цирку").

 

Ага, це в нас з кацапами срач, цирк і концерт через те, що приємні люди ведуться на провокації. А мали б бути мір, дружба, жвачка.

 

Ми з всамдєлє практічєскі адін нарот, нє?

 

Хоча, якщо хочеш вижити в москвабаді і не отримати психічні зрушення, хохлу краще притримуватись точки зору "адіннарот".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Ага, це в нас з кацапами срач, цирк і концерт через те, що приємні люди ведуться на провокації. А мали б бути мір, дружба, жвачка.

 

2.Ми з всамдєлє практічєскі адін нарот, нє?

 

3.Хоча, якщо хочеш вижити в москвабаді і не отримати психічні зрушення, хохлу краще притримуватись точки зору "адіннарот".

1. На кавi в канадському офiсi? Ви хоч уважно прочитали топiкстартера?

2. Хто вас знає. На мою думку - дуже рiзнi люди навiть в українських регiонах, а що вже казати про росiйськi регiони.

3. Москва багатонацiональна. В моєму офiсi Racial Harassment неприйнятний та й не принято така поведiнка.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

3. Москва багатонацiональна. В моєму офiсi Racial Harassment неприйнятний та й не принято така поведiнка.

 

офисе может и нет, а в стране за стенами офиса - да.

 

не знаю, мне бы даже в голову не пришло ехать работать на росиюшку, что до, что после событий 14-го года.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.офисе может и нет, а в стране за стенами офиса - да.

 

2.не знаю, мне бы даже в голову не пришло ехать работать на росиюшку, что до, что после событий 14-го года.

1. Можливо, але в мене з 2007 року поки що проблем не було. Тьху-тьху...

2. Та я бачу, що Ви не москаль (майже ц.). :D

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

зголоднієш - поїдеш. Але то таке

У Росії можливо і слід мовчати бо ми там у гостях а росіяни там як раз вдома. А от у Канаді таке лайно треба затикати одразу. Воно своїм сміттям усім мозок забиває

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. На кавi в канадському офiсi? Ви хоч уважно прочитали топiкстартера?

Навіщо клеїти дурня, написавши:

В мене тут також подiбне щось було. Один вятський-хлопчина хватський, знаючи що я з Вiнницi повiв мене до свого вiддiлу знайомити з новим колегою з Луганська. Ми познайомились, розпитали один одного хто де працював в енергетицi, бачу якась пауза виникла й весь вiддiлок на нас, затамувавши подих дивляться. Мабуть цирку якогось очiкували.

2. Хто вас знає. На мою думку - дуже рiзнi люди навiть в українських регiонах, а що вже казати про росiйськi регiони.

Кого "вас"? Гнилувата відмазка, бо тоді можна засумніватись, чи кацапи - адіннарот, чи різні народи.

3. Москва багатонацiональна. В моєму офiсi Racial Harassment неприйнятний та й не принято така поведiнка.

То сумніватись, що кацапи і українці - адіннарот, це Racial Harassment, а заперечувати існування українського народу, окремого від кацапів - це цілком по-європейськи.

 

Казати, що Москва багатонаціональна і тому толерантна -це брехня. Це столиця здихаючої метрополії з винятковим становищем московського міфу. Якщо хтось ляпне, що хохли між собою гризуться - все ОК, а якщо ризикне висловитись, що Москва своїми руками створює сепаратизм, щоб повернути бєглую колонію, як це сприйме калєктів?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Навіщо клеїти дурня, написавши:Кого "вас"? Гнилувата відмазка, бо тоді можна засумніватись, чи кацапи - адіннарот, чи різні народи.То сумніватись, що кацапи і українці - адіннарот, це Racial Harassment, а заперечувати існування українського народу, окремого від кацапів - це цілком по-європейськи.Казати, що Москва багатонаціональна і тому толерантна -це брехня. Це столиця здихаючої метрополії з винятковим становищем московського міфу. Якщо хтось ляпне, що хохли між собою гризуться - все ОК, а якщо ризикне висловитись, що Москва своїми руками створює сепаратизм, щоб повернути бєглую колонію, як це сприйме калєктів?

Ви схоже якось перекручено й занадто емоцiйно мiй допис зрозумiли. Я дурня не клеїв, а по пунктам все розписав, так як розумiю з свого досвiду. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ви схоже якось перекручено й занадто емоцiйно мiй допис зрозумiли. Я дурня не клеїв, а по пунктам все розписав, так як розумiю з свого досвiду.

Тоді шукаємо, де я не зрозумів. Топікстартер зупинив ватноголового з його казками про хахлів як підвид кацапів, і мав повне право, бо це ОБРАЗА національної гідності українця. Оцінка:

 

А пан coolzak там цiлий феєрверк зчинив на радiсть троля-спiвпрацiвника.

Щобільше:

3. Москва багатонацiональна. В моєму офiсi Racial Harassment неприйнятний та й не принято така поведiнка.

 

Зате до кацапеняти жодних претензій:

Отой Дiма росiян чи українцiв бачив в їх середовищi iснування, щоб у нього таке питати?

Вiн сказав власну думку, навiяну батьками скорiш за все.

І ця фраза показова:

Тролi вони i в офiсах чи на виробництвi трапляються, не тiльки на форумах. Цiкаво зпровокувати срач, збоку подивитися на концерт та цирк (при тому нiяк не постраждати, на вiдмiну вiд "артистiв цирку").

Тобто, коли українець чітко захищає свою національну гідність, причому не він ініціював таку тему, то це "срач, концерт та цирк", і в масковскам офісє таке не сприймуть. Цікаво, якби в тому офісі сказати, що московити - молодші і не зовсім вдалі брати Русі-України, чи мовчали б толерантні мешканці офісу? Чи їм можна?

 

То де "перекручено"?

 

Словом, нас призвичаюють до Quod licet Jovi non licet bovi ті, хто вже мусив призвичаїтись до цього.

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

1. Можливо, але в мене з 2007 року поки що проблем не було. Тьху-тьху...

2. Та я бачу, що Ви не москалька (майже ц.). :D

 

лет десять-пятнадцать назад я был довольно лоялен к раиссе, чего греха таить.

 

но даже в пике лояльности мне и в голову не приходила мысль о том, что туда можно поехать, чтобы, прости Господи, жить там.

а всё потому, что я насмотрелся на тамошних ебеней.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...